کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اعتراض فی.س بوکی در اعتراض به کندی سرعت کلیرنس متقاضیان ویزا
دوستان عزیز! صفحه فارسی وزارت امورخارجه آمریکا امروز تایپیکی با موضوع سوال از سخنگوی فارسی زبان وزارت امورخارجه آمریکا در مورد ویزا گذاشته که تا 25 ژوئیه ساعت 8.30 شب به وقت ایران فرصت طرح سوال هست.این فرصت را غنیمت بشمارید و به جای ناله شبگیر برید 200 تا انتقاد از مدت زمان کلیرنس علی الخصوص این ماههای آخر بکنید و امیدوارم دوستان عزیزی که ساله پیش به خاطر طولانی شدن روند کلییر ویزا نگرفتن هم به این موضوع اعتراض کنند.یادتان باشه با اعتراض حدود 50 تا دانشجو در همین صفحه قانون ویزا دانشجویی را عوض کردند. موفق باشید
http://www.facebook.com/USAdarFarsi

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. . .
دوستان فیس بوکی لطفا برای اعتراض به طولانی و بعضا از بین رفتن شانس دریافت ویزا اعتراض خود به طولانی شدن مدت زمان پردازش های اداری رو در صفحه فیس بوک به صورتی که رایان عزیز گفتند اجرا کنید .به امید جمع شدن 100 امضا برای کوتاه شدن پردازش های اداری ....
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، Hornet ، gadfly ، ali_ho ، alirezagh ، rayan.s ، lale ، satusa ، arash004 ، User ، coming soon ، najibi ، tamanna ، shahr ، im-i ، Ali Sepehr ، OverLord ، Sooshians ، sepinod ، California ، mim ، bfarhadm ، free_free ، bita-p ، zerogalaxy ، comrun ، SH1A2R3
نمونه ای از اعتراضات رو میزارم تا دوستان ببینن و الگو برداری کنند
باسلام/ درمراجعه به سفارت آمریکا در ترکیه(آنکارا) پس از انجام کلیه مراحل اداری برگه آبی رنگی به برخی متقاضیان داده میشود و اعلام میشود که برای طی برخی مراحل اداری برای دریافت ویزا می بایست مراحلی اداری صورت پذیرد. در اصطلاح این مرحله به اف بی آی چک موسوم شده است
لازم به یادآوریست که شماره های افراد در سایت سفارت قرارمیگیرد و این بروز رسانی بسیارکند میباشد.درزیر سایت نوشته شده که اگر بروز رسانی صورت نپذیرد به سفارت ارتباطی ندارد و در ایالات متحده کار شما موردی دارد

نمونه ای از اعتراضات
لطفا اگر ممکنه سوال کنید که چرا خیلی از ایرانی ها بعد از مصاحبه و با اینکه دارای شرایط لازم برای اخذ ویزا هستند، به آنها ویزا داده نمیشود؟ و با دادن برگه آبی به انها گفته می شود که باید Administrative Processing روی کیس آنها انجام شود. و با اینکه طرف هیچ مشکلی ندارد گاهی این بررسی ماه ها طول می کشد، حتی در مورد کسانی که از طریق لاتاری قصد ورود به آمریکا را دارن هم این سختگیری ها در مورد ایرانیان برنده اعمال میشود، و در صورتی که مثلا کیس لاتاری شرایط متفاوتی از سایر کیس ها دارد. در ضمن این پروسه اصلا قابل پیگیری نیست و هیچ توضیحی نمی دهند که چرا افراد به قول خودشان کلیر نمی شوند.

با سلام و خسته نباشید
مدت 18 روز است که سایت سفارت آمریکا در انکارا برای روال اداری مهاجرت Administrative Process for Immigrant Visa ابدیت نشده . از انجا که سفارتخانه هیچ کنترلی بر فرایند پردازش های اداری ندارد و قابل پیگیری نیست و کلیرنس از مرجع واشنگتن می رسد. با توجه به صدمات روحی و روانی در اثر طولانی شدن پروسه و گاها از دست رفتن شانس دریافت ویزادر اثر طولانی شدن کلیرنس و نرسیدن کلیرنس تا پایان 30 سپتامبر(برای نمونه در سپتامبر 2010 ) ؛ تقاضا ی سرعت بخشی بر فرایند کند پردازش های اداری را دارم
اقا به جای اینکه غر بزنین و تشکر کنین
برین تو اون پیج و اعتراض کننین اصل جنس اونجاست صاحابش انطرفه نه اینطرف
خلاصه اگر واسه ویزای مالتی جواب داده تو این هم باید تاثیر داشته باشه
تا 2 شنبه وقت داریم
تشکر کنندگان: User ، success ، coming soon ، najibi ، rayan.s ، Hornet ، tamanna ، im-i ، satusa ، Sooshians ، sepinod ، California ، mim ، bfarhadm ، bita-p ، comrun ، SH1A2R3
. فقط دوستانی که کامنت میذارند به این کار پسنده نکنند و روی دگمه لایک کسانی که به مدت زمان کلییر اعتراض دارند هم کلیک کنند.ضمنا" از دوستان و اقوامتان هم بخواهید همین کار را بکنند.اونا که ننشستند ببینند کسانی که معترض هستند آیا لاتاری بردند یا نه؟از دوستان 2012 هم خواهش میکنم به این حرکت گروهی بپیوندند.ضمنا" متنهایی که دوست عزیزمون پیشنهاد داده بعنوان ایده اولیه خوبه ولی سعی کنید خودتان یه تغییراتی بهش بدید و عینا" این متون را کپی پیس نکنید. ما میتوانیم.

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. . .
تشکر کنندگان: tamanna ، shahr ، Linspire ، im-i ، User ، satusa ، Sooshians ، Hornet ، sepinod ، California ، mim ، free_free ، bita-p ، comrun ، najibi ، SH1A2R3
بابا تو رو خدا لینک قسمتی که باید بریم کامنت بزاریم رو لطفا بگذارید تو سایت . به خدا 2 ساعت گشتم هیچ حایی رو ندیدم برای نوشتن . واقعا سایت بی در و پیکریه . خیلی عصبیم . اگه خواستید بدونید چرا به ساعت ارسال این پست توجه کنید.
اندکی صبر سحر نزدیک است...

CASE NUMBER :2011AS00023XXX
تاریخ مصاحبه : 5 جون 2011
تاریخ کلیر شدن : 16 آگست 2011 (بعد از 73 روز )
سفارت : ابوظبی
دریافت ویزا : 25 آگوست
تاریخ احتمالی عزیمت : 21 اکتبر

تشکر کنندگان: Hornet ، tamanna ، im-i ، Sooshians ، California ، mim ، ravian ، nahid.t ، najibi ، SH1A2R3
(2011-07-23 ساعت 05:13)coming soon نوشته:  بابا تو رو خدا لینک قسمتی که باید بریم کامنت بزاریم رو لطفا بگذارید تو سایت . به خدا 2 ساعت گشتم هیچ حایی رو ندیدم برای نوشتن . واقعا سایت بی در و پیکریه . خیلی عصبیم . اگه خواستید بدونید چرا به ساعت ارسال این پست توجه کنید.

توضیحات مربوط به این عکس هست. کامنت ها رو در زیر همین عکس می تونید بگذارید:

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=...=1&theater

تشکر کنندگان: Hornet ، tamanna ، rayan.s ، im-i ، Linspire ، sepinod ، California ، mim ، alirezamk ، nima.nabizadeh ، zerogalaxy ، najibi ، SH1A2R3
(2011-07-23 ساعت 07:20)hasti_banoo نوشته:  
(2011-07-23 ساعت 05:13)coming soon نوشته:  بابا تو رو خدا لینک قسمتی که باید بریم کامنت بزاریم رو لطفا بگذارید تو سایت . به خدا 2 ساعت گشتم هیچ حایی رو ندیدم برای نوشتن . واقعا سایت بی در و پیکریه . خیلی عصبیم . اگه خواستید بدونید چرا به ساعت ارسال این پست توجه کنید.

توضیحات مربوط به این عکس هست. کامنت ها رو در زیر همین عکس می تونید بگذارید:

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=...=1&theater
چطور ميشه زير عكس كامنت گذاشت.
شماره كيس : 2011AS39xxx
تاريخ مصاحبه: 12 سپتامبر 2011
تاريخ ورود: 19 بهمن 1389- ورود از فرودگاه دالاس
تلاش تلاش تلاش. فقط همین.

تشکر کنندگان: im-i ، tamanna ، Hornet ، California ، mim
مسلماً اول باید عضو فیس بوک باشید و بعد هم صفحه ( پروفایل) وزارت امور خارجه ( به آدرس زیر ) را لایک کنید تا امکان نوشتن کامنت برای شما فراهم شود

https://www.facebook.com/USAdarFarsi
تشکر کنندگان: HOMAYON53 ، rayan.s ، Linspire ، im-i ، tamanna ، Hornet ، sepinod ، California ، mim ، satusa ، comrun ، najibi
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=...ke&theater
تشکر کنندگان: im-i ، tamanna ، sepinod ، California ، mim ، Hornet ، satusa ، najibi
من ایدی چند تا از دوستام رو گرفتم و کامنت گذاشتم
تشکر کنندگان: im-i ، tamanna ، California ، mim ، nasnam ، Hornet ، rayan.s ، satusa ، ravian ، bita-p ، comrun ، najibi
دوستان توي اون صفحه، به اين كامنت هم راي بديد و Like كنيد:

"با سلام. سوال من درباره پروسه اداری کیس های مهاجرتی لاتاری می باشد که در بعضی موارد خیلی خیلی طولانی می شود و مشکلات بعدی برای متقاضیان بوجود می آورد. موارد متعددی (در آنکارا و ابوظبی) مشاهده شده از جمله کیس خود من در آنکارا که پس از چندین ماه انتظار برای پروسه اداری و کلیر شدن........."
تشکر کنندگان: Linspire ، Hornet ، California ، mim ، im-i ، rayan.s ، satusa ، bita-p ، comrun ، najibi
کامنت شما نیست !
فکر کنم کسانی که به تازگی عضو فیس میشن یا فعالیتی ندارند در این مواقع کامنتشان نمایش داده نمی شود
مانند یکی از دوستان من
به هر حال شما همه اعتراضات به کلیرنس را لایک کنید
اخرین کامنت مال صدرا است
مدیر عزیز لطفا به دلیل عدم اشنایی دوستان با پردازش های اداری لطفا کلمه کلیرنس رو در عنوان تایک لحاظ کنید
تشکر کنندگان: lale ، Hornet ، California ، mim ، im-i ، rayan.s ، satusa ، najibi
از دید خودتان می بینین اما از دید دیگران دیده نمیشه اگه دیده می شد من لایک می کردم
به هر حال به دوستانتون بگین لایک کنن . مضمون همهش یکیه
تشکر کنندگان: lale ، Hornet ، California ، im-i ، rayan.s ، satusa ، najibi
تا الان فقط 3-4 نفر و خود من کامنت گذاشتیم پس بقیه کجان؟
بیدلی در همه احوال خدا با او بود *** او نمیدیدش و از دور خدایا میکرد !!!
خدایا شکرت!
تشکر کنندگان: im-i ، Hornet ، rayan.s ، nima.nabizadeh ، najibi

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان