کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سؤالات غیر مرتبط با موضوعات موجود برندگان ۲۰۱۳
(2013-08-21 ساعت 22:06)rainyboy نوشته:  
(2013-08-21 ساعت 21:50)ramin888 نوشته:  دوستان عزیز من یه سوال دارم که نمی دونستم در کدام تاپیک می تونم مطرح کنم! دوستان من خیلی شنیدم که بعد از دریافت گرین کارت میشه برای خانواده درجه یک هم اقدام کرد! حالا با توجه به متاهل بودن من می تونم برای مادرم هم اقدام کنم؟؟؟؟ کاش که بشه!!

سلام دوست عزیز . تا جایی که من میدونم تا وقتی رزیدنت نشین نمیشه که ۳ تا ۵ سال طول میکشه . بعدش میتونین اقدام کنین .

با سلام
ببخشيد يعني حتي اگه پدر و مادر فقط واسه ديدار مثلا 3 ماهه هم بخوان بيان و نه براي گرين كارت بازم بايد پس از 5 سال اقدام كرد؟Sad
كيس نامبر:2013AS000059xx
تعداد نفرات كيس : 2
روز مصاحبه : 9 آوريل
روز مديكال : 7 آوريل در NMC
تمكن مالي : 23 اسفند 130000000 تومان
ويزاي يكضرب : 9 آوريل ابوظبي
مقصد : پنسيلوانيا
تشکر کنندگان:
(2013-08-22 ساعت 17:31)yasser_1360 نوشته:  
(2013-08-21 ساعت 22:06)rainyboy نوشته:  
(2013-08-21 ساعت 21:50)ramin888 نوشته:  دوستان عزیز من یه سوال دارم که نمی دونستم در کدام تاپیک می تونم مطرح کنم! دوستان من خیلی شنیدم که بعد از دریافت گرین کارت میشه برای خانواده درجه یک هم اقدام کرد! حالا با توجه به متاهل بودن من می تونم برای مادرم هم اقدام کنم؟؟؟؟ کاش که بشه!!

سلام دوست عزیز . تا جایی که من میدونم تا وقتی رزیدنت نشین نمیشه که ۳ تا ۵ سال طول میکشه . بعدش میتونین اقدام کنین .

با سلام
ببخشيد يعني حتي اگه پدر و مادر فقط واسه ديدار مثلا 3 ماهه هم بخوان بيان و نه براي گرين كارت بازم بايد پس از 5 سال اقدام كرد؟Sad

خیر برای ویزای توریستی گرین کارت داشته باشید کافیه...
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: morvarid1364 ، yasser_1360 ، Aida.s
سلام نمی دونم سوالم رو کجا باید مطرح کنم برای همین این جا می پرسم.
ما در فرم های اولیه که فرستادیم چون کس دیگه ای اون ها رو برامون پر کرد و به ما هم به ایشان دسترسی نداشتیم در قسمت امضا فقط اسم و فامیل ما رو انگلیسی نوشت! اما در روز مصاحبه ما چون حواسمون نبود امضا فارسی خودمون رو انجام دادیم!
حالا سوالم اینه اولا مشکلی ایجاد می کنه این تفاوت؟ و دوم هم این که می خواهیم در پاسپورت امضا کنیم کدوم امضا رو بزنیم؟
تشکر کنندگان:
(2013-08-27 ساعت 09:40)Biz Biz نوشته:  سلام نمی دونم سوالم رو کجا باید مطرح کنم برای همین این جا می پرسم.
ما در فرم های اولیه که فرستادیم چون کس دیگه ای اون ها رو برامون پر کرد و به ما هم به ایشان دسترسی نداشتیم در قسمت امضا فقط اسم و فامیل ما رو انگلیسی نوشت! اما در روز مصاحبه ما چون حواسمون نبود امضا فارسی خودمون رو انجام دادیم!
حالا سوالم اینه اولا مشکلی ایجاد می کنه این تفاوت؟ و دوم هم این که می خواهیم در پاسپورت امضا کنیم کدوم امضا رو بزنیم؟

منم امضاي پاسپورتم با امضاي فرمهام كه واسه آفيسر كردم فرق داشت ولي مشكلي پيش نيومد
c/n:2013AS97xx ، برنده مرحله دوم . تاریخ رویت قبولی:31 اکتبر(10آبان91)
تاریخ ارسال فرمها: 7نوامبر، آرامکس❤ 2نفر❤ تاريخ كارنت شدن:10مي? نامه دوم:17می
مصاحبه: ایروان ٨ جولاي. كليرنس: ٨ آگوست. دريافت ويزا: ١٤ آگوست . ورود به آمريكا: ٦ دسامبر٢٠١٣ ،سياتل
منتظرسراي ٢٠١٣ - سفرنامه - ١١٨ مهاجرسرا - منتظرسراي ٢٠١٤ - جمع بندي كليرنس٢٠١٣
تشکر کنندگان: Biz Biz ، aghaghia ، Aida.s ، soruosh
(2013-08-27 ساعت 10:14)گل نهال نوشته:  
(2013-08-27 ساعت 09:40)Biz Biz نوشته:  سلام نمی دونم سوالم رو کجا باید مطرح کنم برای همین این جا می پرسم.

منم امضاي پاسپورتم با امضاي فرمهام كه واسه آفيسر كردم فرق داشت ولي مشكلي پيش نيومد

پس اگر امضای متفاوت با فرم اولیه بکنیم مشکلی نداره؟
تشکر کنندگان:
(2013-08-27 ساعت 10:25)Biz Biz نوشته:  
(2013-08-27 ساعت 10:14)گل نهال نوشته:  

پس اگر امضای متفاوت با فرم اولیه بکنیم مشکلی نداره؟

فرم اوليه رو كه جلوي آفيسر امضا كرديم، با امضاي پاسبورتم كه واسه چند سال قبل بود متفاوت بود، مشكلي نيست
c/n:2013AS97xx ، برنده مرحله دوم . تاریخ رویت قبولی:31 اکتبر(10آبان91)
تاریخ ارسال فرمها: 7نوامبر، آرامکس❤ 2نفر❤ تاريخ كارنت شدن:10مي? نامه دوم:17می
مصاحبه: ایروان ٨ جولاي. كليرنس: ٨ آگوست. دريافت ويزا: ١٤ آگوست . ورود به آمريكا: ٦ دسامبر٢٠١٣ ،سياتل
منتظرسراي ٢٠١٣ - سفرنامه - ١١٨ مهاجرسرا - منتظرسراي ٢٠١٤ - جمع بندي كليرنس٢٠١٣
تشکر کنندگان: Biz Biz ، aghaghia
تغییرات امضا اصن مشکلی نیست
هنگام ورود به امریکا هم می تونید امضاتون رو از همون داخل هواپیما عوض کنید.
دی
خودم این کارو کردم، دی
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
تشکر کنندگان: Soap McTavish ، گل نهال ، aghaghia ، Aida.s
سلام دوستان عزیز

ببخشید من ۱ ماه دیگه عازم خواهم بود و آدرسم نسبت به چیزی که قبلاً اعلام کردم تغییر کرده وقتی‌ به سایت انلاین مراجعه می‌کنم سوالای عجیب غریبی میپرسه مثلا محل کارم توی امریکا یا آخرین پورت ورودیم و ....

خواهشمندم راهنمایی‌ کنید

در ضمن من می‌خوام ۱۶۵$ رو در امریکا واریز کنم
كيس نامبر:2013AS000059xx
تعداد نفرات كيس : 2
روز مصاحبه : 9 آوريل
روز مديكال : 7 آوريل در NMC
تمكن مالي : 23 اسفند 130000000 تومان
ويزاي يكضرب : 9 آوريل ابوظبي
مقصد : پنسيلوانيا
تشکر کنندگان:
سلام
من در لاتاری 2014 برده شدم و میخواستم بدونم جه مدارکی برای اسپانسر نیاز دارم ؟ 9 مهر وقت سفارت دارم ابوظبی
میتونید راهنماییم کنید ؟
مرسی از همه پیشاپیش
تشکر کنندگان:
سلام دوستان پدرم برگه صورتی گرفت لطفا راهنمایی کنید. باید چیکار کنه؟؟؟
شماره کیس : 2013AS73xx
افراد کیس: 2 نفر
کنسولگری: ANKARA
مصاحبه: 28 Augest 2013
01: یک ضرب
02: دریافت صورتی
دریافت کلیرنس: ؟؟؟
دریافت وبزا 02: ویزا تموم شد.
ورود به آمریکا : October 21 2013
پورت: Los Angeles, Glendale
تشکر کنندگان:
(2013-08-29 ساعت 12:54)Mojtaba7300 نوشته:  سلام دوستان پدرم برگه صورتی گرفت لطفا راهنمایی کنید. باید چیکار کنه؟؟؟

سلام. مصاحبهٔ پدرتون کی‌ بود ؟ پدرتون کلارنس خوردن. باید سایت www.ceac.state.gov (برای چک کردن آپدیتت‌های کیس) و سایت سفارت رو چک کنن هروقت کیس نامبرشون رو تو سایت سفارت دیدن همراه با برگه صورتی‌ پسپرتهرو ببرن سفارت تا ویزا رو بگیرن. اگه همراه هم دارن باید وکالت نامه به زبون ترکی‌ از طرف شخصی‌ که پدرتون پاسپورتشو می‌خواد ببره رو داشته باشن.
اینم سایت سفارت واسه اعلام کلییر شده ها.
http://www.usemb-ankara.org.tr/consular/...ssing.html
2014AS60XX
Three Person
Two Issued on 16 May
Updates : 14-15-16 May / 20 May / 11 June

هر سوالی داشتین بهم‌پیام خصوصی بدین در حد توانم راهنمایی میکنم.
تشکر کنندگان: گل نهال ، Mojtaba7300 ، shadi20
(2013-08-29 ساعت 00:28)سهیل کریمی نوشته:  سلام
من در لاتاری 2014 برده شدم و میخواستم بدونم جه مدارکی برای اسپانسر نیاز دارم ؟ 9 مهر وقت سفارت دارم ابوظبی
میتونید راهنماییم کنید ؟
مرسی از همه پیشاپیش

دوست عزیز سلام و تبریک خدمت شما

فرمی در سایت هست به نام فرم i134 که باید به اسپانسرت بگی پرینت کنه و پرکنه و به همراه فرمهای پرداختی مالیات w2 و 1040 مال 3 سال اخیر که اگر پرداخت کرده باشه خودش داره و پرینتی از حساب بانکیش که نشون بده ایشون درامدشون در حدی هست که اسپانسر بشن و اگر برای جایی کار می کنه یک نامه هم از محل کارشو براتون بفرسته .
توضیح اینکه کپی تمام مدارک قبوله جز فرم i134 که حتما باید امضا کنه و اصلشو براتون پست کنه پس بهتره تمام مدارکو باهم براتون بفرسته
اگر فرم i134 رو پیدانکردی بگو برات ایمیل کنم براشون ایمیل کن
2013As55XX *آنکارا * 2 *مصاحبهapril24 *صورتی *مقصد: اورلاندوفلوریدا
کلیر :29 اگوست بعداز 127 روزTongue
انقضای ویزا : 22 اکتبر (6 ماه از تاریخ مدیکال)
ورود به آمریکا : 18 اکتبر2013
برای گرفتن متن وکالت نامه برای ptt آنکارا پیام خصوصی دهید .

تشکر کنندگان: 5ina
(2013-08-29 ساعت 00:28)سهیل کریمی نوشته:  سلام
میتونید راهنماییم کنید ؟
مرسی از همه پیشاپیش

به نظر من تو این مدت کمی‌ که باقی مونده خودتون از طریق تمکن مالی این قضیه رو حل کنید تا نیازی به اسپانسر نداشته باشین. البته این نظر شخصی‌ بنده هستش.
2014AS60XX
Three Person
Two Issued on 16 May

تشکر کنندگان: گل نهال ، morvarid1364
(2013-08-29 ساعت 13:13)5ina نوشته:  
(2013-08-29 ساعت 12:54)Mojtaba7300 نوشته:  سلام دوستان پدرم برگه صورتی گرفت لطفا راهنمایی کنید. باید چیکار کنه؟؟؟

سلام. مصاحبهٔ پدرتون کی‌ بود ؟ پدرتون کلارنس خوردن. باید سایت www.ceac.state.gov (برای چک کردن آپدیتت‌های کیس) و سایت سفارت رو چک کنن هروقت کیس نامبرشون رو تو سایت سفارت دیدن همراه با برگه صورتی‌ پسپرتهرو ببرن سفارت تا ویزا رو بگیرن. اگه همراه هم دارن باید وکالت نامه به زبون ترکی‌ از طرف شخصی‌ که پدرتون پاسپورتشو می‌خواد ببره رو داشته باشن.

مرسی از راهنمایی. همین دیروز. مادرم برگه سفید گرفته اما پدر صورتی. پس باید برگرده ایران بعد از کلیر شدن خودش دوباره بره آنکارا؟؟؟ این سایت اولیه باز نمیشه!!!
شماره کیس : 2013AS73xx
افراد کیس: 2 نفر
کنسولگری: ANKARA
مصاحبه: 28 Augest 2013
01: یک ضرب
02: دریافت صورتی
دریافت کلیرنس: ؟؟؟
دریافت وبزا 02: ویزا تموم شد.
ورود به آمریکا : October 21 2013
پورت: Los Angeles, Glendale
تشکر کنندگان: 5ina ، farshadsh
(2013-08-29 ساعت 13:38)Mojtaba7300 نوشته:  
(2013-08-29 ساعت 13:13)5ina نوشته:  

همین دیروز. مادرم برگه سفید گرفته اما پدر صورتی. پس باید برگرده ایران بعد از کلیر شدن خودش دوباره بره آنکارا؟؟؟

رنگه برگه‌‌ها شاید متفاوت باشه. شاید مادرتون هم کلیرنس خورده باشن. اونجا آفیسر چیزی نگفته بهشون راجب اینکه سایت رو از فلان تاریخ چک کنین ؟ سوالتون رو تو تاپیک کلیرنس برندگان ۲۰۱۳ بپرسین.
2014AS60XX
Three Person
Two Issued on 16 May

تشکر کنندگان: گل نهال ، farshadsh ، tajhizgaran

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان