کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات مرتبط با مدرک تحصیلی در فرم ثبت نام
با سلام و تبریک سال نو به همه دوستان
سوالم این هستش که موقع ثبت نام من مدرکم کاردانی بود
اما الان در حال گرفتن کارشناسی هستم.
اگه برنده بشم (که محاله)چی پیش میاد این وسط ؟
ممنون
تشکر کنندگان: batis2010
(2012-03-26 ساعت 19:10)alihadian نوشته:  با سلام و تبریک سال نو به همه دوستان
ممنون
سلام. می تونید مدرک کاردانیتون رو ببرید یا اینکه بهشون اطلاع بدید که الآن در حال تحصیل در مقطع کارشناسی هستید و یک گواهی اشتغال به تحصیل براشون ببرید.
در کل فرقی نداره ولی گزینه ی اول به نظر راحت تر هم میاد.

تشکر کنندگان: alihadian ، smith ، batis2010
(2012-03-27 ساعت 02:03)soniarazmi نوشته:  
(2012-03-26 ساعت 19:10)alihadian نوشته:  با سلام و تبریک سال نو به همه دوستان
ممنون
سلام. می تونید مدرک کاردانیتون رو ببرید یا اینکه بهشون اطلاع بدید که الآن در حال تحصیل در مقطع کارشناسی هستید و یک گواهی اشتغال به تحصیل براشون ببرید.
در کل فرقی نداره ولی گزینه ی اول به نظر راحت تر هم میاد.
من فکر کنم اگه تا زمانی که نوبت مصاحبتون میرسه مدرک کارشناسی را گرفتید اصل و ترجمه تایید شدشو می برید در غیر این صورت همون مدرک کاردانی و ترجمشو ببرید برای اطمینان یک گواهی اشتغال به تحصیل در مقطع کارشناسی رسمی و معتبر ببرید (تاریخ هاشون مشخص است)

تشکر کنندگان: alihadian ، smith ، batis2010
(2012-03-22 ساعت 16:00)adelhastam نوشته:  
(2011-10-28 ساعت 02:38)ParsTrader نوشته:  سلام
من یکبار گفتم که باید برای مدرک کاردانی از گزینه university degree استفاده بشه متاسفانه دوستان گوش نمیدن
از عزیزانی هم که اطلاعات کافی ندارند و از چیزی مطمئن نیستند خواهش می کنم باعث گمراهی دیگران نشوند
من یکبار هم گفتم مدرک پزشکی معادل فوق لیسانس است اما به چند تا دانشجوی رشته پزشکی برخورد.
امیدوارم دیگه مشکلی نباشه

درود دوستان عزیز امسال که گذشت اما برای سالهای بعد بدونید چون من پرسیدم از منبع درست و حسابی
دوستانی که مدرک کاردانی پیوسته فنی و حرفه ای دارند یعنی کلا 13 سال درس خوندن باید و باید High School Degree رو انتخاب کنند (چون پیش دانشگاهی نرفتند و این مدرک معادل پیش دانشگاهیست )

دوستانی که کاردانی ناپیوسته دارند و 14 سال درس خوندن همینجور که مدیر عزیز گفتند می بایست university degree رو انتخاب کنند (چون پیش دانشگاهی رفتند و 2 سال در دانشگاه درس خوندن )
.Rolleyes
در ایران دو نوع دبیرستان نظری (12 ساله) و فنی و حرفه ای(11 ساله) داریم من دیپلم 11 ساله فنی حرفه ای گرفتم و دو سال کاردانی که میشه 13 سال طبق راه حل شما باید در فرم بزنم High School Degree؛ که کاملا اشتباست چون مدرک کاردانی من یه مدرک دانشگاهیه و در اصل مدرک قید شده دانشگاه آزاد
چطور میشه من از یه دانشگاه مدرک بقول شما معادل پیش دانشگاهی دریافت کرده باشم این یکم تناقض داره!
تشکر کنندگان: batis2010 ، امیر مهاجر
(2012-03-28 ساعت 03:16)pharshad نوشته:  
(2012-03-22 ساعت 16:00)adelhastam نوشته:  
(2011-10-28 ساعت 02:38)ParsTrader نوشته:  سلام
من یکبار گفتم که باید برای مدرک کاردانی از گزینه university degree استفاده بشه متاسفانه دوستان گوش نمیدن
از عزیزانی هم که اطلاعات کافی ندارند و از چیزی مطمئن نیستند خواهش می کنم باعث گمراهی دیگران نشوند
من یکبار هم گفتم مدرک پزشکی معادل فوق لیسانس است اما به چند تا دانشجوی رشته پزشکی برخورد.
امیدوارم دیگه مشکلی نباشه

درود دوستان عزیز امسال که گذشت اما برای سالهای بعد بدونید چون من پرسیدم از منبع درست و حسابی
دوستانی که مدرک کاردانی پیوسته فنی و حرفه ای دارند یعنی کلا 13 سال درس خوندن باید و باید High School Degree رو انتخاب کنند (چون پیش دانشگاهی نرفتند و این مدرک معادل پیش دانشگاهیست )

دوستانی که کاردانی ناپیوسته دارند و 14 سال درس خوندن همینجور که مدیر عزیز گفتند می بایست university degree رو انتخاب کنند (چون پیش دانشگاهی رفتند و 2 سال در دانشگاه درس خوندن )
.Rolleyes
در ایران دو نوع دبیرستان نظری (12 ساله) و فنی و حرفه ای(11 ساله) داریم من دیپلم 11 ساله فنی حرفه ای گرفتم و دو سال کاردانی که میشه 13 سال طبق راه حل شما باید در فرم بزنم High School Degree؛ که کاملا اشتباست چون مدرک کاردانی من یه مدرک دانشگاهیه و در اصل مدرک قید شده دانشگاه آزاد
چطور میشه من از یه دانشگاه مدرک بقول شما معادل پیش دانشگاهی دریافت کرده باشم این یکم تناقض داره!

درود دوست من
شما دانشگاه آزاد رفتید و اگه دقت بیشتری میکردی میدیدی که منظور من دوستانی بود که آموزشکده فنی و حرفه ای دولتی رفتند و در مدرکشون دانشگاه نوشته نشده و همینجور که گفتید چون در مدرک شما دانشگاه قید شده شما کاردانی دارید اما متاسفانه گزینه فوق دیپلم در لیست ثبت نام نیست ولی بهر حال فکر میکنم شما هم بایستی university degree رو انتخاب کنید . باسپاس
تشکر کنندگان: smith ، batis2010 ، امیر مهاجر
دوستان ببخشید اینجا سوال میکنم کی برندگان اعلام میشه ؟
تشکر کنندگان: batis2010
12 اردیبهشت ساعت 5/7 شب
تشکر کنندگان: adelhastam ، smith ، batis2010
تو سفارت باید اصل مدرک همرامون باشه ؟
تشکر کنندگان: smith ، batis2010
با سلام می خواستم بدونم اگه مدرک تحصیلیمو اشتباه انتخاب کرده باشم چه اتفاقی می افته ؟ آیا حذف میشم ؟؟؟
تشکر کنندگان:
سلام
من مدرک پیش دانشگاهی ندارم
اگر در آموزشگاه های آزاد دیپلم فنی و حرفه ای بگیرم باید چه گزینه ای رو بزنم؟
...
تشکر کنندگان:
(2012-04-30 ساعت 01:05)zaherbin نوشته:  مدرک کاردانی میشه:
Some university degree

ُسلام
ممنون
اشتباه نوشتم ،منظورم آموزشگاه های آزاد بود
آموزشگاه هایی که مدرک فنی و حرفه ای میدن قبوله؟
...
تشکر کنندگان:
سلام دوستان

پیشکسوتی هستم که در حال حاضر در آمریکا زندگی‌ می‌کنم ، من زمانی‌ که برند شدم خیلی‌ خوشحال بودم ، و بجا هم بود ، اما تا از کاری که می‌کنید مطمئن نیستین اون کارو انجام ندین ، درحال حاضر خیلی‌ خوشالم که در آمریکا زندگی‌ می‌کنم ،اما توصیه می‌کنم که از هر قدمی‌ که برای مصاحبه بر میدارید مطمئن باشید و بد از اطمینان آن کارو انجام بدین

مرسیSmile
تشکر کنندگان: smith ، علی یکتا ، امیر مهاجر
خواهشا دوستان عزیز راجع به این سوال کمکم کنند.
من موقع ثبت نام گزینه دیپلم رو پر کردم.
الان به دلایل خیلی خاص به مدرکم دیگه دست رسی ندارم. یعنی کلا پوچ.
می خواستم بدونم الان چه کار باید بکنم.
کیس نامبر: ××91 کنسولگری: ابوظبی تاریخ مصاحبه: ٢١ تیر ماه 92 وضعيت فعلي:کلیر ١٧ آگوست ٢٠١٣ دریافت ویزا : ٩ سپتمبر ٢٠١٣
تشکر کنندگان:
دوستان سلام. کسی که دیپلم کارو دانش داره باید تو فرم گزینه رو علامت بزنه : dIPLOMA یا DIPLOMA, NO DEGREE ؟ میشه منو کمک کنید؟
2013AS7XXX
ایروانسه نفرمدت انتظار : 80 روز
رنگین کمان پاداش کسانیست که تا آخرین قطره باران صبر میکنند.
تشکر کنندگان:
(2012-05-06 ساعت 15:50)smith نوشته:  
(2012-05-06 ساعت 15:09)mlo نوشته:  دوستان سلام. کسی که دیپلم کارو دانش داره باید تو فرم گزینه رو علامت بزنه : dIPLOMA یا DIPLOMA, NO DEGREE ؟ میشه منو کمک کنید؟

دیپلم کار و دانش رو که قبول ندارن
دیپلمی رو قبول دارن که 12 ساله باشه

High School Education: A high school education means successful completion of a formal course of elementary and secondary education comparable to completion of a 12-year course in the U.S.

سلام. سابقه کار به همراه بیمه دارم! فقط می خوام ببینم کدوم گزینه رو بزنم؟ می خوام از طریق سابقه کار اقدام کنم. ضمنا یه سوال دیگه موقع ثبت نام چون فکر کردم کار و دانش دیپلمه من گزینه دیپلم رو زدم. الان که متوجه شدم باید 12 سال درس خونده باشم، چی کار می تونم بکنم؟ ولی سابقه کاری قطعی به همراه بیمه است...
2013AS7XXX
ایروانسه نفرمدت انتظار : 80 روز
رنگین کمان پاداش کسانیست که تا آخرین قطره باران صبر میکنند.
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان