کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ترجمه رسمی مدارک، دارالترجمه و ...
سلام دوستان ...دقیقا از من چی خواسته...ریز نمرات..ممنون ---فوری

We are unable to determine as to which level of Examinations you are going to take and whether they will be equivalent of High School standards, however, you may submit your diploma, along with its transcripts supplemental, after you complete your education or your exams. Once they are received, they will be (re) evaluated by a Consular Officer and the final decision will be made on your case accordingly.

Sincerely,
Immigrant Visa Unit

شماره کیس : 2012AS000200XX
کنسولگری: ANK
مصاحبه : 2012 /FEB دریافت آبی
دریافت کلیرنس:26 SٍEP با ستاره
دریافت وبزا: SEP 28
ورود به آمریکا : 2013/March

تشکر کنندگان:
(2012-07-16 ساعت 10:44)MAHDI2012 نوشته:  سلام دوستان ...دقیقا از من چی خواسته...ریز نمرات..ممنون ---فوری

We are unable to determine as to which level of Examinations you are going to take and whether they will be equivalent of High School standards, however, you may submit your diploma, along with its transcripts supplemental, after you complete your education or your exams. Once they are received, they will be (re) evaluated by a Consular Officer and the final decision will be made on your case accordingly.

Sincerely,
Immigrant Visa Unit

این متن می گه دیپلم و ریز نمرات رو با هم خواسته حالا برو اموزش و پرورش منطقتون مطمینا اگه خودت بری و شرایطتو بگی خیلی سریع بهتون گواهی موقت می دن و بگو تاییدیه بزنن روش که برات ترجمه کنن نهایت اینه که اگرم نشد نقص مدرک می خوری و بعدش با بردن مدرکت ویزاتو بهتون می دن شایدم نقط مدرک نخوری به هر حال تمام سعیتو بکون که گواهی رو بگیری.
شماره کیس : 2012AS0007####_کنسولگری: آنکارا_کارنت شدن کیس: May 2012_مصاحبه: 8 august_کلیرنس:21 sep_دریافت ویزا:26 sep_مقصد:LA Irvine_ورود به آمریکا :20 jan _دریافت گرین کارت :

تشکر کنندگان: j@vad ، honey62
(2012-04-30 ساعت 14:36)3rip نوشته:  
(2012-04-30 ساعت 08:45)alonak نوشته:  سلام کسی در اصفهان دارالترجمۀ خوب سراغ نداره که هم قیمت هاش مناسب باشه و هم غلط املایی نداشته باشه؟

چهارراه نظر . اسمش یادم نیست. دقیقا سر چهاراه نظر بالای عروسک فروشی

دارالترجمه اکبری
شماره کیس : 2012AS000200XX
کنسولگری: ANK
مصاحبه : 2012 /FEB دریافت آبی
دریافت کلیرنس:26 SٍEP با ستاره
دریافت وبزا: SEP 28
ورود به آمریکا : 2013/March

تشکر کنندگان:
سلام
بنده چند تا سوال داشتم ممنون میشو راهنمایی کنید
1.ایا ترجمه کارت ملی لازم است؟(بنده ترجمه ان را دارم ولی اعتبار کارت ملی تا (25.Aug.2012) است.)
2.من تمام مدارک را سال پیش ترجمه کردم.ایا نیاز به ترجمه مجدد است؟
3.موجدی حساب لاتین از بانک هم باید مهر دارالترجمه و دادگستری بخوره؟
ممنونم
تشکر کنندگان:
(2012-08-10 ساعت 20:28)sert3e نوشته:  سلام
بنده چند تا سوال داشتم ممنون میشو راهنمایی کنید
1.ایا ترجمه کارت ملی لازم است؟(بنده ترجمه ان را دارم ولی اعتبار کارت ملی تا (25.Aug.2012) است.)
2.من تمام مدارک را سال پیش ترجمه کردم.ایا نیاز به ترجمه مجدد است؟
3.موجدی حساب لاتین از بانک هم باید مهر دارالترجمه و دادگستری بخوره؟
ممنونم

1-بله
2-خیر
3-خیر
شماره کیس : 2012AS0007####_کنسولگری: آنکارا_کارنت شدن کیس: May 2012_مصاحبه: 8 august_کلیرنس:21 sep_دریافت ویزا:26 sep_مقصد:LA Irvine_ورود به آمریکا :20 jan _دریافت گرین کارت :

تشکر کنندگان: shahyad
آقا ما مدارکو دادیم دار الترجه

فقط 2 نکته:

1- اعتبار کارت ملی پارسال تموم شده

2- تو کارت پایان خدمت مترجم اصلا درجه ام رو ننوشته

حکم چیست؟
شماره کیس: 2012AS00056xxx
نامه اول:-july-15-2012 ایمیل
کنسولگری:Ankara
ارسال مدارک: july-17-2012 ایمیل
تاریخ دریافت نامه دوم: Aug-03 ایمیل
تاریخ مصاحبه: Sep-11 روز جهانی تروریسم
تاریخ دریافت کلیرنس: 27 سپتامبر
جمع تقریبی هزینه ها: زیاد
تشکر کنندگان:
(2012-08-12 ساعت 20:43)roozbeh33 نوشته:  آقا ما مدارکو دادیم دار الترجه

فقط 2 نکته:

حکم چیست؟

اولی که مشکلی نیست بچه ها با کارت ملی اکسچایر شده رفتن مشکلی نبوده دومی هم من سربازی نرفتم نمی دونم تو کارتتون درجتونو نوشته یا نه؟

تشکر کنندگان: roozbeh33
[quote='roozbeh33' pid='201707' dateline='1344788027']
آقا ما مدارکو دادیم دار الترجه

فقط 2 نکته:

حکم چیست؟
[/quote
درجه حتما باید تو ترجمه ذکر شده باشه و مطابق اصل کارت پایان خدمت ترجمه شده باشه دوباره برو همون دارلترجمه بهش بگو اصلاحش کنه
تشکر کنندگان: hadiseh.t ، roozbeh33
دوستان ترجمه ها مهر دادگستري نميخواد؟؟؟؟؟فقط ترجمه به وسيله دارالترجمه رسمي كافيه؟؟؟؟؟؟؟
کیس نامبر :***2012AS32
رویت قبولی :10 جولای
رسیدن فرم ها :۲۱ جولای
تعداد افراد کیس :۲ نفر
تاریخ مصاحبه : ۲۷ اگوست
محل مصاحبه :ابوظبی
دریافت ویزا : خانم ۱ضرب و آقا کلیرنس
تاریخ کلیر شدن : (19 سپتامبر)
تاریخ ورود به ايالات متحده : 2.20.2013
تشکر کنندگان: arbasic
(2012-08-16 ساعت 08:56)mo897sa نوشته:  دوستان ترجمه ها مهر دادگستري نميخواد؟؟؟؟؟فقط ترجمه به وسيله دارالترجمه رسمي كافيه؟؟؟؟؟؟؟

بله!

ترجمه توسط یک مترجم رسمی چه برای سفارت و چه برای کارهای دیگر زمانی که وارد آمریکا شوید کافیست!
تشکر کنندگان: ASALI ، storagemeter ، Omidooo ، امیر مهاجر ، j@vad
(2012-08-20 ساعت 03:55)tatoole نوشته:  دوستان من یه سوال داشتم راجع به آخرین مدرک تحصیلی که برای ترجمه باید ببرم . میخوام بدونم که شماها همگی اصل + ترجمه اصل مدرکتون دستتون بود؟ من پارسال فارغ التحصیل شدم و دنبال کارای ادامه تحصیلم تو فرانسه بودم و هر چی به دانشگاه التماس کردم که اصل مدرکمو بدین گفتن اصلش تا 3 , 4 سال دیگه حاضر نمیشه و شما همین گواهی پایان تحصیلاتتو بگیر قابل ترجمه هست . اما امسال باز رفتم پی مدرکمو بگیرم بهم همون حرفا رو زدن و فکر نکنم مدرکمو بهم بدن. میخوام ببینم ترجمه گواهی پایان تحصیلات (و همچنین روز مصاحبه که اصل مدارکو میخوان و من فقط گواهی پایان تحصیلات دارم) مشکلی برام ایجاد نمیکنه؟؟؟اگه کسی وضعیتش مثل من بوده خواهش میکنم جواب بده....ممنون.
من اصل مدرکم دستم بود.ولی مطمئن هستم که اگر شما از دانشگاهت گواهی پایان تحصیل بگیری هیچ مشکلی برات پیش نمیاد.توجه داشته باش که انها می دونن که خیلی از دانشگاهها بلافاصله مدرک رو صادر نمی کنن. شما همون گواهی رو بگیر وترجمه کن، با توجه با اینکه از فرانسه هم هست فکر نکنم مشکلی پیش بیاد برات.نگران نباش دوست عزیزBig Grin
AS2012XXX
تاریخ رویت قبولی: JULY2011
ارسال فرمهای سری اول:JULY2011
سفارت: آنکارا
نامه دوم: 19MAY
مصاحبه: 21JUNE
دریافت برگه آبی - دریافت کلیرنس اول August
تاریخ دریافت ویزا: 7 سپتامبر
تاریخ ورود به آمریکا: 22 اکتبر
تشکر کنندگان: tatoole ، honey62
دوستان پاسپورت كه ديگه به ترجمه احتياج نداره؟ ضمنا به مهر دادگستري هم كه احتياج نداره؟؟؟؟؟؟
کیس نامبر :***2012AS32
رویت قبولی :10 جولای
رسیدن فرم ها :۲۱ جولای
تعداد افراد کیس :۲ نفر
تاریخ مصاحبه : ۲۷ اگوست
محل مصاحبه :ابوظبی
دریافت ویزا : خانم ۱ضرب و آقا کلیرنس
تاریخ کلیر شدن : (19 سپتامبر)
تاریخ ورود به ايالات متحده : 2.20.2013
تشکر کنندگان:
(2012-08-21 ساعت 16:28)mo897sa نوشته:  دوستان پاسپورت كه ديگه به ترجمه احتياج نداره؟ ضمنا به مهر دادگستري هم كه احتياج نداره؟؟؟؟؟؟

نه دوست عزیز خودش مادرزاد ترجمه شده نیازی نیست مهر دادگستری هم نمی خواد فقط یکسری کپی ازشون ببر.

تشکر کنندگان: shahyad ، mohamad_counter
دوستان لطفا تو تهران دو سه تا دارالترجمه خوب معرفی کننـــد :: با تشکـــــر
کیس نامبر 2018Axxxxxxxxx
رویت قبولی
کنسولگری
تعداد افراد منظور در کیس
ارسال فرم های سری اول
کارنت شدن کیس
مصاحبه
کلیرنس
دریافت ویزا
ورود به آمریکا
دریافت گرین کارت
جمع تقریبی هزینه ها
تشکر کنندگان: hassan1358arab
(2012-08-25 ساعت 14:08)j@vad نوشته:  دوستان لطفا تو تهران دو سه تا دارالترجمه خوب معرفی کننـــد :: با تشکـــــر

با پیغام خصوصی امکان معرفی هست که من براتون معرفی میکنم.
2013AS32xx | Yerevan | Jan w4 | Visa : Day of interview
سفرنامه
تشکر کنندگان: j@vad

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان