کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ترجمه رسمی مدارک، دارالترجمه و ...
(2012-07-11 ساعت 14:28)hadiseh.t نوشته:  بچه ها من یه اشتباهی کردم سند ازدواج 2 تا ترجمه دارم الان کپی ترجمه رو کجا ببرم برابر اصل کنم؟دفترخونه اسناد رسمی بردم می گه باید بری جایی که عقدکردی به نظرم منطقی نیست می شه راهنمتییم کنید؟

خوب دو تا ترجمه احتیاج دارین دیگه، چرا بیشتر میخواین؟ در هر حال همون دارالترجمه ها کپی برابر اصل رو هم انجام میدن، و اگه دارالترجمه ای که سند رو ترجمه کرده تشریف ببرین قاعدتا باید فقط با گرفتن پول سربرگ هر چند تا که میخواهین از اون ترجمه پرینت بهتون بده.
2012AS00066XXX
آنکارا (۲ نفر)
مصاحبه: July 23 (آبي + ٩ سؤالی)
دریافت کلیرنس:‌ 6 Sep
ويزا: 12 Sep
ورود به آمریکا :27 Oct
گرین کارت : 2012-8Nov
**TOGETHER WE STAND, DIVIDED WE FALL**
تشکر کنندگان: mehdiii
(2012-07-11 ساعت 16:10)Shezem نوشته:  
(2012-07-11 ساعت 16:00)victorygo نوشته:  دوستان عزیز آیا ریز نمرات لیسانس هم برای ترجمه باید مهر وزارت علوم خورده باشه؟
در ضمن آیا برای پاسپورت تنها کپی کافیست؟ نیازی به مهری، تاییدی چیزی نیست؟
ممنون از راهنماییتون
من لیسانس دارم، از من ریز نمرات نخواستند. نیازی به تایید کپی پاسپورت هم نیست.
البته دوست عزیز، خوهشا آنچه که KCC از شما خواسته است را ببرید، کجا از شما خواسته‌اند که ریزنمرات بیاورید، یا کپی برابر اصل کنید؟ البته پاسخ شما هم حتما این است که، آخه این میگه اینجوری و اون یکی میگه اونجوری!
خب دوست عزیز ببین KCC چی میگه، این و آن که کارمند اداره مهاجرت آمریکا نیستند.

شزم عزیز دیدی چقدر زود قضااااااوت کردی Big Grin من ریز نمرات رو که نمی خوام با مدارک بفرستم. برای این می خوام ترجمه کنم که اونجا برای ادامه تحصیل لازمم می شه خوب!
مرسی بابت راهنماییت Wink
كيس نامبر:2013AS4xxx
کنسولگری: Ankara
مصاحبه: هفته سوم فوریه
دریافت ویزا: یک ضرب
لینک سفرنامه
تشکر کنندگان:
(2012-07-11 ساعت 18:01)victorygo نوشته:  
(2012-07-11 ساعت 16:00)victorygo نوشته:  دوستان عزیز آیا ریز نمرات لیسانس هم برای ترجمه باید مهر وزارت علوم خورده باشه؟
ممنون از راهنماییتون
البته دوست عزیز، خوهشا آنچه که KCC از شما خواسته است را ببرید، کجا از شما خواسته‌اند که ریزنمرات بیاورید، یا کپی برابر اصل کنید؟ البته پاسخ شما هم حتما این است که، آخه این میگه اینجوری و اون یکی میگه اونجوری!

شزم عزیز دیدی چقدر زود قضااااااوت کردی Big Grin من ریز نمرات رو که نمی خوام با مدارک بفرستم. برای این می خوام ترجمه کنم که اونجا برای ادامه تحصیل لازمم می شه خوب!
مرسی بابت راهنماییت Wink

برای ادامه تحصیل اگه میخواین باید حتما همه ترجمه ها تایید شده باشه معمولا. اینکه مهر وزارت علوم رو دارالترجمه لازم داره یا نه بهتره تلفنی از خودشون بپرسین.
2012AS00066XXX
آنکارا (۲ نفر)
تشکر کنندگان: victorygo ، funnybluesolea
(2012-07-11 ساعت 16:21)daria نوشته:  
(2012-07-11 ساعت 14:28)hadiseh.t نوشته:  بچه ها من یه اشتباهی کردم سند ازدواج 2 تا ترجمه دارم الان کپی ترجمه رو کجا ببرم برابر اصل کنم؟دفترخونه اسناد رسمی بردم می گه باید بری جایی که عقدکردی به نظرم منطقی نیست می شه راهنمتییم کنید؟

خوب دو تا ترجمه احتیاج دارین دیگه، چرا بیشتر میخواین؟ در هر حال همون دارالترجمه ها کپی برابر اصل رو هم انجام میدن، و اگه دارالترجمه ای که سند رو ترجمه کرده تشریف ببرین قائدتا باید فقط با گرفتن پول سربرگ هر چند تا که میخواهین از اون ترجمه پرینت بهتون بده.
ممنون ولی مگه نباید 2 سری فرستاد سفارت 2 سری هم روز مصاحبه برد این می شه 4 تا.این گفته خودتونه.من 14 تا مدرک دادم برای ترجمه، از هر کدوم هم 2 نسخه درخواست کردم (به جز عقدنامه که 4 نسخه گفتم بزنن) کلا شد 200 تومان.
شماره کیس : 2012AS0007####_کنسولگری: آنکارا_کارنت شدن کیس: May 2012_مصاحبه: 8 august_کلیرنس:21 sep_دریافت ویزا:26 sep_مقصد:LA Irvine_ورود به آمریکا :20 jan _دریافت گرین کارت :

تشکر کنندگان:
(2012-07-11 ساعت 18:01)victorygo نوشته:  
ممنون از راهنماییتون

مرسی بابت راهنماییت Wink

اما تو سوالت ننوشته بودی که واسه کجا می‌خوای!!! Big Grin

2012AS35xxx
مصاحبه در اوایل ماه می ۲۰۱۲ در فرانکفورت
ورود به آمریکا، اواخر ماه می همان سال Big Grin
۲۰ روز بعدش هم گرین کارت Wink
تجربه‌های من در اینجا و آنجا
کار هر بز نیست خرمن کوفتن ، گاو نر می‌خواهد و مرد کهن !
تشکر کنندگان: victorygo
(2012-07-12 ساعت 00:07)hadiseh.t نوشته:  
(2012-07-11 ساعت 16:21)daria نوشته:  

خوب دو تا ترجمه احتیاج دارین دیگه، چرا بیشتر میخواین؟ در هر حال همون دارالترجمه ها کپی برابر اصل رو هم انجام میدن، و اگه دارالترجمه ای که سند رو ترجمه کرده تشریف ببرین قاعدتا باید فقط با گرفتن پول سربرگ هر چند تا که میخواهین از اون ترجمه پرینت بهتون بده.
ممنون ولی مگه نباید 2 سری فرستاد سفارت 2 سری هم روز مصاحبه برد این می شه 4 تا.این گفته خودتونه.من 14 تا مدرک دادم برای ترجمه، از هر کدوم هم 2 نسخه درخواست کردم (به جز عقدنامه که 4 نسخه گفتم بزنن) کلا شد 200 تومان.

من اون دو تاي اضافه رو محض احتياط ميخوام روز مصاحبه ببرم كه اگه احيانا مدارك توسط پست نرسيده بود مشكلي نخورم، اگه شما هم مثل من بد دل هستين همونطور كه گفتم ميتونين از دارالترجمه بخواين كه دو سري ديگه براتون پرينت بگيرن.
2012AS00066XXX
آنکارا (۲ نفر)
تشکر کنندگان: hadiseh.t ، funnybluesolea
(2012-07-11 ساعت 13:13)Shezem نوشته:  
(2012-07-10 ساعت 21:28)mahdi/sh نوشته:  دوستانی که خارج از ایران اقدام کردن مدارک رو بردن سفارت برای ترجمه ؟
دوست عزیز، سفارت که مدرک ترجمه نمی‌کنه! واسه ترجمه باید بری دارالترجمه، یا مدارک را بدی به مترجم تا برات ترجمه‌اش کنه.
منظورتان کدام سفارت هست؟ سفارت ایران یا آمریکا؟
من که از پرسش شما چیزی دستگیرم نشد Smile
شاید منظورتون اینه که مدارک ایرانی خود را به انگلیسی ترجمه کنید و به سفارت آمریکا ببرید؟ یا به انگلیسی ترجمه کنید و به سفارت ایران برای تایید ببرید؟

عذر میخوام من سوالم رو بد مطرح کردم

منظورم اینه برای ترجمه مدارک ( شناسنامه و کارت ملی و کارت پایان خدمت ) رو ببریم سفارت ایران یا یه دارلترجمه کافیه ؟
در ضمن مدارک تحصیل رو سفارت برای ترجمه قبول نمیکنه اونارو باید چیکار کرد ؟
2013AS78xx/ابوظبی/۱ نفر/ارسال فرم: ۱۱ جون/ کارنت: ۱۱ مارچ/مصاحبه: ۲۲ می/هزینه‌ها: ۲۷۰۰ درهم/سیاتل/ویزا یکضرب/سفرنامه
از امارات متحده تا ایالات متحده
تشکر کنندگان: honey62
(2012-07-12 ساعت 03:48)mahdi/sh نوشته:  
(2012-07-11 ساعت 13:13)Shezem نوشته:  
(2012-07-10 ساعت 21:28)mahdi/sh نوشته:  دوستانی که خارج از ایران اقدام کردن مدارک رو بردن سفارت برای ترجمه ؟
دوست عزیز، سفارت که مدرک ترجمه نمی‌کنه! واسه ترجمه باید بری دارالترجمه، یا مدارک را بدی به مترجم تا برات ترجمه‌اش کنه.
منظورتان کدام سفارت هست؟ سفارت ایران یا آمریکا؟
من که از پرسش شما چیزی دستگیرم نشد Smile
شاید منظورتون اینه که مدارک ایرانی خود را به انگلیسی ترجمه کنید و به سفارت آمریکا ببرید؟ یا به انگلیسی ترجمه کنید و به سفارت ایران برای تایید ببرید؟

عذر میخوام من سوالم رو بد مطرح کردم

منظورم اینه برای ترجمه مدارک ( شناسنامه و کارت ملی و کارت پایان خدمت ) رو ببریم سفارت ایران یا یه دارلترجمه کافیه ؟
در ضمن مدارک تحصیل رو سفارت برای ترجمه قبول نمیکنه اونارو باید چیکار کرد ؟

چیزی که من می دونم اینه که این مدارک باید ترجمه بشه حالا اگه می تونی بدی دارالترجمه و فقط مهر دارالترجمه روش باشه کافیهو نیاز به بردن سفارت نیست اونا یه ترجمه معتبر از مدارکت می خوان که این کا رو برات دارالترجمه انجام می ده همه ما هم این کارو کردیم.
شماره کیس : 2012AS0007####_کنسولگری: آنکارا_کارنت شدن کیس: May 2012_مصاحبه: 8 august_کلیرنس:21 sep_دریافت ویزا:26 sep_مقصد:LA Irvine_ورود به آمریکا :20 jan _دریافت گرین کارت :

تشکر کنندگان: shahyad ، daria ، mahdi/sh ، parsy631 ، honey62
(2012-06-18 ساعت 03:05)daria نوشته:  تازه امروز دادم Smile فکر کنم ۴شنبه بگیرم مدارکو. تو پیغام خصوصی برات آدرس و شماره تلفنشو میزارم. ضمنا این دارالترجمه رو funnybluesolea عزیز به من معرفی کرد که جا داره همین جا ازشون تشکر کنم. من اولین باری که بتونم رتبه بدم حتما تقدیم به ایشون می کنم چون واقعا همیشه در کمک کردن به بقیه پیش قدم بودن. (دومیش هم مال parsy631 عزیزه )

ممنون از لطفی که به من داری، چیزی جز انجام وظیفه نیست، حالا حالاها مونده تا کمکهای بزرگی که از دوستان مهاجرسرایی گرفتم جبران کنم.
منتظر خبر خوب ویزا گرفتن همه دوستان مهاجرسرایی ام هستم.

موفق باشی
CN:2012AS63XXX
ارسال فرمها: 21 july 2011
سفارت:آنکارا
مصاحبه:june 21
دریافت ویزا:23 June
اولین سفر : 3rd NOV
هزینه ها
سفرنامه
تشکر کنندگان: daria ، zina s ، parsy631 ، honey62
سلام ببخشید کسی شماره یا ادرس ارامکس رو داره؟

تشکر کنندگان: daria
(2012-07-13 ساعت 00:50)hadiseh.t نوشته:  سلام ببخشید کسی شماره یا ادرس ارامکس رو داره؟
سلام دوست عزیز
البته اینجا جای سوال در این خصوص نبود ولی بهرحال پاسخ شما باید داده بشه.

آرامکس
88613390
88613397
تهران - خیابان ملاصدرا - بعد از خیابان شیخ بهایی به سمت چمران - پ.100 - کد پستی : 1435873581
تشکر کنندگان: hadiseh.t ، victorygo ، daria ، honey62
(2012-07-13 ساعت 01:44)mehdi.pazoki نوشته:  
(2012-07-13 ساعت 00:50)hadiseh.t نوشته:  سلام ببخشید کسی شماره یا ادرس ارامکس رو داره؟
سلام دوست عزیز
البته اینجا جای سوال در این خصوص نبود ولی بهرحال پاسخ شما باید داده بشه.

آرامکس
88613390
88613397
تهران - خیابان ملاصدرا - بعد از خیابان شیخ بهایی به سمت چمران - پ.100 - کد پستی : 1435873581

مرسی دوست عزیز که پاسخ دادید ولی نمی دونستم کجا باید مطرحش کنم می خواستم مدارکو پست کنم فکر کردم اینجا باید مطرح کنم.

تشکر کنندگان: funnybluesolea ، mehdiii
(2012-06-18 ساعت 03:05)daria نوشته:  
(2012-06-17 ساعت 19:57)mehdi.pazoki نوشته:  
(2012-06-17 ساعت 18:58)daria نوشته:  من 14 تا مدرک دادم برای ترجمه، از هر کدوم هم 2 نسخه درخواست کردم (به جز عقدنامه که 4 نسخه گفتم بزنن) کلا شد 200 تومان.
سلام
راضی بودی از کارشون ؟ اشتباه نداشتن ؟
لطفا شماره تلفن و آدرشو به من هم بده.
ممنون ازت

تازه امروز دادم Smile فکر کنم ۴شنبه بگیرم مدارکو. تو پیغام خصوصی برات آدرس و شماره تلفنشو میزارم. ضمنا این دارالترجمه رو funnybluesolea عزیز به من معرفی کرد که جا داره همین جا ازشون تشکر کنم. من اولین باری که بتونم رتبه بدم حتما تقدیم به ایشون می کنم چون واقعا همیشه در کمک کردن به بقیه پیش قدم بودن. (دومیش هم مال parsy631 عزیزه )
بابا شرمنده می کنید داریا جان
خیلی ممنون از اظهار لطف شما . Funny دوست عزیز من هم هست. موفق باشید
شماره کیس:2012AS00042XXX
کنسولگری:آنکارا
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 8 آگوست 2011
کارنت شدن کیس: ژوئن 2012
تاریخ مصاحبه:25ژوئن
تعداد نفرات کیس : 3 نفر
تاریخ کلیرنس : 31 جولایBig Grin
جمع تقریبی هزینه ها :25000 عكس ، 68000 فرم ها با TNT ، ترجمه 250000 با مهرتایید ، بلیط 3 نفر 1180000 ، واکسن سه نفر 89000
تشکر کنندگان: daria ، frz61 ، mehdiii ، j@vad
موسسه ترجمه در انکارا www.bijantourism.com
تشکر کنندگان: daria ، honey62
سلام
دوستانی که مدرک پیش دانشگاهی داشتند آیا برای سفارت فقط ریز نمرات پیش دانشگاهی کافیه یا گواهی موقت هم می خواند .من ریز نمرات (کارنامه پیش دانشگاهی)بهم دادند ولی گواهی موقت طول می کشه و من هم وقت ندارم..ممنون از کمکتون
فوری ---فوری---فوری
شماره کیس : 2012AS000200XX
کنسولگری: ANK
مصاحبه : 2012 /FEB دریافت آبی
دریافت کلیرنس:26 SٍEP با ستاره
دریافت وبزا: SEP 28
ورود به آمریکا : 2013/March

تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان