کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات مرتبط با مدرک تحصیلی در فرم ثبت نام
(2012-05-05 ساعت 19:45)afshin sadeghi 2 نوشته:  خواهشا دوستان عزیز راجع به این سوال کمکم کنند.
من موقع ثبت نام گزینه دیپلم رو پر کردم.
الان به دلایل خیلی خاص به مدرکم دیگه دست رسی ندارم. یعنی کلا پوچ.
می خواستم بدونم الان چه کار باید بکنم.

عزیز من شما باید یا دو سال سابقه کار داشته باشی یا یک معادل 12 ساله تحصیلات ثانویه آمریکا.

تنها چیزی که الان به ذهن من می رسه اینه که باید بری آموزشگاهی که از آن فارغ التحصیل شدی و اونجا یک کاریش بکنی. سریع!

تشکر کنندگان:
سلام خدمت دوستان

من زمان ثبت نام لاتاری مدرک رو زدم فوق لیسانس، ولی هنوز با دانشگاه تسویه حساب نکردم و مدرکم دستم نیست. الان ایرادی داره تو فرمها مدرکم رو لیسانس اعلام کنم که خیالم هم راحت باشه؟ (اصل مدرک لیسانس رو الان دارم)
تشکر کنندگان: smith
(2012-05-06 ساعت 16:46)noname12 نوشته:  
(2012-05-05 ساعت 19:45)afshin sadeghi 2 نوشته:  خواهشا دوستان عزیز راجع به این سوال کمکم کنند.

عزیز من شما باید یا دو سال سابقه کار داشته باشی یا یک معادل 12 ساله تحصیلات ثانویه آمریکا.

تنها چیزی که الان به ذهن من می رسه اینه که باید بری آموزشگاهی که از آن فارغ التحصیل شدی و اونجا یک کاریش بکنی. سریع!
سلام دوست عزیز. به نظر بنده برو دنبال سابقه کار و یه چندسالی سابقه کار جمع کن. فکر کنم از همه چیز راحتر باشه...

2013AS7XXX
ایروانسه نفرمدت انتظار : 80 روز
رنگین کمان پاداش کسانیست که تا آخرین قطره باران صبر میکنند.
تشکر کنندگان:
(2012-05-07 ساعت 09:04)mlo نوشته:  

سلام دوست عزیز. به نظر بنده برو دنبال سابقه کار و یه چندسالی سابقه کار جمع کن. فکر کنم از همه چیز راحتر باشه...

آخه اونجا دیپلمو تیک زدم. الان اگه سابقه کار ببرم نمیگن چرا همون اول دیپلمو تیک زدی؟
من سابقه کار دارم اما بیمه نبودم. باید چه کنم؟
کیس نامبر: ××91 کنسولگری: ابوظبی تاریخ مصاحبه: ٢١ تیر ماه 92 وضعيت فعلي:کلیر ١٧ آگوست ٢٠١٣ دریافت ویزا : ٩ سپتمبر ٢٠١٣
تشکر کنندگان:
(2012-05-07 ساعت 22:12)afshin sadeghi 2 نوشته:  
(2012-05-07 ساعت 09:04)mlo نوشته:  

آخه اونجا دیپلمو تیک زدم. الان اگه سابقه کار ببرم نمیگن چرا همون اول دیپلمو تیک زدی؟
من سابقه کار دارم اما بیمه نبودم. باید چه کنم؟

سابقه کار اگر رو سربرگ شرکت و با مهر شرکت باشه قابل پذیرش است. نگران نباش

2013AS7XXX
ایروانسه نفرمدت انتظار : 80 روز
رنگین کمان پاداش کسانیست که تا آخرین قطره باران صبر میکنند.
تشکر کنندگان: afshin sadeghi 2
(2011-09-26 ساعت 17:34)ابی22 نوشته:  بستگی داره شماره کیس شما چند بیاد !!!!
اگرمدرک ندارید در هنگام ثبت نام ، بعد از آن تلاش کنید برای گرفتن مدرک .... شاید در هنگام مصاحبه قبول کردند .

با درود و تبریک به همگی عزیزان
یه سوال برام پیش اومده اینه که آیا وقته مصاحبه به کیس نامبر بستگی داره
یعنی کیس نامبر من که با 19XX شروع میشه وقت مصاحبه ام حدودا چند ماهه دیگه ممکنه باشه ؟ ممنون از توجهتون
C.N : 19XX, رویت قبولی :2می 2012، نفرات : 4 ،مصاحبه:ابوظبی ،1Nov. زمان کلیرنس:33 روز . دریافت ویزا :Big Grin مقصد: نیوهمپشایر
تشکر کنندگان:
دوستان خواهش میکنم جواب بدید...
خیلی نگران شدم با این سوال و جوابها که خواندم...
من وقتی داشتم ثبت نام میکردم دانشجوی ارشد بودم و اشتباها گزینه مستر را اتخاب کردم...
هنوز هم ارشد هستم و ولی تا وقت مصاحبه احتمال زیاد دفاع میکنم...
حالا اگر به kcc زنگ بزنم و بگم اشتباه بوده( خوب جدا دروغ نبوده و من دانشجوی مستر بودم و اشتباه انتخاب کردم)
قبول میکنن یا کیسم رد میشه...؟؟؟
یعنی الان دارم از غصه دق میکنم ....
كيس نامبر : 2013AS000087xx
دیدن قبولی: 2-May
ارسال مدارك:30- May ، پست TNT
مصاحبه: 4 تیر
دريافت ويزا: یک ضرب- 5تیر!
دريافت گرين كارت:
تشکر کنندگان:
من مدرك ديپلم فني كارودانش دارم ولي كارودانش پيش دانشكاهي نداره بايد چكار كنم ميتونم برم يا نه منظورم مصاحبه هست
تشکر کنندگان:
سلام بچه ها
میشه یکی به من بگه ما تا کی وقت داریم تا فرم ها را پر کنیم و مدارک بفرستیم. آخه من تکلیفه ازدواجم هنوز مشخص نیست و تا 2 ماه دیگه معلوم میشه Sad
تشکر کنندگان:
سلام بچه ها

ميشه يكي جواب سوال منو بده من مدرك تحصيليم ديپلم كارو دانش ازونجايي كه ديپلم فني كارو دانش پيش دانشگاهي نداره من بايد چكار كنم وقت اينم ندارم كه بخوام دانشگاه برم اگه برم مصاحبه بنظر شما ردم ميكنن
تشکر کنندگان: mlo
(2012-05-06 ساعت 15:50)smith نوشته:  
(2012-05-06 ساعت 15:09)mlo نوشته:  دوستان سلام. کسی که دیپلم کارو دانش داره باید تو فرم گزینه رو علامت بزنه : dIPLOMA یا DIPLOMA, NO DEGREE ؟ میشه منو کمک کنید؟

دیپلم کار و دانش رو که قبول ندارن
دیپلمی رو قبول دارن که 12 ساله باشه

High School Education: A high school education means successful completion of a formal course of elementary and secondary education comparable to completion of a 12-year course in the U.S.

چرا همه این متن رو اشتباه فهمیدن نوشه comparable to completion یعنی قابل مقایسه با کامل کردن 12 سال تحصیل در امریکا
تشکر کنندگان:
سلام من مدرک کارشناسی ارشد دارم. میخواستم ببینم آیا لازمه که مدارک دیپلم و کارشناسی رو هم ترجمه کنم و همراه خودم داشته باشم یا نه؟؟؟
تشکر کنندگان:
سلام من مدرک موقت لیسانس دارم و مدرک اصلی فوق دیپلم
و موقع ثبت نام گزینه لیسانس زدم ولی مدرک اصلی من هنوز نیومده
حالا در فرم بایستی فوق دیپلم بزنم یا لیسانس
خواهش می کنم کمکم کنید
تشکر کنندگان:
سلام به همسفران عزیز
با مدرک تحصیلی داشتن یا نداشتن ، قضیه سابقه کار چی میشه ؟ مهم نیست؟ یعنی سابقه داشته باشیم اما پیش نداشته باشیم؟( این موضوع خیلی فکر ها را مشغول کرده)
2013AS3XXX،رویت:10می 2 نفر،ارسال فرم:بار دوم Sep ،آنکارا 3w Jan وضعیت :برگه : صورتی.8می کلیر و
23 می دریافت ویزا

تشکر کنندگان: mlo
(2012-06-09 ساعت 20:28)homayoon13 نوشته:  سلام به همسفران عزیز
با مدرک تحصیلی داشتن یا نداشتن ، قضیه سابقه کار چی میشه ؟ مهم نیست؟ یعنی سابقه داشته باشیم اما پیش نداشته باشیم؟( این موضوع خیلی فکر ها را مشغول کرده)

این چیزی که تا بحال من متوجه شدم، سابقه شغلی یه مقدار شرایطش سخت گیرانه است و ریسکش هم بالاست ولی غیر ممکن نیست... مدرک تحصیلی مطمئن ترین راه حله. ولی دوست عزیز سال به سال شرایط عوض میشه. منظورم شرایط قوانینی نیست. شرایط مصاحبه . شرایط پذیرش که الان دو مرحله ای شده و ... ضمناً هر کیس هم شرایط خاص خودشو داره.
سابقه کار هم باید در زون 4 به بالا واقع شده باشه... ولی همینطور که گفتم افسر مصاحبه ممکنه برای سابقه شغلی سلیقه ای عمل کنه ولی مدرک تحصیلی رو نمی تونه اینکارو بکنه...
تشکر کنندگان: homayoon13

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان