کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۲
(2012-04-03 ساعت 15:25)maka2 نوشته:  دوستان عزيز ،
من تا ويزا تو پاسم نخورده جدي نمي گيرمش و به خودم استرس وارد نمي كنم. بعدشم تازه اونو گرفتم بايد ببينم مي خوام برم اونجا متولد بشم يا نه!!!؟ Wink الان فكر مي كنم يه سري واكسن مي زنم و به سلامتي يه سفر تركيه و انكارا رو هم ميبينيم Big Grin . خوشتون اومد؟

حرفه دب من رو زدی...منم همین طور فکر می کنم
شماره کیس : 2012AS00050XXX
تاریخ رویت قبولی در سایت:17 جولای
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:20 آگوست 2011
2کنسولگری: آنکارا
تاریخ کارنت شدن کیس:آپریل
تاریخ دریافت نامه دوم:اپریل
تاریخ مصاحبه:4 جون
دریافت کلیرینس :برگه آبی
تاریخ کلیر شدن : 4 جولای
مقصد: هیستون،تگزاس
تشکر کنندگان: maka2 ، odiseh ، SH1A2R3 ، frz61 ، Shezem ، کیانا
(2012-04-23 ساعت 10:44)cmbt نوشته:  دوستانیک هنوز مدارکشان را نفرستادند.لطفا در پر کردن بسیار بسیار بدقت و با تمام جزئیات فرم آنکارا کوشا باشید!Smileتمام مشاغل را به دقت بنویسید و حتما حتما تمام سفر‌ها را به ریز(یعنی‌ سال ،ماه و روز ورود و خروج) را درج کنید.همانطور که می‌دانید این اطلاعات در مهر ورود و خروج پاسپورت شما درج شده.ما حتا این اطلاعات را از پاس پورت‌های سوراخ شدهٔ قبلی‌ مان استخراج کردیم و نوشتیم.به شخصه فکر می‌کنم این جزئیات در کلیرنس سریع تاثیر دارد زیرا کار آنها را راحت تر می‌کند.کلارنس ما کلا ۱ ماه و ده روز طول کشید.هر دو هم پزشک بودیم و کلی‌ سفرهای خارجی‌ داشتیم و همسرم هم شغل دولتی داشت(هیت علمی‌ دانشگاه).همگی‌ موفق باشید و با دست پر برگردید

سلا م دوست عزیز خواهش می کنم این قضیه پ رکردن فرمهای سفارت را پیچیده نکنید وقتی خود سایت سفارت یک برگ را برای پرکردن وارسال کردن گذاشته کاسه داغتر از اش نشوید لازم نیست فرم دو صفحه ای را پرکنید واسترس برای خود ودیگران درست نکنید بسیار متشکرم.
شماره کیس :2012AS00056XXX
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:28Aug
کنسولگری: ANKARA
تاریخ مصاحبه:2012-june-12
تاریخ دریافت ویزا: بزودي
تاریخ ورود به آمریکا :
تاریخ دریافت گرین کارت :
تعداد نفرات همراه با این کیس:4
جمع هزینه ها: T180000 +هزينه انكارا 10000000تومان+ترجمه 230000+پزشكي ايران200000تومان+Smile
تشکر کنندگان: mojtaba_k ، SallyD ، SH1A2R3 ، frz61 ، majid89
کیس نامبرهای بالای 70000 کی وقت مصاحبه میگیرند؟
لطفا اگر کسی میدونه جواب بده

شماره کیس :2012AS00071xxx
تاریخ رویت قبولی در سایت: جولای 2012
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: آگوست 2011
کنسولگری: آنکارا
کارنت شدن کیس: اپریل ۲۰۱۲
مصاحبه:
دریافت ویزا:
دریافت گرین کارت:
نفرات همراه:3نفرهمراه

تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، frz61
(2012-05-01 ساعت 18:34)hamedarya نوشته:  کیس نامبرهای بالای 70000 کی وقت مصاحبه میگیرند؟
لطفا اگر کسی میدونه جواب بده

دوست عزیزم لطفا امضا خودتان راتکمیل کنید تاببینیم چه شماره ای داری
من هم شماره ام حدودشماست وتلفنی هفته گذشته سوال کردم گفتندتا۱۵می مشخص میشوددرضمن به دوستان دیگرهم همین راگفته اند
به امیداینکه هرچه زودترتاریخ مصاحبه ماهم بیایدوویزای یکضرب همه همه دوستان گل مهاجرسرا
شماره کیس :2012AS00073xxx
تاریخ رویت قبولی در سایت:جولای 2012
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:سپتامبر 2011
کارنت شدن کیس: اپریل ۲۰۱۲
مصاحبه:۱۲جولای ۲۰۱۲
دریافت ویزا:۱۲جولای ۲۰۱۲
ورود به آمریکا:اواخرنوامبر۲۰۱۲
دریافت گرین کارت:خیلی خیلی زودShy
نفرات همراه:۱نفرهمراه
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، mmmsdeghi ، daria ، Hediyeh ، کیانا ، mehdiii
با سلام
می خواستم اگر امکانش باشه از راهنمایی کسانی که اطلاعتی در این مورد دارند استفاده کنم
من در تاریخ 2may 2012 فهمیدم که در لاتاری برنده شدم فکر میکنم 4-5 ماه بیشتر فرصت برای ارسال مدارک نمونده خیلی نگرانم
ممکنه که اگه الان اقدام کنم به نتیجه نرسم یا ربطی به این مسائل نداره چون خودشون گفتم تا سپتامبر وقت هست ؟
در ضمن شماره کیسم هم 2012as00068xxx اینه
با تشکر
مهم نیست قفل ها دست کیست مهم این است که کلیدها دست خداست * Shy
شماره کیس :2012AS00068xxx
رویت قبولی : 7 می
ارسال مدارک با ایمیل و سفارت آنکارا
مصاحبه: 6 آگست (برگه آبی و فرم 9 سوالی+رزومه)
کلیر:10 سپتامبر
دریافت ویزا:18 سپتامبر
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، frz61 ، ghorbat ، mehdiii
(2012-05-02 ساعت 09:48)nilufar نوشته:  با سلام
می خواستم اگر امکانش باشه از راهنمایی کسانی که اطلاعتی در این مورد دارند استفاده کنم
من در تاریخ 2may 2012 فهمیدم که در لاتاری برنده شدم فکر میکنم 4-5 ماه بیشتر فرصت برای ارسال مدارک نمونده خیلی نگرانم
ممکنه که اگه الان اقدام کنم به نتیجه نرسم یا ربطی به این مسائل نداره چون خودشون گفتم تا سپتامبر وقت هست ؟
در ضمن شماره کیسم هم 2012as00068xxx اینه
با تشکر

نیلوفر عزیز سلام
مبارک باشه
یه مقداری از بقیه بچه ها عقب هستی ولی اصلاً نگران نباش خیلی سریع و با حوصله و با دقت فرمهای خواسته شده رو واسه خودت و اگه کس دیگه ای همراهت هست پر کن و بعلاوه بقیه مدارک خواسته شده رو واسه KCC بفرست. با توجه به کیس نامبری که داری احتمالاً واسه ماه جولای بهت وقت بدن وگرنه واسه آگوست حتماً میری واسه مصاحبه ، نگران نباش فقط از لینکهای زیر هم واسه پر کردن فرمها کمک بگیر و در اسرع وقت فرمها رو ارسال کن:
DSP-122
DS-230
سرویسهای پستی

فقط لطفاً سوالاتت رو توی تاپیک مربوط به خودش مطرح کن بچه ها همه بهت کمک میکنن
راستی اگه یه چرخی تو سایت و تاپیک های مختلف بزنی جواب خیلی از سوالاتت رو میتونی گیر بیاری
2012AS59XXX
سفارت: ابوظبی
وقت مصاحبه: July-08-2012
دریافت ویزا: July-08-2012 (یک ضرب)
ورود به آمریکا: Nov-01-2012
تشکر کنندگان: Hediyeh ، vroom ، SH1A2R3 ، frz61 ، Blaze ، ghorbat ، daria ، nilufar ، mehdiii
چه تاپیک خوبی درست کری شایرا جان! دستت درد نکنه! یه جا پیدا شد راحت باشیم Smile)
سلام خوبین بچه ها؟ دارین جمع و جور می کنین؟ ایشالله همه چی به خوبی و خوشی پیش بره براتون و بهترینا منتظرتون باشه Smile منم منتظر مصاحبه ام.. بعدشم نمیدونم میخوام چیکار کنم، تا جند روز پیش ذوق و شوق زیادی داشتم، اما چند روزه نمیدونم کار درستی میخوام بکنم یا نه!
پارسال که جوابا اومد به دخترخاله هام که واشینگتنن گفتم، همه خوشحال شدن و گفتن باید بیای پیش ما!
اما تو این یه سال یه خبر نگرفتن هیـــــــــــچ!! تلفن رو هم جواب نمیدادن تا اینکه بالاخره چند روز پیش برداشتن و زدن زیر همه چی!!! به همین راحتی!! اصن داغون داغونماااا لِهِ لِه شدم!!
میگن ما نیستیم و سر کار میریم و نمیتوینم تنها خونه بذاریمت که!!! بعدشم یکی باید باشه ایونور اونور رو نشونت بده، حالا همه اینا به کنار فکر کردی اینجا چه خبره؟؟؟ چون فوق داری اینجا برات کار ریخته؟ یا درس؟ خری میای؟ اونجا همه چی داری و فلان و بهمان ...!!! هرچی حرف نا امید کننده بود زدن خلاصه!
حالا نمیدونم چیکار میخوام بکنم، کاری به حرف اونا ندارم، میدونم خواستن منو پشیمون کنن فقط، اما همش فکر میکنم پول بابا رو ببرم اونجا و به هیچی نرسم و دست از پا دراز تر برگردم !! لِه لِه ام!
جا داره اینا رو هم بگم که کامل در جریان های خونوادگی ما سهیم باشین که Smile) وضع مالی اونا فوق العاده خوبه و 20 سالی هست اونجان، وضع خودمونم خوبه و اصلا نمیخواستم خرجی رو دست اونا بذارم فقط چند وقت اول تا بیفتم روو دور!!
نمیدونــــــــــــم، گیجم الان! انگار با پتک زده باشن رو سرم Smile)
انشالله مثل من نشین و روزای فوق العاده خوبی منتظرتون باشه.

چرا تو تنظیماتم هیچ جایی نمیبینم واسه درست کردن امضاء ؟؟ کور شدم؟؟ کجاست؟ فقط برای رمز ورود و ایمیل و آواتار رو میبینم ؟!
شماره کیس: 2012AS00041xxx
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 20 آگوست 2011
تاریخ کارنت شدن کیس:
تاریخ مصاحبه:
تاریخ دریافت کلیرنس:
جمع تقریبی هزینه ها: 6000 عکس+41000 پست آرامکس+...
تشکر کنندگان: frz61 ، ghorbat ، daria ، Hediyeh ، hoda2012 ، SH1A2R3 ، ساری
(2012-05-02 ساعت 14:33)head of flower نوشته:  چه تاپیک خوبی درست کری شایرا جان! دستت درد نکنه! یه جا پیدا شد راحت باشیم Smile)
سلام خوبین بچه ها؟ دارین جمع و جور می کنین؟ ایشالله همه چی به خوبی و خوشی پیش بره براتون و بهترینا منتظرتون باشه Smile منم منتظر مصاحبه ام.. بعدشم نمیدونم میخوام چیکار کنم، تا جند روز پیش ذوق و شوق زیادی داشتم، اما چند روزه نمیدونم کار درستی میخوام بکنم یا نه!
پارسال که جوابا اومد به دخترخاله هام که واشینگتنن گفتم، همه خوشحال شدن و گفتن باید بیای پیش ما!
اما تو این یه سال یه خبر نگرفتن هیـــــــــــچ!! تلفن رو هم جواب نمیدادن تا اینکه بالاخره چند روز پیش برداشتن و زدن زیر همه چی!!! به همین راحتی!! اصن داغون داغونماااا لِهِ لِه شدم!!
میگن ما نیستیم و سر کار میریم و نمیتوینم تنها خونه بذاریمت که!!! بعدشم یکی باید باشه ایونور اونور رو نشونت بده، حالا همه اینا به کنار فکر کردی اینجا چه خبره؟؟؟ چون فوق داری اینجا برات کار ریخته؟ یا درس؟ خری میای؟ اونجا همه چی داری و فلان و بهمان ...!!! هرچی حرف نا امید کننده بود زدن خلاصه!
حالا نمیدونم چیکار میخوام بکنم، کاری به حرف اونا ندارم، میدونم خواستن منو پشیمون کنن فقط، اما همش فکر میکنم پول بابا رو ببرم اونجا و به هیچی نرسم و دست از پا دراز تر برگردم !! لِه لِه ام!
جا داره اینا رو هم بگم که کامل در جریان های خونوادگی ما سهیم باشین که Smile) وضع مالی اونا فوق العاده خوبه و 20 سالی هست اونجان، وضع خودمونم خوبه و اصلا نمیخواستم خرجی رو دست اونا بذارم فقط چند وقت اول تا بیفتم روو دور!!

چرا تو تنظیماتم هیچ جایی نمیبینم واسه درست کردن امضاء ؟؟ کور شدم؟؟ کجاست؟ فقط برای رمز ورود و ایمیل و آواتار رو میبینم ؟!

دوستم اولش اینکه امضات به خاطر اینکه ارسالهات کمه فعال نیست یه دو تا پست دیگه بذاری فعال میشه
دومش بیشتر بچهایی که تو لاتارای قبول میشن کسی رو اونجا ندارن یا اگه هم دارن ترجیح میدن ازش خواهشی نکنن یکیش خود من
پس امیدت به خدا باشه و دعا کن خودت بتونی رو پای خودت بایستی
امیدوارم تو زندگیت موفق باشی
دوستان 2012 جدول یادتون نره
2012AS00067xxx
تعداد:2
تاریخ مصاحبه: 25july
کلیرنس: پایان انتظار 31 اگوست Big GrinBig Grin:
تشکر کنندگان: mmmsdeghi ، frz61 ، head of flower ، daria ، leilit ، hoda2012 ، SH1A2R3 ، ساری ، کیانا ، mehdiii
(2012-05-02 ساعت 15:02)ماندانا نوشته:  
(2012-05-02 ساعت 14:33)head of flower نوشته:  چه تاپیک خوبی درست کری شایرا جان! دستت درد نکنه! یه جا پیدا شد راحت باشیم Smile)

دوستم اولش اینکه امضات به خاطر اینکه ارسالهات کمه فعال نیست یه دو تا پست دیگه بذاری فعال میشه
دومش بیشتر بچهایی که تو لاتارای قبول میشن کسی رو اونجا ندارن یا اگه هم دارن ترجیح میدن ازش خواهشی نکنن یکیش خود من

دوست عزیز نگران نباش همه ماهم شاید هرکدام به نوعی اسپانسرهامون جوابمون کردند .نگران نباش همان کسی که تا الان کمکت کرده بعد از این هم کمکت میکنه .توکلت فقط به خدا باشه
کیس نامبر:2012AS00063xxx
تاریخ مصاحبه:11Jun
تعدادافراد:2نفر
تاریخ دریافت ویزا:10Aug
ورودبه امریکا:دسامبر2012Smile
مقصد:کالیفرنیا
تشکر کنندگان: frz61 ، head of flower ، ghorbat ، daria ، hoda2012 ، SH1A2R3 ، f120yaf ، ساری ، کیانا ، atisland ، mehdiii
(2012-05-02 ساعت 15:33)shkhmo نوشته:  
(2012-05-02 ساعت 15:02)ماندانا نوشته:  

دوست عزیز نگران نباش همه ماهم شاید هرکدام به نوعی اسپانسرهامون جوابمون کردند .نگران نباش همان کسی که تا الان کمکت کرده بعد از این هم کمکت میکنه .توکلت فقط به خدا باشه

ممنونم دوستای خوبم، منم خودم دوست نداشتم اصلا بهشون بگم، تقصیره مامانم شد، البته مامان هنوزم میخواد من برم پیش اونا!!
توکلمون از اول به خودش بوده، از اینجا به بعدشم دست خودشه، امیدوارم هرچی خیره براتون پیش بیاد.. مرسی.
شماره کیس: 2012AS00041xxx
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 20 آگوست 2011
تاریخ کارنت شدن کیس:
تاریخ مصاحبه:
تاریخ دریافت کلیرنس:
جمع تقریبی هزینه ها: 6000 عکس+41000 پست آرامکس+...
تشکر کنندگان: ساری ، mehdiii
با درود
تو نامه برای مصاحبه نوشته که
Beneficiaries: None
ولی ما که دو نفریم!(البته زمان ثبت نام یک نفر داخل کیس بود) باید روز مصاحبه مدارک مورد نظر را ارائه بدم و نیازی به مکاتبه نیست. آیا درست متوجه شده ام؟؟
متنش اینه:
If documents are listed below as incomplete, please present the completed documents at the time of interview.
Case Number: 2012AS00050xxx
Applicant Name: x
سپاس مر شما را بسی
===================
2012AS50xxx
سفارت: آنكارا
تاریخ رویت قبولی :15جولای
تاریخ کارنت شدن : اپریل 2012
تاریخ مصاحبه:june 21 2012
تاریخ کلیر شدن: august 7 2012
دریافت ڤیزا: august 16 2012
ورود به آمریکا: 2012 09 October
انسانها نه خوبند و نه بد! انسانند با همه آرزوهایش
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، shkhmo ، ghorbat
(2012-05-03 ساعت 10:35)jahan_roone نوشته:  با درود
ولی ما که دو نفریم!(البته زمان ثبت نام یک نفر داخل کیس بود) باید روز مصاحبه مدارک مورد نظر را ارائه بدم و نیازی به مکاتبه نیست. آیا درست متوجه شده ام؟؟
متنش اینه:
If documents are listed below as incomplete, please present the completed documents at the time of interview.
سپاس مر شما را بسی
دو حالت داره :
1- قبل از ارسال فرمهای سری اول به KCC ازدواج کردین
که در این صورت باید موقع ارسال فرمها واسه همسرتون هم فرم جداگانه پر میکردین و میفرستادین و با توجه به تاریخ ازدواجتون مشکلی نداشتین
حالا تو این حالت اگه اسم همسرتون رو تو دعوتنامه نیاوردن ، اونا اشتباه کردن و باید بهشتون اطلاع بدین
2- بعد از ارسال فرمهای سری اول به KCC ازدواج کردین
که در این حالت شما باید تغییرات بوجود آمده در پرونده تون رو به اونا اطلاع میدادین
حالا واسه این حالت یه ایمیل بهشون بزنین که این تغییر بوجود آمده و اگه نیازه که فرمهای جدیدی رو واسشون بفرستین
احتمالاً میگن نیازی نیست و موقع مصاحبه درست کنین
ولی حتماً از الان پیگیر باشین که اون موقع به دردسر نیوفتین
WinkWinkWink

2012AS59XXX
تشکر کنندگان: ghorbat ، smmyp ، shkhmo
(2012-05-03 ساعت 10:57)hoda2012 نوشته:  
(2012-05-03 ساعت 10:35)jahan_roone نوشته:  با درود
متنش اینه:
سپاس مر شما را بسی
دو حالت داره :
1- قبل از ارسال فرمهای سری اول به KCC ازدواج کردین
که در این صورت باید موقع ارسال فرمها واسه همسرتون هم فرم جداگانه پر میکردین و میفرستادین و با توجه به تاریخ ازدواجتون مشکلی نداشتین
حالا تو این حالت اگه اسم همسرتون رو تو دعوتنامه نیاوردن ، اونا اشتباه کردن و باید بهشتون اطلاع بدین
2- بعد از ارسال فرمهای سری اول به KCC ازدواج کردین
که در این حالت شما باید تغییرات بوجود آمده در پرونده تون رو به اونا اطلاع میدادین
حالا واسه این حالت یه ایمیل بهشون بزنین که این تغییر بوجود آمده و اگه نیازه که فرمهای جدیدی رو واسشون بفرستین
احتمالاً میگن نیازی نیست و موقع مصاحبه درست کنین
ولی حتماً از الان پیگیر باشین که اون موقع به دردسر نیوفتین
WinkWinkWink

دوست گرامی من پس از ارسال فرمهای سری اول ازدواج کردم. ولی با مکاتبه با کی سی سی فرمها رو دوباره اپدیت کردم و فرستادم و پیگیر هم شدم گفتن رسیده. حالا فکر کنم بهتره همه اینارو دوباره براشون بگم.
===================
2012AS50xxx
تشکر کنندگان: shkhmo ، ghorbat
حتماً این کار رو انجام بده و اگه قبل از مصاحبه نتونستی جوابی بگیری
از تمام ایمیل هایی که بین شما و KCC رد و بدل شده پرینت بگیر و همراه خودت داشته باش تا بتونی به آفیسر نشون بدی ، امکان داره اولش فقط به شما اجازه ورود به داخل سفارت رو بدن ، وقتی رفتی داخل کلیه مدارک رو نشون بدی حتماً اجازه میدن که همسرتون هم وارد بشه ولی احتمالاً اگه فراموش کرده باشن که در مورد همسر شما تحقیق بکنن ، برگه آبی میگیرین ولی نگران نباش تا حالا که همه چی بر وفق مراد 2012 هایی ها بوده از این به بعد هم همینطوری پیش میره ، توکل به خدا
موفق باشینBig Grin
2012AS59XXX
تشکر کنندگان: ghorbat ، jahan_roone ، Shezem ، shkhmo ، mehdiii
(2012-05-03 ساعت 14:45)hoda2012 نوشته:  حتماً این کار رو انجام بده و اگه قبل از مصاحبه نتونستی جوابی بگیری
از تمام ایمیل هایی که بین شما و KCC رد و بدل شده پرینت بگیر و همراه خودت داشته باش تا بتونی به آفیسر نشون بدی ، امکان داره اولش فقط به شما اجازه ورود به داخل سفارت رو بدن ، وقتی رفتی داخل کلیه مدارک رو نشون بدی حتماً اجازه میدن که همسرتون هم وارد بشه ولی احتمالاً اگه فراموش کرده باشن که در مورد همسر شما تحقیق بکنن ، برگه آبی میگیرین ولی نگران نباش تا حالا که همه چی بر وفق مراد 2012 هایی ها بوده از این به بعد هم همینطوری پیش میره ، توکل به خدا
موفق باشینBig Grin

من برای کی سی سی و انکارا میل میزنم. شما ادرس انکارا رو دارید؟
سپاس
===================
2012AS50xxx
تشکر کنندگان: shkhmo ، ghorbat