کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
پرسش و پاسخ - ویزاهای مهاجرت خانوادگی
(2016-09-11 ساعت 08:57)saeednia نوشته:  
(2016-09-10 ساعت 20:54)alireza88 نوشته:  دوستان سلام

یک سوال داشتم  در مورد دو قطعه عکسی که سفارت میگیره  آیا برای صدور ویزا روی پاسپورت استفاده میکنه

آیا برای روی گرین کارت هم از همین عکس استفاده میکنند یا عکس روی گرین کارت را خودشون می گیرن
F4

هم برای ویزا اسکن میشه و هم برای گرین کارت استفاده میشه

سلام و تشکر
شما خودتون تجربه مربوطه را داشتین ، سوال من مربوط عکس باحجاب یا بدون حجابه اگر روی گرین کارت هم استفاده میشه عکس بدون حجاب بدیم
f4
sep2003
کیس :ANK2009

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-09-11 ساعت 09:08)alireza88 نوشته:  
(2016-09-11 ساعت 08:57)saeednia نوشته:  
(2016-09-10 ساعت 20:54)alireza88 نوشته:  دوستان سلام

یک سوال داشتم  در مورد دو قطعه عکسی که سفارت میگیره  آیا برای صدور ویزا روی پاسپورت استفاده میکنه

آیا برای روی گرین کارت هم از همین عکس استفاده میکنند یا عکس روی گرین کارت را خودشون می گیرن
F4

هم برای ویزا اسکن میشه و هم برای گرین کارت استفاده میشه

سلام  و تشکر
  شما خودتون تجربه مربوطه را داشتین ، سوال من مربوط عکس  باحجاب یا بدون  حجابه اگر روی گرین کارت هم استفاده میشه عکس بدون حجاب بدیم

بله.داشتم.هر عکسی که بدین همون عکس استفاده میشه.با یا بی حجاب.عکس با حجاب هم ممنوعیتی نداره فقط گردی صورت +هر دو گوش+علایم ممیزه(در صورت وجود) باید نمایان باشه
پاسخ
تشکر کنندگان: alireza88
سلام دوستان من با اتحاد ٣ هفته ديگه عازم سانفرانسيسكو هستم ٣ ساعت تو ابوظبي براي كارام وقت دارم كسي مي دونه كه بايد چمدونامو تو ابوظبي تحويل بگيرم و دوباره به بار بدم يا مستقيم مي رن آمريكا اونجا بايد بگيرمشون؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-07-23 ساعت 08:21)peidaye penhan نوشته:  
(2016-07-23 ساعت 05:59)khatarnak نوشته:  
(2016-07-12 ساعت 23:12)nargesi نوشته:  سلام
بعید می دونم همچین چیزی بشه. وقتی سیتیزن شدید می تونید اقدام کنید اما قبلش مگر اینکه مادرتون شرایط خیلی خاصی داشته باشن و از نظر انسانی باید پیش شما باشن می تونید با وکیل صحبت کنید در غیر اونصورت ویزای خاصی نیست مگر توریستی که خب اونم اگر نشون ندن وابستگی کافی به ایران دارن رد می شن. اما وقتی سیتیزن شدید می تونید مهاجرتی براشون اقدام کنید.
تشکر  عزیز  بله  فکر کنم  باید  همینکارو  انجام داد  

بازم تشکر

سلام دوست عزیز    بله شما به محض دریافت گرین کارت میتونی مدارک  بدی که مادرتون تحت تکفل شما هستند حتی اگر همین الان باهاشون مکاتبه کنی شاید جواب بگیری.

مرسی عزیزم از بابت راهنمایتون
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-09-12 ساعت 20:23)Survivor نوشته:  
(2016-09-12 ساعت 15:31)Sbadvi نوشته:  سلام دوستان من با اتحاد ٣ هفته ديگه عازم سانفرانسيسكو هستم ٣ ساعت تو ابوظبي براي كارام وقت دارم كسي مي دونه كه بايد چمدونامو تو ابوظبي تحويل بگيرم و دوباره به بار بدم يا مستقيم مي رن آمريكا اونجا بايد بگيرمشون؟

اگر هر دو پرواز شما تا مقصد تحت يك رزرواسيون باشه كه احتمالاً هم همينطور هست (يعنى نه اينكه شما يك پرواز از مبداء به ابوظبى رزرو كرده باشيد و يك رزرويشن جدا از ابوظبى به مقصد.) خير بار مقصد تحويل خواهد شد و نه در ابوظبى.

ممنون از پاسختون دوست عزيز
پاسخ
تشکر کنندگان: omid311
سلام دوستان
برای ارسال مدارک به ان وی سی از ایران بهترین روش پست چی هست؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-09-14 ساعت 15:52)hosseinkht نوشته:  سلام دوستان
برای ارسال مدارک به ان وی سی از ایران بهترین روش پست چی هست؟

سلام
ما از طریق DHL از یکی از مراکز پستی ( ما از مفتح تهران ) ارسال کردیم مدت 5 روزه رسید . حتما ازیک از مراکز پستی استفاده کنید نه از خود دفتر مرکزی DHLبخاطر اینکه دفتر مرکزی خیلی گرانتر از شما می گیره
DHL هر روز از مراکز پست بسته های پستی را جمع آوری می کند
f4
sep2003
کیس :ANK2009

پاسخ
تشکر کنندگان: hosseinkht
سلام دوستان
یه سوال داشتم
کسی که در کتگوری F2B هست اگر بخواد عقد کنه باید تا مصاحبه صبر کنه یا تا دریافت گرین کارد؟
ممنون می شم کمکم کنید
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-09-16 ساعت 18:17)hamid87 نوشته:  سلام دوستان
یه سوال داشتم
کسی که در کتگوری F2B هست اگر بخواد عقد کنه باید تا مصاحبه صبر کنه یا تا دریافت گرین کارد؟
ممنون می شم کمکم کنید

بهتره تا دريافت گرين كارد صبر كنيد چون بودن دوستاني كه بعد از مصاحبه و fbi check دوباره مصاحبه شدن
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-09-17 ساعت 09:54)Sbadvi نوشته:  
یه سوال داشتم
ممنون می شم کمکم کنید

بهتره تا دريافت گرين كارد صبر كنيد چون بودن دوستاني كه بعد از مصاحبه و fbi check دوباره مصاحبه شدن

ممنون بابت پاسختون
منظورتون دوستانی هست که به دلیل عقب گرد ویزا بولتن دوباره مجبور به مصاحبه شدن؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-09-17 ساعت 10:10)hamid87 نوشته:  
(2016-09-17 ساعت 09:54)Sbadvi نوشته:  
یه سوال داشتم
ممنون می شم کمکم کنید

ممنون بابت پاسختون
منظورتون دوستانی هست که به دلیل عقب گرد ویزا بولتن دوباره مجبور به مصاحبه شدن؟

نه من شنيدم بعضي از دوستان كه پروسه كليرنسشون از يك سال بيشتر شده رو دوباره مصاحبه مي كنن البته ظاهرا خيلي نگران كننده نيست
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام من یک سوال داشتم در مورد دعوت نامه آمریکا, دایی من برای مامانم یک دعوت نامه فرستاده ولی این به نظرم دعوت نامه نیست یک فرم به نام i-134 میخواستم بدونم این دعوت نامه است یا داییم اشتباه فرستاده ممنون میشم به سوالم جواب بدین
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان و اساتيد محترم سلام مجدد
پاسخ اين سوالات توي تصميم گيري من خيلي مهمه لطفا راهنمايي بفرماييد
بنده از طريق كتگوري ‎skilled worker-EB3‎ بمنظور دريافت گرين كارت اقدام كرده ام ولي يكي از فرزندانم (پسره ٩ ساله) را بعلت اينكه در حال حاضر نميتونستم با خودم ببرم امريكا در پرونده قرارش ندادم .حال سوالم از شما بزرگواران اينه كه :
١-بعد از به نتيجه رسيده پرونده خودم و دريافت گرين كارتم (حدود دوسال ديگه) ميتونم اونموقع برأي اقامت ايشون اقدام كنم؟ و چقدر زمان ميبره؟
٢- اگه با گرين كارت نتونم بعد از سيتيزن شدنم چقدر زمان ميبره؟
٣-ممنون ميشم جواب سوالات بالارو در دوحالت قبل و بعد از ٢١ سالگي ايشون بفرماييد.
سپاس از راهنماييتون
پاسخ
تشکر کنندگان:
Salam dostan kasi midone. Vaghti ke varede amrica shodim va pakathay sefarat ro tahvile police dadaim che siti hast ke mitonim negah konim bebinim greencard dar che marhalei hast va. Ya siti nist ke bebinim man alan az 22 aug ke varede amrica shodam hanoz khabari nist az greencard. Merci dostan agarkasi midone rahnami kone
f4
may 2003
ank2010
interview date march 2016
ankara
خودم (نفر اصلی)و بچه ها یکضرب
صدور ویزا 30جون
همسر ap
ورود 22 augest
green card 7 oct
دریافت ایمیل کلیری همسر 12 oct
صدور ویزا همسر 21 NOV
پاسخ
تشکر کنندگان: omid311
(2016-09-18 ساعت 12:13)Sir_Millad نوشته:  سلام من یک سوال داشتم در مورد دعوت نامه آمریکا, دایی من برای مامانم یک دعوت نامه فرستاده ولی این به نظرم دعوت نامه نیست یک فرم به نام i-134 میخواستم بدونم این دعوت نامه است یا داییم اشتباه فرستاده ممنون میشم به سوالم جواب بدین

سلام

شرایط فرستادن دعوتنامه رو در تاپیک ویزا های غیر مهاجرتی بخونید احتمالا جواب همه ی سوالاتتون رو میگیرید
https://www.mohajersara.org/forum/thread-3331.html
موفق باشید
كتگوري F3
تاريخ اپلاي 2004 AUG
کیس نامبر  ABD2010

پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: