کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سؤالات غیر مرتبط با موضوعات موجود برندگان ۲۰۱۳
(2013-08-14 ساعت 23:57)reza16 نوشته:  سلام به دوستان 2013 < کسی میدونه چه تعداد ایرانی در سال 2013 کارنت شده؟

همه ی دوستان 2013 کارنت شده اند و در حال حاضر اکثراً در صف گرفتن ویزا هستن
2013AS90xx≈فرم ها: ایمیل به (kccdv@state.gov)≈کارنت: 10 می≈مصاحبه: 30جولای، کلیرنس با فرم 9 سوالی≈کلیر: 17 سپتامبر≈مقصد: Urbana, IL بوذ! ≈هزینه ها: 1000 سبزی.
به تاریخ پیوستیم ...
تشکر کنندگان: گل نهال ، farshadsh ، 5ina
(2013-08-15 ساعت 00:43)payam62 نوشته:  
(2013-08-14 ساعت 23:57)reza16 نوشته:  سلام به دوستان 2013 < کسی میدونه چه تعداد ایرانی در سال 2013 کارنت شده؟

همه ی دوستان 2013 کارنت شده اند و در حال حاضر اکثراً در صف گرفتن ویزا هستن

من فکر میکنم منظورشون اینکه چند نفرشون موفق شدند ویزا بگیرن
**CN:2014AS000027
تشکر کنندگان:
دوستان 2013 لطفاً بفرمایید در کدام نامه اسامی تمام افراد هر کیس توسط kcc ذکر می گردد ؟ در نامه دعوت به مصاحبه با جای دیگه؟
یکی از دوستان نگرانه که اسم دخترشو در ثبت نام اولیه ننوشته باشه...
جامانده از لاتاری
كيس نامبر : ***5 / ابوظبي / کلیرنس/ آپدیتها 1 و 3 و 4 و 29 آپریل٬ ۸ جولای،۱۱ اگوست(کیس اصلی)،۱۲ اگوست(کیس همراه)، ۱۸ آگوست، ۲۱ آگوست،۴ سپتامبر ،ویزا هرگز
تشکر کنندگان:
(2013-08-16 ساعت 18:27)hamid.eng نوشته:  دوستان 2013 لطفاً بفرمایید در کدام نامه اسامی تمام افراد هر کیس توسط kcc ذکر می گردد ؟ در نامه دعوت به مصاحبه با جای دیگه؟

دوست عزیز باید صبر کنه تا نامهٔ دوم و دعوت به مصاحبه بیاد
شماره کیس:***2013AS00008 تاریخ رویت قبولی: 2 می 2012 کنسولگری:ابوظبی افراد كيس: 2 نفر مصاحبه:نیمهٔ June . ویزا : یک ضرب مقصد : لاس وگاس سفر نامه
تشکر کنندگان: hamid.eng
(2013-08-16 ساعت 19:06)mani.iht نوشته:  
(2013-08-16 ساعت 18:27)hamid.eng نوشته:  دوستان 2013 لطفاً بفرمایید در کدام نامه اسامی تمام افراد هر کیس توسط kcc ذکر می گردد ؟ در نامه دعوت به مصاحبه با جای دیگه؟

البته یک مسئله که هنوز بین مراجع اختلاف نظر هستش در این مورد اینه که :: نام افراد همراه براساس ثبت نام اولیه در نامه دوم ذکر میشه یا براساس اطلاعات ارائه شده در فرمهای ارسالی به kcc ?دوستان اگر در این مورداطمینان کامل دارند اعلام کنید ..
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان: Soap McTavish
(2013-08-16 ساعت 23:33)KIMIA2005 نوشته:  

البته یک مسئله که هنوز بین مراجع اختلاف نظر هستش در این مورد اینه که :: نام افراد همراه براساس ثبت نام اولیه در نامه دوم ذکر میشه یا براساس اطلاعات ارائه شده در فرمهای ارسالی به kcc ?دوستان اگر در این مورداطمینان کامل دارند اعلام کنید ..

دوست گرامی‌ طبق تجربهٔ شخصی‌ ما،من موقع ثبت نام اولیه پسوند فامیلی خانومم جا افتاده بود و تو نامهٔ دوم هم فامیلی شون بدون پسوند اومده بود که یک کلمه ۹ حرفی بود و مارو هم نگران،و خدا رو شکر موقع مصاحبه مشکلی‌ پیش نیومد.
شماره کیس:***2013AS00008 تاریخ رویت قبولی: 2 می 2012 کنسولگری:ابوظبی افراد كيس: 2 نفر مصاحبه:نیمهٔ June . ویزا : یک ضرب مقصد : لاس وگاس سفر نامه
تشکر کنندگان: گل نهال ، aghaghia ، KIMIA2005
سلام
مهلت ارسال فرم ها تا چه تاریخی است ؟
تشکر کنندگان:
(2013-08-17 ساعت 21:51)mahssssa_m نوشته:  سلام
مهلت ارسال فرم ها تا چه تاریخی است ؟

برای 2013 دیگه وقتی باقی نمونده. نشانه ها حاکی از ان است که بعد 15 سپتامبر مصاحبه ای در گار نخواهد بود. ولی برای برنامه ی 2014 1 سال وقت دارین. البته هر چه زودتر ، بهتر !
2013AS90xx≈فرم ها: ایمیل به (kccdv@state.gov)≈کارنت: 10 می≈مصاحبه: 30جولای، کلیرنس با فرم 9 سوالی≈کلیر: 17 سپتامبر≈مقصد: Urbana, IL بوذ! ≈هزینه ها: 1000 سبزی.
به تاریخ پیوستیم ...
تشکر کنندگان: mahssssa_m ، گل نهال ، valencia
با سلام
من برنده 2014 هستم و بهتر دیدم که سوالاتم رو از دوستان باتجربه سال پیش بپرسم
1- میخواستم بدونم کسی که مدرک تحصیلی فوق لیسانس داره کلیرنس میخوره چون شنیدم مدرک فوق و دکترا کلیرنس میخوره و یه فرم 9 سوالی بهش میدن اگه اینجوره میشه در مورده این فرم 1 مقدار اطلاعات بدین که چیه؟
2-احتمال داره که من چون کار دولتی ندارم و خودم (خانم) و دخترم هستیم کلیرنس نخوریم ویزای یه ضرب بگیریم ؟ درضمن من مدرکم فوق لیسانس معماری هست.
3-واسه تمکن مالی نیاز هست فقط تو حساب خودم پول باشه یا به حساب دخترم هم واریز کنم؟ ممنون
کیس نامبر 2014AS000052XX
تشکر کنندگان: tajhizgaran ، alireza2753

از بابای کیانا به بابای کیمیا: امان از دست بچه ها ،عضو میشوند می دهند دست باباهاBig GrinD
با بررسی های که من کردم وبه یقین رسیدم اسامی موجود در نامه مصاحبه لزوما تعداد افراد موجود در زمان ثبت نام نیست ودقیقا از ان قسمت از فرمی که در ان از ما سوال شده کسانی که با شما به کشور حاصلخیز می ایند برداشت میشود .چون کی سی سی این اجازه را به ما می دهد تا با اضافه وکم شدن کیس خودمان نظر افیسر را تغییر دهیم
مانند ۱- خانواده ای که مثلا ۵ نفر هستند ومی خواهند ۴نفرشان به کشور حاصلخیز برود .پس نامه مصاحبه برای ۴ نفر تنظیم وبه تبع ۴ نفر به مدیکال ومصاحبه می رود وافیسر بابت نفر پنجم گیر نمی دهد
۲- فردی پس از قبولی ازدواج می کند ونامه مصاحبه برای دو نفر می اید واگر قرار به زمان ثبت نام بود فقط نام فرد قبول شده می امد وبه او می گفتند برو برای نفر اضافی با افیسر صحبت کن واگر اینجوری میشد مدیکال هم بهم میخورد
۳- مادر ودختر معروف را می دانید با توجه به اینکه دختر در زمان ثبت نام نبوده ولی اسم دختر در نامه مصاحبه بوده چون اگر اسم دختر نبود مدیکال دختر انجام نمیشد
۴- البته این را هم می دانید که خیلی ها که در زمان مصاحبه متوجه میشوند که مثلا فردی را از خانواده نام نویسی نکرده اند واین عامل باعث ریجکت شدن کیسشان میشود وبا اعتراض به افیسر می گویند که چرا زودتر به ما نگفتید که ما به مصاحبه نیاییم ،افیسر می گوید منبعد به کی سی سی می گوییم که این مورد را به اطلاع برساند . پس متوجه میشویم که نامه مصاحبه نامه دلبخواه افراد هست ولی شاید برای افیسر اینطور نباشد
موفق باشید
تشکر کنندگان: alireza2753
(2013-08-20 ساعت 12:26)داودی نوشته:  با سلام
1- میخواستم بدونم کسی که مدرک تحصیلی فوق لیسانس داره کلیرنس میخوره چون شنیدم مدرک فوق و دکترا کلیرنس میخوره و یه فرم 9 سوالی بهش میدن اگه اینجوره میشه در مورده این فرم 1 مقدار اطلاعات بدین که چیه؟
2-احتمال داره که من چون کار دولتی ندارم و خودم (خانم) و دخترم هستیم کلیرنس نخوریم ویزای یه ضرب بگیریم ؟ درضمن من مدرکم فوق لیسانس معماری هست.
3-واسه تمکن مالی نیاز هست فقط تو حساب خودم پول باشه یا به حساب دخترم هم واریز کنم؟ ممنون
کیس نامبر 2014AS000052XX
نه لزوما این طور نیست برخی از رشته ها مانند هوا و فضا رو بیشتر بررسی می کنن برای معماری فکر نکنم مشکلی باشه برای تمکن مالی بهتره که اگر منزل شخصی دارین توسط کارشناس دادگستری مورد ارزیابی قرار بگیره و ارزیابی رو ترجمه رسمی کنید و با خود ببرید کارشناس هم من پیش آقای سید مهرداد جوادی رفتم شما هم می توانید به ایشان مراجعه کنید ضمنا موجودی حساب هم با خود ببرید از یک یا دو بانک توجه کنید که تماما در یک روز گرفته شود ضمنا تمام این کارها رو یک ماه قبل از سفر انجام بدهید
موفق باشید
شماره کیس ++2013as104 تعداد 4 نفر تاریخ رویت قبولی 1 می 2013
تاریخ ارسال مدارک 7 می مصاحبه هفته دوم آگوست ایروان تاریخ کلیر شدن 31 augتاریخ دریافت ویزا 9 سپتامبر تاریخ ورود به امریکا 8 فوریه 2014 ساکن سن دیه گو
تشکر کنندگان:
(2013-08-21 ساعت 18:56)کسرا رهنورد نوشته:  
(2013-08-21 ساعت 18:09)kiana11 نوشته:  

از بابای کیانا به بابای کیمیا: امان از دست بچه ها ،عضو میشوند می دهند دست باباهاBig GrinD
با بررسی های که من کردم وبه یقین رسیدم اسامی موجود در نامه مصاحبه لزوما تعداد افراد موجود در زمان ثبت نام نیست ودقیقا از ان قسمت از فرمی که در ان از ما سوال شده کسانی که با شما به کشور حاصلخیز می ایند برداشت میشود .چون کی سی سی این اجازه را به ما می دهد تا با اضافه وکم شدن کیس خودمان نظر افیسر را تغییر دهیم
مانند ۱- خانواده ای که مثلا ۵ نفر هستند ومی خواهند ۴نفرشان به کشور حاصلخیز برود .پس نامه مصاحبه برای ۴ نفر تنظیم وبه تبع ۴ نفر به مدیکال ومصاحبه می رود وافیسر بابت نفر پنجم گیر نمی دهد
۲- فردی پس از قبولی ازدواج می کند ونامه مصاحبه برای دو نفر می اید واگر قرار به زمان ثبت نام بود فقط نام فرد قبول شده می امد وبه او می گفتند برو برای نفر اضافی با افیسر صحبت کن واگر اینجوری میشد مدیکال هم بهم میخورد
۳- مادر ودختر معروف را می دانید با توجه به اینکه دختر در زمان ثبت نام نبوده ولی اسم دختر در نامه مصاحبه بوده چون اگر اسم دختر نبود مدیکال دختر انجام نمیشد
۴- البته این را هم می دانید که خیلی ها که در زمان مصاحبه متوجه میشوند که مثلا فردی را از خانواده نام نویسی نکرده اند واین عامل باعث ریجکت شدن کیسشان میشود وبا اعتراض به افیسر می گویند که چرا زودتر به ما نگفتید که ما به مصاحبه نیاییم ،افیسر می گوید منبعد به کی سی سی می گوییم که این مورد را به اطلاع برساند . پس متوجه میشویم که نامه مصاحبه نامه دلبخواه افراد هست ولی شاید برای افیسر اینطور نباشد
موفق باشید
مورد ۱ و ۲ اصلا اینطور که شما می‌گویید نیست و حدس شما اشتباه است!
دوست عزیز میشود منطق خود را در خصوص اشتباه بودن ایتم های ۱و۲ بفرمایید یعنی می فرمایید کسی که ازدواج می کند بعد از قبول شدن واعلام به کی سی سی اسم خانمش در نامه مصاحبه نمی اید وباید در زمان مصاحبه افیسر را متقاعد کند در مورد ازدواجش وسوالی که در اینجا پیش می اید موضوع مدیکال چه میشود؟؟ وهمینطور بچه های که بعد از قبولی افراد مورد نظر متولد میشوند
در مورد اولی هم من از اقوام خانواده ای را میشناسم که از ۵ نفر کیسشان فقط ۴ نفر به مصاحبه رفتند وپسر خانواده بعلت وابستکیهای فراوان به مصاحبه نرفت ودر فرمهای ارسالی این خانواده با توجه به ۵نفر بودن خانواده با اعلام به کی سی سی در فرم ها ۴ نفر به مدیکال ومصاحبه رفتند .اگر غیر از این باشد کی سی سی لزومی ندارد از ما بپرسد چه کسانی به کشور حاصلخیز می ایند ودقیقا همان اسامی موقع ثبت نام را در نامه مصاحبه میزد واز ما سوالی نمی کرد
تشکر کنندگان:
دوستان عزیز من یه سوال دارم که نمی دونستم در کدام تاپیک می تونم مطرح کنم! دوستان من خیلی شنیدم که بعد از دریافت گرین کارت میشه برای خانواده درجه یک هم اقدام کرد! حالا با توجه به متاهل بودن من می تونم برای مادرم هم اقدام کنم؟؟؟؟ کاش که بشه!!
شماره کیس:2013AS7$#*مصاحبه: ماه می
تعداد افراد کیس:2
تشکر کنندگان:
(2013-08-21 ساعت 19:29)alireza2753 نوشته:  
(2013-08-20 ساعت 12:26)داودی نوشته:  با سلام
کیس نامبر 2014AS000052XX
نه لزوما این طور نیست برخی از رشته ها مانند هوا و فضا رو بیشتر بررسی می کنن برای معماری فکر نکنم مشکلی باشه برای تمکن مالی بهتره که اگر منزل شخصی دارین توسط کارشناس دادگستری مورد ارزیابی قرار بگیره و ارزیابی رو ترجمه رسمی کنید و با خود ببرید کارشناس هم من پیش آقای سید مهرداد جوادی رفتم شما هم می توانید به ایشان مراجعه کنید ضمنا موجودی حساب هم با خود ببرید از یک یا دو بانک توجه کنید که تماما در یک روز گرفته شود ضمنا تمام این کارها رو یک ماه قبل از سفر انجام بدهید
موفق باشید

سوال منم همینه من فوق فناوری اطلاعات دارم سربازی معاف هستم و کار دولتی هم نداشتم واضح تر بگم کار خصوصی هم نداشتم Big Grin مجرد هم هستم کیسمم که ۱ نفره . با این شرایط احتمال کلیرنس خوردنم چقدره ؟؟

تشکر کنندگان: Soap McTavish
(2013-08-21 ساعت 21:50)ramin888 نوشته:  دوستان عزیز من یه سوال دارم که نمی دونستم در کدام تاپیک می تونم مطرح کنم! دوستان من خیلی شنیدم که بعد از دریافت گرین کارت میشه برای خانواده درجه یک هم اقدام کرد! حالا با توجه به متاهل بودن من می تونم برای مادرم هم اقدام کنم؟؟؟؟ کاش که بشه!!

سلام دوست عزیز . تا جایی که من میدونم تا وقتی رزیدنت نشین نمیشه که ۳ تا ۵ سال طول میکشه . بعدش میتونین اقدام کنین .

تشکر کنندگان: Aida.s

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان