کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
برای من در آمریکا چه شغلی هست؟
(2012-08-03 ساعت 15:48)darya نوشته:  
(2012-08-03 ساعت 11:32)mehdi.pazoki نوشته:  
(2012-07-31 ساعت 16:09)darya نوشته:  
(2012-07-31 ساعت 16:01)سمانه777 نوشته:  دوستان من دوره ارایشگری دیدم میخوام بدونم بیشتر تمرکزم و روی چه شاخه ای بزارم رنگ کوتاه؟ ارایش شینیون یا تاتو ناخن کاشت مژه ؟ چی تورو خدا بهم بگید.

من زیاد در این مورد اطلاعی ندارم. ولی چیزی که به وفور می بینم اینه که اینجا از پیر و جوون اکثرا ناخن می کارند. یعنی یکی از هزینه های روتین ماهیانشون همین ناخن کاشتنه! به نظرم روی این تخصص کار کنی و بعد بتونی اینجا هم یک مدرک بگیری خیلی خوب باشه.
برای آقایون چطور ؟Big GrinWink

شما هم بخوای میتونی یاد بگیری. هم فاله هم تماشا ! Big Grin
پرسیدم چون کسی هست که کارش همینه، میتونم ازش یاد بگیرم و برم اونجا و مدرکشو بگیرم و ادامه ماجرا Big Grin
ممنون ازت
پاسخ
تشکر کنندگان: darya ، zina s ، sayeh_m ، pariya2
(2012-08-03 ساعت 19:32)mehdi.pazoki نوشته:  
(2012-08-03 ساعت 15:48)darya نوشته:  
(2012-08-03 ساعت 11:32)mehdi.pazoki نوشته:  
(2012-07-31 ساعت 16:09)darya نوشته:  
(2012-07-31 ساعت 16:01)سمانه777 نوشته:  دوستان من دوره ارایشگری دیدم میخوام بدونم بیشتر تمرکزم و روی چه شاخه ای بزارم رنگ کوتاه؟ ارایش شینیون یا تاتو ناخن کاشت مژه ؟ چی تورو خدا بهم بگید.

من زیاد در این مورد اطلاعی ندارم. ولی چیزی که به وفور می بینم اینه که اینجا از پیر و جوون اکثرا ناخن می کارند. یعنی یکی از هزینه های روتین ماهیانشون همین ناخن کاشتنه! به نظرم روی این تخصص کار کنی و بعد بتونی اینجا هم یک مدرک بگیری خیلی خوب باشه.
برای آقایون چطور ؟Big GrinWink

شما هم بخوای میتونی یاد بگیری. هم فاله هم تماشا ! Big Grin
پرسیدم چون کسی هست که کارش همینه، میتونم ازش یاد بگیرم و برم اونجا و مدرکشو بگیرم و ادامه ماجرا Big Grin
ممنون ازت
سلام اقای تا جایی که من میدونم مدرک ناخن جز مدارک فنی حرفه ای نیست و به شما اینجا ودرکی رو از امریکا یا المان یادم نیست دقیقا کجا بود میدن حالا چه جوریشو خودمم دنبالشم پس اگر بخواید همین جا مدرکشو میتونید بگیرید . چون اونجا هر دوره طولانی تر مثلا برای ارایشگری اگر مدرک نداشته باشی و بری اونجا باید 2سال دوره ببینی در صورتی که اگر داشته باشی 1 سال کافیه .
2013000063xx
2نفر/مصاحبه29اپریل/46روز انتظار/ورود:29جولای.لاس وگاس
سفرنامه ایروان
پاسخ
تشکر کنندگان: zina s ، mehdiii ، mitr.p ، honey62 ، sayeh_m ، el333 ، مانترا ، pariya2
سلام دوستان خوبم
بنده از برنده های 2013 هستم و مقصدم هم کالیفرنیاس، اینجا نجات غریق و مربی شنام میخاستم بدونم اطلاع دارید اونجا کار مرتبط میشه پیدا کرد!
ممنوم
شماره کیس: 2013x7xxx
شماره کیس: 201200046XXX
تاریخ ارسال مدارک 2013: 23 می2012
تاریخ ارسال مدارک 2012 : 11آگوست 2012
تاریخ مصاحبه :20 سپتامبر
ورود به آمریکا :25 سپتامبر
پاسخ
تشکر کنندگان: sayeh_m ، m.memari ، behzadb57 ، homayoon13 ، pariya2
کسی اطلاع داره که برای تدریس زبان انگلیسی کار هست یا نه؟ البته برای تدریس زبان به کودکان و خردسالان هم یک سال سابقه کار دارم. من شنیدم که کار هست اما آیا مدرک بین المللی می خواد؟ در ضمن ایالت ایلینویز میرم.
در نگاه کسی که پرواز را نمی فهمد هر چه بیشتر اوج بگیری کوچتر می شوی. «آلبر کامو»
پاسخ
تشکر کنندگان: behzadb57 ، Rainy ، homayoon13 ، pariya2
(2012-08-11 ساعت 13:43)shani نوشته:  کسی اطلاع داره که برای تدریس زبان انگلیسی کار هست یا نه؟ البته برای تدریس زبان به کودکان و خردسالان هم یک سال سابقه کار دارم. من شنیدم که کار هست اما آیا مدرک بین المللی می خواد؟ در ضمن ایالت ایلینویز میرم.

در اکثر ایالتها باید سرتیفیکیت داشته باشید. در ضمن در اینکار دست زیاد هست و دانشجوها زیاد متقاضی این هستند.
آنکس که نداند و بداند که نداند
لنگان خرک خویش به مقصد برساند
پاسخ
تشکر کنندگان: mehdiii ، behzadb57 ، shani ، homayoon13 ، pariya2
اگر کسی حوالی ایالت connecticut دنبال کار توی یک کمپانی معتبر تعمیرات جواهرات می گرده به من پیغام بده. شغل های مورد نیاز هم کارهای تخصصی مثل جواهرسازی و پالیشینگ و .... تا کارهای ساده ای مثل قیمت گذاری و علامت گذاری یا عکس گرفتن از جواهرات و .... هستند. این کمپانی شعبه اصلیش کالیفرنیا هست و داره اونجا هم شعبه میزنه. برای همین به تعداد زیادی نیرو در همه سطوح نیاز داره. اگر کسی هم توی ساعت سازی تجربه ای داره توی کالیفرنیا براش کار سراغ دارم.
2010AS3xxx
پاسخ
تشکر کنندگان: mehdiii ، stealth ، soheilbadami ، mehdi47 ، ASALI ، Rainy ، homayoon13 ، مانترا ، parsush ، pariya2 ، SEPIDEHHHH
(2012-08-14 ساعت 20:35)darya نوشته:  اگر کسی حوالی ایالت connecticut دنبال کار توی یک کمپانی معتبر تعمیرات جواهرات می گرده به من پیغام بده. شغل های مورد نیاز هم کارهای تخصصی مثل جواهرسازی و پالیشینگ و .... تا کارهای ساده ای مثل قیمت گذاری و علامت گذاری یا عکس گرفتن از جواهرات و .... هستند. این کمپانی شعبه اصلیش کالیفرنیا هست و داره اونجا هم شعبه میزنه. برای همین به تعداد زیادی نیرو در همه سطوح نیاز داره. اگر کسی هم توی ساعت سازی تجربه ای داره توی کالیفرنیا براش کار سراغ دارم.

ای کاش من از برنده های 2012 بودم Sad
پاسخ
تشکر کنندگان: darya ، ASALI ، مانترا ، سمانه777 ، SEPIDEHHHH
سلام دوست عزیز
من 10 سال سابقه در تدوین برنامه های مستند دارم و تصویر برداری هم بلدم
و تمام ریزه ککاریهای ایجاد یک شبکه تلویزیونی و به فنی این کار هم کاملا واردم
به نظرت تو کدوم ایالت می تونم کار راحتر پیدا کنم
شماره کیس:2013AS59XX رویت قبولی :1می 2012
کنسولگری:ابوظبی محل مورد نظر:ویریجینیا-ویزا یک ضربCool
كيس دو نفرو نصفي . 9/8/2013 تاریخ ورود
پاسخ
تشکر کنندگان: smmyp
شایر هر ایالتی بتونید کار کنید ولی لس انجلس و هالیوود پایتخت فیلم سازی امریکاست و طبعا شانس پیدا کردن کار اینجا بالاتره.
با اینحال تصمیم با خودتونه و من فقط نظرمو گفتم.

(2012-08-18 ساعت 16:39)taha_jam_co نوشته:  سلام دوست عزیز
من 10 سال سابقه در تدوین برنامه های مستند دارم و تصویر برداری هم بلدم
و تمام ریزه ککاریهای ایجاد یک شبکه تلویزیونی و به فنی این کار هم کاملا واردم
به نظرت تو کدوم ایالت می تونم کار راحتر پیدا کنم

(2012-07-25 ساعت 11:53)3pideh نوشته:  سلام من مهندس معمار هستم.با 2 سال سابقه کار می خواستم آیا در رشته معماری کاری واسه من پیدا میشه لطفا جواب بدین.ممنون

سرتیفیکت از ایالت مهمترین مدرک مورد نیازه. از همین الان دنبال گرفتن این سرتیفیکت باش.
در ضمن یک خبر بد، به علت رکود اقتصادی ساخت و ساز تا حد زیادی کم شده ! و طبعا تعداد شغل های مرتبط هم کم شده!

(2012-07-31 ساعت 00:47)ziba_elmi نوشته:  سلام من لیسانس دبیری زبان انگلیسی وهمسرم فوق لیسانس مدیریت بازرگانی هستن زبان همسرم خیلی خوب نیست ولی فکرمی کنید چه کارهایی میتونه بکنه / من خودم چی ؟میتونم معلم دبستان بشم یا نه ؟مربی مهد کودک چه طور؟
اینکه چه کارهایی می تونید انجام بدید به خودتون بستگی داره. اینجا دانشجو ها مدرک می گیرن و الزاما در همون رشته تخصصی خودشون کار نمی کنند.
اگر یک فوق لیسانس زبان از آمریکا داشته باشید و همینظور تجربه کاری، می تونید در آموزشگاه های زبان بزرگسالان کار کنید.

بعد از وارد شدن به آمریکا پیشنهاد می کنم در یکی از دوره های آرایشگری شرکت کنید و مدرکتون رو از اینجا بگیرید.
پاسخ
تشکر کنندگان: Hediyeh ، roeentan ، Rainy ، سمانه777 ، homayoon13 ، مانترا ، pariya2 ، amir0_0amir
(2012-07-19 ساعت 08:30)darya نوشته:  
(2012-07-19 ساعت 03:23)silvesterinca نوشته:  سلام.
من یه سوال داشتم.
من امیر هستم 26 ساله از تهران و تازه وارد کالیفرنیا شدم.
7 سال تو کتابخانه مرکزی دانشگاه شریف کار کردم.(کارای کامپیوتری مثل سرچ کتاب تو تمام سایت های کتاب ها و...)
اما الان اینجا اصلا نمی دونم چطوری باید واسه کار اقدام کنم.
میشه من رو کمک کنید؟؟؟
ممنون می شم

من توی خیلی از کتابخونه ها دیدم که نیاز به داوطلب برای کمک دارند. میتونی بری یک مدت داوطلبانه کار کنی. اگه ببینند خوب کار میکنی و اطلاعاتت قویه احتمالا بعد از یک مدت استخدام میشی.
غیر از اون یک لیست از همه کارهایی که تواناییش رو داری تهیه کن. بعد برای هر کدوم یک رزومه مرتبط درست کن. و شروع کن برای همه کمپانی ها، توی همه شهرهای اطرافت اقدام کن. منتظر جواب نمون. هر روز سرچ کن و اپلای کن. من گاهی توی هر روز برای 20 تا 30 جا اقدام میکردم. میدونم خیلی خسته کنندست. هر سایتی که میری لیست های بلند بالا دارن که باید همه رو پر کنی ولی چاره ای نیست. کسی برنده میشه که تحمل و پشتکار بیشتری داشته باشه.
امیدوارم که خیلی زود کار مورد علاقت رو پیدا کنی.
سلام
دریاجان الان شما در کتابخانه مشغولید؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2012-08-22 ساعت 15:52)yasamine نوشته:  
من یه سوال داشتم.
7 سال تو کتابخانه مرکزی دانشگاه شریف کار کردم.(کارای کامپیوتری مثل سرچ کتاب تو تمام سایت های کتاب ها و...)
میشه من رو کمک کنید؟؟؟
ممنون می شم

من توی خیلی از کتابخونه ها دیدم که نیاز به داوطلب برای کمک دارند. میتونی بری یک مدت داوطلبانه کار کنی. اگه ببینند خوب کار میکنی و اطلاعاتت قویه احتمالا بعد از یک مدت استخدام میشی.
غیر از اون یک لیست از همه کارهایی که تواناییش رو داری تهیه کن. بعد برای هر کدوم یک رزومه مرتبط درست کن. و شروع کن برای همه کمپانی ها، توی همه شهرهای اطرافت اقدام کن. منتظر جواب نمون. هر روز سرچ کن و اپلای کن. من گاهی توی هر روز برای 20 تا 30 جا اقدام میکردم. میدونم خیلی خسته کنندست. هر سایتی که میری لیست های بلند بالا دارن که باید همه رو پر کنی ولی چاره ای نیست. کسی برنده میشه که تحمل و پشتکار بیشتری داشته باشه.
سلام

نه عزیزم. من توی یک کمپانی تعمیر جواهرات کار می کنم که اتفاقا الان هم استخدام داریم.
2010AS3xxx
پاسخ
تشکر کنندگان: ASALI ، smmyp ، roeentan
(2012-08-22 ساعت 20:01)darya نوشته:  
من یه سوال داشتم.
میشه من رو کمک کنید؟؟؟
ممنون می شم

سلام

نه عزیزم. من توی یک کمپانی تعمیر جواهرات کار می کنم که اتفاقا الان هم استخدام داریم.
من الان به عنوان گرافیک دیزاینر کار می کنم .و LA هستم.اما میخوام برای جاهای دیگه هم apply کنم.اگه جایی سراغ داشتید به منم بگید ممنون.Smile
ساکن نیویورک
برنده 2011

پاسخ
تشکر کنندگان: smmyp
(2012-08-22 ساعت 20:46)آسمان نیلگون نوشته:  
من یه سوال داشتم.
میشه من رو کمک کنید؟؟؟
ممنون می شم

سلام

من الان به عنوان گرافیک دیزاینر کار می کنم .و LA هستم.اما میخوام برای جاهای دیگه هم apply کنم.اگه جایی سراغ داشتید به منم بگید ممنون.Smile

همونطوری که توی چند پست قبل نوشتم کمپانی ما توی کالیفرنیا و شعبه دیگش توی CONNECTICUT داره نیرو میگیره. از کارهای تخصصی جواهرسازی بگیر تا کارهای ساده و بدون نیاز به تجربه. اگر کسی جدیه و میتونه تا یکی دو ماه دیگه امریکا باشه و شروع به کار کنه لطفا پیغام بده.
2010AS3xxx
پاسخ
(2012-08-23 ساعت 00:32)darya نوشته:  
(2012-07-19 ساعت 08:30)darya نوشته:  من توی خیلی از کتابخونه ها دیدم که نیاز به داوطلب برای کمک دارند. میتونی بری یک مدت داوطلبانه کار کنی. اگه ببینند خوب کار میکنی و اطلاعاتت قویه احتمالا بعد از یک مدت استخدام میشی.
سلام

همونطوری که توی چند پست قبل نوشتم کمپانی ما توی کالیفرنیا و شعبه دیگش توی CONNECTICUT داره نیرو میگیره. از کارهای تخصصی جواهرسازی بگیر تا کارهای ساده و بدون نیاز به تجربه. اگر کسی جدیه و میتونه تا یکی دو ماه دیگه آمریکا باشه و شروع به کار کنه لطفا پیغام بده.

سلام
مرسی از راهنماییتان.
من دو هفته ای هست که اومدم ممنون میشم برای کار راهنمایی کنید.
لوس آنجلس هستم-منطقه ولی
پاسخ
تشکر کنندگان:
hossein81 دوست عزیز
شما توی پیغام خصوصی از من سوالی پرسیده بودید ولی پیغام خصوصیتون رو غیر فعال کردید! من چطور به شما پاسخ بدم Smile)

(2012-08-23 ساعت 08:48)نخجیر نوشته:  
(2012-08-23 ساعت 00:32)darya نوشته:  
(2012-08-22 ساعت 15:52)yasamine نوشته:  سلام

همونطوری که توی چند پست قبل نوشتم کمپانی ما توی کالیفرنیا و شعبه دیگش توی CONNECTICUT داره نیرو میگیره. از کارهای تخصصی جواهرسازی بگیر تا کارهای ساده و بدون نیاز به تجربه. اگر کسی جدیه و میتونه تا یکی دو ماه دیگه آمریکا باشه و شروع به کار کنه لطفا پیغام بده.

سلام
مرسی از راهنماییتان.
من دو هفته ای هست که اومدم ممنون میشم برای کار راهنمایی کنید.
لوس آنجلس هستم-منطقه ولی

کاری که من میگم توی رنچو هست. یک ساعت با la فاصله داره. اگر دوست داشتید میتونید رزومتون رو بفرستید
2010AS3xxx
پاسخ
تشکر کنندگان: smmyp ، Rainy ، نخجیر

کاربران در حال بازدید این موضوع: