کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
لاتاری از آغاز تا پایان - راهنمایی جامع برای برندگان ۲۰۱۲
سلام دوستان می‌شه لطفا راهنمایی‌ بفرمایید ؟ آیا برای داشتن مدرک دانشگاهی فوق لیسانس باید قسمت یونیورسیتی دگری رو علامت بزنیم یا advansed دگری رو ؟ و سوال بعد اینکه آیا می‌شه فرمها رو دستی‌ پر کرد ؟
تشکر کنندگان:
(2011-08-03 ساعت 17:37)elhamy نوشته:  سلام دوستان می‌شه لطفا راهنمایی‌ بفرمایید ؟ آیا برای داشتن مدرک دانشگاهی فوق لیسانس باید قسمت یونیورسیتی دگری رو علامت بزنیم یا advansed دگری رو ؟ و سوال بعد اینکه آیا می‌شه فرمها رو دستی‌ پر کرد ؟

سلام
1- Advanced
2- آره با دست هم میتونید ولی بهتره تایپ کنید تا خطای نوشتن شما کم بشه با کمک نرم افزار acrobat reader professional و یا Nitro

F2A -ازدواجی Approve: Nov 19,2013 - Sending To USCIS: Oct 7, 2013
Send Document to NVC: 8 May 2015
Interview: Ankara, August 2015
تشکر کنندگان: Kivan
(2011-08-03 ساعت 20:40)Masoudpish نوشته:  
(2011-08-03 ساعت 17:37)elhamy نوشته:  سلام دوستان می‌شه لطفا راهنمایی‌ بفرمایید ؟ آیا برای داشتن مدرک دانشگاهی فوق لیسانس باید قسمت یونیورسیتی دگری رو علامت بزنیم یا advansed دگری رو ؟ و سوال بعد اینکه آیا می‌شه فرمها رو دستی‌ پر کرد ؟

سلام
1- Advanced
2- آره با دست هم میتونید ولی بهتره تایپ کنید تا خطای نوشتن شما کم بشه با کمک نرم افزار acrobat reader professional و یا Nitro
اي داد بيداد من فوق ليسانسم اما اون قسمت و زدم : University Degree

Sad حالا چي ميشه؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Sad
‍CN:2012AS4xxxx
رویت قبولی:6/15
ارسال فرمها:6/19
آنکارا
کارنت:April
نامه2 :19April
مصاحبه:19 June
دریافت ویزا: 21 June
ورود: 16 Sep
شهر: لس آنجلس
دریافت گرین کارت:
دريافت سوشيال: Sep 23
1نفر
هزینه:20Pic +88DHL+75Pass+58V+397Ti+200Tr+220$ M+ 220$ H+ 330$ Visa + 913Ti
تشکر کنندگان: California
دوستان سلام
در پر کردن فرمها قسمتهایی هست که در آن نمی توانیم حروف را وارد کنیم مثلا تاریخها. حال آیا می توانیم بعد از چاپ فرمها ، آن قستهایی را که نتوانستیم N/A بزنیم با خودکار بنویسیم؟
با تشکر فراوان
شماره کیس : 2012AS00052XXX
کنسولگری: آنکارا
تاریخ مصاحبه:june 26
تاریخ دریافت ویزا: 29 سپتامبر
تاریخ ورود به آمریکا: 18desember 2012
تعداد نفرات کیس:1
ساکن: کایفرنیا_ارواین
تشکر کنندگان:
من از یکی از دوستان که خارج از کشوره سوال کردم گفت برای مقطع فوق لیسانس بزنید university degree . گفت Advanced degree مربوط به اونهایی است که مدارک خاص دارند. حالا چه کار کنیم ؟
تشکر کنندگان:
(2011-08-03 ساعت 21:56)elhamy نوشته:  من از یکی از دوستان که خارج از کشوره سوال کردم گفت برای مقطع فوق لیسانس بزنید university degree . گفت Advanced degree مربوط به اونهایی است که مدارک خاص دارند. حالا چه کار کنیم ؟
الهام جان من هم چون سوال كرده بودم و به من هم گفتند University Degree درسته همين گزينه رو انتخاب كردم..... Advanced Degree بيشتر مربوط به متخصص و فوق تخصص و ... مربوط ميشه.
‍CN:2012AS4xxxx
رویت قبولی:6/15
ارسال فرمها:6/19
آنکارا
کارنت:April
نامه2 :19April
مصاحبه:19 June
دریافت ویزا: 21 June
ورود: 16 Sep
شهر: لس آنجلس
دریافت گرین کارت:
دريافت سوشيال: Sep 23
1نفر
هزینه:20Pic +88DHL+75Pass+58V+397Ti+200Tr+220$ M+ 220$ H+ 330$ Visa + 913Ti
تشکر کنندگان:
ببخشید درمورد درج کردن نام نامزد در فرم میشه لطفا راهنمایی بفرمایید؟
تشکر کنندگان: California
(2011-07-18 ساعت 09:05)mshahini نوشته:  سلام دوستان. اگه منو راهنمايي كنيد ممنون ميشم. كاش ميشد تلفني از همديگه مشاوره بگيريم.
تا كي فرصت هست كه فرمهاي 2012 رو ارسال كنيم؟ كيس نامبر من دورقمي هست. جايي نيست كه اعضاي گروه دور هم جمع بشن و از همديگه مشاوره بگيرن؟

بابا شما چه خوش شانسي هستي ديگهههه
تبريييييييك
تشکر کنندگان: ali.narooei
سلام دوستان
سالها پيش وقتي كه تعدادي از عزيزانمان برنده قرعه كشي مي شدن ، زماني رو براي ملاقات حضوري با هم ديگه تعيين مي كردن ، چه خوب بود كه اين كار رو برندگان 2012 انجام ميدادن . باور كنيد خيلي خيلي مفيد و دلگرم كننده هستش . هركه موافق اين نظر هست اعلام كنه و اگه قراري هم بود به هم ايميل بزنيم تا زمانش رو تعيين كنيم .
(2011-08-03 ساعت 23:48)نخجير نوشته:  
(2011-07-18 ساعت 09:05)mshahini نوشته:  سلام دوستان. اگه منو راهنمايي كنيد ممنون ميشم. كاش ميشد تلفني از همديگه مشاوره بگيريم.
تا كي فرصت هست كه فرمهاي 2012 رو ارسال كنيم؟ كيس نامبر من دورقمي هست. جايي نيست كه اعضاي گروه دور هم جمع بشن و از همديگه مشاوره بگيرن؟

تبريييييييك

دوست عزيز به شما تبريك ميگم هم بخاطر قبولي و هم كيس نامبرتون . اما خيلي خيلي مواظب باشيد چون به احتمال زياد در ماه اكتبر براي مصاحبه دعوت خواهيد شد . پس فرصتي نداريد اگه سريعتر فرمها رو ارسال نكنيد مصاحبه شما عقب مي افته . شما فرصت خوبي را براي كلير شدن داريد يعني تقريباً يكسال . پس فرصت رو از دست ندين و من هم موافق نظر شما هستم با اين تفاوت كه قرار ملاقات بهتر و سازنده تر هستش

سلام دوستان بنده هم پیشنهاد دوستمون رو تایید میکنم. ای کاش جلسه حضوری و یا تلفنی گذاشته شود

advansed دگری
باه میشه ولی اگه تایپ کنید مرتب تره...ارزش سختی شو داره

(2011-08-04 ساعت 01:02)afshin4749 نوشته:  سلام دوستان
سالها پيش وقتي كه تعدادي از عزيزانمان برنده قرعه كشي مي شدن ، زماني رو براي ملاقات حضوري با هم ديگه تعيين مي كردن ، چه خوب بود كه اين كار رو برندگان 2012 انجام ميدادن . باور كنيد خيلي خيلي مفيد و دلگرم كننده هستش . هركه موافق اين نظر هست اعلام كنه و اگه قراري هم بود به هم ايميل بزنيم تا زمانش رو تعيين كنيم .
(2011-08-03 ساعت 23:48)نخجير نوشته:  

تبريييييييك

دوست عزيز به شما تبريك ميگم هم بخاطر قبولي و هم كيس نامبرتون . اما خيلي خيلي مواظب باشيد چون به احتمال زياد در ماه اكتبر براي مصاحبه دعوت خواهيد شد . پس فرصتي نداريد اگه سريعتر فرمها رو ارسال نكنيد مصاحبه شما عقب مي افته . شما فرصت خوبي را براي كلير شدن داريد يعني تقريباً يكسال . پس فرصت رو از دست ندين و من هم موافق نظر شما هستم با اين تفاوت كه قرار ملاقات بهتر و سازنده تر هستش
بچه ها منم موافقم ....ولی این مخالف قوانین مهاجر سراست مثله اینکه ...........ولی خیلی خوبه ....چون اصلا یه سری از بچه ها که تنهان، دخترن،کم سن ترن، هم رشته هستن میتونه بیسه آشنایی باشه واسه اینکه مصاحبه با هم باشن، یا حتی بعد از رفتن اونجام به هم کمک کنن.......ولی فکر کنم به خاطر سوئ استفاده هایی که بعضی ها ممکنه از این اامتیاز بکنن متا سفانه بقیه هم محروم میشن!
بازم نظر مدیران محترم ...اگه راهنمایی کنن ممنون میشیم
شاید بشه یه مدیریتی کرد که مثلا دخترا و پسرا جدا یه انجمن هایی بزارن (اگه مشکل اینه)
شماره کیس : 2012AS00013XXX
تاریخ رویت قبولی در سایت:15 جولای
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:19 جولای 2011 DHL
کنسولگری: ANKARA
تاریخ کارنت شدن کیسBig Grinecember
تعداد: 1
تاریخ مصاحبه:19 dec
تاریخ دریافت ویزا:19 dec
سفر به آمریکا : FEB 2012

تشکر کنندگان:
سلام دوستان لطفا یکی جواب منو بده. ببخشید می‌شه در قسمت همراهان نام نامزد رو درج کرد ؟یا اینکه باید خالی‌ گذشت تا عقد صورت بگیره و بعد آپدیت فرم رو دوباره پس از عقد رسمی‌ فرستاد ؟ یا اینکه باید اسم پدرو مادر رو درج کرد ؟ ممنون از شما ؟
تشکر کنندگان:
(2011-08-04 ساعت 01:50)الی الی نوشته:  بچه ها منم موافقم ....ولی این مخالف قوانین مهاجر سراست مثله اینکه ...........ولی خیلی خوبه ....چون اصلا یه سری از بچه ها که تنهان، دخترن،کم سن ترن، هم رشته هستن میتونه بیسه آشنایی باشه واسه اینکه مصاحبه با هم باشن، یا حتی بعد از رفتن اونجام به هم کمک کنن.......ولی فکر کنم به خاطر سوئ استفاده هایی که بعضی ها ممکنه از این اامتیاز بکنن متا سفانه بقیه هم محروم میشن!
شاید بشه یه مدیریتی کرد که مثلا دخترا و پسرا جدا یه انجمن هایی بزارن (اگه مشکل اینه)

درود بر شما .....
طبق گفته خودتون ، این بر خلاف قوانین مهاجرسراست و من اینطور فکر می کنم که مدیران اجازه همچنین کاری را نمی دهند .
اگر دوستان همینجا سوالاتشون رو بپرسن خیلی بهتره ، چون هم جواب میگیرن و هم کاربرای دیگه ای هم میتونند استفاده کنند .
در این طور موارد مدیران انجمن تصمیم گیرنده هستند .
به هر حال موفق باشید .
موفقیت های بزرگ لازمه اراده ی قوی هستند.!
تشکر کنندگان:
(2011-08-04 ساعت 02:18)ابی22 نوشته:  
(2011-08-04 ساعت 01:50)الی الی نوشته:  بچه ها منم موافقم ....ولی این مخالف قوانین مهاجر سراست مثله اینکه ...........ولی خیلی خوبه ....چون اصلا یه سری از بچه ها که تنهان، دخترن،کم سن ترن، هم رشته هستن میتونه بیسه آشنایی باشه واسه اینکه مصاحبه با هم باشن، یا حتی بعد از رفتن اونجام به هم کمک کنن.......ولی فکر کنم به خاطر سوئ استفاده هایی که بعضی ها ممکنه از این اامتیاز بکنن متا سفانه بقیه هم محروم میشن!

درود بر شما .....
طبق گفته خودتون ، این بر خلاف قوانین مهاجرسراست و من اینطور فکر می کنم که مدیران اجازه همچنین کاری را نمی دهند .
اگر دوستان همینجا سوالاتشون رو بپرسن خیلی بهتره ، چون هم جواب میگیرن و هم کاربرای دیگه ای هم میتونند استفاده کنند .
به هر حال موفق باشید .
ممنون دوستم ولی آخه این که من گفتم نمیشه سوال کرد که!! مثلا بپرسیم کی دختره تو رنج سنی 24-30 سال و مجرد و میخواد کالیفرنیا بره؟ بیاد با هم آشنا شیم اونجا تنها نباشیم. !!!
شماره کیس : 2012AS00013XXX
تاریخ رویت قبولی در سایت:15 جولای
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:19 جولای 2011 DHL
کنسولگری: ANKARA
تاریخ کارنت شدن کیسBig Grinecember
تعداد: 1
تاریخ مصاحبه:19 dec
تاریخ دریافت ویزا:19 dec
سفر به آمریکا : FEB 2012

تشکر کنندگان:
(2011-08-04 ساعت 02:51)الی الی نوشته:  
(2011-08-04 ساعت 02:18)ابی22 نوشته:  

درود بر شما .....
به هر حال موفق باشید .
ممنون دوستم ولی آخه این که من گفتم نمیشه سوال کرد که!! مثلا بپرسیم کی دختره تو رنج سنی 24-30 سال و مجرد و میخواد کالیفرنیا بره؟ بیاد با هم آشنا شیم اونجا تنها نباشیم. !!!

نگران نباشید .... در این رابطه به مرور که زمان میگذره کاربرها با هم آشنا میشن ...
هنوز مدت زمان زیادی مونده تا پروازتون به آمریکا ....
امیدوار باشید همه راه ها هموار خواهد شد ......
در مهاجرسرا هیچکس تنها نیست و نمی مونه .....................................
موفق باشید ...
موفقیت های بزرگ لازمه اراده ی قوی هستند.!
تشکر کنندگان: ali.narooei ، amiry

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان