کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات مطرح شده برندگان ۲۰۱۲
(2011-10-16 ساعت 21:28)capricorn نوشته:  
(2011-10-16 ساعت 21:15)ali_ho نوشته:  
(2011-10-16 ساعت 21:03)capricorn نوشته:  سلام. مي خواستم بپرسم پارسال تقريبا تا چه شماره اي براي مصاحبه رفتن؟ تو bulletin نگاه كردم August كه ديگه آخراي كاره رو براي Asia زده بود 39,750 !

دوست عزيز براي 2011 آسيا All current شد

كيس هاي بالاي 40000 كي بوده مصاحبشون تقريبا؟همه September بودن؟

دوست عزیز کیس نامبرهای امسال آسیا رو با پارسال مقایسه نکن. پارسال ظاهرا آخرین کیس نامبر زیر 45000 بوده. امسال کیس نامبرها بالاتره. در ضمن اگه طول روند کارنت شدن کیسها رو در سال 2010 نگاه کنی می بینی که مثلا در ماه دسامبر کیسهای زیر 11600 کارنت شده بودند در حالی که همین عدد امسال 15000. نگران نباش همه برای مصاحبه دعوت می شن و اونطور که بعضی بچه های سالای قبل نوشته بودند، برای ماه آخر حدود 20% کیس نامبرها می مونن.
شماره کیس :2012AS0004XXXX
تاریخ رویت قبولی در سایت: 16 July 2011
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 2 Aug
کنسولگری:آنکارا
تاریخ کارنت شدن کیس: April
تاریخ مصاحبه:اوایل June، برگه آبی
تاریخ کلیرنس: August
تاریخ دریافت ویزا: ؟
تاریخ ورود به آمریکا :؟
تاریخ دریافت گرین کارت :؟
تعداد نفرات همراه با این کیس: 1
تشکر کنندگان: capricorn ، SH1A2R3 ، behzad7 ، tamanna
دوستان با تجربه و آگاه لطفاً به اين سوال پاسخ بدن . بي نهايت متشكرم . دوستان عزيز در بولتن سفارت آنكارا يكي از مدارك مورد نياز تمكن ماليست و گفته شده كه به همراه ساير مدارك 15 روز قبل از مراجعه ارسال نماييد . حالا آيا همان نسخه ارسال شده كافي هستش ؟ يا بايد روز آخر هم دوباره تهيه و با خودمون ببريم ؟ حالا گردش رو هم خواسته آيا اون رو هم بايد بفرسيتم و يه نسخه ببريم و يا اينكه خير ؟‌ برام خيلي مهمه لطفاً سريع پاسخ بدين . متشكرم
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، California ، tamanna
سلام
بچه ها یه سوالی ! من سیگار میکشم، این رو عکس ریه تاثیر نذاره یه وقت ! بچه هایی که اطلاعات دارند یا تجربه راهنمایی کنند
شماره کیس: 22xxx
کنسولگری: ankara
تاریخ مصاحبه: February
تاریخ دریافت کلیرنس: 9 - may
جمع هزینه ها: ~ 5 میلیون تومن
1 نفر
تشکر کنندگان: SH1A2R3
دوستان لطفاً فرمی که در خصوص سفرهای قبلیمون هست و باید برای آنکارا بفرستیم رو محبت کنید لینکش بذارید.
سوال؟تا چه حد اطلاعات بدیم؟ اصلا سفر زیاد تفریحی پوئن مثبته؟
این فرم باید با مدارک ارسال شه؟
شماره کیس :2012AS10XXX
کنسولگری: ANKARA
تاریخ مصاحبه:7Dec
کلیر:25 jan

در نبرد بين روزهاي سخت و آدمهاي سخت، روزهاي سخت مي روند و آدمهاي سخت مي مانند
تشکر کنندگان: tamanna ، SH1A2R3 ، الی الی
سلام
یه سوال : نام فامیل همسر من تو قبولی و پاسپورت یک e کم داره البته تو لاتین و مثلا تو قبولی و فرم ها زدیم moini . و در پاسپوت هست moeini
بقیه اطلاعاتمون همه درسته . آیا به نظر شما اینو ایمیل بزنم اطلاع بدم.
شماره کیس :2012AS965X
تاریخ رویت قبولی در سایت: 16 July 2011
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: Aug
کنسولگری:آنکارا
تاریخ کارنت شدن کیس: 13 sep
تاریخ مصاحبه:21.nov
تاریخ دریافت ویزا:21 nov.2011
تاریخ ورود به آمریکا :jun 2012
تاریخ دریافت گرین کارت :2012/FEB/04
تعداد نفرات:4
جمع هزینه ها : حدود12.000.000 تومان
(2011-10-16 ساعت 22:57)afshin4749 نوشته:  دوستان با تجربه و آگاه لطفاً به اين سوال پاسخ بدن . بي نهايت متشكرم . دوستان عزيز در بولتن سفارت آنكارا يكي از مدارك مورد نياز تمكن ماليست و گفته شده كه به همراه ساير مدارك 15 روز قبل از مراجعه ارسال نماييد . حالا آيا همان نسخه ارسال شده كافي هستش ؟ يا بايد روز آخر هم دوباره تهيه و با خودمون ببريم ؟ حالا گردش رو هم خواسته آيا اون رو هم بايد بفرسيتم و يه نسخه ببريم و يا اينكه خير ؟‌ برام خيلي مهمه لطفاً سريع پاسخ بدين . متشكرم

سلام دوست عزيز
همان نسخه ارسال شده براي سفارت كافيه (البته اگه اصلش رو ميفرستين كپي اون و اگه كپي رو ميفرستين، اصلش رو روز مصاحبه همراهتون باشه،‌اين براي كليه مدارك صادقه) و نميخواد دوباره نامه تكمن مالي بگيرين هموني كه 15 روز قبل ميفرستين، كافيه.
در همون نامه اي كه بانك به شما ميده گردش رو هم اگه بخواييد ميزنه و نياز به نامه ديگه اي نيست، البته بعضي از بانكها گردش رو ميزنن و بعضي هم نميزنن، من از بانك صادرات گرفتم گردش رو هم توش نوشت و وقتي گفتم ميشه حذفش كنيد گفت نه و روز مصاحبه هم مشكلي پيش نيومد.

موفق باشيد
شماره کیس: 2011AS25xxx
اطلاعات كامل كيس

انتشار انرژي منفي در اين مكان ممنوع است، حتي براي شما دوست عزيز
تشکر کنندگان: Man ، vroom ، tamanna ، SH1A2R3 ، afshin4749 ، الی الی
(2011-10-17 ساعت 01:36)t.azimaie نوشته:  سلام
بچه ها یه سوالی ! من سیگار میکشم، این رو عکس ریه تاثیر نذاره یه وقت ! بچه هایی که اطلاعات دارند یا تجربه راهنمایی کنند
نه داداش منم 15 سال مي كشم و عكسم رديف بود تازه من cd عكس رو باز كردم و گذاشتم توي كامپيوتر و دقيق ديدمش از ستون فقرات عكس مي گيرن

2010AS9500
Visa: Sep 2010
First Travel: Dec2010-Mar2011
SSN: After 7 days
Green Card: After 27 days
Second Travel: Nov2011-Dec2011

گاهـــــــــــــــــــــی وقتـــــــــــــــــها . . .

از کنار غصه ها باید رد شد و گفت :

میـــــــــــــــــــــــگ میـــــــــــــــــــــــــگ . . .
تشکر کنندگان: mitr.p ، SH1A2R3 ، t.azimaie
نظر دوستاني كه ميگن گردش كار حساب بانكي لازم نيست و فقط موجودي لازمه در مورد مطلب زير چيه؟
در نوشته زير به وضوح گردش كار براي 12 ماه رو خواسته؟؟؟!!!

Statement from a senior officer of a bank showing present balance of applicant’s account, date account was opened, the number and amount of deposits and withdrawals during the past 12 months, and the average balance during the year (if there have been recent unusually large deposits, an explanation should be given);
شماره کیس : 2012AS00008XXX
تاریخ رویت قبولی در سایت : اواخر جولای 2011
تاریخ ارسال فرمهای سری اول : اوايل آگوست 2011
کنسولگری: آنکارا
تاريخ كارنت: اکتبر 2011
تاریخ مصاحبه: نوامبر 2011
تاريخ كليرنس: دسامبر 2011 Smile
تاریخ دریافت ویزا: فوريه 2012
تاریخ ورود به آمریکا : April 2013
تاریخ دریافت گرین کارت : May 2013
تشکر کنندگان: Hornet ، SH1A2R3
سلام دوستان من متوجه شدم كه در فرمي كه به كي سي سي فرستاديم اونجاييكه نوشتن از شانزده سالگي به بعد كجا ها بيش از شي ماه بوديد از زمان تولد تا ٢٥ سالگي كه در زادگاهم بودم را ننوشته ولي بعد از ان هر جا بودم نوشتم بايد جيكار كنم به كي سي سي اطلاع بدم؟
کیس نامبر: 2012as2xxxx
کنسولگری:انکارا
مصاحبه: فبريوري ٢٠١٢
کلیرنس: مارچ ٢٠١٢
دريافت ويزا: آپريل ٢٠١٢
تاریخ ورود به آمريكا: جون ٢٠١٢
تعداد افراد در این کیس نامبر: 3 نفر
(2011-10-17 ساعت 10:15)shs نوشته:  نظر دوستاني كه ميگن گردش كار حساب بانكي لازم نيست و فقط موجودي لازمه در مورد مطلب زير چيه؟
در نوشته زير به وضوح گردش كار براي 12 ماه رو خواسته؟؟؟!!!

Statement from a senior officer of a bank showing present balance of applicant’s account, date account was opened, the number and amount of deposits and withdrawals during the past 12 months, and the average balance during the year (if there have been recent unusually large deposits, an explanation should be given);

سلام دوست عزيز
فرمايش شما درسته
ولي تا حالا به كسي براي اينكه گردش داشته باشه يا نداشته باشه گير ندادن.
خيلي از دوستان 2011 گردش نداشتند و روز مصاحبه هم مشكلي پيش نيامد.
اكثراً (نزديك به 99%) از جمله بنده، فقط براي يك روز اون پول تو حساب بوده و نامه گرفتيم و مشكلي هم نبود
موفق باشيد
شماره کیس: 2011AS25xxx
اطلاعات كامل كيس

انتشار انرژي منفي در اين مكان ممنوع است، حتي براي شما دوست عزيز
تشکر کنندگان: shs ، behzad7 ، vroom ، Man ، SallyD ، SH1A2R3 ، ali72 ، parsy631 ، Saina
(2011-10-17 ساعت 09:53)behzadb57 نوشته:  
(2011-10-17 ساعت 01:36)t.azimaie نوشته:  سلام
نه داداش منم 15 سال مي كشم و عكسم رديف بود تازه من cd عكس رو باز كردم و گذاشتم توي كامپيوتر و دقيق ديدمش از ستون فقرات عكس مي گيرن

در اينكه سيگار كشيدنت شما كار خوبی نيست شك نكن و تغييرات نسوج و سايز ريه در سيگاری ها مشخص هست ولی در تو آزمايشها كاری با اين قسمت ندارند.

عكس هم از ستون فقرات نيست و بررسی شكل، اندازه، فرم و تغييرات بافتی ريه(بخصوص در بيماران مسلول) و محل قرار گرفتن ديافراگم، قلب،... مورد نظر هست، هرچند كه تصوير مهره ها هم ديده ميشه ولی ارزش تشخيصی نداره.

موفق باشيد و سيگار هم كمتر بكش لطفا وگرنه ميگم بهت ويزا ندنا !!!!
خودم :
2010AS20583
ويزا بی ويزا Sad
اينم جزييات قضيه

سينا :
AS20126###
كنسولگری : آنكارا
فرمهای اوليه : Aug 2011
كارنت : Oct 2011
فرمهای مصاحبه : Oct 2011
مصاحبه : 23Nov11
ويزا : 24Nov11
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، t.azimaie ، Man ، cmbt ، ali72 ، edge ، ali.narooei ، parsy631 ، الی الی
(2011-10-16 ساعت 14:03)hoseyn نوشته:  
(2011-10-16 ساعت 12:57)pouyakafi نوشته:  با سلام خدمت تمامی دوستان عزیز
بنده هم در لاتاری 2012 با کیس نامبر 2012AS00014xxx برنده شدم
یه سوال داشتم
قبل از اینکه این سوال را بپرسم در موضاعات 2009و2010 و 2011 جستجو کردم وچیزی پیدا نکردم
تاریخ مصاحبه من 6 دسامبر (15 آذر) هستش و زمان مصاحبه رو می خواهم به 30 یا 45 روز بعد در دیماه یا بهمن ماه بندازم به این دلیل که سرباز هستم و یکم آذر سربازیم تمام میشود و تا کارت پایان خدمت را بگیرم و اقدام به گرفتن پاسپورت و اصل مدرک از دانشگاه کنم و مدارک را ترجمه کنم. فرصت فرستادن مدارک به آنکارا را ندارم و زمان مصاحبه رو هم از دست میدهم.از دوستان گرامی میخواهم اگر متنی به زبان انگلیسی برای تغییر زمان مصاحبه دارند در این پست قرار بدن و راهنماییم کنن و بگن که فقط به KCC میل کنم یا باید به سفارت آنکارا که مصاحبم اونجاست نیز باید میل بزنم (در ضمن هنوز در سایت آنکارا کیس نامبرم نیستش و 14 اکتبر سایت تاریخ مصاحبم رو در سایت dvlottery زدن)
ممنون میشم اگر هرچه سریعتر در این زمینه کمکم کنید و منم هرچه زودتر بتونم مکاتبه کنم و زمان رو از دست ندم
با تشکر فراوان از مدیران سایت و دوستان گرامی
مبحث زير را يك نگاهي بكني احتمالا حلهBig Grin
http://mohajersara.com/showthread.php?tid=4432
با سلام
جواب شما خیلی واضح در لینک زیر که مربوط به سفارت آنکارا میباشد وجود دارد
http://turkey.usembassy.gov/interview_schedule.html

2012AS14XXX
ankara
تاریخ دریافت ویزا:اول مارس 2012
تاریخ ورود به آمریکا:دوم آگوست
هزینه ها:خیلی میلیون تومن
یکماهه کلیر شدم
دیگه چیزی یادم نیست که بنویسم
Big Grin
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، الی الی
همگی سلام بچه ها اگر من همه کارم درست شد میتونم کاسکوخودمو ببرم آمریکا کسی تجربه داره آیا میشه پرنده با خودم ببرم مجوزش را از کجا بگیرم؟
2012AS17000
یکضرب آنکارا
اقامت : واشنگتن دی سی
(2011-10-17 ساعت 14:59)ali72 نوشته:  همگی سلام بچه ها اگر من همه کارم درست شد میتونم کاسکوخودمو ببرم آمریکا کسی تجربه داره آیا میشه پرنده با خودم ببرم مجوزش را از کجا بگیرم؟

فکر کنم میشه
اینجا میتونید جواب بگیرید

چه چیزهایی را با خود ببریم؟
[font=Times New Roman]صبورانه در انتظار زمان بمان ! هر چیز در زمان خودش رخ میدهد .
باغبان حتی اگر باغش را غرق اب هم کند درختان خارج از فصل خود میوه نمی دهند[/font]
تشکر کنندگان: ali72 ، SH1A2R3
سلام
من مداركم رو ارسال كردم به سفارت(آنكارا).حالا بايد با سفارت مكاتبه كنيم و مطمئن بشم كه مدارك رسيده يا لازم نيست؟اگر لازمه با چه اي ميلي مكاتبه كنم؟
شماره کیس : 2012AS00008XXX
تاریخ رویت قبولی در سایت : اواخر جولای 2011
تاریخ ارسال فرمهای سری اول : اوايل آگوست 2011
کنسولگری: آنکارا
تاريخ كارنت: اکتبر 2011
تاریخ مصاحبه: نوامبر 2011
تاريخ كليرنس: دسامبر 2011 Smile
تاریخ دریافت ویزا: فوريه 2012
تاریخ ورود به آمریکا : April 2013
تاریخ دریافت گرین کارت : May 2013
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، الی الی

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان