کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
پرسش و پاسخ درباره مهاجرت به استرالیا
با سلام
آقا من می خواهم به همراه پدر و مادر خود که هر 2 بالای 60 سال هستند و خودم هم 27 سال دارم به استرالیا مهاجرت کنم؟؟؟از طریق سرمایه گذاری یا هر راه دیگه ای ؟؟؟هزینش هم زیاد مهم نیست
ممنون میشم راهنماییتون کنم
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان یکی از دوستای من داره میره استرالیا آیلس هم نداره میخواستم بدونم تو سفارت یا تو فرودگاه موقع ورود چه سوال هایی میکنن؟ اگر میشه لیست کاملش رو بذارین ممنون میشم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2011-07-04 ساعت 19:34)dark-man نوشته:  با سلام
آقا من می خواهم به همراه پدر و مادر خود که هر 2 بالای 60 سال هستند و خودم هم 27 سال دارم به استرالیا مهاجرت کنم؟؟؟از طریق سرمایه گذاری یا هر راه دیگه ای ؟؟؟هزینش هم زیاد مهم نیست

دوست عزیز شما زمانی میتوانید همراهان خود را به ویزای خود اضافه کنید که بتوانید از طریق یکی از ویزاهای رسمی مثل متخصصین یا دریافت اسپانسر و یا سرمایه گذاری اقدام کنید . از طریق دانشجویی این امکان برای شما وجود ندارد . در هر صورت شما و همه دوستان قبل از هر اقدامی بهتر است نمره مورد نیاز یعنی حداقل 7 جنرال آیلتس در هر 4 باند را اخذ کرده باشند . قطعا راهنمایی ما بعد از این مهم قابل ارائه است و غیر از آن کاری از دست کسی بر نمی آید . برای ویزای سرمایه گذاری هم داشتن توانایی زبان انگلیسی لازم به نظر میرسد
(2011-07-05 ساعت 00:06)Electronic-Arts نوشته:  سلام دوستان یکی از دوستای من داره میره استرالیا آیلس هم نداره میخواستم بدونم تو سفارت یا تو فرودگاه موقع ورود چه سوال هایی میکنن؟ اگر میشه لیست کاملش رو بذارین ممنون میشم

من گمان میکنم دوست شما از طریق توریستی یا درمان به این کشور مراجعه میکند . البته اگر برای دیدار با خانواده نباشد . در غیر اینصورت تا جایی که من میدانم زبان شرط اول است و تا آنرا نداشته باشید پرونده شما به جریان نمی افتد . اگر شما راهی غیر از این سراغ دارید به ما هم بگویید شاید بتوانیم مشکل خیلی از دوستان را حل کنیم
بزرگترین لذت در دنیا انجام کاری است که دیگران میگویند نمیتوانی...!!!
پاسخ
تشکر کنندگان: Electronic-Arts ، ghalandar_img
سلام
یکی از آشنایان ما در استرالیا شرکت داره و به من گفته برای ورود تو درخواست دادیم حالا باید توی نوبت صبر کنی تا جوابش بیاد.
با توجه به این که من هیچ مدرکی نفرستادم. می خواستم ببینم آیا حرف ایشان درسته یا سر کارم گذاشته؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2011-07-06 ساعت 02:41)Ramin2 نوشته:  سلام
یکی از آشنایان ما در استرالیا شرکت داره و به من گفته برای ورود تو درخواست دادیم حالا باید توی نوبت صبر کنی تا جوابش بیاد.
با توجه به این که من هیچ مدرکی نفرستادم. می خواستم ببینم آیا حرف ایشان درسته یا سر کارم گذاشته؟

رامین 2 عزیز: از آنجا که من زیاد در خصوص شما نمیدانم پاسخ برایم امکان پذیر نیست . باید نسبت شما با نامبرده - سن و تخصص شما معلوم شود . نوع اسپانسری ایشانو نوع ویزای متقاضی شما مشخص شود . میزان دارایی شرکت وی نیز میتواند سرنوشت ساز باشد و در نهایت ایشان باید ثابت کند که تخصص شما در کشور استرالیا کم و یا نا محدود است و باید برای ادامه کار خود از شما که فلان تخصص را دارید استفاده کند . امیدوارم متوجه شده باشید
پاسخ
تشکر کنندگان: Ramin2 ، ghalandar_img
(2011-07-05 ساعت 21:57)IRAU نوشته:  [quote='dark-man' pid='116406' dateline='1309791847']
با سلام

توصیه از طرف من :
دوست عزیز شما زمانی میتوانید همراهان خود را به ویزای خود اضافه کنید که بتوانید از طریق یکی از ویزاهای رسمی مثل متخصصین یا دریافت اسپانسر و یا سرمایه گذاری اقدام کنید . از طریق دانشجویی این امکان برای شما وجود ندارد . در هر صورت شما و همه دوستان قبل از هر اقدامی بهتر است نمره مورد نیاز یعنی حداقل 7 جنرال آیلتس در هر 4 باند را اخذ کرده باشند . قطعا راهنمایی ما بعد از این مهم قابل ارائه است و غیر از آن کاری از دست کسی بر نمی آید . برای ویزای سرمایه گذاری هم داشتن توانایی زبان انگلیسی لازم به نظر میرسد - IRAU

دوست خوبم من زبانم خوب است ....یعنی می تونم از طریق کاری یا سرمایه گذاری اسامی پدر و مادرم را هم بدهم تا آنها هم همراه من بیان ؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان: mhsenpc
با سلام خدمت دوستان گلم.....

من به شخصه میخواهم بدانم که دید کشور استرالیا نسبت به ورزشکاران (ورزش تخصصی من نجات غریق است ) چگونه است و با تسلط به زبان و تخصص ورزشی راهی برای اقامت و کار میسر هست....؟؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2011-07-08 ساعت 16:22)maysam_cc نوشته:  با سلام خدمت دوستان گلم.....

من به شخصه میخواهم بدانم که دید کشور استرالیا نسبت به ورزشکاران (ورزش تخصصی من نجات غریق است ) چگونه است و با تسلط به زبان و تخصص ورزشی راهی برای اقامت و کار میسر هست....؟؟؟؟

دوست عزیز اگر شما بطور صحیح اقدام کنید و مراحل مهاجرت را بدرستی انجام دهید شانس زیادی برای شما تصور میکنم . استرالیا از نظر فرهنگی و ورزشی برنامه های بلند مدت و با پشتوانه ای دارد . اصلا نگران نباشید
پاسخ
تشکر کنندگان: maysam_cc ، mdtrmd ، mhsenpc
سلام دوستان
آیا کسی تجربه یا اطلاعاتی در مورد امتحان NATTIداره؟
ظاهرا باید پیش مرگه بشم!!!!
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
نياز به راهنمايي و كمك شما عزيزان دارم.
ما از بازمانده هاي قافله لاتاري 2011 هستيم.الان ميخوايم واسه استراليا يا نيوزلند اقدام كنيم.هركدوم كه زودتر بشه نتيجه گرفت.
شرايط ما:
خودم ليسانس كامپيوتر و سابقه 4 سال كار مرتبط
همسرم ليسانس الكترونيك و سابقه 10 ساله ولي متاسفانه چون شركت از خودشون بوده بيمه رد نكرده اند و فقط حدود 3 سال سابقه بيمه اي دارند ولي ايشان چندين ثبت اختراع و رزومه خيلي خوبي دارند.
زبان هم ميتونيم امتياز لازم رو كسب كنيم.
حالا به نظر شما دوستان سريع ترين راه ممكن براي مهاجرت چيه؟با توجه به ضربه روحي كه از لاتاري2011 خورديم هرچه زودتر ميخوايم بريم.
خيلي ممنون ميشم اگه جامع و كامل راهنمايي بفرماييد.
پاسخ
تشکر کنندگان:
درود
اینجا اولی جایی که من دارم سوالم رو مطح میکنم چون واقعا دوستانی رو دیدم ک دانشش رو داشتند،
امیدوارم ک حوصله پاسخ گوئی به سوالات من رو هم داشته باشند!

من 7-8 سال ک در رشته انیمیشن و جلوه های ویژه تصویری و تبلیغات کار می کنم، ولی مشابه خیلی از دوستان دیگه قرارداد بیمه ای ندارم که روی اون سابقه کار بگیرم، (ولی نمونه کارهای انجام شده خوب و حتی آوارد شده بین المللی دارم)
و مدرکم هم دیپلم هنر (تصویر برداری) هست
زبان هم دارم برای ایلس میخونم
متعهل هم هستم (خانمم هم دیپلم هنره)
سنمم 26 سال هست

سطح کیفی کارم در حدی هست ک فک میکنم بتونم راحت تو استرالیا در شرکت های خوب کار پیدا کنم (حتی کانادا و امریکا)
البته هنوز واسه هیچ کدوم اپلی نکردم (ولی اطمینان دارم)

1 من از کدوم ویزا میتونم پیگیری کنم؟
2 میتونم ارائه مدرک ایلسم رو بزارم واسه مراحل آخر یا همون اول باید ارائه کنم؟
3 جریان job offer رو هم نمی دونم یکی از شرکت های مهاجرتی گفت از طریق این ویزا پیگیری کن
4 متاهلی چه تاثیری میتونه توی برنامه من داشته باشه؟
5 سریع ترین راه برای من چیه؟
6 می نونم از یک کشور دیگه اقامت بگیرم بعد از اونجا برم استرالیا؟
7 اگه بخوام خوانمم رو بفرستم دانشگاه چطور (ولی پول آنچنانی ندارم، چون خودمون خرجمون رو در میاریم و اونجا هم میخوام کار کنم که خانمم بره دانشگاه {{اگه لازم باشه واسه اقامت}} اگر نه که هیچ کدوم اهل درس نیستیم)
Cool
8 یا اصلا جای بهتری رو با شرایط من پیشنهاد میکنید؟
پیشاپیش از راهنمائی های شما سپاسگذارم
پاسخ
تشکر کنندگان: azita 33 ، mhsenpc
دوست عزیز این سوال من هم هست با این تفاوت که یک شرکت معتبر برای من گواهی اشتغال به کار درست کرده برای ویزای توریستی و سابقه بیمه هم ندارم آیا سفارت اشتغال به کار رو چک می کنه ؟ آیا به شرکت تلفن یا فاکس می زنه برای اطمینان حاصل پیدا کردن از شاغل بودن بنده در اون جا !
ببخشید سوال اتون رو با سوال جواب دادم
Case Number:2014AS0001xxx
کنسولگری: آنکارا
تاریخ رویت قبولی در سایت: 1 می
دریافت ویزا: یک ضرب Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2011-12-28 ساعت 21:09)azita 33 نوشته:  دوست عزیز این سوال من هم هست با این تفاوت که یک شرکت معتبر برای من گواهی اشتغال به کار درست کرده برای ویزای توریستی و سابقه بیمه هم ندارم آیا سفارت اشتغال به کار رو چک می کنه ؟ آیا به شرکت تلفن یا فاکس می زنه برای اطمینان حاصل پیدا کردن از شاغل بودن بنده در اون جا !
ببخشید سوال اتون رو با سوال جواب دادم

در حال حاضر شرایط مهاجرت به استرالیا بسیار سخت شده و میدونم که در بسیاری موارد چک محل کار را انجام میدن.
در ضمن برای اکثر موارد در حال حاضر سابقه بیمه خواسته میشه.

در ضمن این را هم عرض کنم که دوست عزیز سعی کن از همین الان به قانونی زندگی کردن عادت کنی. اگر از این ایرانی بازی ها تو استرالیا در بیاری واقعا دچار مشکل میشی.

من آمریکا را نمیدونم چون هنوز توش زندگی نکردم ولی در مورد استرالیا بهت عرض کنم که اصلا باید از مد این چیزها بیای بیرون.
چون در هر زمان حتی 20 سال بعد از مهاجرت هم کوچکترین موردی براشون پیدا بشه واقعا دچار مشکل میشی.

اگر تخصص خاصی دارید و فکر میکنید که میتونید در استرالیا کار کنید میتونید از طریق جاب آفر اقدام کنید.

پاسخ
تشکر کنندگان: ParsTrader ، رامین راد ، ghalandar_img ، mdtrmd ، mhsenpc
(2011-12-28 ساعت 03:20)stk9d نوشته:  درود
اینجا اولی جایی که من دارم سوالم رو مطح میکنم چون واقعا دوستانی رو دیدم ک دانشش رو داشتند،
امیدوارم ک حوصله پاسخ گوئی به سوالات من رو هم داشته باشند!

من 7-8 سال ک در رشته انیمیشن و جلوه های ویژه تصویری و تبلیغات کار می کنم، ولی مشابه خیلی از دوستان دیگه قرارداد بیمه ای ندارم که روی اون سابقه کار بگیرم، (ولی نمونه کارهای انجام شده خوب و حتی آوارد شده بین المللی دارم)
و مدرکم هم دیپلم هنر (تصویر برداری) هست
زبان هم دارم برای ایلس میخونم
متعهل هم هستم (خانمم هم دیپلم هنره)
سنمم 26 سال هست

سطح کیفی کارم در حدی هست ک فک میکنم بتونم راحت تو استرالیا در شرکت های خوب کار پیدا کنم (حتی کانادا و امریکا)
البته هنوز واسه هیچ کدوم اپلی نکردم (ولی اطمینان دارم)

1 من از کدوم ویزا میتونم پیگیری کنم؟
2 میتونم ارائه مدرک ایلسم رو بزارم واسه مراحل آخر یا همون اول باید ارائه کنم؟
3 جریان job offer رو هم نمی دونم یکی از شرکت های مهاجرتی گفت از طریق این ویزا پیگیری کن
4 متاهلی چه تاثیری میتونه توی برنامه من داشته باشه؟
5 سریع ترین راه برای من چیه؟
6 می نونم از یک کشور دیگه اقامت بگیرم بعد از اونجا برم استرالیا؟
7 اگه بخوام خوانمم رو بفرستم دانشگاه چطور (ولی پول آنچنانی ندارم، چون خودمون خرجمون رو در میاریم و اونجا هم میخوام کار کنم که خانمم بره دانشگاه {{اگه لازم باشه واسه اقامت}} اگر نه که هیچ کدوم اهل درس نیستیم)
Cool
8 یا اصلا جای بهتری رو با شرایط من پیشنهاد میکنید؟
پیشاپیش از راهنمائی های شما سپاسگذارم

دوست عزیز شرایط شما خاصه. و شانس جاب آفر بالاست.
جاب آفر در واقع درخواست کار از یک کارفرمای استرالیایی می باشد.
1- از طریق جاب آفر و یا ویزای مهارت شغلی که دومی با توجه به نداشتن سابقه بیمه دارای یکم ریزه کاری است که باید مواظب باشید.
2- اگر با جاب آفر باشه بله ولی با مهارتی نه.
3- توضیح دادم.
4-تاثیر بسیار مثبت : 1- ساپورت روحی ، احترام خانواده بودن (استرالیا بسیار به بنیان خانواده پایبند است) که در کار پیدا کردن و خانه اجاره کردن و ... کمک میکنه.، شانس اینکه شما کار پیدا نکنی و خانمت کار پیدا کنه! دیدم که میگما!
اگر کافی نبود پ.خ بدین. تا بقیه را بگم. چون فکر کنم باید تا اینجا را بخونین بعد با هم بیشتر صحبت کنیم.
پاسخ
تشکر کنندگان: رامین راد ، mdtrmd
ممنون از دوستان
چیزی ک واسه من جالبه اینه که به هر کی میگم جاب آفر میگه نمیشه، نمیدن، سخته و ... از این حرفا

واسه اسکیل ورکر هم میگن مدرک تحصیلی نداری و کارت هم جزو کارهایی ک میخوان نیست

نمیدونم چی بگم والا

؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان