کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ایالت ویرجینیا
(2013-02-16 ساعت 19:14)پدی نوشته:  ehsanshعزیز اگر اطلاعاتی از استرلینگ دارید بفرمایید

خواهش می کنم پدی جان.
استرلینگ یک شهر کوچیگ با جمعیت حدودا 27000 نفر از شهر های کانتی ثروتمند Loudon است. استرلینگ محل بیزینس های متعددی است که سالانه بیش از 20 میلیون دلار درآمد برای این شهر به دنبال دارند. از کمپانی هایی که مرکز فرماندهی آن ها در این شهر قرار دارند می توان از Neustar, Inc ، Electronic Instrumentation and Technology Inc ، Paxfire Inc ، و کمپانی های چون Alcatel Networks Inc ، Geo Trans Inc ، HR Solutions LLC, M C Dean Inc ، National Electronics Warranty Corp ، N E W Customer Service Companies Inc با بیش از 1000 نفر کارمند در این شهر نمایندگی دارند که با این اوصاف میشود گفت وضعیت کار در این شهر بد نیست. قیمت متوسط خرید خانه در این شهر 313000 دلاره و در مقایسه با سایر نقاط آمریکا هزینه خانه در این شهر 26% بالا تر از متوسط هزینه در آمریکاست. نرخ بیکاری در این 3.9% است (نرخ متوسط بیکاری در آمریکا 8.6%) و اشتغال زایی با نرخ 2.26% در این شهر در حال رشد است.
کیس نامبر: **2013AS0083 / مصاحبه : ابوظبی، 17 جون 2013 / کلیرنس / تاریخ کلیر: 4 روز بعد 20 جون / مقصد : سیاتل

سفرنامه 1[b]

سفرنامه آمریکا
پاسخ
تشکر کنندگان: Neda ، masih sh ، پدی ، mohajer13 ، el333 ، Tomas ، HAZARA ، parastoo mohajer ، farshadsh ، azar1348 ، آنی ، behfaza ، khder ، A_A ، kage.omid ، remarya ، امین 13 ، copol
سلام دوستان
من و همسرم قصد داریم به ویریجینیا یا اطراف واشنگتن دی سی بریم طبق تحقیقاتی که انجام دادیم کار بهتر پیدا میشه جای خوبی هستند اگر کسی قصد داره به این مناطق بره برای و برای اجاره کردن خونه حاضره هم خونه باشیم ما امادگی دااریم شهر هایی مثل annandale - arlington-mclean-
اگر پیشنهاد برای جای دیگه ای از آمریکا بود هم بگید
پیغام خصوصی
شماره کیس:2013AS59XX رویت قبولی :1می 2012
کنسولگری:ابوظبی محل مورد نظر:ویریجینیا-ویزا یک ضربCool
كيس دو نفرو نصفي . 9/8/2013 تاریخ ورود
پاسخ
تشکر کنندگان: Tomas ، HAZARA ، farshadsh ، HR.SHAHAB ، azar1348 ، آنی ، behfaza ، khder ، امین 13
از دوستان ساکن ویرجینیا درخواست راهنمایی داشتم
دوستان ما شدیدا نیاز به دندانپزشک داریم ولی راستش هزینه ها خیلی خیلی بالا هستن کسی میدونه کجا میتونیم کمی ارزون تر پیدا کنیم؟
ممنون میشم.
***2012As41
مصاحبه ١٢جون
كليرنس ٨ اگوست
دريافت ويزا ١٧اگوست
كلا ٢نفر
اولين ورود :27 آگوست
ایالت ویرجینیا
پاسخ
تشکر کنندگان: ali234 ، Tomas ، HAZARA ، farshadsh ، azar1348 ، آنی ، behfaza ، امین 13
(2013-02-21 ساعت 04:07)کامیلا نوشته:  از دوستان ساکن ویرجینیا درخواست راهنمایی داشتم
دوستان ما شدیدا نیاز به دندانپزشک داریم ولی راستش هزینه ها خیلی خیلی بالا هستن کسی میدونه کجا میتونیم کمی ارزون تر پیدا کنیم؟ن
ممنون میشم.

من اینجور مواقع دست به دامن مریم خانم فروشگاه یاس میشم در vienna. فکر میکنم بتونه راهنمایی کنه. عدر میخوام کار دیگه ای از دستم بر نمیاد کامیلای عزیز.
2012AS58XXX
آنکارا
مصاحبه:June 13 - برگه آبی
کلیرنس:Sep. 25
ورود به امریکا: 15 نوامبر. ویرجینیا
سوشیال: 8 روز بعد- ویرجینیا
گرین کارت:12 روز بعد ایندیانا !
پاسخ
تشکر کنندگان: ali234 ، کامیلا ، Tomas ، HAZARA ، roeentan ، farshadsh ، azar1348 ، آنی ، behfaza ، mehdi.topol ، mori ، khder ، copol
(2013-02-21 ساعت 00:38)taha_jam_co نوشته:  سلام دوستان
من و همسرم قصد داریم به ویریجینیا یا اطراف واشنگتن دی سی بریم طبق تحقیقاتی که انجام دادیم کار بهتر پیدا میشه جای خوبی هستند اگر کسی قصد داره به این مناطق بره برای و برای اجاره کردن خونه حاضره هم خونه باشیم ما امادگی دااریم شهر هایی مثل annandale - arlington-mclean-
پیغام خصوصی

پيشاپيش خير مقدم
خواستم فقط اشاره كنم كه anandale زمين تا آسمون با mclean & arlington فرق داره. حتا arlington هم يك مناطقي داره كه خيلي ماها نمي پسنديم.
در انتخاب شهر و محله دقت كنيد Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: amiry ، el333 ، ali234 ، Tomas ، HAZARA ، پدی ، roeentan ، farshadsh ، mirzamemar ، azar1348 ، آنی ، behfaza ، mehdi.topol ، امین 13
من متوجه نشدم این همه مدارکی که تو پستها برای گرفتن پاس سفید ذکر شده لازمه یا نه. توی سایت اداره مهاجرت مدارک لازم را فقط فرم پر شده I-131، فتوکپی پشت و روی گرین کارد یا اگر نداشته باشید welcome letter یا ویزا و پاسپورت و پول (مانی اردر یا چک) ذکر کرده و از پاکت و عکس پشت نویس شده و ... من چیزی نمی بینم. اگر اشتباه میکنم لطفا اصلاح کنید.
پاسخ
تشکر کنندگان: Tomas ، HAZARA ، farshadsh ، azar1348 ، behfaza ، امین 13
(2013-02-21 ساعت 04:07)کامیلا نوشته:  از دوستان ساکن ویرجینیا درخواست راهنمایی داشتم
دوستان ما شدیدا نیاز به دندانپزشک داریم ولی راستش هزینه ها خیلی خیلی بالا هستن کسی میدونه کجا میتونیم کمی ارزون تر پیدا کنیم؟
ممنون میشم.

سلام
من از يك نفر كه خودش قبلا بيمه نداشت پرسيدم. ادرس و تلفن يك خانم دكتر در اشبرن رو داد. گفت اگه برين پيشش باهاتون راه مياد و كل پود و يكجا نميگيره و كمك ميكنه. اگه خواستين بگين
پاسخ
تشکر کنندگان: کامیلا ، amiry ، Tomas ، HAZARA ، roeentan ، parastoo mohajer ، farshadsh ، mirzamemar ، azar1348 ، el333 ، آنی ، behfaza ، mehdi.topol ، khder ، copol
دوستان لطفا در مورد شهر colonial heights اگه میشه توضیح بدید و اینکه هزینه ها در این شهر و یا نزدیکترین شهر ممتر به چه صورته و مخصوصا اجاره خانه مثلا یک استودیو چند در میاد ؟ در مورد بازار کار برای کامپیوتر و مخصوصا برنامه نویسی منه به چه صورت هستش و آیآ میشه یکی دو ماهه اونجا تو این فیلد کار پیدا کرد ؟
راهی که خدا برای تو در نظر گرفته است را باید بپیمایی !! حق انتخابی نیست!
پاسخ
تشکر کنندگان: Tomas ، HAZARA ، roeentan ، farshadsh ، behfaza
(2013-02-21 ساعت 06:31)Neda نوشته:  
(2013-02-21 ساعت 00:38)taha_jam_co نوشته:  سلام دوستان
پیغام خصوصی

پيشاپيش خير مقدم
خواستم فقط اشاره كنم كه anandale زمين تا آسمون با mclean & arlington فرق داره. حتا arlington هم يك مناطقي داره كه خيلي ماها نمي پسنديم.
در انتخاب شهر و محله دقت كنيد Smile
ندا خانم شما راهنمایی کنید دیگه خوبببببببببببببببب
ما کجا بریم که اول بشه کار پیدا کرد حالا منظورم از کار مهندسی نیست هر کاری از کار تو رستوران فروشگاه بگیر تا تصویر برداری حرفه ای تدوین لوله کشی برق کاری تااااااااااااااا شناسایی الماس کار تو جواهر فروشی من همه کاره هیچ کاره هستم هر کاری بگی رفتم یاد گرفتم و توش کار کردم زیادددددددددد راهنمایییییییییییی کن دیگههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه نیام انجا از گشنگی بمیرم پولم تموم بشه دست از پا درازتر برگردم
بعد کار هزینه ها بالا نباشه اجاره خونه زیاد نباشه یه سوئیت کوچولو بسمونه تا ببینیم خدا چی بخواد اقا در کل دخلمون با خرجمون بخونه بگو ندا خانم راهنمایییییییییییییییییی بکنید ما رو لطفا">:\
پاسخ
تشکر کنندگان: roeentan ، HAZARA ، farshadsh ، azar1348 ، behfaza ، khder ، امین 13
شما زبان انگليسي و دلار رو توشه راهت كن، بقيه اش خدا بزرگه Smile)
كي دارين مياين؟
اومدين، خبر بدين از دوستان براي كار و جا پرس و جو كنم براتون.
بيسمنت خونه ما هم هست. هنوز فرد قابل اعتماد پيدا نكرديم. اگه خواستين و زود مياين، ميتونين بهش فكر كنيد.
نگران نباشين همه چي جور ميشه
پاسخ
سلام من هنوز هم در wood bridge منتظر كار هستم ؟!!! هر كارى را إنجا م ميد هم متشكرم
پاسخ
تشکر کنندگان: HAZARA ، farshadsh ، azar1348 ، behfaza ، mori ، khder ، امین 13
شماره تلفنتون رو برام بفرستين بهتون زنگ بزنم ببينم چكارهايي ميتونين.
پاسخ
تشکر کنندگان: amiry ، parastoo mohajer ، HAZARA ، farshadsh ، maryam_kh ، azar1348 ، behfaza ، mori ، khder ، copol
سلام. من 25 سالمه . مهندس عمران هستم می خوام بیام امریکا یعنی اگه الان اقدام کنم 2 ماه دیگه میتونم بیام. کل 8 صفحه رو خوندم . 3 تا سوال داشتم . 1 ...من 150 هزار دلار می خوام همراهم بیارم . چطوری این پول و بیارم بانک ها که همه تحریم هست و از طریق بانک ( تا اون جایی که من میدونم نمیشه انتقال داد ) همراه خودم چند هزار دلار می زارن بیارم ...2 بعد خوندن این 8 صفحه یه مقدار ترسیدم من خواهرم لوس انجلس هست می خوام تا جایی که میشه نرم پیشش یعنی حداقل تا یک سال ( خواهرم از خداشه برم پیشش خودم نمی خوام) ولی این جوری که شما دوستان گفتید مثل اینکه اوایل اومدن خیلی سختی داره چی کار کنم 3... من تو اینترنت خوندم که متوسط درامد مثلا در شهر Fairfax County ماهی 9 هزار دلاره پس چرا شما دوستان ایقدر درامد هاتون پایینه .
پاسخ
تشکر کنندگان: آنی ، behfaza ، امین 13
سلام. قبل از هرچيز يك سوال از مدير انجمن و دوستان دارم:
بعضي از پستها تو اين تاپيك حذف شده يا شايدم من نميبينمشون!
ميشه يك نفر جواب بده؟
چون اگه واقعا مديران حذف ميكنند لازم ميدونم يك توضيحي، كامنتي بدن و اگر هم من نميبينم، بگين چه اتفاق احتمالي داره ميفته؟
سوال شما دوست عزيز هم بعد از روشن شدن اين مسئله خواهم داد.
با سپاس
پاسخ
تشکر کنندگان: IN.USA@2013 ، roeentan ، HR.SHAHAB ، azar1348 ، آنی ، behfaza ، mori ، khder ، golia
مدیر عزیز سلام
به نظز بنده حقیر بد نیست که وقتی این همه مشکلات را که در این انجمن بحث می شود گاهی سوپاپی وجود داشته باشد که هر تازه واردی کمی احساس ارامش کند و بتواند با دوستان ارتباط بهتری بر قرار کند و بداند که دوستانی هم هستند که اماده کمک به عزیزان تازه وارد هستند و عزیزان تازه وارد بتوانند راحت تر سوالات خود را در انجمنی مطرح کنند که در اینده به احتمال زیاد به آن تعلق دارند
پاسخ
تشکر کنندگان: farshadsh ، itsmasoud ، HR.SHAHAB ، azar1348 ، آنی ، behfaza ، khder

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان