کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات مرتبط با مدرک تحصیلی در فرم ثبت نام
سلام دوستان من دارم رشته پزشکی می خونم برای مدرک کدوم گزینه رو تیک بزنم؟
و در مورد اسپانسر و حساب مالی تحصیلات می تونه اونو پوشش بده ؟
تشکر کنندگان: batis2010
(2011-10-30 ساعت 22:51)roza_s نوشته:  سلام دوستان من دارم رشته پزشکی می خونم برای مدرک کدوم گزینه رو تیک بزنم؟
و در مورد اسپانسر و حساب مالی تحصیلات می تونه اونو پوشش بده ؟

سلام.
دوست عزيز خواهشا قبل از هر سوالي پست هاي قبلي را بخونيد حتما جواب ميگيريد.
تعدادب واحد دانشگاهي در مقطع دکترا :Some Doctorate Level Courses
جواب سوال دومتونم تا اونجايي که من ميدونم نه امکانش نيست.
يا بايد 1نفر از اونجا شما را ساپورت کنه يا حساب بانکي خوبي داشته باشيد.
(2011-10-22 ساعت 18:24)milad_fs نوشته:  
(2011-10-22 ساعت 05:08)milad_fs نوشته:  
(2011-10-21 ساعت 21:09)3rip نوشته:  
(2011-10-21 ساعت 14:06)milad_fs نوشته:  
(2011-10-20 ساعت 20:49)javad_2 نوشته:  سلام

با کپی کارت انجام نمیشه باید اصل مدرک دستت باشه با دانشگاه صحبت کن و مدرک اصلت رو بهت میدن
سلام،بازم ممنون که جوابمو دادین،این جوری که شما میگید پس من حتما با دانشگاه سروکار دارم،حالا که اینطوریه به نظر شما دردسر کدوم کمتره؟این که اصل مدرک رو با بدبختی برم از دانشگاه بگیرم یا در صورت تیک زدن گزینه Some University Course برم و گواهی اشتغال به تحصیل و ریز نمرات و این سری چیزارو بگیرم؟(لطفا به این هم توجه بکنید که من 2 سال بدون گرفتن مرخصی و ... قید دانشگاه و زدم و الان نمیدونم وضغیتم چطوریه) به نظر شما دنگ و فنگ کدوم کمتره؟مرسی و شرمنده بابت زحمات

دوست من شما محض احتیاط بهتره مدرکت رو از دانشگاه بگیری (حتی اگه some university courses رو زده باشی) چون بودن از بچه ها که حتی با داشتن مدرک دانشگاهی هم ازشون مدرک پیش رو خواستن
در مورد دردسرش هم، هر دوراه دردسر های خاص خودش رو داره ، ولی خوب هر که طاووس خواهد جر هندوستان کشد

سلام،ممنون از جوابتون.2 تا سوال دیگه داشتم.
1-پس اینطور که بوش میاد باید برم دنبال دانشگاه،اگه بزنم some university courses بعد اسمم که دراومد ازم چی میخوان؟ریز نمرات میخوان یا فقط یه گواهی اشتغال به تحصیل؟چون من هنوز مرددم که چی میخوام بزنم،البته خودم فکر میکنم پیش بزنم بهتره.
2-تا حالا کسی بوده از بچه ها که بعد یه مدت رفته دانشگاه و مدرک اولیشو بگیره؟یعنی میده دانشگاه؟بامبول در نیاره
ممنون،منتظرم

دوست عزيز شما بايد همون مدرکي که موقع ثبت نام داريد بزنيد نه مدرکي که حتي تا چند ماه آينده ميگيريد.
اگر اشتباه بزنيد موقع مصاحبه مي فهمند و ردتون ميکنند.
درد من تنهایی نیست،بلکه مرگ ملتی است که گدایی راقناعت، بی عرضگی راصبر،وباتبسمی برلب این حماقت راحکمت خداوندمی نامد.
گاندی
تشکر کنندگان: 3rip ، batis2010
سلام

من برادرم الان ترم اول ارشد(فوق لیسانس هست).... چه گزینه ای را باید بزنم ؟ Some Graduate Level Courses
را باید بزنم ؟

با تشکر
(2011-11-03 ساعت 20:36)FX MAN نوشته:  سلام

من برادرم الان ترم اول ارشد(فوق لیسانس هست).... چه گزینه ای را باید بزنم ؟ Some Graduate Level Courses
را باید بزنم ؟

با تشکر

آره باید همین گزینه رو انتخاب کنید ...
موفقیت های بزرگ لازمه اراده ی قوی هستند.!
تشکر کنندگان: FX MAN ، batis2010
دوستان لیسانس کدوم بزنم ؟
و این که لاتاری تا چه ساعتی به وقت ایران محلت داره ممنون میشم زود بهم بگید میرسی
انتظار.....
(2011-11-03 ساعت 21:56)gt3333 نوشته:  دوستان لیسانس کدوم بزنم ؟
و این که لاتاری تا چه ساعتی به وقت ایران محلت داره ممنون میشم زود بهم بگید میرسی

درود دوست گرامی ...
اگر مدرک لیسانس دارید گزینه University degree
و اگر مدرک ندارید و در حال تحصیل دانشگاه هستید گزینه قبلش..
فکر کنم تا شنبه ظهر به وقت ایران مهلت است
البته سعی کن امشب نهایتا تا فردا ظهر تمومش کنی که دیگه سایت شلوغ میشه و ممکنه دردسر ساز بشه ..
موفقیت های بزرگ لازمه اراده ی قوی هستند.!
تشکر کنندگان: gt3333 ، farzad-it ، smith ، batis2010
کسی که پزشک عمومی هستش چی باید بزنه تحصیلاتشو؟؟؟؟؟؟؟؟
ممنوووون
ممنوووون
(2011-11-04 ساعت 20:20)pinky نوشته:  کسی که پزشک عمومی هستش چی باید بزنه تحصیلاتشو؟؟؟؟؟؟؟؟
ممنوووون
ممنوووون

مدرک دکترا == Doctorate Degree
تعدادي واحد در مقطع دکترا==Some Doctorate Level Courses
درد من تنهایی نیست،بلکه مرگ ملتی است که گدایی راقناعت، بی عرضگی راصبر،وباتبسمی برلب این حماقت راحکمت خداوندمی نامد.
گاندی
تشکر کنندگان: ابی22 ، smith ، batis2010
دوستان من مقطع کاردانی رو سال 85 تموم کردم و همون موقع مدرک موقت رو گرفتم ولی اصل مدرکم 7 آبان 90 حاضر شد !!! ( کشتن تا مدرک دادن ) و من توی مهر 90 فرم رو پر کردم و توی فرم University Degree وارد کردم مشکلی که پیش نمیاد ؟ سپاس
(2012-01-17 ساعت 21:58)mohammadm64 نوشته:  دوستان من مقطع کاردانی رو سال 85 تموم کردم و همون موقع مدرک موقت رو گرفتم ولی اصل مدرکم 7 آبان 90 حاضر شد !!! ( کشتن تا مدرک دادن ) و من توی مهر 90 فرم رو پر کردم و توی فرم University Degree وارد کردم مشکلی که پیش نمیاد ؟ سپاس

نه دوست من مشکلی نیست . خیالت راحت
تشکر کنندگان: mohammadm64 ، smith ، batis2010 ، امیر مهاجر
(2011-09-26 ساعت 14:12)saied-k نوشته:  سلام

- arash1989 جان ! شما براي شركت در لاتاري و دريافت ويزا به مدرك ديپلم نياز داريد.
اين را هم بدانيد كه داشتن مدرك بالاتر تحصيلي تاثيري در قبولي هيچ فردي ندارد.
اگر ديپلم شما 12 ساله هست يا داراي مدرك پيش دانشگاهي هستيد مي توانيد انها را به سفارت ارائه كنيد.انتخاب گزينه high school degree كار شما را راه مي اندازد.
اگر مطمئن نيستيد كه مدرك ليسانس شما براي تاريخ مورد نظر ( اگر قبول شويد بهار يا تابستان سال بعد ) قابل ارائه به سفارت است گزينه some university courses را انتخاب كنيد و با ارائه يك گواهي اشتغال به تحصيل و ترجمه ان به سفارت مي توانيد صحت ادعاي خود را ثابت كنيد. در اين صورت لازم است قبل از اتمام تحصيلاتتان يك گواهي كه نشان دهد شما چه واحد هايي را در دانشگاه گذرانده ايد ، تهيه كنيد و اماده نگه داريد.
اگر هم مطمئن هستيد ليسانس شما اماده تحويل در روز مصاحبه احتمالي خواهد بود گزينه university degree را انتخاب نماييد . ولي فكر مي كنم چون مراحل اداري اماده شدن اصل ليسانس در ايران خيلي طول مي كشد بتوانيد روي گرفتن گواهي موقت پايان تحصيلات دوره كارشناسي حساب كنيد. به هر حال شما به مدرك تحصيلي نياز داريد كه بتوانيد ترجمه كنيد و به افيسر سفارت نشان دهيد تا ادعاي خود را كه در فرم ثبت نام نوشته ايد ثابت كنيد.

- Hadi joon جان !
به نظر مياد زمان بندي پيچيده اي داريد ؛ كه اگر شانس داشته باشيد مي توانيد مدرك پيش دانشگاهي را به سفارت ارائه كنيد . پس انتخاب گزينه high school degree براي شما مناسب است.

موفق باشيد

سلام
آیا این درست است که لاتاری 100% هم یک قرعه کشی بدون دخالت نیست؟ و به نوعی افراد انتخاب میشوند؟ چند بار میشه شرکت کرد در لاتاری؟
ممنون
سعدیا حب وطن گر چه حدیثی است نکو
نتوان زیست به ذلت که من اینجا زادم
(2012-02-09 ساعت 02:26)aidazamani نوشته:  
(2011-09-26 ساعت 14:12)saied-k نوشته:  سلام

- arash1989 جان ! شما براي شركت در لاتاري و دريافت ويزا به مدرك ديپلم نياز داريد.
اين را هم بدانيد كه داشتن مدرك بالاتر تحصيلي تاثيري در قبولي هيچ فردي ندارد.
اگر ديپلم شما 12 ساله هست يا داراي مدرك پيش دانشگاهي هستيد مي توانيد انها را به سفارت ارائه كنيد.انتخاب گزينه high school degree كار شما را راه مي اندازد.
اگر مطمئن نيستيد كه مدرك ليسانس شما براي تاريخ مورد نظر ( اگر قبول شويد بهار يا تابستان سال بعد ) قابل ارائه به سفارت است گزينه some university courses را انتخاب كنيد و با ارائه يك گواهي اشتغال به تحصيل و ترجمه ان به سفارت مي توانيد صحت ادعاي خود را ثابت كنيد. در اين صورت لازم است قبل از اتمام تحصيلاتتان يك گواهي كه نشان دهد شما چه واحد هايي را در دانشگاه گذرانده ايد ، تهيه كنيد و اماده نگه داريد.
اگر هم مطمئن هستيد ليسانس شما اماده تحويل در روز مصاحبه احتمالي خواهد بود گزينه university degree را انتخاب نماييد . ولي فكر مي كنم چون مراحل اداري اماده شدن اصل ليسانس در ايران خيلي طول مي كشد بتوانيد روي گرفتن گواهي موقت پايان تحصيلات دوره كارشناسي حساب كنيد. به هر حال شما به مدرك تحصيلي نياز داريد كه بتوانيد ترجمه كنيد و به افيسر سفارت نشان دهيد تا ادعاي خود را كه در فرم ثبت نام نوشته ايد ثابت كنيد.

- Hadi joon جان !
به نظر مياد زمان بندي پيچيده اي داريد ؛ كه اگر شانس داشته باشيد مي توانيد مدرك پيش دانشگاهي را به سفارت ارائه كنيد . پس انتخاب گزينه high school degree براي شما مناسب است.

موفق باشيد

سلام
آیا این درست است که لاتاری 100% هم یک قرعه کشی بدون دخالت نیست؟ و به نوعی افراد انتخاب میشوند؟ چند بار میشه شرکت کرد در لاتاری؟
ممنون

سلام دوست من

هیچ دخالتی در کار نیست، فقط یه قرعه کشی ساده ست.

تعداد دفعات شرکت نامحدوده
تشکر کنندگان: mohammadm64 ، smith ، batis2010 ، امیر مهاجر
(2011-10-28 ساعت 02:38)ParsTrader نوشته:  سلام
من یکبار گفتم که باید برای مدرک کاردانی از گزینه university degree استفاده بشه متاسفانه دوستان گوش نمیدن
از عزیزانی هم که اطلاعات کافی ندارند و از چیزی مطمئن نیستند خواهش می کنم باعث گمراهی دیگران نشوند
من یکبار هم گفتم مدرک پزشکی معادل فوق لیسانس است اما به چند تا دانشجوی رشته پزشکی برخورد.
امیدوارم دیگه مشکلی نباشه

درود دوستان عزیز امسال که گذشت اما برای سالهای بعد بدونید چون من پرسیدم از منبع درست و حسابی
دوستانی که مدرک کاردانی پیوسته فنی و حرفه ای دارند یعنی کلا 13 سال درس خوندن باید و باید High School Degree رو انتخاب کنند (چون پیش دانشگاهی نرفتند و این مدرک معادل پیش دانشگاهیست )

دوستانی که کاردانی ناپیوسته دارند و 14 سال درس خوندن همینجور که مدیر عزیز گفتند می بایست university degree رو انتخاب کنند (چون پیش دانشگاهی رفتند و 2 سال در دانشگاه درس خوندن )

و به هیچ عنوان تاکید میکنم به هیچ عنوان vocation school رو انتخاب نکنید چون اگر اینرو انتخاب کنید میبایست طبق فرمهای که توی سایت هست ثابت کنید که چند سال مهارت در اون رشته دارید و الزاما باید در آمریکا به اون شغل نیاز باشه .امیدوارم این مطلب کافی باشه

و برای اون دوستی که زیاد میپرسید بگم که شما چون 13 سال درس خوندید بهر حال دیپلم دارید اما ثابت کردن اینکه فوق دیپلم دارید کمی سخت بنظر میرسه .Rolleyes
تشکر کنندگان: foad5514 ، batis2010 ، yashaaa ، امیر مهاجر
ببخشید دوستان من دیپلم کامپیوتر دارم. سوال ان هست که در مرحله دوم این مدرک تاثیر داره ؟ یعنی حتما باید لیسانس داشته باشی یا فرقی نمیکنه.

سوال دوم من دیپلم خودم رو با اینکه 30 سال دارم سال 88 گرفتم یعنی ادامه تحصیل دادم و گرفتم این مسئله مشکل ساز نیست؟
اکثر مردم ترجیح می‌دهند فرشتگانی سقوط کرده باشند تا شامپانزگانی تکامل یافته، به همین دلیل...
(2012-03-25 ساعت 10:12)kolange_edalat نوشته:  ببخشید دوستان من دیپلم کامپیوتر دارم. سوال ان هست که در مرحله دوم این مدرک تاثیر داره ؟ یعنی حتما باید لیسانس داشته باشی یا فرقی نمیکنه.

سوال دوم من دیپلم خودم رو با اینکه 30 سال دارم سال 88 گرفتم یعنی ادامه تحصیل دادم و گرفتم این مسئله مشکل ساز نیست؟

خیر مدرک تاثیری نداره چون اگه داشت از اول اعلام میکردند که فقط لیسانس یا بالاتر شر کت کنند ...تعارف که ندارند Wink،اما چون بیشتر از تعدادی که می خواهند قبول میکنند شاید خودشون شرایطی داشته باشند که ما بی اطلاعیم اما مثل اینکه این روند ساده تر شده ...
در مورد سوال دوم هم نه مشکلی پیش نمیاد چون اونها آخرین مدرک رو میخان و بحثی در مورد سن و سال و زمان اخذ مطرح نشده Smile
تشکر کنندگان: kolange_edalat ، smith ، batis2010

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان