کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
توضیح قسمتهای مختلف فرم ثبت نام اینترنتی
قسمت 8a. In Care Of باید چی بنویسیم.

فروم رو خوندم قاطی کردم
تشکر کنندگان:
(2010-10-11 ساعت 15:01)ariyan نوشته:  قسمت 8a. In Care Of باید چی بنویسیم.

فروم رو خوندم قاطی کردم
گلم خونسرد باش!در اين قسمت نام و نام خاانوادگي كسي رو كه ميخواي نامه ها به اون آدرس بياد رو بنويس!!!مثلاً آدرس خودت باشه اسم خودت،خونه بابات باشه اسم بابات و...البته اول نام خانوادگي بعد ويرگول بعد نام،مثلاً:آريان محرابي:Mehrabi,Arian
There is night so we can appreciate day sorrow so we can appreciate joy evil so we can appreciate good you so we can appreciate love
تشکر کنندگان: Ramkal
(2010-10-10 ساعت 19:00)OMID_R نوشته:  شیوه نگارش شماره تلفن

[عکس: phone%20number.JPG]

مثال:
5124 224 511 98+
4512 123 938 98+
84512 456 21 98+

00-98-511-224-5124
00-98-938-123-4512
00-98-21-456-84512

عزيزم من متوجه نشدم كدوم يكي درسته؟اين شكلي84512 456 21 98+يا

00-98-511-224-5124

نويسنده كتاب آرمان شهر من
تشکر کنندگان:
نه دوست عزيز.
اين شكلي درسته : 84512 456 21 98+
تشکر کنندگان: Ramkal
(2010-10-11 ساعت 17:49)mehran626 نوشته:  این سوال یکی از دوستان است که ممنون میشم اگه کسی با اطمینان پاسخ بده
اگر مردی همسرش رو از دست داده باشه باز هم باید Widowed رو انتخاب کنه

اگر در حال حاظر تنها زندگی میکنه گزینش همینه. (widower : مرد زن مرده) اگر نداره widowed به معنی بیوه هم صحیحه.

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. . .
تشکر کنندگان: OMID_R ، binahayat_m ، mehran626 ، Ramkal ، j@vad
دوستان عزيز تازه وارد
سلام
خوشحال هستم كه به عنوان يكي از اعضاي تيم مديران اين انجمن در خدمت شما هستم، ضمن عرض خوشامد از شما خواهش مي كنم نكات زير را به منظور افزايش بهره وري و بار اطلاعاتي انجمن رعايت فرماييد:

0- حتما قوانين سايت را مطالعه كنيد. قوانين سايت مو به مو، دقيق و بدون ملاحظه اجرا مي شوند.

1- پيش از هر ارسال پرسش مورد نظر را جستجو كنيد. براي اين كار از كلمات كليدي مناسب استفاده كنيد.

2- پيش از هر ارسال دقت كنيد كه در تاپيك مرتبط سوال خود را مي پرسيد.

3-چنانچه جواب سوال خود را نيافتيد به بخش 2011 و 2010 مراجعه كنيد. بيشتر سوال هاي شما پيشتر توسط ديگر كاربران پرسيده شده و پاسخ داده شده است.

4-چنانچه پاسخ سوال خود را نيافتيد سوال خود را در انجمن و در تاپيك مناسب بپرسيد. از پرسيدن سوال در پيام خصوصي براي سوال هاي عادي و رايج خودداري كنيد. در صورت استفاده نامناسب از سيستم پيام خصوصي مطابق با قوانين سايت محروميت هايي براي كاربر در نظر گرفته مي شود.

با آرزوي پيروزي و بهروزي براي شما
User
تشکر کنندگان: rayan.s ، laili ، OMID_R ، binahayat_m ، Ramkal ، Farshid22
سلام
اگر يه نفر ثبت نام كنه و شانسش بالا بود و برنده شد اما بعد يه سري مشكلات براش پيش اومد و توانايي رفتن نداشت چي ميشه؟؟؟ فقط موقعيتشو از دست ميده يا ممكنه به كل ديگه نتونه شركت كنه و...
ممنون
تشکر کنندگان:
(2010-10-12 ساعت 02:44)papar0 نوشته:  سلام
اگر يه نفر ثبت نام كنه و شانسش بالا بود و برنده شد اما بعد يه سري مشكلات براش پيش اومد و توانايي رفتن نداشت چي ميشه؟؟؟ فقط موقعيتشو از دست ميده يا ممكنه به كل ديگه نتونه شركت كنه و...
ممنون

همه آزادن که شرکت کنن و همه هم به یک اندازه شانس دارند... ولی اگه شخصی الان که فرصت تصمیم گیری دارد ثبت نام را انجام دهد و بعد بخواهد تازه تصمیم بگیرد در واقع فرصت را از یک "انسان" دیگر گرفته...
مشکل خاصی برای شخص بوجود نمیاد و میتونه سالهای بعد هم شرکت کند جز اعذاب وجدان احتمالی برای برخی افراد.... مثل یک انسان تفکر کنید

.

مراقب افکارت باش که گفتارت می‌شود،
مراقب گفتارت باش که رفتارت می‌شود،
مراقب رفتارت باش که عادتت می‌شود،
مراقب عادتت باش که شخصیتت می‌شود،
مراقب شخصیتت باش که سرنوشتت می‌شود.
تشکر کنندگان: OMID_R ، Ramkal
http://www.youtube.com/watch?v=wizdyasoX0g
کیس:2010AS000135xxx
دریافت نامه قبولی:June-10-2009
Ankara-Turkey
ارسال فرمهای سری اول: JUNE-29-2009
کارنت شدن کیس2010/03/08
دریافت نامه دوم : اوایل2010 ماه May
مصاحبه: 11may
دریافت کلیرنس:August 13, 2010
ورود به ایالات متحده: اوایل سپتامبر2010
جمع هزینه ها:حدودا 15000 دلار
تشکر کنندگان:
سلام بچه ها . من در شناسنامه ام محل تولد شهرستان شمیران و در قسمت شهر-روستا نوشته تجریش.
شمیران بزنم یا بنویسم تهران؟ با توجه به Enter Birth City Only. Do not enter District/County/Province/State
تشکر کنندگان:
(2010-10-12 ساعت 12:41)ary نوشته:  سلام بچه ها . من در شناسنامه ام محل تولد شهرستان شمیران و در قسمت شهر-روستا نوشته تجریش.
شمیران بزنم یا بنویسم تهران؟ با توجه به Enter Birth City Only. Do not enter District/County/Province/State

تهران
تشکر کنندگان: ary
با سلام خدمت دوستان
من می خواستم بپرس که برنده شدگان لاتاری در سال 2011 که منتظر کارنت شدن هستن می تونن در لاتاری 2012 شرکت کنن؟
و یه سوال دیگه اینکه اگر کسی قصد گرفتن ویزای تحصیلی از آمریکا داشته باشه به نظرتون اشکالی پیش نمی یاد اگر لاتاری اسم بنویسه؟
ممنون می شم اگر جواب بدید.
تشکر کنندگان:
سلام
ایا امسال اکسپایر شدن کیس های 2012 تا 30 june میباشد؟؟

قبلآ تا 30 سپتامبر بوده. کلا قسمت قرمز یعنی چی؟
You must retain your confirmation number in order to check your entry status using the internet. You may check back at this link http://www.dvlottery.state.gov/ESC/ between May 1, 2011 and June 30, 2012 to determine whether your entry was selected for further processing in the 2012 DV Lottery. You will be required to enter your confirmation number in combination with other personal information in order to check on your entry status.

قسم مي خورم كه توي اين عالم يك خبري هست!!
تشکر کنندگان:
(2010-10-12 ساعت 15:55)barcelona نوشته:  سلام
ایا امسال اکسپایر شدن کیس های 2012 تا 30 june میباشد؟؟

قبلآ تا 30 سپتامبر بوده. کلا قسمت قرمز یعنی چی؟
You must retain your confirmation number in order to check your entry status using the internet. You may check back at this link http://www.dvlottery.state.gov/ESC/ between May 1, 2011 and June 30, 2012 to determine whether your entry was selected for further processing in the 2012 DV Lottery. You will be required to enter your confirmation number in combination with other personal information in order to check on your entry status.
داره ميگه شما از اول مي 2012 تا آخر ژوئن ميتونيد با مراجعه به سايتي كه آدرسش رو داده و وارد كردن كانفرميشن نامبرتون متوجه قبولي در لاتاري بشيد.

(2010-10-12 ساعت 15:15)bahar_2300 نوشته:  با سلام خدمت دوستان
من می خواستم بپرس که برنده شدگان لاتاری در سال 2011 که منتظر کارنت شدن هستن می تونن در لاتاری 2012 شرکت کنن؟
و یه سوال دیگه اینکه اگر کسی قصد گرفتن ویزای تحصیلی از آمریکا داشته باشه به نظرتون اشکالی پیش نمی یاد اگر لاتاری اسم بنویسه؟
ممنون می شم اگر جواب بدید.
مطمئن باشيد در هر دو مورد هيچ مشكلي پيش نمياد.
تشکر کنندگان: rayan.s ، barcelona ، Ramkal
سلام به همگی

خواستم بپرسم هر سال زمان ثبت نام تقریبآ 28 روزه؟؟ یا امسال زمان کم شده؟؟

اخه من یادمه پارسال اواخر ابان ثبت نام کردم!

ممنون
شماره کیس: 2011AS000007xx
تاریخ دریافت نامه قبولی: 3خرداد 89
محل دریافت نامه: اصفهان،دم در خونه!
کنسول: آنکارا
ارسال فرمهای اول:10 خرداد
کارنت :11 AUG
نامه دوم: 5 SEP
مصاحبه: 7 OCT
دریافت ویزا: 7 OCT
GOD BLESS AMERICA
تشکر کنندگان: