کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ترجمه رسمی مدارک، دارالترجمه و ...
سلام دوستان من از کلیه مدارکم 2 سری ترجمه گرفتم.فقط مونده ریز نمراتم ولی 2011 جون ترجمه شده؟دوباره ترجمه کنم یا نه؟یه سوال دیگه من مدارکم دو جا ترجمه شده یعنی یه سری دادم نزدیک محل کارم یه سری نزدیک خونه مشکلی که پیش نمیاد؟یه سری هم مهر وزارت خارجه نداره اونا چی؟ممنون می شم راهنماییم کنید که اگه مشکلی هست اصلاحشون کنم؟
2015AS4XXX یک نفر ،از آنکارا تغییر به ابوظبی،مصاحبه اپریل،ویزا یکضرب
به آرامی شروع به مردن میکنی اگربرای مطمئن درنامطمئن خطر نکنی،اگر ورای رویاها نروی...امروز رامخاطره کن.کاری کن.نگذار که به آرامی بمیری

تشکر کنندگان: honey62 ، ghorbat ، mehdiii
(2012-06-22 ساعت 19:22)mehdi.pazoki نوشته:  
(2012-06-22 ساعت 18:56)daria نوشته:  دوستان من ترجمه ها رو دیروز گرفتم، ازشون خواسته بودم که برام چک پرینت....
سلام دوست عزیز
ممنون میشم اگر اسم و آدرس و تلفن دارالترجمه رو برام پیام خصوصی کنی.
موفق باشید

مهدی جان شما که وضع حافظه ت از منم خراب تره Smile) یک بار دیگه آدرس و شماره رو خواسته بودی که برات فرستادم دیگه Smile
2012AS00066XXX
آنکارا (۲ نفر)
مصاحبه: July 23 (آبي + ٩ سؤالی)
دریافت کلیرنس:‌ 6 Sep
ويزا: 12 Sep
ورود به آمریکا :27 Oct
گرین کارت : 2012-8Nov
**TOGETHER WE STAND, DIVIDED WE FALL**
تشکر کنندگان: ghorbat ، mehdiii
سلام دوستان پاس و باید کپی برابر اصل گرفت؟
شماره کیس : 2012AS0007####_کنسولگری: آنکارا_کارنت شدن کیس: May 2012_مصاحبه: 8 august_کلیرنس:21 sep_دریافت ویزا:26 sep_مقصد:LA Irvine_ورود به آمریکا :20 jan _دریافت گرین کارت :

تشکر کنندگان: ghorbat
(2012-06-23 ساعت 15:42)hadiseh.t نوشته:  سلام دوستان پاس و باید کپی برابر اصل گرفت؟
میتونی برای اطمینان کپی برابر اصل بگیری کار از محکم کاری عیب نمیکنه هر چی مدارکتت معتبرتر و قانونی و محکمتر باشه بهتره که دیگه تو کشور غریب گیر نکنی

تشکر کنندگان: hadiseh.t ، ghorbat
(2012-06-23 ساعت 02:44)taba60 نوشته:  سلام دوستان من از کلیه مدارکم 2 سری ترجمه گرفتم.فقط مونده ریز نمراتم ولی 2011 جون ترجمه شده؟دوباره ترجمه کنم یا نه؟یه سوال دیگه من مدارکم دو جا ترجمه شده یعنی یه سری دادم نزدیک محل کارم یه سری نزدیک خونه مشکلی که پیش نمیاد؟یه سری هم مهر وزارت خارجه نداره اونا چی؟ممنون می شم راهنماییم کنید که اگه مشکلی هست اصلاحشون کنم؟

لطفا
(2012-06-23 ساعت 02:44)taba60 نوشته:  سلام دوستان من از کلیه مدارکم 2 سری ترجمه گرفتم.فقط مونده ریز نمراتم ولی 2011 جون ترجمه شده؟دوباره ترجمه کنم یا نه؟یه سوال دیگه من مدارکم دو جا ترجمه شده یعنی یه سری دادم نزدیک محل کارم یه سری نزدیک خونه مشکلی که پیش نمیاد؟یه سری هم مهر وزارت خارجه نداره اونا چی؟ممنون می شم راهنماییم کنید که اگه مشکلی هست اصلاحشون کنم؟

ممنون می شم جواب من و بدید
به آرامی شروع به مردن میکنی اگربرای مطمئن درنامطمئن خطر نکنی،اگر ورای رویاها نروی...امروز رامخاطره کن.کاری کن.نگذار که به آرامی بمیری

تشکر کنندگان: ghorbat ، shahyad ، SH1A2R3
فکر کنم این سوال رو تو تایپیک دیگه یا همین تایپیک قبلا سوال کردی من هم اونجا جواب دادم
تشکر کنندگان: ghorbat ، SH1A2R3 ، mehdiii
(2012-06-23 ساعت 22:41)shahyad نوشته:  فکر کنم این سوال رو تو تایپیک دیگه یا همین تایپیک قبلا سوال کردی من هم اونجا جواب دادم

نه دوست عزیز من فقط همین جا مطرح کردم و کسی جواب منو نداد.

تشکر کنندگان: ghorbat ، SH1A2R3
معمولا ترجمه ها تا یک تاریخی اعتبار دارن مطمئن نیستم فکر کنم 1 ساله اما میتونی از دالترجمه بپرسی اگه به دالترجمه رسمی دادی با 3 تا مهر 1 مهر مترجم 2 مهر دادگستری 3 مهر وزارت خارجه معتبره البته به تاریخ ترجمش همون طور که بالا گفتم دقت کن مهر وزارت خارجه بعضی میگن اجباریه بعضی میگن اجباری نیست ولی کار از محکم کاری عیب نمیکنه هر چی کاملتر بهتر موفق باشین
تشکر کنندگان: taba60 ، ghorbat ، daria ، honey62 ، SH1A2R3 ، کیانا
(2012-06-23 ساعت 23:01)shahyad نوشته:  معمولا ترجمه ها تا یک تاریخی اعتبار دارن مطمئن نیستم فکر کنم 1 ساله اما میتونی از دالترجمه بپرسی اگه به دالترجمه رسمی دادی با 3 تا مهر 1 مهر مترجم 2 مهر دادگستری 3 مهر وزارت خارجه معتبره البته به تاریخ ترجمش همون طور که بالا گفتم دقت کن مهر وزارت خارجه بعضی میگن اجباریه بعضی میگن اجباری نیست ولی کار از محکم کاری عیب نمیکنه هر چی کاملتر بهتر موفق باشین

ممنون

تشکر کنندگان: shahyad ، ghorbat ، SH1A2R3 ، کیانا

2 تا سئوال دارم:
دارالترجمه ای میشناسین که یک روزه کار ترجمه رو انجام بده؟
امکان ترجمه مدارک در آمریکا وجود داره یا نه؟
ورود به آمریکا : JULY 4TH
دریافت گرین کارت : JULY 26TH
تشکر کنندگان: کیانا ، ghorbat
سلام بچه ها من مدرک لیسانسم مال دانشگاه ازاد و مهر سنگی داره ولی مال همسرم هلوگرام داره دادم ترجمه کردن ترجمه شو بهم دادن کسی بوده که مدرکش مهرسنگی داشته باشه و برده باشه سفارت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
شماره کیس : 2012AS0007####_کنسولگری: آنکارا_کارنت شدن کیس: May 2012_مصاحبه: 8 august_کلیرنس:21 sep_دریافت ویزا:26 sep_مقصد:LA Irvine_ورود به آمریکا :20 jan _دریافت گرین کارت :

تشکر کنندگان: ghorbat
(2012-06-26 ساعت 01:39)hadiseh.t نوشته:  سلام بچه ها من مدرک لیسانسم مال دانشگاه ازاد و مهر سنگی داره ولی مال همسرم هلوگرام داره دادم ترجمه کردن ترجمه شو بهم دادن کسی بوده که مدرکش مهرسنگی داشته باشه و برده باشه سفارت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سلام
مال ما مهر برجسته ( یا به قول شما سنگی ) داشت و مشکلی هم نبود!!!!!!
تشکر کنندگان: daria ، shahyad ، ghorbat
(2012-06-26 ساعت 13:14)M_star1316 نوشته:  
(2012-06-26 ساعت 01:39)hadiseh.t نوشته:  سلام بچه ها من مدرک لیسانسم مال دانشگاه ازاد و مهر سنگی داره ولی مال همسرم هلوگرام داره دادم ترجمه کردن ترجمه شو بهم دادن کسی بوده که مدرکش مهرسنگی داشته باشه و برده باشه سفارت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سلام

سلام دوست عزیز مدرک شما هم مال دانشگاه ازاد بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟//

(2012-06-25 ساعت 18:26)M_star1316 نوشته:  2 تا سئوال دارم:
دارالترجمه ای میشناسین که یک روزه کار ترجمه رو انجام بده؟
امکان ترجمه مدارک در آمریکا وجود داره یا نه؟

سلام از یکی از اشناهامون که امریکا زندگی می کنه پرسیدم گفت تا حالا دارالترجمه ندیده و مدرکی رو اگه بخواد ترجمه کنه اینجا میده ترجمه کنن براش dhlمی کنن.

تشکر کنندگان: daria ، shahyad ، M_star1316 ، mehdiii ، ghorbat
(2012-06-26 ساعت 14:48)hadiseh.t نوشته:  
(2012-06-26 ساعت 13:14)M_star1316 نوشته:  [quote='hadiseh.t' pid='186124' dateline='1340658545']
سلام بچه ها من مدرک لیسانسم مال دانشگاه ازاد و مهر سنگی داره ولی مال همسرم هلوگرام داره دادم ترجمه کردن ترجمه شو بهم دادن کسی بوده که مدرکش مهرسنگی داشته باشه و برده باشه سفارت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سلام

بله , یکی از اونها مال دانشگاه آزاد بود

تشکر کنندگان: mehdiii ، ghorbat
(2012-06-26 ساعت 18:36)M_star1316 نوشته:  
(2012-06-26 ساعت 14:48)hadiseh.t نوشته:  
(2012-06-26 ساعت 13:14)M_star1316 نوشته:  [quote='hadiseh.t' pid='186124' dateline='1340658545']
سلام

بله , یکی از اونها مال دانشگاه آزاد بود

منطورم اینه که اونی که مال دانشگاه ازاد بود مهربرجسته داشت......

تشکر کنندگان: mehdiii ، ghorbat

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان