کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۲
دوستان خوبم هر چی ارز مییاد پایین از یه طرف بدلیل اینکه دارایی هام ارزشش میره بالا خوشحالم از طرف دیگه چون در خرید دلار عجله کردم و پیش بینیم اشتباه در اومد در عرض کمتر از 1 هفته 15 میلیون ضرر کردم.Sadهمسرم خیلی دل گنده هست .با وجودیکه به اصرار من خریدیم میگه بیخیال چه میشه کرد.ولی من برای 15 میلیون خیلی زخمت کشیدم و خیلی ناراحتم .از طرفی هم اگه حساب کنیم زمین و خونه و دارایی هامون ارزش بیشتری پیدا کرد .یکی یه حرف خوب بزنه بلکه اروم شدم.باور کنین کم موندم سکته کنم.حالا فهمیدم جای من لاس و گاس نیست.
2012as55XXX
مصاحبه: 27 JUNE
کلیرنس: 8 august پس از 42 روز انتظار بسیار سختBig Grin
ورود به امریکا: 3 سپتامبر2012
مقصد:کالیفرنیا/اورنج کانتی
تشکر کنندگان: persian_viper ، frz61 ، hoda2012 ، storagemeter ، كاميلا ، mehdiii ، usa lover
(2012-04-15 ساعت 21:01)frz61 نوشته:  
(2012-04-15 ساعت 20:50)SH1A2R3 نوشته:  دوستان خوبم هر چی ارز مییاد پایین از یه طرف بدلیل اینکه دارایی هام ارزشش میره بالا خوشحالم از طرف دیگه چون در خرید دلار عجله کردم و پیش بینیم اشتباه در اومد در عرض کمتر از 1 هفته 15 میلیون ضرر کردم.Sadهمسرم خیلی دل گنده هست .با وجودیکه به اصرار من خریدیم میگه بیخیال چه میشه کرد.ولی من برای 15 میلیون خیلی زخمت کشیدم و خیلی ناراحتم .از طرفی هم اگه حساب کنیم زمین و خونه و دارایی هامون ارزش بیشتری پیدا کرد .یکی یه حرف خوب بزنه بلکه اروم شدم.باور کنین کم موندم سکته کنم.حالا فهمیدم جای من لاس و گاس نیست.
منم دقیقا شرایط شما رو دارم ولی من 2300 تومن خریده بودمSad
خدا همسر های دل گنده رو حفظ کنهBig Grin
ولی ما که از آینده خبر نداریم شاید کارمون درست بوده
دوست عزیزم من هروقت ازاین نوع ضررهامیکنم فقط فکراینرامیکنم که خرج یک سفرومسافرتی کرده ام وبجای اون باهمسرمهربانم سعی میکنم خوش بگذرونم وهمچنین اعتقاددارم این سرنوشتی بوده که بایدانجام میشده همانطورکه خارج ازاراده من وشمادرلاتاری قبول شدیمBig GrinSadBig GrinSadSmile
شماره کیس :2012AS00073xxx
تاریخ رویت قبولی در سایت:جولای 2012
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:سپتامبر 2011
کنسولگری: آنکارا
کارنت شدن کیس: اپریل ۲۰۱۲
مصاحبه:۱۲جولای ۲۰۱۲
دریافت ویزا:۱۲جولای ۲۰۱۲
ورود به آمریکا:اواخرنوامبر۲۰۱۲
دریافت گرین کارت:خیلی خیلی زودShy
نفرات همراه:۱نفرهمراه
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، frz61 ، vroom ، storagemeter ، shadin_n ، كاميلا ، mehdiii
(2012-04-15 ساعت 21:54)Orchin نوشته:  
(2012-04-15 ساعت 20:50)SH1A2R3 نوشته:  دوستان خوبم هر چی ارز مییاد پایین از یه طرف بدلیل اینکه دارایی هام ارزشش میره بالا خوشحالم از طرف دیگه چون در خرید دلار عجله کردم و پیش بینیم اشتباه در اومد در عرض کمتر از 1 هفته 15 میلیون ضرر کردم.Sadهمسرم خیلی دل گنده هست .با وجودیکه به اصرار من خریدیم میگه بیخیال چه میشه کرد.ولی من برای 15 میلیون خیلی زخمت کشیدم و خیلی ناراحتم .از طرفی هم اگه حساب کنیم زمین و خونه و دارایی هامون ارزش بیشتری پیدا کرد .یکی یه حرف خوب بزنه بلکه اروم شدم.باور کنین کم موندم سکته کنم.حالا فهمیدم جای من لاس و گاس نیست.
دوست عزیزم من هروقت ازاین نوع ضررهامیکنم فقط فکراینرامیکنم که خرج یک سفرومسافرتی کرده ام وبجای اون باهمسرمهربانم سعی میکنم خوش بگذرونم وهمچنین اعتقاددارم این سرنوشتی بوده که بایدانجام میشده همانطورکه خارج ازاراده من وشمادرلاتاری قبول شدیمBig GrinSadBig GrinSadSmile

آفرین به شما دوستان فهیم . این ضررها نباید باعث بروز هیچ خللی در عزم دوستان برای رسیدن به اهداف عالی شان باشد. اتفاقا این اتفاقات تمرین خوبی است برای سختی های احتمالی جدی دنیای جدیدی که در آینده ای نه چندان دور تجربه خواهیم کرد . البته انشاالله......
شماره کیس:2012AS00042XXX
کنسولگری:آنکارا
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 8 آگوست 2011
کارنت شدن کیس: ژوئن 2012
تاریخ مصاحبه:25ژوئن
تعداد نفرات کیس : 3 نفر
تاریخ کلیرنس : 31 جولایBig Grin
جمع تقریبی هزینه ها :25000 عكس ، 68000 فرم ها با TNT ، ترجمه 250000 با مهرتایید ، بلیط 3 نفر 1180000 ، واکسن سه نفر 89000
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، frz61 ، mehdiii
(2012-04-15 ساعت 22:00)parsy631 نوشته:  
(2012-04-15 ساعت 21:54)Orchin نوشته:  

آفرین به شما دوستان فهیم . این ضررها نباید باعث بروز هیچ خللی در عزم دوستان برای رسیدن به اهداف عالی شان باشد. اتفاقا این اتفاقات تمرین خوبی است برای سختی های احتمالی جدی دنیای جدیدی که در آینده ای نه چندان دور تجربه خواهیم کرد . البته انشاالله......
اره عزیزم حق با شماست.منم عقلا با حرف شما موافقم.ولی قلبا دست خودم نیست ناراحتم.
کاش زودتر تاریخ مصاحبه معلوم بشه .یه خورده اروم بشم.
خدا همسرمو برام نگه داره که دلگرمی اون نبود بیشتر از این ناراحت میشدم.
ولی اون با مهربونیش و دل بزرگی که داره مرتبا داره منو درمان میکنه.

2012as55XXX
تشکر کنندگان: frz61 ، hoda2012 ، mehdiii
(2012-04-06 ساعت 12:26)honey62 نوشته:  برای فیلم نگاه کردن روش من اینه که اول فیلم رو چندین بار بدون هیچ زیرنویسی نگاه میکنم تا جایی که حفظ میشم کجا رو چی فهمیدم. بعد با زیر نویس انگلیسی نگاه میکنم و جاهایی که اشتباه فهمیدم رو یادداشت میکنم، جملاتی که جالب بوده و من بلد نبودم رو یادداشت میکنم. بعد زیرنویس فارسی رو نگاه میکنم که ببینم آیا اصطلاحی چیزی اگه بوده جا نیوفته. با این روش یه ربع فیلم حدود یک ساعت طول میکشه. چند وقت بعد دوباره همون فیلم رو بدون زیر نویس نگاه میکنم ببینم یادم مونده یا نه. به نظرم بد نیست.
این روش effortless رو هم خوندم روشش رو، هر روز یه ایمیل برام میزد، به نظرم روش یادگرفتن انگلیسی همینه، یه عمر وقت ما رو با حفظ کردن لیست لغتهای بی خودی تلف کردن.
سلام دوست عزیز.
روش من هم همینه و یک روش دیگه گوش دادن به آهنگ های انگلیسی هستش. یه آهنگ رو چندین بار گوش بدین و سعی کنید جملات رو بفهمید. بعد از این کار از توی سایت های مختلف متن آهنگ ها رو پیدا کنین و ببینید که اون چیزی که شما فهمیدین با متن اصلی چقدر فرق داره. این کار خیلی تو listening به من کمک کرد حتی بیشتر از فیلم نگاه کردن. الان تقریبا 2 سال هستش که تو listening هیچ مشکلی ندارم و به راحتی همه چیز رو متوجه میشم. به دایره لغاتتون هم اضافه میشه. در ضمن تا میتونید شبکه های خبر انگلیسی و شبکه های انگلیسی زبان بدون زیر نویس نگاه کنید.
شماره کیس:2012AS00051xxx
کنسولگری: آنکارا
ارسال فرم ها:13 august
تاریخ کارنت شدن: 6 april
تاریخ مصاحبه:13 jun
جمع تقریبی هزینه ها:30000 T عکس + 500.000T ترجمه مدارک + 70.000T + T37000 پست DHL & TNT + بلیت و هتل 880.000
تاریخ دریافت ویزا: 14 jun Big Grin
تشکر کنندگان: hoda2012 ، SH1A2R3 ، mehdiii

دوست خوبم قاعدتاٌ حال ما باید بدتر باشه!!! ما ملک نداریم که ارزشش بالا بره و من پارسال (قبل از گرونی طلا) تمام طلا و سکه ها یی که داشتم +هدیه ازدواج رو خیلی ارزون فروختم و قبل از عید دلار 1850 خریدیم!!ضررمون خیلی بیشتر از شماست!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
همسرم میگه بی خیال!! یک عده که با سرمایه گذاری دنبال گرین کارت هستن و حاضرن 500 هزار دلار بدن ،حالا گرین کارت مجانی دیگه ارزش این حرف ها رو نداره.........
شماره کیس: 2012AS00026xxx
کنسولگری: ابوظبی
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 2011 10,Aug
تاریخ کارنت شدن کیس: احتمالا March 2012
تاریخ مصاحبه:11 March
تاریخ دریافت کلیرنس:یک ضرب :Big Grin
جمع تقریبی هزینه ها:
تعداد همراهان: 1 نفر

تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، ghorbat ، hoda2012 ، M.Haghighi ، كاميلا ، mehdiii ، vm1974

با سلام با توجه به اهمیت موضوع خرید ارز ( دلار) آیا بهتر نیست تایپیک جداگانه ای برای آن باز بشه؟ این مسئله از هر نظر بخصوص در ماه های آینده حائز اهمیت است.
کیس نامبر: ***2012AS00012
تاریخ مصاحبه:20 ژانویه
تاریخ دریافت ویزا:22Feb
تاریخ ورود به آمریکا:june 21 2012Wink
تاریخ گرفتن گرین کارت:July 26 2012
تشکر کنندگان: maz1359 ، SH1A2R3 ، ghorbat ، mehdiii
(2012-04-16 ساعت 14:44)M.Haghighi نوشته:  

با سلام با توجه به اهمیت موضوع خرید ارز ( دلار) آیا بهتر نیست تایپیک جداگانه ای برای آن باز بشه؟ این مسئله از هر نظر بخصوص در ماه های آینده حائز اهمیت است.
بنده هم با نظر شما موافقم و اين مسئله را با مديريت محترم در ميان گذاشتم.
شماره کيس: 2012AS00029xxx
کنسولگري: آنکارا
ارسال فرمهاي اوليه: دسامبر 2011
اعلام کارنت شدن کيس: April
مصاحبه: May 14
کليرنس : 12 June
دريافت ويزا: 6 july
تعداد نفرات کيس : 2 نفر
جمع تقريبي هزينه ها تاکنون:7000عکس،120 DHL،ترجمه مدارک 280 بليط و هتل 3.5 ميليون، دکتر 235 دلار، سفارت 660 دلار
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، frz61 ، M.Haghighi ، mehdiii
شایرا جان ممنون که اینجا ما رو دور هم جمع کردی.......شما خدارو شکر کن که تنها نیستی...اما منو چی میگی .یه زن تنها با یه بچه 8 ساله تمام کارها رو باید به تنهایی انجام بدم.تنهایی هم باید درس بخونم.واسه مدارک زبان و کاری..هم کار کنم.همم به بچم برسم اونم تو شهرستان !.واسه همه چیز دست و بالم میلرزه و کلی استرس دارم.کسی نیست حتی بهم دلداری بده چه برسه بخواد کمک کنه..ایشالا که این روزای پر استرس و مصاحبه براحتی واسه هممون میگذره....
2012,65xxx
دریافت نامه قبولی:2011,15Jul
کنسولگری: آنكارا
ارسال فرمها:2012,jul25
دریافت نامه دوم:19aprill
مصاحبه:19jun
نقص مدرک
دریافت ویزا 20july
تعداد:2نفر(من ودخترم)
ورود به آمریکا:sep20,2012
انجمن مهندسین عمران مهاجرسرا
تشکر کنندگان: frz61 ، Seattle2015 ، ghorbat ، SH1A2R3 ، hoda2012 ، كاميلا ، M.Haghighi ، behzad7 ، mehdiii
(2012-04-16 ساعت 14:49)maz1359 نوشته:  
(2012-04-16 ساعت 14:44)M.Haghighi نوشته:  

بنده هم با نظر شما موافقم و اين مسئله را با مديريت محترم در ميان گذاشتم.

میشه مخالفت کنم
یه سری چیزا تو ایران تابو شده
حرف زدن و بحث شما در مورد ارز ممکنهکاری کنه که با چندتا کلیک همه ی دوستان از دسترسی به اطلاعات مفید مهاجرسرا محروم بشن
تشکر کنندگان: frz61 ، honey62 ، ghorbat ، SH1A2R3 ، كاميلا ، mehdiii
منم میگم در مورد ارز از منابع دیگه هم میتونیم یه جوری اطلاعات گیر بیاریم ولی اطلاعاتی که از این سایت میگیریم جای دیگه نیست. ممکنه ناخواسته باعث بشه این سایت بسته بشه.
بگذار روزگار هرچقدر میخواهد پیله کند
چه باک، وقتی یقین داریم که پروانه میشویم...
تشکر کنندگان: ghorbat ، frz61 ، shadin_n ، SH1A2R3 ، patomat ، amin_gholian ، mehdiii
سلام به دوستان خوبم.من که از انتظار وزدن دکمه اف 5 انگشت نشانه ام بیحس شد.این دوستانی که قبل از ما رفتن چی کشیدن ما نمیدونستیم!!!
من که تا کارم تموم میشه با اخرین سرعت مییام خونه .همسر بیخیال من "شده مثل من.مرتب ازم میپرسه خبری هست؟
دیگه به اینهمه جلوی لپ تاب بودنم گیر نمیدهBig Grin
من دیگه صبر و تحمل ندارم.کاش زودتر از این بلاتکلیفی خلاص شیم.
چی گفتین؟؟؟؟؟؟؟؟

کدوم خلاصی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!

حق با شماست .مگه خلاص میشیم.وای به حالمون اگه اف بی ای چک بخوریم. من که از استرس می میرم.
امیدوارم هممون ویزا یک ضرب بگیریم .نگین نمیشه .
امسال همه چیز سورپرایزه.
از ابطال نتایج اولیه-قبول شدنمون-کارنت شدن زودتر از انتظارمون-یک سوم شدن هزینه سفارت.پس دور از انتظار نیست اگه تصمیم بگیرن فله ای ویزا بدن.
کو اون خدای مهربون که به دادمون برسه.
بچه ها بیاین یه کاری کنیم:

از امروز تمام انرژی مثبتی که داریم جمع کنیم و در ذهنمون این صحنه رو تداعی کنیم که افیسر بهمون میگه شما به امریکا خوش امدید این شماره یو پی استونه.Big Grin
2012as55XXX
تشکر کنندگان: 3rip ، shadin_n ، amin_gholian ، ghorbat ، frz61 ، daria ، h4di ، hoda2012 ، **USA** ، پرنیان90 ، mehdiii ، usa lover
(2012-04-17 ساعت 11:55)SH1A2R3 نوشته:  سلام به دوستان خوبم.من که از انتظار وزدن دکمه اف 5 انگشت نشانه ام بیحس شد.این دوستانی که قبل از ما رفتن چی کشیدن ما نمیدونستیم!!!
من که تا کارم تموم میشه با اخرین سرعت مییام خونه .همسر بیخیال من "شده مثل من.مرتب ازم میپرسه خبری هست؟
دیگه به اینهمه جلوی لپ تاب بودنم گیر نمیدهBig Grin
من دیگه صبر و تحمل ندارم.کاش زودتر از این بلاتکلیفی خلاص شیم.
چی گفتین؟؟؟؟؟؟؟؟

کدوم خلاصی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!

حق با شماست .مگه خلاص میشیم.وای به حالمون اگه اف بی ای چک بخوریم. من که از استرس می میرم.
امیدوارم هممون ویزا یک ضرب بگیریم .نگین نمیشه .
امسال همه چیز سورپرایزه.
از ابطال نتایج اولیه-قبول شدنمون-کارنت شدن زودتر از انتظارمون-یک سوم شدن هزینه سفارت.پس دور از انتظار نیست اگه تصمیم بگیرن فله ای ویزا بدن.
کو اون خدای مهربون که به دادمون برسه.
بچه ها بیاین یه کاری کنیم:

از امروز تمام انرژی مثبتی که داریم جمع کنیم و در ذهنمون این صحنه رو تداعی کنیم که افیسر بهمون میگه شما به امریکا خوش امدید این شماره یو پی استونه.Big Grin

منم باهات موافقم...امسال واسه ما 2012 ها واقعاهمه چی سورپرایز بوده تا حالا Rolleyes
2012,65xxx
دریافت نامه قبولی:2011,15Jul
کنسولگری: آنكارا
ارسال فرمها:2012,jul25
دریافت نامه دوم:19aprill
مصاحبه:19jun
نقص مدرک
دریافت ویزا 20july
تعداد:2نفر(من ودخترم)
ورود به آمریکا:sep20,2012
انجمن مهندسین عمران مهاجرسرا
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، amin_gholian ، gulu ، h4di ، anikoo ، mehdiii
اره منم از انتظار كشيدن براي مصاحبه خسته شدم، از امروز يه فكر ديگه پيدا كردم كه بهش فكر كنم. همش قيافه خودم و همسرم رو تصور ميكنم كه از در سفارت اومديم بيرون، قيض يو پي اس رو هم گرفتيم، چند قدمي از سفارت دور ميشيم كه مشكوك نشن،‌ بعد من ميپرم تو هوا جيغ ميكشم هوررررررررررررررررررراااااااااااااااااااا
اين خيلي بهتره نه؟! حداقل بهم استرس نميده!
بگذار روزگار هرچقدر میخواهد پیله کند
چه باک، وقتی یقین داریم که پروانه میشویم...
تشکر کنندگان: frz61 ، shadin_n ، gulu ، bakhshandehgy ، daria ، amin_gholian ، h4di ، **USA** ، karpenter ، s$s ، atisland ، پرنیان90 ، mehdiii
سلام بچه ها ....حالا بعد از همه اینا استرس اینکه کجا را برای زندگی انتخاب کنیم من هیچ کس را ندارم آنجا ... راستی من هم 58000 هست شمارم و سفارتم انکارا برنده اصلی هم همسرم هست
تشکر کنندگان: gulu ، shadin_n ، ghorbat ، amin_gholian ، h4di ، frz61 ، hoda2012 ، mehdiii

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان