کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
پرسش و پاسخ - ویزاهای مهاجرت خانوادگی
(2016-10-22 ساعت 18:47)hosseinkht نوشته:  سلام دوستان
در نامه NVC Welcome letter که برای من اومده یک document cover sheet هست که گفته اون رو باید روی کل مدارک قرار بدیم و یه سری ضربدر در قسمتهای مربوطه بزنیم. از طرفی وقتی هزینه مربوط به AoS و نفرات را پرداخت میکنیم دو تا کاور شیت بهمون میده. آیا اونا رو هم باید روی مدارک بزاریم یا همون کاور شیت اصلی که مربوط به کل مدارک هست کافیه؟

اول چک لیست رو بگذارید بعد روی همه چی کاور شیتی که بعد از AOS گرفتید.
نوع ویزا: F4
اولین اقدام: Nov. 2003
محل مصاحبه: آنکارا
تاریخ دریافت NVC Welcome letter: آگوست ۲۰۱۵
تاریخ تکمیل فرم DS-261 و پرداخت ۱۲۰ دلار: دوم سپتامبر ۲۰۱۵
تاریخ ارسال مدارک : ۷ اکتبر ۲۰۱۵
تاریخ تکمیل فرم DS-260 و پرداخت ۳۲۵ دلار: ۲۷ نوامبر ۲۰۱۵
نامه کامپلیت : ۲۹ مارچ ۲۰۱۶
تاریخ مصاحبه: هفته دوم نوامبر ۲۰۱۶
تاریخ کلیرینس : دو نفریکضرب پدرم ap...
ورود:۱۵ دسامبر ۲۰۱۶
ssn:دو هفته بعد از ورود
گرین کارد:یک ماه بعد از ورود
پاسخ
تشکر کنندگان: hosseinkht
سلام دوستان
فرمی که باید co-sponser پر کنه آنلاین هست یا کاغذی باید پست بشه؟
ممنون از راهنماییتون
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-10-23 ساعت 10:23)arminkh نوشته:  
در نامه NVC Welcome letter که برای من اومده یک document cover sheet هست که گفته اون رو باید روی کل مدارک قرار بدیم و یه سری ضربدر در قسمتهای مربوطه بزنیم. از طرفی وقتی هزینه مربوط به AoS و نفرات را پرداخت میکنیم دو تا کاور شیت بهمون میده. آیا اونا رو هم باید روی مدارک بزاریم یا همون کاور شیت اصلی که مربوط به کل مدارک هست کافیه؟

خيلي ممنون از راهنماييتون
يه سوال هم در مورد آدرس ارسال مدارك دارم. در سايت ان وي سي آدرس ارسال مدارك را به صورت Attn: DR نوشته اما در كاور شيت ها آدرس را به صورت Attn. CMR يا Attn. CMR AOS نوشتند. در پشت پاكت ارسال مدارك كدوم يكي را بايد بنويسيم؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-10-23 ساعت 19:21)hamid87 نوشته:  سلام دوستان
فرمی که باید co-sponser پر کنه آنلاین هست یا کاغذی باید پست بشه؟
ممنون از راهنماییتون

همان فرم i-864 به صورت کاغذی امضا و پست کنید.
پاسخ
تشکر کنندگان: hamid87
(2016-10-24 ساعت 01:47)hosseinkht نوشته:  
(2016-10-23 ساعت 10:23)arminkh نوشته:  

خيلي ممنون از راهنماييتون
يه سوال هم در مورد آدرس ارسال مدارك دارم. در سايت ان وي سي آدرس ارسال مدارك را به صورت Attn: DR نوشته اما در كاور شيت ها  آدرس را به صورت  Attn. CMR يا Attn. CMR AOS نوشتند. در پشت پاكت ارسال مدارك كدوم يكي را بايد بنويسيم؟
فکر میکنم dr چون که دیگری باید برای aos باشه.البته فکر نمیکنم فرقی داشته باشه.
پاسخ
سلام دوستان،
اسپانسر من مدرک AOS را با خودکار مشکی امضا کرده و فرستاده. مشکلی نداره؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
قبل از هر چيزي ممنونم از مطالب بسيار ارزنده و همچنين اعضا و مديران گروه
بعد از 5 سال و أندي كه از گرفتن ويزاي خانومم ميگذره (لاتاري)بالاخره ايميل زدن كه ويزام اماده هست (ابوظبي) پروازمو اوكي كردم واسه چهارشنبه هفته آينده،مداركمو تقريبا اوكي كردم فقط اسپانسرم از سال 2014 بيكار شده ولي تا اونموقع فرمهاي ماليلتشو پر كرده و از 2014 به بعد خانومش مشغول به كار شده و قبل از اين تاريخ خانومش هيچ سابقه مالياتي نداشته، ميخواستم بدونم؛ اگه فرمهاي اسپانسرو تا سال 2014 به نام اقا و از اين تاريخ به بعد رو به نام خانوم ايشون پر كنم مشكلي پيش مياد؟ و اينكه ايا خانومم ميتونه با توجه به درامد پايين و عدم حظور مستمر در امريكا اسپانسرم بشه يا نه ؟
با تشكر.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-10-20 ساعت 14:35)Sasa-t نوشته:  
(2016-10-18 ساعت 22:02)yafa نوشته:  
(2016-08-27 ساعت 22:49)bsbali نوشته:  درود دوستان عزیز

دوستان می شود فرم i-864 برای Petitioner جداگاه پر شود و به همراه سایر مدارک Civil document به Nvc ارسال شود و Joint sponsor هم جداگانه مدارک خودش را پست کند ؟ یا حتما باید همه با هم ارسال شود؟
در فرم I-864 بهتر ادرس Petitoner هم mailing و هم Physical آدرس یک آدرس در آمریکا باشد حتی اگر در ایران است ؟ مشکلی پیش نمیاد اگر ادرس در آمریکا داده شود و Petitioner در ایران باشد؟ اگر ادرس آمریکا بدهم در داخل فرم Ds-260 هم بهتره همون ادرس آمریکا برای مادرم که Petitioner است پر کنم یا ایران هم بزنم فرقی نمیکنه؟

در فرم Ds-260 در قسمت آدرس مادر اگر مادرم الان آمریکا نیستند آدرس همان آمریکا وارد کنم یا آدرس ایران ؟ که در این صورت در قسمت Petitioner همان ادرس کپی می شود که البته می توان آنرا تغییر داد به نظر شما دوستان که تجربه دارید چه کاری صلاح می باشد؟

باسپاس

سلام دوستان
همانند دوست عزیز این سوال برای من هم مطرح است که: اگرPetitioner ساکن ایران باشد و با وجود اینکه الان در ایران زندگی می کند، سوال فرم Ds-260  مربوط به current addressرا ادرسی در آمریکا بنویسم.   ایا nvc بعد از ارسال فرم Ds-260 سابقه ورود و خروج Petitioner به آمریکا را چک میکند؟ و متوجه پاسخ دروغین من میشود؟

اگه پیتیشنر ساکن ایران باشه پس شما چطور میخوای ثابت کنی که میخوای به ایشون بپیوندی در آمریکا...... دو سه ماه یا بیشتر قبل مصاحبه حتما پیتیشینر شما باید آمریکا باشه و ثابت کنه که در آمریکا زندگی میکنه و گرنه در زمان مصاحبه شما را رد می کنند.. زیرا اولین سوال آنها همین هست که درخواست کننده شما الان کجاست و مطمئن باشین که دروغ نمی توان گفت چون می فهمند.. ا

در هر صورت احتمال زیاد آنها متوجه اینکه پیتیشنر شما الان کجاست  هستند

با تشکر از شما دوست عزیز.
منظور من زمانی است که من فرم ds-260را تکمیل میکنم.چون سوال راجع به محل سکونت پتیشنر در زمانی است که فرم پر میشود.currently. و با توجه به اینکه پتیشنر من در این زمان بمدت 11 ماه است در ایران میباشد و به امریکا بازنگشته است.سوال من این است که اگر من ادرسی در امریکا را برای ادرس زمان حال ایشان بنویسم و پتیشنر در زمان مصاحبه من به امریکا برود.ایا افسر متوجه میشود که زمان پر کردن فرم 260 ایشان در ایران سکونت داشته است؟
با سپاس
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
نامه nvc welcome letterبرای من در تاریخ 2016-Augustارسال شده است. و محل برنامه ریزی شده مصاحبه من در همان نامه ایروان ذکر شده.ایا با توجه به اوضاع ترکیه برای همگی دوستان ایروان را محل مصاحبه nvcانتخاب میکند؟یا رندومی است و میتوان تغییر داد؟
با سپاس
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-10-20 ساعت 20:19)bsbali نوشته:  
(2016-10-20 ساعت 14:35)Sasa-t نوشته:  
(2016-10-18 ساعت 22:02)yafa نوشته:  سلام دوستان
همانند دوست عزیز این سوال برای من هم مطرح است که: اگرPetitioner ساکن ایران باشد و با وجود اینکه الان در ایران زندگی می کند، سوال فرم Ds-260  مربوط به current addressرا ادرسی در آمریکا بنویسم.   ایا nvc بعد از ارسال فرم Ds-260 سابقه ورود و خروج Petitioner به آمریکا را چک میکند؟ و متوجه پاسخ دروغین من میشود؟

اگه پیتیشنر ساکن ایران باشه پس شما چطور میخوای ثابت کنی که میخوای به ایشون بپیوندی در آمریکا...... دو سه ماه یا بیشتر قبل مصاحبه حتما پیتیشینر شما باید آمریکا باشه و ثابت کنه که در آمریکا زندگی میکنه و گرنه در زمان مصاحبه شما را رد می کنند.. زیرا اولین سوال آنها همین هست که درخواست کننده شما الان کجاست و مطمئن باشین که دروغ نمی توان گفت چون می فهمند.. ا
در هر صورت احتمال زیاد آنها متوجه اینکه پیتیشنر شما الان کجاست  هستند
سلام دوست عزیز
من از چند نفر سوال کردم گفتند از جمله یک وکیل ، به هیج عنوان ادرس ایران نزنید چون آمریکا مهر خروچ نداره فقط مهر ورود ثبت میشه و اگر ادرس ایران بزنید بیشتر در زمان مصاحبه در مورد محل اقامت پتیشنر شما دقیق می شوند و در زمان مصاحبه قطعا از قبل تر باید پتیشنر در انجا خواهند باشند.

با سپاس از شما دوست عزیز
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام خدمت دوستان عزیز
کیس من در کتگوریf2bقرار دارد. و پتیشنر من مادرم است
ایا من در زمان ارسال مدارک با پست به NVC علاوه بر شناسنامه خودم، باید ترجمه شناسنامه مادرم(پتیشنر) را هم قرار بدهم؟
و در کاور شیت ای که برایم فرستاده اند یک گزینه proof of relationship است.با توجه به اینکه مادرم پتیشنر من هستند ایا باید مدارکی برای این گزینه بفرستم؟
با سپاس
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-10-25 ساعت 12:56)hosseinkht نوشته:  سلام دوستان،
اسپانسر من مدرک AOS را با خودکار مشکی امضا کرده و فرستاده. مشکلی نداره؟
سلام دوست عزیز هیچ مشکلی نداره
پاسخ
(2016-08-29 ساعت 16:39)hosseinkht نوشته:  
(2016-08-27 ساعت 22:49)bsbali نوشته:  درود دوستان عزیز

دوستان می شود فرم i-864 برای Petitioner جداگاه پر شود و به همراه سایر مدارک Civil document به Nvc ارسال شود و Joint sponsor هم جداگانه مدارک خودش را پست کند ؟ یا حتما باید همه با هم ارسال شود؟
در فرم I-864 بهتر ادرس Petitoner هم mailing و هم Physical آدرس یک آدرس در آمریکا باشد حتی اگر در ایران است ؟ مشکلی پیش نمیاد اگر ادرس در آمریکا داده شود و Petitioner در ایران باشد؟ اگر ادرس آمریکا بدهم در داخل فرم Ds-260 هم بهتره همون ادرس آمریکا برای مادرم که Petitioner است پر کنم یا ایران هم بزنم فرقی نمیکنه؟

در فرم Ds-260 در قسمت آدرس مادر اگر مادرم الان آمریکا نیستند آدرس همان آمریکا وارد کنم یا آدرس ایران ؟ که در این صورت در قسمت Petitioner همان ادرس کپی می شود که البته می توان آنرا تغییر داد به نظر شما دوستان که تجربه دارید چه کاری صلاح می باشد؟

باسپاس

سلام
به نظر من اگر مادرتون به آمریکا در رفت و آمد هستند و آنجا محل سکونت (از خودشان یا اجاره ای) دارند که بهتر است محل سکونت را در آمریکا بزنید. چون اگر آدرس را ایران بزنید باید یه سری مدارک برای اثبات Domecile ارائه کنید.
اما اگه رفت و آمد ندارند، نمیدونم واقعا چیکار باید کرد؟!! دوستانی که تجربه دارند لطفا راهنمایی کنند

سلام

مادر من بطور مرتب هر شش ماه به آمریکا رفت و امد دارند هر دفعه حدود 2 ماه اونجا هستند و خانه یکی از آشنایان هستند و من هم اردس همونجا رو زدم چون ایشان ایجنت من هم هستند.

باسپاس
Category : F2B
Receipt Number : WAC1190XXXXXX
Priority Date : 2011 January
Approve Date : 2013 September
Welcome Letter Date : 2016 August
Document Complete Letter : 2016 December
Case Number : ANK2013XXXXXX
Interview Date : 2018 February
Visa Issue : 2019 December         
تا زمانی که امید وجود دارد زندگی هم ادامه خواهد داشت
پاسخ
تشکر کنندگان:
Az dostani ke raftan ankara va pasportesho dadand bara pick up va ba karte obor bargashtan momkene begid baraye gereftan karte obir az sefarate iran che madareki bayad bedim sefarat iran va che joriye ason midan ya baz bayad az haft khan rad beshim va zood midan masalan yek roze? Merci age javab bedid
f4
may 2003
ank2010
interview date march 2016
ankara
خودم (نفر اصلی)و بچه ها یکضرب
صدور ویزا 30جون
همسر ap
ورود 22 augest
green card 7 oct
دریافت ایمیل کلیری همسر 12 oct
صدور ویزا همسر 21 NOV
پاسخ
تشکر کنندگان:
باسلام دوستان با تماسی که با وکیل پروندم در آمریکا داشتم بابت نگرانی دوست عزیز asrainmanو برنده شدن ترامپ و عقب افتادن پرمندهاکنگره خانوادگی سوال پرسیدم و گفتن هیچ ربطی به پروندهای مهاجرتی قانونی نداره واینم گفت پروندهای که در سازمان آمریکا ثبت شده باروند کاری جلو میره وهیچ جای نگرانی نیست خدارو شکر
پاسخ
تشکر کنندگان: sina454 ، Sasa-t ، battosai

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان