کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ترجمه رسمی مدارک، دارالترجمه و ...
(2012-06-25 ساعت 18:26)M_star1316 نوشته:  2 تا سئوال دارم:
دارالترجمه ای میشناسین که یک روزه کار ترجمه رو انجام بده؟
امکان ترجمه مدارک در آمریکا وجود داره یا نه؟
بهتره ترجمه ها رو تو ایران انجام بدید هم ارزونتره هم راحتتر اکثر دارلترجمه های تهران کارو سریع انجام میدن چون تمام اداره ها (دادگستری وزارت خارجه) نزدیکشونه خودتون هم میتونید ازشون بخوایین سریعتر کارتون رو انجام بدن بیشتر دارلترجمه ها تو انقلاب هستن
تشکر کنندگان: ghorbat ، honey62 ، mehdiii ، M_star1316
دوستان من مدارکمو بدون مهر دادگستری و وزارت خارجه فرستادم. مطمینید مشکلی پیش نماد؟
شماره کیس: 2012AS00071xxx
کنسولگری: ANKARA
تاریخ مصاحبه:25 جولای
افراد کیس :3
نتیجه مصاحبه: برگه آبی
تشکر کنندگان: ghorbat ، mehdiii
(2012-06-27 ساعت 13:53)leila20 نوشته:  دوستان من مدارکمو بدون مهر دادگستری و وزارت خارجه فرستادم. مطمینید مشکلی پیش نماد؟

مشکلی پیش نمیاد. آقا دروغ چرا تا قبر آآآآ . آقا ما خودمان که نرفتیم ولی این قیاس آبادی های مهاجرسرا خیلیهاشان بدون مهر بردند و مشکلی پیش نیامده.
تشکر کنندگان: shimoda ، mehdiii ، daria ، ghorbat ، homayoon13
(2012-06-27 ساعت 16:21)jordanir نوشته:  
(2012-06-27 ساعت 13:53)leila20 نوشته:  دوستان من مدارکمو بدون مهر دادگستری و وزارت خارجه فرستادم. مطمینید مشکلی پیش نماد؟
مشکلی پیش نمیاد. آقا دروغ چرا تا قبر آآآآ . آقا ما خودمان که نرفتیم ولی این قیاس آبادی های مهاجرسرا خیلیهاشان بدون مهر بردند و مشکلی پیش نیامده.
گفتی ... هوس کردم دوباره بشینم ببینم. سانفرانسیسکو و مش قاسم و ...
من هم امروز بردم ترجمه، گفتم بدون مهر دادگستری و امور خارجه، فقط اگر میخوای ادامه تحصیل بدی باید مدارک تحصیلیتو ببری دادگستری و امور خارجه که مهر کنند.
تشکر کنندگان: daria ، ghorbat
(2012-06-26 ساعت 18:57)hadiseh.t نوشته:  [quote='M_star1316' pid='186258' dateline='1340719592']
[quote='hadiseh.t' pid='186200' dateline='1340705935']
[quote='M_star1316' pid='186186' dateline='1340700240']
[quote='hadiseh.t' pid='186124' dateline='1340658545']
منطورم اینه که اونی که مال دانشگاه ازاد بود مهربرجسته داشت......
بله
ورود به آمریکا : JULY 4TH
دریافت گرین کارت : JULY 26TH
تشکر کنندگان: hadiseh.t ، Orchin ، ghorbat
دوستان عزیز لطفا در جریان باشید که ترجمه مدارک توسط دارالترجمه رسمی کافیه و نیاز به تایید دادگستری و وزارت خارجه نیست .من به همین شکل فرستادم و ایراد هم نگرفتند.
در مورد عکس هم باید بگم خانم ها حتما باید گوشهاشون تو عکس دیده بشه و رنگ موهاشون هم با عکس یکی باشه .چون تو معاینات پزشکی ایراد میگیرند و باید دوباره عکس بگیریند.
تشکر کنندگان: mehdiii ، ASALI ، hadiseh.t ، shahyad ، iranian1 ، honey62 ، daria ، Orchin ، ghorbat ، Shezem
دوستان دارالترجمه حوالی خیابان مقدس اردبیلی وجود دارد یا باید به میدان انقلاب مراجعه کنم؟ درضمن شماها کدام دارالترجمه را پیشنهاد میکنید؟
تشکر کنندگان: Orchin ، ghorbat
(2012-06-30 ساعت 01:40)iranian1 نوشته:  دوستان دارالترجمه حوالی خیابان مقدس اردبیلی وجود دارد یا باید به میدان انقلاب مراجعه کنم؟ درضمن شماها کدام دارالترجمه را پیشنهاد میکنید؟
دارالترجمه های میدان انقلاب بیشتر و بهتر هستن اونا بهتر میتونن راهنمایی کنن
تشکر کنندگان: M_star1316 ، iranian1 ، Orchin ، ghorbat
(2012-06-30 ساعت 01:40)iranian1 نوشته:  دوستان دارالترجمه حوالی خیابان مقدس اردبیلی وجود دارد یا باید به میدان انقلاب مراجعه کنم؟ درضمن شماها کدام دارالترجمه را پیشنهاد میکنید؟

تو تجریش دو سه تا دارالترجمه هست که من خودم از یکی از اونها استفاده کردم و راضی هم هستم. اگه خواستین پیغام خصوصی بفرستین براتون آدرس و تلفنش رو بفرستم.
2012AS00066XXX
آنکارا (۲ نفر)
مصاحبه: July 23 (آبي + ٩ سؤالی)
دریافت کلیرنس:‌ 6 Sep
ويزا: 12 Sep
ورود به آمریکا :27 Oct
گرین کارت : 2012-8Nov
**TOGETHER WE STAND, DIVIDED WE FALL**
تشکر کنندگان: Orchin ، ghorbat ، mehdiii ، honey62
در اکیاتان هم یک دارالترجمه هست که کارش خوب بود و اصلا غلط نداشت.قیمتش هم بد نیست.البته بهتره چانه بزنین. خیابان اصلی شهرک اکباتان است.اگر کسی نیاز داشت میل خصوصی بزنین.
AS2012XXX
تاریخ رویت قبولی: JULY2011
ارسال فرمهای سری اول:JULY2011
سفارت: آنکارا
نامه دوم: 19MAY
مصاحبه: 21JUNE
دریافت برگه آبی - دریافت کلیرنس اول August
تاریخ دریافت ویزا: 7 سپتامبر
تاریخ ورود به آمریکا: 22 اکتبر
تشکر کنندگان: shahyad ، honey62
دوستانی که خارج از ایران اقدام کردن مدارک رو بردن سفارت برای ترجمه ؟
2013AS78xx/ابوظبی/۱ نفر/ارسال فرم: ۱۱ جون/ کارنت: ۱۱ مارچ/مصاحبه: ۲۲ می/هزینه‌ها: ۲۷۰۰ درهم/سیاتل/ویزا یکضرب/سفرنامه
از امارات متحده تا ایالات متحده
تشکر کنندگان:
(2012-07-10 ساعت 21:28)mahdi/sh نوشته:  دوستانی که خارج از ایران اقدام کردن مدارک رو بردن سفارت برای ترجمه ؟
دوست عزیز، سفارت که مدرک ترجمه نمی‌کنه! واسه ترجمه باید بری دارالترجمه، یا مدارک را بدی به مترجم تا برات ترجمه‌اش کنه.
منظورتان کدام سفارت هست؟ سفارت ایران یا آمریکا؟
من که از پرسش شما چیزی دستگیرم نشد Smile
شاید منظورتون اینه که مدارک ایرانی خود را به انگلیسی ترجمه کنید و به سفارت آمریکا ببرید؟ یا به انگلیسی ترجمه کنید و به سفارت ایران برای تایید ببرید؟

2012AS35xxx
مصاحبه در اوایل ماه می ۲۰۱۲ در فرانکفورت
ورود به آمریکا، اواخر ماه می همان سال Big Grin
۲۰ روز بعدش هم گرین کارت Wink
تجربه‌های من در اینجا و آنجا
کار هر بز نیست خرمن کوفتن ، گاو نر می‌خواهد و مرد کهن !
تشکر کنندگان: daria ، mahdi/sh
بچه ها من یه اشتباهی کردم سند ازدواج 2 تا ترجمه دارم الان کپی ترجمه رو کجا ببرم برابر اصل کنم؟دفترخونه اسناد رسمی بردم می گه باید بری جایی که عقدکردی به نظرم منطقی نیست می شه راهنمتییم کنید؟
شماره کیس : 2012AS0007####_کنسولگری: آنکارا_کارنت شدن کیس: May 2012_مصاحبه: 8 august_کلیرنس:21 sep_دریافت ویزا:26 sep_مقصد:LA Irvine_ورود به آمریکا :20 jan _دریافت گرین کارت :

تشکر کنندگان:
دوستان عزیز آیا ریز نمرات لیسانس هم برای ترجمه باید مهر وزارت علوم خورده باشه؟
در ضمن آیا برای پاسپورت تنها کپی کافیست؟ نیازی به مهری، تاییدی چیزی نیست؟
ممنون از راهنماییتون
كيس نامبر:2013AS4xxx
کنسولگری: Ankara
مصاحبه: هفته سوم فوریه
دریافت ویزا: یک ضرب
لینک سفرنامه
تشکر کنندگان:
(2012-07-11 ساعت 16:00)victorygo نوشته:  دوستان عزیز آیا ریز نمرات لیسانس هم برای ترجمه باید مهر وزارت علوم خورده باشه؟
در ضمن آیا برای پاسپورت تنها کپی کافیست؟ نیازی به مهری، تاییدی چیزی نیست؟
ممنون از راهنماییتون
من لیسانس دارم، از من ریز نمرات نخواستند. نیازی به تایید کپی پاسپورت هم نیست.
البته دوست عزیز، خوهشا آنچه که KCC از شما خواسته است را ببرید، کجا از شما خواسته‌اند که ریزنمرات بیاورید، یا کپی برابر اصل کنید؟ البته پاسخ شما هم حتما این است که، آخه این میگه اینجوری و اون یکی میگه اونجوری!
خب دوست عزیز ببین KCC چی میگه، این و آن که کارمند اداره مهاجرت آمریکا نیستند.
2012AS35xxx
مصاحبه در اوایل ماه می ۲۰۱۲ در فرانکفورت
ورود به آمریکا، اواخر ماه می همان سال Big Grin
۲۰ روز بعدش هم گرین کارت Wink
تجربه‌های من در اینجا و آنجا
کار هر بز نیست خرمن کوفتن ، گاو نر می‌خواهد و مرد کهن !
تشکر کنندگان: daria ، mehdiii ، victorygo

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان