کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
پرسش و پاسخ - ویزاهای مهاجرت خانوادگی
(2016-09-27 ساعت 22:31)azb2003 نوشته:  Salam dostan kasi midone. Vaghti ke varede amrica shodim va pakathay sefarat ro tahvile police dadaim che siti hast ke mitonim negah konim bebinim greencard dar che marhalei hast va. Ya siti nist ke bebinim man alan az 22 aug ke varede amrica shodam hanoz khabari nist az greencard. Merci dostan agarkasi midone rahnami kone

سلام شما بعد از پرداخت ١٦٥ دلار براي صدور گرين كارد يك شماره براي پيگيري دريافت مي كنيد كه مي تونيد در آدرس زير چك كنيد:

https://egov.uscis.gov/casestatus/landing.do
پاسخ
تشکر کنندگان: omid311 ، azb2003
با سلام

توی فرم g-325A که باید به همراه فرم i-130 پر بشه، در بخشی که سوال زیر پرسیده شده:
This form is submitted in connecction with an application for: چی باید علامت زد؟

من این فرم رو دارم برای همسرم که خارج از آمریکاست پر میکنم. و خودم گرین کارت دارم.
F2A همسر
PD: Oct-2016
Approve: Jan-2018
Case No and InvoiceID: May-2018 ABD2018
Case Completed: Sep-2018
Interview: Feb-2019
Interview result: Waiver request & AP
OR: 28-Nov-2019
2nd Interview email: 26-Dec-2019
2nd Interview Date: 3-Feb-2020
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-09-16 ساعت 18:17)hamid87 نوشته:  سلام دوستان
یه سوال داشتم
کسی که در کتگوری F2B هست اگر بخواد عقد کنه باید تا مصاحبه صبر کنه یا تا دریافت گرین کارد؟
ممنون می شم کمکم کنید

شما تا زمان ورود به امریکا نباید عقد کنید. ورود به امریکا به منزله ی صدور گرین کارت است. اما بهتر است تا زمانی که گرین کارت به دستتون نرسیده، عقد نکنید.
F2A همسر
PD: Oct-2016
Approve: Jan-2018
Case No and InvoiceID: May-2018 ABD2018
Case Completed: Sep-2018
Interview: Feb-2019
Interview result: Waiver request & AP
OR: 28-Nov-2019
2nd Interview email: 26-Dec-2019
2nd Interview Date: 3-Feb-2020
پاسخ
تشکر کنندگان: hamid87
سلام
دوستان من پدر مادرم از طریق خواهرم دارن گرین کارت میگیرن و مشکلی که هست میخوان بدونن که امکانش هست که با خودشون بیشتر از 10000 پول ببرن و اعلام کنن و یا اینکه ماهانه از طریقی پول رو منتقل کنن امریکا و اینکه ایا توی امریکا به مشکلی بر نمیخورن و گیری بهشون نمیدن که این پول رو از کجا میارید؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-10-13 ساعت 05:44)mah98.12 نوشته:  سلام
دوستان من پدر مادرم از طریق خواهرم دارن گرین کارت میگیرن و مشکلی که  هست میخوان بدونن که امکانش هست که با خودشون بیشتر از 10000 پول ببرن و اعلام کنن و یا اینکه ماهانه از طریقی پول رو منتقل کنن آمریکا و اینکه ایا توی آمریکا به مشکلی بر نمیخورن و گیری بهشون نمیدن  که این پول رو از کجا میارید؟

با سلام
آوردن پول مشکلی نداره وای باید در فرودگاه کل مبلغ را اعلام کنه که چقدر آورده- همین
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-08-27 ساعت 22:49)bsbali نوشته:  درود دوستان عزیز

دوستان می شود فرم i-864 برای Petitioner جداگاه پر شود و به همراه سایر مدارک Civil document به Nvc ارسال شود و Joint sponsor هم جداگانه مدارک خودش را پست کند ؟ یا حتما باید همه با هم ارسال شود؟
در فرم I-864 بهتر ادرس Petitoner هم mailing و هم Physical آدرس یک آدرس در آمریکا باشد حتی اگر در ایران است ؟ مشکلی پیش نمیاد اگر ادرس در آمریکا داده شود و Petitioner در ایران باشد؟ اگر ادرس آمریکا بدهم در داخل فرم Ds-260 هم بهتره همون ادرس آمریکا برای مادرم که Petitioner است پر کنم یا ایران هم بزنم فرقی نمیکنه؟

در فرم Ds-260 در قسمت آدرس مادر اگر مادرم الان آمریکا نیستند آدرس همان آمریکا وارد کنم یا آدرس ایران ؟ که در این صورت در قسمت Petitioner همان ادرس کپی می شود که البته می توان آنرا تغییر داد به نظر شما دوستان که تجربه دارید چه کاری صلاح می باشد؟

باسپاس

سلام دوستان
همانند دوست عزیز این سوال برای من هم مطرح است که: اگرPetitioner ساکن ایران باشد و با وجود اینکه الان در ایران زندگی می کند، سوال فرم Ds-260  مربوط به current addressرا ادرسی در امریکا بنویسم.   ایا nvc بعد از ارسال فرم Ds-260 سابقه ورود و خروج Petitioner به امریکا را چک میکند؟ و متوجه پاسخ دروغین من میشود؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام‌
من برای خواهرم ۴ سال پیش اقدام کردم و حالا تقریبا ۲ سال هست که خواهرم ازدواج کرده و میخوام برای شوهرش اقدام کنم .من هیچ اطلاعاتی در این زمینه ندارم میشه لطفا به من کمک کنید .
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-10-18 ساعت 23:45)سونیا فرید نوشته:  با سلام‌
من برای خواهرم ۴ سال پیش اقدام کردم و حالا تقریبا ۲ سال هست که خواهرم ازدواج کرده و میخوام برای شوهرش اقدام کنم .من هیچ اطلاعاتی در این زمینه ندارم میشه لطفا به من کمک کنید .

شما حتما f4 اقدام کردین براشون.و تقریبا 10 سال دیگه به نوبت ایشون وقت باقی مونده.پس هر موقع تغییرات رو بخاین به nvc اعلام کنین میتونین.برای اطلاع از تغییرات باید با تماس با national visa center ،مدارک ازدواج ایشون رو به همراه مدارک همسرشون براشون ارسال کنید.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-10-18 ساعت 22:02)yafa نوشته:  

دوستان می شود فرم i-864 برای Petitioner جداگاه پر شود و به همراه سایر مدارک Civil document به Nvc ارسال شود و Joint sponsor هم جداگانه مدارک خودش را پست کند ؟ یا حتما باید همه با هم ارسال شود؟
در فرم I-864 بهتر ادرس Petitoner هم mailing و هم Physical آدرس یک آدرس در آمریکا باشد حتی اگر در ایران است ؟ مشکلی پیش نمیاد اگر ادرس در آمریکا داده شود و Petitioner در ایران باشد؟ اگر ادرس آمریکا بدهم در داخل فرم Ds-260 هم بهتره همون ادرس آمریکا برای مادرم که Petitioner است پر کنم یا ایران هم بزنم فرقی نمیکنه؟

در فرم Ds-260 در قسمت آدرس مادر اگر مادرم الان آمریکا نیستند آدرس همان آمریکا وارد کنم یا آدرس ایران ؟ که در این صورت در قسمت Petitioner همان ادرس کپی می شود که البته می توان آنرا تغییر داد به نظر شما دوستان که تجربه دارید چه کاری صلاح می باشد؟

باسپاس

سلام دوستان
همانند دوست عزیز این سوال برای من هم مطرح است که: اگرPetitioner ساکن ایران باشد و با وجود اینکه الان در ایران زندگی می کند، سوال فرم Ds-260  مربوط به current addressرا ادرسی در آمریکا بنویسم.   ایا nvc بعد از ارسال فرم Ds-260 سابقه ورود و خروج Petitioner به آمریکا را چک میکند؟ و متوجه پاسخ دروغین من میشود؟

دوستان لطفا من را راهنمایی کنید؟
با سپاس
پاسخ
تشکر کنندگان:

باسپاس

سلام دوستان
همانند دوست عزیز این سوال برای من هم مطرح است که: اگرPetitioner ساکن ایران باشد و با وجود اینکه الان در ایران زندگی می کند، سوال فرم Ds-260  مربوط به current addressرا ادرسی در آمریکا بنویسم.   ایا nvc بعد از ارسال فرم Ds-260 سابقه ورود و خروج Petitioner به آمریکا را چک میکند؟ و متوجه پاسخ دروغین من میشود؟

اگه پیتیشنر ساکن ایران باشه پس شما چطور میخوای ثابت کنی که میخوای به ایشون بپیوندی در امریکا...... دو سه ماه یا بیشتر قبل مصاحبه حتما پیتیشینر شما باید آمریکا باشه و ثابت کنه که در آمریکا زندگی میکنه و گرنه در زمان مصاحبه شما را رد می کنند.. زیرا اولین سوال آنها همین هست که درخواست کننده شما الان کجاست و مطمئن باشین که دروغ نمی توان گفت چون می فهمند.. ا

در هر صورت احتمال زیاد آنها متوجه اینکه پیتیشنر شما الان کجاست هستند
Category: F1 Family Based
Apply: july 2007
Interview: June 2016
Result: AP
update: 21 June
Second update: 15 August
Clear: 16 August
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-10-20 ساعت 14:35)Sasa-t نوشته:  

باسپاس

سلام دوستان

اگه پیتیشنر ساکن ایران باشه پس شما چطور میخوای ثابت کنی که میخوای به ایشون بپیوندی در آمریکا...... دو سه ماه یا بیشتر قبل مصاحبه حتما پیتیشینر شما باید آمریکا باشه و ثابت کنه که در آمریکا زندگی میکنه و گرنه در زمان مصاحبه شما را رد می کنند.. زیرا اولین سوال آنها همین هست که درخواست کننده شما الان کجاست و مطمئن باشین که دروغ نمی توان گفت چون می فهمند.. ا

در هر صورت احتمال زیاد آنها متوجه اینکه پیتیشنر شما الان کجاست  هستند

سلام دوست عزیز
من از چند نفر سوال کردم گفتند از جمله یک وکیل ، به هیج عنوان ادرس ایران نزنید چون امریکا مهر خروچ نداره فقط مهر ورود ثبت میشه و اگر ادرس ایران بزنید بیشتر در زمان مصاحبه در مورد محل اقامت پتیشنر شما دقیق می شوند و در زمان مصاحبه قطعا از قبل تر باید پتیشنر در انجا خواهند باشند.
Category : F2B
Receipt Number : WAC1190XXXXXX
Priority Date : 2011 January
Approve Date : 2013 September
Welcome Letter Date : 2016 August
Document Complete Letter : 2016 December
Case Number : ANK2013XXXXXX
Interview Date : 2018 February
Visa Issue : 2019 December         
تا زمانی که امید وجود دارد زندگی هم ادامه خواهد داشت
پاسخ
تشکر کنندگان: yafa
اگه پتیشنر سیتیزن آمریکا باشه و در زمان مصاحبه هم آمریکا بوده باشه اما در زمان Ap فردی که براش تقاضا داده بیاد ایران مشکلی ایجاد میشه؟
Category: F1 Family Based
Apply: july 2007
Interview: June 2016
Result: AP
update: 21 June
Second update: 15 August
Clear: 16 August
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-10-21 ساعت 23:46)Moamma111 نوشته:  با سلام دوستان آیا کسی می دونه که اقدام کردن برای ویزای مهاجرت خانوادگی زمانی که لاتاری برنده شده باشی تاثیری رو روند کار می زاره یا نه؟

باسلام
نه دوست عزیز هیچ ربطی به هم ندارند و میتوانید همزمان هردو مورد را انجام بدین.
کتگوری F3
تاریخ اپلای : sep2004
case number:ank2010561xxx
تاریخ مصاحبه: 4Aug
وضعیت: AP
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-10-22 ساعت 09:20)واهیک آقاجانی نوشته:  
(2016-10-21 ساعت 23:46)Moamma111 نوشته:  با سلام دوستان آیا کسی می دونه که اقدام کردن برای ویزای مهاجرت خانوادگی زمانی که لاتاری برنده شده باشی تاثیری رو روند کار می زاره یا نه؟

باسلام
نه دوست عزیز هیچ ربطی به هم ندارند و میتوانید همزمان هردو مورد را انجام بدین.

ممنون دوست عزيز از پاسخ شما
شماره كيس نامبر:
5xxx
مصاحبه :
تعداد نفرات :٢ نفر
جا مانده 2014! Sad
hope hope hope Tongue

پاسخ
تشکر کنندگان: واهیک آقاجانی
سلام دوستان
در نامه NVC Welcome letter که برای من اومده یک document cover sheet هست که گفته اون رو باید روی کل مدارک قرار بدیم و یه سری ضربدر در قسمتهای مربوطه بزنیم. از طرفی وقتی هزینه مربوط به AoS و نفرات را پرداخت میکنیم دو تا کاور شیت بهمون میده. آیا اونا رو هم باید روی مدارک بزاریم یا همون کاور شیت اصلی که مربوط به کل مدارک هست کافیه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان