کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مصاحبه برندگان ۲۰۰۹ در آنکارا
ستاره جان سلام
شماره شما به احتمال زیاد در بولتن ماه فوریه اعلام میشه چون الان تا 11000 برای ژانویه اعلام شده و به احتمال زیاد شما در ماه مارچ مصاحبه داریدهروقت کارنت شدید 10 روز کاری که گذشت ایمیل بزنید به kccتا زمان و مکان مصاحبه رو بهتون بگن
بهتر است از حالا مدارک لازم مثل کارت واکسن بین المللی و مدارک اسپانسرتون رو اماده کنیداسپانسر شما فرم I-134 رو باید پر کنه و نوتورایز کنه وبه همراه برگه مالیاتی که پرداخت کرده( که البته بستگی داره که اگر کارفرما باشه 1040واگر کارمند W2 ) را برای شما پست کنه.
کیس نامبر:2009AS27000
تاریخ مصاحبه:JUNE 2009
تاریخ دریافت ویزا : JUNE2009
تشکر کنندگان: mohammad_usa
سلام الهام جان
من شمارم کارنت شده و چند بار از دوستان اینجا خواهش کردم که نمونه نامه دوم را برای من ایمیل کنند تا بتونم مدارکم را آماده کنم چون ممکن نامه دوم فقط چند روز قبل از مصاحبه ام بدستم برسه و تو اون مدت نتونم مدارک را آماده کنم.ولی متاسفانه کسی برام ایمیل نکرد. دیدم شما اطلاعات دقیقی دارید گفتم حتما نمونه نامه دوم را که مدارک مورد نیاز را نوشته دارید.میشه ازتون خواهش کنم برای من ایمیل کنید.واقعا ممنون میشم.
monat2009@yahoo.com
تشکر کنندگان:
mona خانم اینهم نامه2 برای آنکاراست وفرم نامه2 ABD برای ابوظبی هست که برای یکی از دوستان هست و فرم I-134که اسپانسر کنندتون باید اونو نوترایز کنه و براتون بفرسته اگر سوالی بود در خدمتیم درضمن شما که شمارتون کارنت شده به kccایمیل بزنید و از آنها بخواهید که نامه دوم را برایتان به ایمیلتان ارسال کند این جوری بهتره آخه باید معلوم بشه شما کجا مصاحبه داری

فایل‌های پیوست
.pdf   Nmeye 2.pdf (اندازه 82.28 KB / تعداد دانلود: 363)
.pdf   ABD.pdf (اندازه 859.93 KB / تعداد دانلود: 147)
.pdf   I-134 new.pdf (اندازه 113.23 KB / تعداد دانلود: 162)
تشکر کنندگان: samad ، Masoud
سلام
محمد عزیز . نه کی سی سی و نه سفارتی که باهاش مصاحبه داری هیچکدام نامه را برات با ایمیل ارسال نمی کنند . فقط کی سی سی روز و تاریخ مصاحبه را می گوید.

موناجان نگران نباش نامه حداقل 30-40 روز قبل دستت میرسد.(البته اگه آدرس درست باشد)

کیس نامبر 2009as7###
دریافت نامه دوم 2 dec
تاریخ مصاحبه8 january
تشکر کنندگان:
سلام زیاد سخت نگیرید شدنی هست مثل آرزو خانم و خیلی های دیگه که این کارو کردند kccهر جا که مصاحبتون باشه نامه مخصوصی رو براتون ارسال می کنهWink[/i]
تشکر کنندگان: pejman12
سلام

من رفتم توی سایتی که باید برای پزشکی وقت بگیریم و دیدم نوشته یکماه قبل از روز مصاحبه باید از دکتر وقت بگیریم وروز دقیق مصاحبه را هم برای وقت می خواست. من الان روز مصاحبه ام را نمی دانم می خواستم بپرسم که 1)چند روز قبل از روز مصاحبه باید آنکارا باشیم و پزشکی کرده باشیم و 2)همچنین چند روز قبل باید وقت بگیریم.

لیلی جان خیلی از لطفت ممنونم شما احتمالا باید مصاحبه شده باشین میشه من را در مورد پزشکی راهنمایی کنین.واقعا لطف می کنین

محمد جان از شما هم برای گذاشتن نامه دوم ممنونم من چند روز قبل به Kcc ایمیل کردم گفت 7 یا 10 روز بعد تاریخ دقیق مشخص میشه حالا چند روز دیگه باید دوباره ایمیل کنم.
تشکر کنندگان:
سلام مونا خانم
من در آنکارا مصاحبه داشتم و 1 روز زودتر رفتم آنکارا و وقت هم برای کارهای پزشکی نگرفتم.
یکشنبه شب رسیدم آنکارا و دوشنبه صبح رفتم برای کارهای پزشکی و عصر هم دکتر ویزیتم کرد و پاکت نتایج رو بهم داد.
سه شنبه صبح هم رفتم سفارت.
البته اگر 2روز زودتر برید بهتره و استرس هم نخواهید داشت .چون شاید اگر شلوغ باشه پاکت نهایی رو فرداش بهتون بدن.
این موضوع رو شنیده بودم.
(امید وارم تونسته باشم کمک کرده باشم)
با آرزوی موفقیت برای همه دوستان
تشکر کنندگان:
بچه ها مژده بالاخره در سایت سفارت آمریکا در آنکارا تاریخ و ساعت مصاحبه ماه فوریه اعلام شد هورا هورا
تشکر کنندگان: WIKIMAN
تبریک می گم امیدوارم شما و دوستان موفق و پیروز شوید.
تشکر کنندگان:
به اشتباه نوشته : Update: January 9, 2008 !!! ولی 2009 منظورش بوده !!!
به وب مستر سایت میل زدم تذکر دادم تا تکرار نشه :دی
از پاسخ به پیام خصوصی معذورم. Shy
شماره کیس:‌ 2011AS18XXX
دریافت نامه قبولی: May/2010/19
ارسال فرم : June 6
نامه دوم : 4 April 2011
مصاحبه: آنکارا- 25 April 2011
کلیرنس :‌ June 2011 9
دریافت ویزا :‌ 15 June 2011
تاریخ پرواز : 8 July 2011
تشکر کنندگان: mohammad_usa
فایل excel کیس نامبرها بدون کیس نامبرهای اروپا و اقیانوسیه !!!و مرتب شده بر اساس شماره کیس نامبر.Wink

http://aj1989.googlepages.com/January_9_2009.xls

اینم لینک سفارت ترکیه :

http://turkey.usembassy.gov/schedule_dv.html
از پاسخ به پیام خصوصی معذورم. Shy
شماره کیس:‌ 2011AS18XXX
دریافت نامه قبولی: May/2010/19
ارسال فرم : June 6
نامه دوم : 4 April 2011
مصاحبه: آنکارا- 25 April 2011
کلیرنس :‌ June 2011 9
دریافت ویزا :‌ 15 June 2011
تاریخ پرواز : 8 July 2011
تشکر کنندگان:
ali-j عزیز
ممکنه لینک سفارت ابو ظبی را که ساعت و تاریخ مصاحبه را اعلام میکنه بذاری
با تشکر
کیس نامبر:2009AS27000
تاریخ مصاحبه:JUNE 2009
تاریخ دریافت ویزا : JUNE2009
تشکر کنندگان:
سلام بچه ها من تازه وارد هستم البته تمام مطالب مطرح شده را خواندم در ابتدا از همگی بابت اطلاع رسانیهایتان تشکر میکنم .یک سوال اینکه در سایت سفارت چند تا از تاریخ مصاحبه ها مربوط به مارچ است که یکی از آنها از آسیا است هنوز که مارچ را اعلام نکردند چون احتمالا ما هم در مارچ هستیم برام سوال شد کسی هست که جوابش را بدونه؟
تشکر کنندگان:
elham نوشته: ali-j عزیز
ممکنه لینک سفارت ابو ظبی را که ساعت و تاریخ مصاحبه را اعلام میکنه بذاری
با تشکر

با سلام
سایت سفارت آمریکا در ابوظبی ساعت و روز مصاحبه را به ایمیلتان میدهد ولی در این سایت یه جایی داره که اون کسانی که منتظر هستند شماره چک یا شماره حاضر شدن ویزاشون بیاد اینجا نمایش میدهند.
http://abudhabi.usembassy.gov/check_visa_status.html
http://abudhabi.usembassy.gov/immigrant_status.html
تشکر کنندگان: elham ، WIKIMAN
sa2 نوشته: سلام بچه ها من تازه وارد هستم البته تمام مطالب مطرح شده را خواندم در ابتدا از همگی بابت اطلاع رسانیهایتان تشکر میکنم .یک سوال اینکه در سایت سفارت چند تا از تاریخ مصاحبه ها مربوط به مارچ است که یکی از آنها از آسیا است هنوز که مارچ را اعلام نکردند چون احتمالا ما هم در مارچ هستیم برام سوال شد کسی هست که جوابش را بدونه؟

با سلام منظور شما این شماره است
2009EU7922 DV 4/21/2009 08:30:00
این شماره برای اروپاست و همه آسیاییها اعلام شده به غیر از یک شماره تا ماه فوریه مصاحبه می شوند البته اونهایی که در آنکارا مصاحبه دارند نه جای دیگه
هر وقت شماره شما هم کارنت شد 10 روز بعد تاریخ و ساعت مصاحبتون معلوم میشه!
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان