کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
لاتاری از آغاز تا پایان - راهنمایی جامع برای برندگان ۲۰۱۲
(2011-07-31 ساعت 23:04)نخجير نوشته:  دوستان...
توي فرم 230 سوال 34 در مورد وضعيت نظام وظيفه همسرم چي بايد بنويسم؟؟
ستوان دوم.
محل خدمت: وزارت دفاع(سازمان صنايع دفاع)
رسته:پياده

دوست عزیز من این راهنمایی رو بارها در پاسخ این سوال نوشتم و دوباره هم میگم:
بدلیل نوشتن دقیق ودرست تاریخها و رسته و درجه و ...
کارت پایان خدمت رو به قیمت 10 تا 15 تومن بدید ترجمه 2 روزه هم حاضره و روز مصاحبه هم میخوان ازتون (یعنی بعدا باید بدید ترجمه و لازمتون میشه) و مشخصات رو از روی ترجمه پر کنید که مغایرت هم نداشته باشه
موفق باشید
(2011-07-31 ساعت 21:56)elhamy نوشته:  ببخشید دوستان می‌شه لطفا راهنمایی‌ بفرمایید ؟۱- اول اینکه کی‌ باید اصل مدارک تحصیلی‌ و ترجمشو رو تحویل بدیم بهشون ؟ زمان مصاحبه ؟ یا زمانی‌ که نامهٔ دوم اومد ؟ ۲- این فرمها رو که الان میفرستیم باید از طرف اونها نامه یا ایمیلی بیاد مبنی بر اینکه تحویل گرفته‌اند ؟ ۳ - آیا باید نام اسپانسر رو الان درج کنیم یا موقع مصاحبه مدارک رو نشون بدیم ؟ ۴- آیا هر دو فرم ۲۳۰ و ۱۲۲ رو هر کسی‌ باید پر کنه ؟ چه مجرد باشه چه متاهل باشه ، چه همراه داشته باشه و چه نداشته باشه ؟ ۵ - در پایین مدرک موقتی که به من داده شده نوشته شده : این مدرک ارزش ترجمه ندارد ، پس باید صبر کنم تا اصل مدرک بیاد ؟ یعنی‌ می‌شه تا اون زمان اگه اصل مدرک آماده نبود بنده همین رو ببرم سفارت ؟ اصلا قابل قبوله ؟ آیا به من فرصت داده می‌شه برای ارائه اصل مدرک ؟ ۶. آیا همراه با فرمها باید کپی پاسپورت هم فرستاده بشه ؟ ۷- آیا می‌شه نامه‌ای به این مضمون فرستاد که

I m

engaged at the moment but in near future I ll get married ، و بعد زمان مصاحبه مدارک ازدواج رو تحویل داد ؟ خیلی‌ خیلی‌ خیلی‌ ممنون از راهنماییتون

سلام بر شما
1- زمان مصاحبه
2- خیر باید خودتون از سایت شرکت پستی مربوطه و بعد ایمیل به kcc پیگیری بفرمایید
3- ما اسپانسر نداشتیم ولی مدارکو زمان مصاحبه میخوان ازتون
4-روی فرمها نوشته یکی برای برنده اصلی و یکی هم برای همه اعضای کیس (بخونید روشو ببینید کدومه Rolleyes)
5- خانم من مشکل شما رو داشتند و ما فقط مدرک دبیرستان و پیش دانشگاهی ایشون رو دادیم و مشکلی نبود (البته برنده اصلی من بودم)
6- خیر
7-مطلقا خیر (خواهشا این کار رو نکنید )

موفق باشید
تشکر کنندگان: نخجير
(2011-07-30 ساعت 23:05)maryam.r نوشته:  دوستان.من اسپانسر ندارم و می‌خوام از بانک نامه بگیرم کسی‌ میدونه که نامهٔ بانک چقدر باید به تاریخ وقت سفارت نزدیک باشه؟مثلا من می‌تونم نامه‌ای به سفارت نشون بدم که ۱ ماه زودتر از بانک گرفتم؟
در ضمن من که خارج از ایران دانشجو هستم میتونه این پول در حساب ایرانم باشه؟؟

فاصله پرینت تا مصاحبه حداکثر یک ماه و میتونه از حساب ایرانتون هم باشه
البته این نکته را در نظر بگیرید که قاعدتا در مدتی که خارج از ایران بوده اید حسابتون نمیتونه تراکنش بدهکار داشته باشه (با فرض اینکه فقط خودتون میتونید از حساب برداشت کنید)
تشکر کنندگان:
سلام دوستان ، باتبریک برای قبولیتان در لاتاری 2012 ، می خواستم بدونم آیا برای ارسال فرمها مهلت زمانی تا کی می باشد ؟
تشکر کنندگان:
ببخشید یه سوال داشتم از حضورتون و اون اینکه بنده خودم فرم ثبت نام اولیه رو پر نکردم و شخصی که برام پر کرده به خاطر نداره که در قسمت تحصیلات چه گزینه ای رو انتخاب کرده . اون زمان من تازه دفاع کرده بودم و به شخص مورد نظر هم گفتم که فوق لیسانس هستم ولی‌ نمی‌دونه که قسمت university degree رو زده یا master degree ؟ می‌شه لطفا بگید این فرم‌های ۲۳۰ و ۱۲۲ رو به چه صورت باید پر کنم با توجه به اینکه به خاطر ندارم چه گزینه ای انتخاب شده ؟ و آیا مشکلی پیش میاد ؟
تشکر کنندگان:
(2011-08-01 ساعت 19:00)elhamy نوشته:  ببخشید یه سوال داشتم از حضورتون و اون اینکه بنده خودم فرم ثبت نام اولیه رو پر نکردم و شخصی که برام پر کرده به خاطر نداره که در قسمت تحصیلات چه گزینه ای رو انتخاب کرده . اون زمان من تازه دفاع کرده بودم و به شخص مورد نظر هم گفتم که فوق لیسانس هستم ولی‌ نمی‌دونه که قسمت university degree رو زده یا master degree ؟ می‌شه لطفا بگید این فرم‌های ۲۳۰ و ۱۲۲ رو به چه صورت باید پر کنم با توجه به اینکه به خاطر ندارم چه گزینه ای انتخاب شده ؟ و آیا مشکلی پیش میاد ؟

دوست عزیز اگر خودتون هیچ رکوردی از زمان ثبت نامتون ندارید کسی هم نمیتونه در این مورد بهتون کمک کنه.
فکر نمیکنم مدرک تحصیلی خیلی موضوع مهمی باشه که آفیسرتون روش کلید کنه
شما هرچی الان هستید رو در فرمها بزنید
روز مصاحبه پرینت زمان ثبت نام در لاتاریتون هم جلوی آفیسر هست که میتونید برای ایشون توضیح بدید
در هر صورت حتما با KCC هم درمیون بگذارید و کسب تکلیف کنید
موفق باشید
تشکر کنندگان:
ببخشید کسی‌ می‌دونه فرم اولی‌ ثبت نام شامل چه مواردی بوده ؟ مثلا آیا قسمت سابقه کار داشته یا خیر ؟ و آیا براش بیمه‌ لازمه ؟ آیا تمام جزئیات رو میخواستن ؟ یا قسمت تحصیلات چه گزینه‌هایی‌ داشته ؟ لطفا کمک کنید .

ببخشید کسی‌ می‌دونه فرم اولی‌ ثبت نام شامل چه مواردی بوده ؟ مثلا آیا قسمت سابقه کار داشته یا خیر ؟ و آیا براش بیمه‌ لازمه ؟ آیا تمام جزئیات رو میخواستن ؟ یا قسمت تحصیلات چه گزینه‌هایی‌ داشته ؟ لطفا کمک کنید .
تشکر کنندگان:
سلام به همگی من جدیدالورودم و نا اشنا با همه چی.من کیسم بالاست. 55500به نظرتون ما هم مثل 2011ها کارنت میشیم؟اگه کارنت شدیم با این نمره وقت مصاحبه میدن؟لطفا راهنماییم کنین.من خیلی نگرانم.Sad
2012as55XXX
مصاحبه: 27 JUNE
کلیرنس: 8 august پس از 42 روز انتظار بسیار سختBig Grin
ورود به امریکا: 3 سپتامبر2012
مقصد:کالیفرنیا/اورنج کانتی
تشکر کنندگان:
کیس نامبر:55500
2012as55XXX
تشکر کنندگان:
(2011-08-01 ساعت 23:25)SH1A2R3 نوشته:  سلام به همگی من جدیدالورودم و نا اشنا با همه چی.من کیسم بالاست. 55500به نظرتون ما هم مثل 2011ها کارنت میشیم؟اگه کارنت شدیم با این نمره وقت مصاحبه میدن؟لطفا راهنماییم کنین.من خیلی نگرانم.Sad

به مهاجرسرا خوش اومدین .
در این رابطه نگران نباشید . کیس نامبرهایی هم هستند که خیلی از شما بالاترند .
مثلا ً کیس نامبر 67000 هم ، امسال داریم .
به هر حال براتون آرزو می کنیم که خیلی زود کارنت بشین .
موفق باشید .
شما چون تازه وارد هستید ، میتونید موضوعات مربوط به تایپیک 2012 رو بخونید و بر اطلاعاتتون بیافزاید .
اگر سوالی هم دارید در تاپیک مربوطه مطرح فرمایید و اینجا مدیران و دوستانی هم هستند که شما رو راهنمایی می کنند و پاسخگوی سوالات شما خواهند بود .
موفقیت های بزرگ لازمه اراده ی قوی هستند.!
تشکر کنندگان: funnybluesolea
با سلام

لطفا به این مشکله من کمک کنید :

من ۴ سال پیش `Aptech` درس خندم و ۳ سال تو تهران professional certificateاین موسسرو گرفتم و بعدش این مدارک رو ترانسفر کردم به مالزی و اونها ۱۲۰ credit من رو قبول کردن و گفتند که بیام سر ساله ۳ بشینم . و من degree مو تو ۸ ماه گرفتم و الان تو انگلیس دارم فوق می‌خونم . حالا من این پروفشنال سرتیفیکت رو تو application فرم جای قید نکردم به نظر شما باید چی‌ کار کنم ؟ آفیسر عزم سوال نمیکنه که چرا تو ۸ ماه این degree رو گرفتی‌ ؟ باید چی‌ کار کرد ؟ لطفا کمک کنید مرسی‌ .
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
من در پرم کردن فرمها در چند جا دچار کمبود جا شدم. و نمی توانم آدرس کامل یا بعضی چیزها را کامل بنویسم. از شما خواهش می کنم اگر کسی می تواند در این زمینه کمکم کند. من از Adobe Reader 10 استفاده می کنم. بعضی از دوستان ترفندهایی را نوشته بودند که بر روی Adobe Reader اجرا کنیم و فضای نوشتن را بیشتر کنیم اما با Adobe من کار نکرد. این امر برای من خیلی مهم است از شما خواهش می کنم که به من کمک کنید. سپاسگذارم.
شماره کیس : 2012AS00052XXX
کنسولگری: آنکارا
تاریخ مصاحبه:june 26
تاریخ دریافت ویزا: 29 سپتامبر
تاریخ ورود به آمریکا: 18desember 2012
تعداد نفرات کیس:1
ساکن: کایفرنیا_ارواین
تشکر کنندگان:

سلام دوستان می‌شه لطفا راهنمایی‌ بفرمایید ؟ آیا برای داشتن مدرک دانشگاهی فوق لیسانس باید قسمت یونیورسیتی دگری رو علامت بزنیم یا advansed دگری رو ؟ و سوال بعد اینکه آیا می‌شه فرمها رو دستی‌ پر کرد ؟ مشکلی‌ نیست ؟آیا کسی‌ یادش هست قسمت تحصیلات در فرم اولی‌ ثبت نام چه گزینه‌ی وجود داشت ؟ با تشکر فراوان
تشکر کنندگان:
(2011-08-02 ساعت 10:59)ابی22 نوشته:  
(2011-08-01 ساعت 23:25)SH1A2R3 نوشته:  سلام به همگی من جدیدالورودم و نا اشنا با همه چی.من کیسم بالاست. 55500به نظرتون ما هم مثل 2011ها کارنت میشیم؟اگه کارنت شدیم با این نمره وقت مصاحبه میدن؟لطفا راهنماییم کنین.من خیلی نگرانم.Sad

به مهاجرسرا خوش اومدین .
موفق باشید .
شما چون تازه وارد هستید ، میتونید موضوعات مربوط به تایپیک 2012 رو بخونید و بر اطلاعاتتون بیافزاید .
اگر سوالی هم دارید در تاپیک مربوطه مطرح فرمایید و اینجا مدیران و دوستانی هم هستند که شما رو راهنمایی می کنند و پاسخگوی سوالات شما خواهند بود .

سلام.از خوشامد گویی و دلگرمیتون بینهایت سپاسگزارم.ایا هر کیس نامبری که باشه وقتی اسیا کارنت شد همه به مصاحبه دعوت میشن؟منظورم کیسهای بالا مثل من؟
2012as55XXX
تشکر کنندگان:
(2011-08-03 ساعت 01:11)SH1A2R3 نوشته:  
(2011-08-02 ساعت 10:59)ابی22 نوشته:  

به مهاجرسرا خوش اومدین .
موفق باشید .

سلام.از خوشامد گویی و دلگرمیتون بینهایت سپاسگزارم.ایا هر کیس نامبری که باشه وقتی اسیا کارنت شد همه به مصاحبه دعوت میشن؟منظورم کیسهای بالا مثل من؟

در این مورد اطلاع کافی ندارم . ولی امیدوار باشید . شاید احتمالش زیاد باشه . فقط باید منتظر باشید .. دوستان اگر اطلاعاتی در این مورد دارن به دوستمون کمک کنند ...
موفقیت های بزرگ لازمه اراده ی قوی هستند.!
تشکر کنندگان:
دوستان من حساب بانكي مشتركي با همسرم دارم . آيا در زمان مصاحبه اين اشكال بوجود خواهد آورد ؟ يعني حساب فقط بايد به نام خودت باشه يا خير ؟ در ضمن من يك منزل به قيمت تقريبي 105 ميليون دارم كه مدارك اون رو هم ميخوام به سفارت ببرم آيا اين تاثيري در روند دريافت ويزا داره يا نه ؟ خيلي خيلي ممنون اگه پاسخ بدين
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان