کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
لاتاری از آغاز تا پایان - راهنمایی جامع برای برندگان ۲۰۱۲
سلام دوستان.من و همسرم ديشب ايميل برنده شدن رو دريافت كرديم!!امروز به طور كامل سوالات و جوابهاي اين بخش رو خوندم.متوجه شدم كه ديگه وقتي نداريم.از دوستاني كه در اين زمينه تجربه اي دارن خواهش ميكنم راهنمايي كنن.آيا اميدي هست كه بتونيم در اين وقت كم فرم ها رو پر و ارسال كنيم و به مصاحبه دعوت بشيم؟
تشکر کنندگان:
(2012-07-14 ساعت 20:59)tandooreh نوشته:  سلام دوستان.من و همسرم ديشب ايميل برنده شدن رو دريافت كرديم!!امروز به طور كامل سوالات و جوابهاي اين بخش رو خوندم.متوجه شدم كه ديگه وقتي نداريم.از دوستاني كه در اين زمينه تجربه اي دارن خواهش ميكنم راهنمايي كنن.آيا اميدي هست كه بتونيم در اين وقت كم فرم ها رو پر و ارسال كنيم و به مصاحبه دعوت بشيم؟

سلام دوست عزیز تبریک می گم بهتون من فکر می کنم این ایمیل یعنی بیا ثبت نام کن سلهای قبل این ایمیل و نمی زدن ولی الان که زدن فرما رو پر کن و بفرست من راهنمای پر کردن فرم ها رو الان برات می ذارم.
اينم يه لينك كمكي براي پر كردن فرم:
http://mohajersara.com/attachment.php?aid=1290
http://mohajersara.com/attachment.php?aid=1291
http://mohajersara.com/attachment.php?aid=1292
http://mohajersara.com/attachment.php?aid=1293
شماره کیس : 2012AS0007####_کنسولگری: آنکارا_کارنت شدن کیس: May 2012_مصاحبه: 8 august_کلیرنس:21 sep_دریافت ویزا:26 sep_مقصد:LA Irvine_ورود به آمریکا :20 jan _دریافت گرین کارت :

تشکر کنندگان: daria ، manila ، saljoogh
(2012-07-15 ساعت 15:52)tandoreh نوشته:  سلام دوست من.ممنونم بابت راهنماييتون.من به خاطر مشكلي كه براي اون يكي نام كاربريم پيش اومد مجبور شدم يكي ديگه بسازم.ما يك مشكل بزرگي كه داريم اينه كه همسرم سابقه شغليش جزو مشاغل مورد نياز آم ر يكا نيست.توي اين وقت بسيار كم هم نميدونيم اصلا فايده اي داره يا نه.كاش اگه ممكن بود ميتونستم باهاتون تماس بگيرم و با هم صحبت كنيم.

نه دوست عزیز مشکلی نیست اولا اونا براشون مهمه که دیپلم داشته باشید و دیگه اینکه اصلا شغل مهم نیست که به خاطرش نگرانی می تونی یه ایمیل برام بزنی من ادتون می کنم اونا یا دیپلم 12 سال و می خوان در صورتی که نداشته باشی 2 سال سابقه کار کافیه پس نگران نباش.
شماره کیس : 2012AS0007####_کنسولگری: آنکارا_کارنت شدن کیس: May 2012_مصاحبه: 8 august_کلیرنس:21 sep_دریافت ویزا:26 sep_مقصد:LA Irvine_ورود به آمریکا :20 jan _دریافت گرین کارت :

تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، manila ، saljoogh
(2012-07-15 ساعت 16:31)tandoreh نوشته:  من اينجا منتظرم و فقط غصه ميخورم كه چه جوري داريم اين فرصت رو از دست ميديم.اگه كسي اطلاعاتي داره لطفا بهم خبر بده.يعني ميشه فعلا همون شغل شوهرم رو بنويسيم و براي مصاحبه دعوت بشيم و اونجا قبول كنن؟كسي تجربه اشو داشته؟ميشه مدرك تحصيلي من تاثير داشته باشه؟
تو سايتشون كه زده اگه ديپلم ندارين شغلتون بايد رنكش بالاي 7 باشه.همسر من شغلش بالاي 7 نميشه رنكش.نميشه يعضي قانوناشون مثل اينجا باشه؟

مگه دیپلم ندارین؟کسی که برنده شده رو می گم؟

(2012-07-15 ساعت 16:54)hadiseh.t نوشته:  
(2012-07-15 ساعت 16:31)tandoreh نوشته:  من اينجا منتظرم و فقط غصه ميخورم كه چه جوري داريم اين فرصت رو از دست ميديم.اگه كسي اطلاعاتي داره لطفا بهم خبر بده.يعني ميشه فعلا همون شغل شوهرم رو بنويسيم و براي مصاحبه دعوت بشيم و اونجا قبول كنن؟كسي تجربه اشو داشته؟ميشه مدرك تحصيلي من تاثير داشته باشه؟
تو سايتشون كه زده اگه ديپلم ندارين شغلتون بايد رنكش بالاي 7 باشه.همسر من شغلش بالاي 7 نميشه رنكش.نميشه يعضي قانوناشون مثل اينجا باشه؟

مگه دیپلم ندارین؟کسی که برنده شده رو می گم؟

من یه پیام شخصی برات فرستادم برو ببین.

تشکر کنندگان: SH1A2R3
دوستان زماني كه برنده شديد جه صفحه اي براتون باز شد
ميشه يكي ازصفحه برام عكس بيره
لطفااااااا
تشکر کنندگان:
(2012-07-17 ساعت 22:03)eli.am نوشته:  دوستان زماني كه برنده شديد جه صفحه اي براتون باز شد
ميشه يكي ازصفحه برام عكس بيره
لطفااااااا
اگه برنده شده باشی این متن میاد

You are among those randomly selected for further processing in the Diversity Immigrant Visa Program for the fiscal year 2012 (October 1, 2011 to September 30, 2012 ). Selection does not guarantee that you will receive a visa because the number of applicants selected is greater than the number of visas available. Please retain this letter and take it with you to your visa interview

تشکر کنندگان: manila
وای خدای من کمکم کن من تازه فهمیدم که برنده ۲۰۱۲ هستم، خدایا به تو میسپارم همه چی رو تو بزرگی و همیشه کمکم کردی این دفعه هم نا امیدم نکن خدای من Rolleyes
تشکر کنندگان: MPU ، frz61 ، saljoogh
(2012-07-20 ساعت 13:55)asxz نوشته:  وای خدای من کمکم کن من تازه فهمیدم که برنده ۲۰۱۲ هستم، خدایا به تو میسپارم همه چی رو تو بزرگی و همیشه کمکم کردی این دفعه هم نا امیدم نکن خدای من Rolleyes

ضمن تبریک اصلا نگران نباش دوست عزیز. خدا رو شکر کاملا بموقع فهمیدی. تفاوت شما با من و همسرم که پارسال فهمیدیم حد اکثر یکی دو هفته در زمان مصاحبست که اصلا چیز مهمی نیست در ضمن شما از بابت نداشتن این یه سال استرسی که ما تا تاریخ تعیین مصاحبه داشتیم کلی جلوتری. موفق باشی
شماره کیس:2012AS00070XXX
تاریخ رویت قبولی:July 15th
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:August 27th
کنسولگری : آنکارا
تاریخ کارنت شدن کیس:June 2012
تاریخ مصاحبه : اواخر July
تاریخ صدور ویزا: روز مصاحبه
تعداد نفرات : 2 نفر
انجمن مهندسین برق مهاجرسرا
تشکر کنندگان: asxz ، schaghayegh ، frz61
سلاممم...

من 2 روزه فهمیدم برنده شدیم!!!
و الان اصلا نمی دونم باید از کجا شروع کنم!!
با خوندن یه سری از پستها نگرانم که نکنه دیر شدهSad
میشه راهنمایییم کنین لطفاااااا؟؟؟
تشکر کنندگان:
اینطور که دیدم تا سپتامبر وقت هست...

فرمها رو بعد از پر کردن باید ایمیل کنم یا پست .. خودش آدرس پستی داده...

یه سوال نوشته پایینش رو امضا نکنیم؟؟!؟!؟!
تشکر کنندگان:
من ایمیل لاتاری جولای 2012 اومده تا کی مهلت ارسال سری اول فرم ها رو دارم
تشکر کنندگان: hadiseh.t
(2012-08-10 ساعت 10:26)Nasimmmm نوشته:  اینطور که دیدم تا سپتامبر وقت هست...

من هیچ کدوم و امضا نکردم رفتم اونجا بهم گفتن امضا کن.

(2012-08-13 ساعت 18:21)aliartkamali نوشته:  من ایمیل لاتاری جولای 2012 اومده تا کی مهلت ارسال سری اول فرم ها رو دارم

سریع بفرست هر چه زودتر بهتر تا 30 سپتامبر پرونده 2012 بسته می شه.

تشکر کنندگان: daria
(2012-08-13 ساعت 20:07)hadiseh.t نوشته:  
(2012-08-10 ساعت 10:26)Nasimmmm نوشته:  اینطور که دیدم تا سپتامبر وقت هست...

من هیچ کدوم و امضا نکردم رفتم اونجا بهم گفتن امضا کن.

(2012-08-13 ساعت 18:21)aliartkamali نوشته:  من ایمیل لاتاری جولای 2012 اومده تا کی مهلت ارسال سری اول فرم ها رو دارم

سریع بفرست هر چه زودتر بهتر تا 30 سپتامبر پرونده 2012 بسته می شه.

يه جا خونده بودم ارسال فرم ها رو ميشه از طريق ايميل انجام داد.... از خود kcc بپرس چون اينجوري مدارك زودتر ميرسه دستشون....
‍CN:2012AS4xxxx
رویت قبولی:6/15
ارسال فرمها:6/19
آنکارا
کارنت:April
نامه2 :19April
مصاحبه:19 June
دریافت ویزا: 21 June
ورود: 16 Sep
شهر: لس آنجلس
دریافت گرین کارت:
دريافت سوشيال: Sep 23
1نفر
هزینه:20Pic +88DHL+75Pass+58V+397Ti+200Tr+220$ M+ 220$ H+ 330$ Visa + 913Ti
تشکر کنندگان: daria ، arman_m
(2011-05-01 ساعت 14:06)WIKIMAN نوشته:  با سلام و تبریک به برندگان عزیز

برندگان قرعه کشی ویزایی گوناگونی بعد از قبولی با سوالهای زیادی مواجه خواهند شد. پیشنهاد می شود تا باز شدن انجمن برندگان مقاله لاتاری از آغاز تا پایان را از ویکی مهاجرسرا مطالعه کنید تا جواب سوالهای کلی خود را پیدا کنید.
بعد از مطالعه به بقیه بخش های ویکی حتما سر بزنید تا جواب بسیاری از سوالهای خود را به صورت کامل پیدا کنید.

لینک مطلب در ویکی مهاجرسرا

لینک مطلب فیلتر شده برادر یکی دیگه بزار
در ضمن نامه دوم kccیا همان ایمیل دوم کی میاد من اول اگوست 2012 مدارک وفرمها را فرستادم کنتاکی ودر 15 اگوست در بولتن سپتامبرهمه کارنت شدند ولی نمی دانم فرمی میخواد یا اینکه فتوکپی وترجمه ها را بفرستم کافی لطفاً سریعتر جواب بدین چون وقتی ندارم
تشکر کنندگان:
(2012-08-15 ساعت 11:01)lgsony نوشته:  
(2011-05-01 ساعت 14:06)WIKIMAN نوشته:  با سلام و تبریک به برندگان عزیز

برندگان قرعه کشی ویزایی گوناگونی بعد از قبولی با سوالهای زیادی مواجه خواهند شد. پیشنهاد می شود تا باز شدن انجمن برندگان مقاله لاتاری از آغاز تا پایان را از ویکی مهاجرسرا مطالعه کنید تا جواب سوالهای کلی خود را پیدا کنید.
بعد از مطالعه به بقیه بخش های ویکی حتما سر بزنید تا جواب بسیاری از سوالهای خود را به صورت کامل پیدا کنید.

لینک مطلب فیلتر شده برادر یکی دیگه بزار
در ضمن نامه دوم kccیا همان ایمیل دوم کی میاد من اول اگوست 2012 مدارک وفرمها را فرستادم کنتاکی ودر 15 اگوست در بولتن سپتامبرهمه کارنت شدند ولی نمی دانم فرمی میخواد یا اینکه فتوکپی وترجمه ها را بفرستم کافی لطفاً سریعتر جواب بدین چون وقتی ندارم
از این لینک ببینین:

ضمنا شما اگه فرم های اولیه رو فرستادین برای KCC باید دائم ایمیلتون و همون سایت قبولی رو چک کنین تا نامه دوم رو ببینین. بد نیست با KCC هم یک تماس بگیرین ببینین کیستون در چه وضعیه.
2012AS00066XXX
آنکارا (۲ نفر)
مصاحبه: July 23 (آبي + ٩ سؤالی)
دریافت کلیرنس:‌ 6 Sep
ويزا: 12 Sep
ورود به آمریکا :27 Oct
گرین کارت : 2012-8Nov
**TOGETHER WE STAND, DIVIDED WE FALL**
تشکر کنندگان: ASALI ، smmyp

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان