کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نداشتن اسپانسر و راه حل ها
سلام دوستان

حداكثر فاصله تاريخ گرفتن نامه تمكن مالي تا زمان مصاحبه چقدر مي تونه باشه؟ دو ماه قبل مصاحبه خوبه يا فاصله زياده؟

يك سوال ديگه

ترجمه سند خونه يا كارگاه كه به نام
پدر من باشه به درد مي خوره ؟
ش کیس : 2011AS0025XXX
دریافت نامه قبولی: may 24 2010
کنسولگری: ابو ظبي
ارسال فرمها: 2010 ,Jun 6
کارنت شدن: Jun 2011
دریافت نامه دوم: 15 Jun
مصاحبه:19 July
دریافت ویزا: 19 July
هزینه ها: 1500$
ورود به آمریکا:
تشکر کنندگان: ramin_ad
سلام
من هفته پیش مصاحبه کردم
اسپانسر نداشتم . وسواس به خرج ندین . مبلغی که باید تو بانک باشه باید معقول باشه یعنی اگر زیاد یا کم باشه موجب شک و درخواست اسپانسر میشه
من حدود 18800 دلار تمکن گذاشتم تو بانک و 1 ماه و اندی قبل مصاحبه فرستادم به انکارا
وقت مصاحبه هم افیسر یه نگاهی انداخت و گفت اوکی کیس شما کامله !
پس بین 15 تا 20 هزار تا کافیه
البته من سند یه خونه هم داشتم که اگر لازم شد رو کنم که لازم نبود
تشکر کنندگان: najibi ، ramin_ad ، mitr.p ، bfarhadm
(2011-05-21 ساعت 21:09)bahar1981 نوشته:  سلام دوستان

حداكثر فاصله تاريخ گرفتن نامه تمكن مالي تا زمان مصاحبه چقدر مي تونه باشه؟ دو ماه قبل مصاحبه خوبه يا فاصله زياده؟

يك سوال ديگه

ترجمه سند خونه يا كارگاه كه به نام
پدر من باشه به درد مي خوره ؟

تا 6 ماه مورد قبوله اما خوب طبیعیه هرچی کمتر باشه بهتره
برای ما 1.5 ماه بود
مشکلی پیش نمیاد
تشکر کنندگان: coming soon ، najibi ، ramin_ad
سلام
من دوستاني در امريكا دارم كه تا الان 2 نفر از اونها بدلايلي نتونستن اسپانسر من بشن ميگن وضعيت درامدشون و مالياتشون كم بوده .... من نميدونم امسال خط فقر در امريكا چه جوريه فقط شنيدم كمتر از 30 هزار دلار نمي تونن اسپانسر بشن به سايت هم كه مراجعه كردم چيزي دستگيرم نشد جزة اينكه در عين ناباوري اسپانسر ندارم !!!!!! و ترسم از اينكه حساب بانكي(بانك پاسارگاد) قبول نكنن من مي تونم 20 هزار دلار رو نشون بدم اما آيا كسي با اين روش ويزا گرفته؟ آيا كسي با اين روش رد شد؟ لطفا اگر كسي تجربه ايي دقيق از اين چند ماه اخير داره اطلاع بده.
سپاسگزارم
تشکر کنندگان:
(2011-06-03 ساعت 19:52)lilinejad نوشته:  سلام
من دوستاني در امريكا دارم كه تا الان 2 نفر از اونها بدلايلي نتونستن اسپانسر من بشن ميگن وضعيت درامدشون و مالياتشون كم بوده .... من نميدونم امسال خط فقر در امريكا چه جوريه فقط شنيدم كمتر از 30 هزار دلار نمي تونن اسپانسر بشن به سايت هم كه مراجعه كردم چيزي دستگيرم نشد جزة اينكه در عين ناباوري اسپانسر ندارم !!!!!! و ترسم از اينكه حساب بانكي(بانك پاسارگاد) قبول نكنن من مي تونم 20 هزار دلار رو نشون بدم اما آيا كسي با اين روش ويزا گرفته؟ آيا كسي با اين روش رد شد؟ لطفا اگر كسي تجربه ايي دقيق از اين چند ماه اخير داره اطلاع بده.
سپاسگزارم
دوست عزیز به نظر بنده شما مدارک مالی قوی از بانک ببرید اگر بقیه مدارک کامل باشه ایرادی نمیگیرن.اگه شما این تاپیک رو با دقت مطالعه بفرماید میبینید که کسی رو به خاطر نداشتن اسپانسر رد نکرده اند یا حداقل بنده ندیده ام(اگه هستش دوستان لطفا اصلاح بفرمایند).در ضمن بیش از ۵۰ در صد برندگان اسپانسر ندارند ولی با نگاهی به جدول ۲۰۱۱ در یک نگاه میبینید که بسیاری از دوستان بدون مشکل ویزا گرفته اند. پیشنهاد من اینه که شما از حساب بانکی تون گواهی بگیرین به انگلیسی با مهر امور بین الملل بانک یا فارسی با ترجمه،همراه با مدارک مالی دیگر از قبیل ورق مشارکت, سند منزل یا هر ملک دیگر و انها رو با خودتون به مصاحبه ببرین انشالله که هیچ مشکلی پیش نمیاد. موفق باشید.
تشکر کنندگان: lilinejad ، mitr.p
(2011-06-03 ساعت 21:28)najibi نوشته:  
سپاسگزارم
دوست عزیز به نظر بنده شما مدارک مالی قوی از بانک ببرید اگر بقیه مدارک کامل باشه ایرادی نمیگیرن.اگه شما این تاپیک رو با دقت مطالعه بفرماید میبینید که کسی رو به خاطر نداشتن اسپانسر رد نکرده اند یا حداقل بنده ندیده ام(اگه هستش دوستان لطفا اصلاح بفرمایند).در ضمن بیش از ۵۰ در صد برندگان اسپانسر ندارند ولی با نگاهی به جدول ۲۰۱۱ در یک نگاه میبینید که بسیاری از دوستان بدون مشکل ویزا گرفته اند. پیشنهاد من اینه که شما از حساب بانکی تون گواهی بگیرین به انگلیسی با مهر امور بین الملل بانک یا فارسی با ترجمه،همراه با مدارک مالی دیگر از قبیل ورق مشارکت, سند منزل یا هر ملک دیگر و انها رو با خودتون به مصاحبه ببرین انشالله که هیچ مشکلی پیش نمیاد. موفق باشید.

ممنونم خیالم راحت شد .اما من ملک ندارم فقط حساب بانکی! کافیه؟
تشکر کنندگان:
(2011-06-06 ساعت 17:09)lilinejad نوشته:  
(2011-06-03 ساعت 21:28)najibi نوشته:  
سپاسگزارم

ممنونم خیالم راحت شد .اما من ملک ندارم فقط حساب بانکی! کافیه؟

ببینید واسه این موضوع هیچ نسخه ثابتی نمیشه پیچید که مثلا چی کافیه یا ناکافی.اگر این تاپیک رو خوب بخونید میبینید که دوستان با شرایط مختلف رفتند و ویزاشونو گرفتن. حالا شما که میفرماین ملک ندارین به نظر شخص بنده هر چه حساب بانکی پر و پیمون تری داشته باشی که ظاهرا حداقل ۲۰ میلیون تومان هستش بهتره.
تشکر کنندگان: lilinejad
سلام به همه دوستان
من کسی رو که به عنوان اسپانسر معرفی کرده بودم الان میگه چون قبلا چند نفر رو ساپورت کرده اگه برای من اینکارو انجام بده ،ریجکت میشم.هنوز کارنت نشدم میتونم اسپانسر و عوض کنم ؟باید به کی کی سی ایمیل بزنم و اطلاع بدم یا مستقیم ببرم سفارت؟
تشکر کنندگان:
(2011-06-08 ساعت 08:45)بهرخ نوشته:  سلام به همه دوستان
من کسی رو که به عنوان اسپانسر معرفی کرده بودم الان میگه چون قبلا چند نفر رو ساپورت کرده اگه برای من اینکارو انجام بده ،ریجکت میشم.هنوز کارنت نشدم میتونم اسپانسر و عوض کنم ؟باید به کی کی سی ایمیل بزنم و اطلاع بدم یا مستقیم ببرم سفارت؟

بهترین و بی دردسر ترن و بی منت ترین کار تمکن مالی هست
وقتی میتونید با 15 میلیون اون هم ی روزه تمکن بگیرید چرا باید زیر بار منت برید/.؟؟؟؟
فکر نمیکنم جایی باید ایمیل بزنید. قبل از مصاحبه که مدارکتون رو میفرستید نامه تمکن رو هم بفرستید(بهتره کپی اش رو بفرستید و روز مصاحبه اصلش رو ارایه بدید)
تشکر کنندگان: najibi
تمکن چیه؟ببخشید من نمیدونم.میشه بیشتر توضیح بدید؟
ایمیل از این بابت میگم چون تو فرم اولیه مشخصات اسپانسر داده بودم!!!زیر سوال نمیرم؟
تشکر کنندگان:
(2011-06-08 ساعت 13:55)بهرخ نوشته:  تمکن چیه؟ببخشید من نمیدونم.میشه بیشتر توضیح بدید؟
ایمیل از این بابت میگم چون تو فرم اولیه مشخصات اسپانسر داده بودم!!!زیر سوال نمیرم؟
تمکن مالی یعنی این که شما خودتون از لحاظ مالی تکمیل و تامین هستید و احتیاجی به اسپانسر ندارید
برای نشون دادن تمکن مالی دو راه دارید:
یا ملک ارای بدید(سند خونه یا ماشین و یا وکالت برای هرکدوم اینها)
یا میتونید موجودی حساب بانکیتون رو بگیرید حداقل 15 میلیون تومان و ترجمه اون رو نشون بدید(برخی بانک ها ترجمه شده میدند)
به همین راحتی
فکر نمیکنم اگه تمکن مالی ارایه بدید دردسر شه . تازه راحت تر هم هست. هم برای اونا هم برای شما

موفق باشی
تشکر کنندگان: nastaran86 ، satusa
من یک سوالی داشتم آیا برای کلیه اعضای خانواده تمکن مالی می خوان یا فقط من و همسرم داشته باشیم کافیه
تشکر کنندگان:
(2011-06-19 ساعت 20:33)hosin2011 نوشته:  من یک سوالی داشتم آیا برای کلیه اعضای خانواده تمکن مالی می خوان یا فقط من و همسرم داشته باشیم کافیه

به نام برنده یا نفر اصلی باشه بهتره و برای همه تک تک و جداگانه لازم نیست.
گفتن علف باید به دهن بزی شیرین بیاد!!!! یه عمری خودمونو كشتیم شیرین ترین علف دنیا بشیم! غافل از اینكه اصلا طرف بز نبود . . . گاو بود به خوردن مقوا عادت کرده بود!!!
تشکر کنندگان:
این وسط من هم یه سئوال دارم

خانم من برنده اصلیه، اما خونه به نام منه و گردش مالی منم خوبه
می تونیم برای ادامه کارمون مدارک منو بدیم؟!!!!
تشکر کنندگان:
(2011-06-19 ساعت 21:26)masoudeses نوشته:  
(2011-06-19 ساعت 20:33)hosin2011 نوشته:  من یک سوالی داشتم آیا برای کلیه اعضای خانواده تمکن مالی می خوان یا فقط من و همسرم داشته باشیم کافیه

به نام برنده یا نفر اصلی باشه بهتره و برای همه تک تک و جداگانه لازم نیست.

ولی باید همه ی اعضای خونواده رو پوشش بده
تشکر کنندگان: mitr.p ، nastaran86

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان