کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مصاحبه برندگان ۲۰۰۹ در آنکارا
من هم قسم نخوردم... پس بیا قسم بخوریم که هر کجای دنیا باشیم ایران و ایرانی رو فراموش نکنیم. اگه هر کجای دنیا یه ایرانی رو دیدیم، چه آشنا و چه غریبه، لااقل یادمون نره که بگیم ... سلام ... هموطن من.
کیس نامبر : AS000021XX
دریافت نامه اول : 1st April 2008
ارسال نامه اول : 28th May 2008
اعلام کارنت : 15th August 2008
دریافت نامه دوم : 10th September 2008
تاريخ مصاحبه : 7th October 2008
دریافت ویزا : 8th October 2008
تاریخ ورود به آمریکا: 14th March 2009
دریافت گرین کارت : 14th April 2009
تشکر کنندگان: mahan ، morteza_2010
دوستان عزیز میدونم این سوال بیش از ۱۰ بار پرسیده شده اما می خواستم از زبان بچه های امسال که به ترکیه رفتند بشنوم جواب نهایی رو.
مدارک رو میشود با TNT یا DHL فرستاد یا فقط از طریق UPS باید مدارک را به سفارت ترکیه ارسال کرد؟
در حالی که من در چند نوبت در این سایت خواندم که با سایر سرویس ها هم میشود مدارک ارسال کرد از ۳ -۴ نفر از افرادی که امسال ترکیه مصاحبه دارند شنیدم که دارند زود تر به ترکیه میروند که از انجا با UPS کپی مدارک را پست کنند.
ممنون (و تبریک فراوان به دوست عزیزی که ویزایش اماده شد.)
تشکر کنندگان: morteza_2010
من مدارک رو با پست TNT حدود 10 روز قبل از مصاحبه فرستادم و مشکلی هم نبود و به موقع رسید.
سلام به همه دوستان
من و خانومم هم دیروز از آنکارا برگشتیم. مصاحبه خوب بود ولی FBI چک خوردیم.
اونهمه استرس واقعا الکی بود و مصاحبه کمتر از 5 دقیقه طول کشید و از ما هم قسم نخواستند.
فقط امیدوارم کلیرنس زودتر از 6 ماه بیاد که مجبور نشیم مدیکال رو دوباره انجام بدیم.
با آرزوی موفقیت برای تمام دوستان عزیز.
آرزو جان فرصت نشد آنکارا دوباره همدیگر رو ببینیم ما هم خوشحال شدیم و از صمیم قلب تبریک میگیم و امیدواریم مثل همیشه پر انرژی باشی.
شماره کیس: 2009AS5xxx
نامه اول: 2008 6th April
ارسال مدارک: 14th April 2008
دریافت پاکت دوم: 6th November 2008
مصاحبه: 3ed December 2008 آنکارا
کلیرنس: 29th Aprilr 2009
دريافت ويزا: 08th May 2009
دریافت کارت: 14th July 2009
سلام خدمت همه دوستان
می خواستم از کسانی که مصاحبه داشته اند و نامه دوم را دریافت کرده اند خواهش کنم اگر کسی متن نامه دوم را که در آن مدارک خواسته شده در زمان مصاحبه است را دارد من email ام را بدهم تا برای من بفرستد تا بتوانم مدارک را آماده کنم، چون احتمالا مصاحبه من در ماه آینده است.
واقعا از لطفتان ممنون
َAS9xxx
سلام مونا جان
من نامه دوم رو دارم خودم از تو همین سایت( اگر اشتباه نکنم )گرفتم الان که نامه ما اومده می بینم که فرقی نداره .اگر اون نامه را پیدا نکردی .ایمیلت را بده تا برات بفرستم.
سلام Leila جان.
از اون جایی که ما هنوز نامه دوم را دریافت نکردیم میشه نامه دوم دریافت شده خودت را برای ما هم بفرستی؟
E-mail: h.l.beris.inc@gmail.com
ممنون موفق باشی
برای دانلود نامه دوم دوستان می تونید به این تاپیک برید :
http://mohajersara.com/showthread.php?ti...235#pid235
از پاسخ به پیام خصوصی معذورم. Shy
شماره کیس:‌ 2011AS18XXX
دریافت نامه قبولی: May/2010/19
ارسال فرم : June 6
نامه دوم : 4 April 2011
مصاحبه: آنکارا- 25 April 2011
کلیرنس :‌ June 2011 9
دریافت ویزا :‌ 15 June 2011
تاریخ پرواز : 8 July 2011
اي كاش يكي از برنده هاي 2009 كه نامه دوم رو دريافت كرده(مربوط به سفارت آنكارا)، اسكن شده نامه رو اينجا مي گذاشت براي استفاده همه.اوني كه Ali-J عزيز معرفي كرده نامه پارساله كه خوب ممكنه امسال مثل خيلي چيزاي ديگه ، اونم فرق كرده باشه. البته دستش درد نكنه باز خيلي مفيده.
سلام.
مشکل چیه؟چرا دنبال نامه دوم هستید؟
خانم shD با سلام مجدد.
فرمی که اسپانسر شما پر کرده I-134 یا I-864 بوده ؟
سلام
بچه ها لطفا یکی دقیقا به من بگه که بعد از رسیدن نامه ی اول چه مدارکی رو به جز فرم هایی که باید پر می کردیم و عکس می چسبوندیم باید به kcc می فرستادیم فقط لطفا کامل بگید چون فکر کنم ما یه برگه رو نفرستادیم.
تشکر کنندگان:
سلام به همه
یه سوال مسخره:
- کسیکه تو سفارت هزینه ویزا رو پرداخت میکنه یا اینکه مدارک رو میده و چک امنیتی میخوره و میاد چقدر احتمال داره که ویزا بگیره؟؟؟
ممنون
--------------
ما ز بالاییم و بالا می رویم.
--------------
کیس نامبر:10XXX
نامه اول:May-2009
نامه دوم:2009-13-Jan
مصاحبه:Feb-05-2009
کلیرنس اول:May-22-2009
کلیرنس دوم+ویزا: (بعد از 8 ماه)Sep-30-2009Tongue
 ورود به آمریکاBig Grinec-15-2009
با سلام
عزیز دلم شما شمارت کارنت شده و الان باید دنبال وقت مصاحبت باشی نمیخواد منتظر نامه دوم بشی یه ایمیل بهKcc میزنی میگی مصاحبه من در کجاست و چه مدارکی را باید ارسال کنم هروقتkccگفت کجاست مثلا" آنکارا شما به سفارت آنکارا ایمیل میزنی میگی وقت مصاحبه برات گذاشتند یا نه بعد که مطمئن شدی روز و ساعت دقیق مصاحبه کی هست اون وقت با خیال راحت برنامه ریزی میکنی در ضمن مدارک رو 15-20 روزی قبل از مصاحبه بفرست سفارت
و در جواب سوالی که فرمودید باید عرض کنم شما تمام چیزهایی که در روز مصاحبه گفتید باید صحیح باشد مثل تاریخ تولد تون شاید این موضوع خنده دار باشه اما چند نفر تاریخ تولدشان را یکی دو روز بالا پایین گفتند و پس از اف بی آی چکشان ویزاشون سوخت به همین راحتی
اگر مدارکی که ارائه میدهید و مشکلی نداشته باشید شما با این کیس نامبر 100%ویزات میگیری
به امید موفقیت شما دوست عزیز
به غیر از فرمهای که باید شخص برنده و تمام همراهانش پر می کردن و عکس هم ضمیمه می کردن تو همون پاکت اول یه برگه بودش که شماره کیس نامبر به همراه یه بارکد که بزرگ هم چاپ شده بود و روی همون برگه نوشته بود که به همراه فرمهای پر شده این برگرو هم به kcc برگردونید
شماره کیس :***2009AS00008
تاریخ دریافت پاکت اول:may - 2008- 5
تاریخ دریافت نامه دوم: 8- january - 2009
تاریخ مصاحبه :9- 2009- february
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان