کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سؤالات غیر مرتبط با موضوعات موجود برندگان ۲۰۱۳
(2013-08-29 ساعت 13:43)5ina نوشته:  
(2013-08-29 ساعت 13:38)Mojtaba7300 نوشته:  
(2013-08-29 ساعت 13:13)5ina نوشته:  
(2013-08-29 ساعت 12:54)Mojtaba7300 نوشته:  سلام دوستان پدرم برگه صورتی گرفت لطفا راهنمایی کنید. باید چیکار کنه؟؟؟

سلام. مصاحبهٔ پدرتون کی‌ بود ؟ پدرتون کلارنس خوردن. باید سایت www.ceac.state.gov (برای چک کردن آپدیتت‌های کیس) و سایت سفارت رو چک کنن هروقت کیس نامبرشون رو تو سایت سفارت دیدن همراه با برگه صورتی‌ پسپرتهرو ببرن سفارت تا ویزا رو بگیرن. اگه همراه هم دارن باید وکالت نامه به زبون ترکی‌ از طرف شخصی‌ که پدرتون پاسپورتشو می‌خواد ببره رو داشته باشن.
اینم سایت سفارت واسه اعلام کلییر شده ها.
http://www.usemb-ankara.org.tr/consular/...ssing.html

همین دیروز. مادرم برگه سفید گرفته اما پدر صورتی. پس باید برگرده ایران بعد از کلیر شدن خودش دوباره بره آنکارا؟؟؟

رنگه برگه‌‌ها شاید متفاوت باشه. شاید مادرتون هم کلیرنس خورده باشن. اونجا آفیسر چیزی نگفته بهشون راجب اینکه سایت رو از فلان تاریخ چک کنین ؟ سوالتون رو تو تاپیک کلیرنس برندگان ۲۰۱۳ بپرسین.

گفتن که ویزا مادرم تا 3 روزه دیگه به ادرس ptt میره اما در رابطه با کار پدرم سوالاتی هست که باید پاسخ داده بشه. نمونه بر گرو تو پیام خصوصی براتون میفرستم.
شماره کیس : 2013AS73xx
افراد کیس: 2 نفر
کنسولگری: ANKARA
مصاحبه: 28 Augest 2013
01: یک ضرب
02: دریافت صورتی
دریافت کلیرنس: ؟؟؟
دریافت وبزا 02: ویزا تموم شد.
ورود به آمریکا : October 21 2013
پورت: Los Angeles, Glendale
تشکر کنندگان: tajhizgaran ، farshadsh ، ffrfar
دوستان یک سوال خیلی مهم!!!
چه صرافی هایی رو برای انتقال پول از ایران به آ م ر ی ک ا پیشنهاد می کنید؟؟؟؟ هم مطمئن هم سریع و بدون درسر با توجه به ت ح ر ی ح ها ؟
خیلی مهمه لطفا جواب بدید ممنون

بعد الان خونه به اسم من هست و خوب مادرم از من وکالت داره بدون هیچ مشکلی می تونن بفروشن یا هر کاری کنن؟؟؟ با توجه به ت ح ری م ها دوباره می پرسم؟؟؟
شماره کیس:2013AS7$#*مصاحبه: ماه می
تعداد افراد کیس:2
تشکر کنندگان: tajhizgaran
(2013-09-05 ساعت 16:11)amin4193 نوشته:  با سلام خدمت دوستان
کسی میدونه منظور سوال زیر توی فرم 10سوالی چیه دقیقا و چی باید جواب داد:
Export license number (or, if pending, an export license application number) covering the activity in the United States (if relevant and available
ممنون
اين تاپيك رو بخونيد دوست عزيز، جواب سوالتون تو اين تاپيك داده شده.موفق باشيد.
http://mohajersara.com/thread-4813.html
جامانده از لاتاری
كيس نامبر : ***5 / ابوظبي / کلیرنس/ آپدیتها 1 و 3 و 4 و 29 آپریل٬ ۸ جولای،۱۱ اگوست(کیس اصلی)،۱۲ اگوست(کیس همراه)، ۱۸ آگوست، ۲۱ آگوست،۴ سپتامبر ،ویزا هرگز
تشکر کنندگان: amin4193 ، Soap McTavish ، farshadsh ، Saeedv13 ، azar1348
(2013-09-03 ساعت 10:58)ramin888 نوشته:  دوستان یک سوال خیلی مهم!!!
چه صرافی هایی رو برای انتقال پول از ایران به آ م ر ی ک ا پیشنهاد می کنید؟؟؟؟ هم مطمئن هم سریع و بدون درسر با توجه به ت ح ر ی ح ها ؟
خیلی مهمه لطفا جواب بدید ممنون

بعد الان خونه به اسم من هست و خوب مادرم از من وکالت داره بدون هیچ مشکلی می تونن بفروشن یا هر کاری کنن؟؟؟ با توجه به ت ح ری م ها دوباره می پرسم؟؟؟

رامين جان صرافيهايمعتبر زيادن اكثرا انجام ميدن فقط قيمت بگير چون نوسان قيمتي دارن
Ca no:2013AS68xx ، مصاحبه: آنکارا ١٦ مي نتيجه برگه صورتی
[[/color] سفرنامه کلیرنس ۱۶ آگوست ورود به امریکا ۶ اکتبر ۲۰۱۳
تشکر کنندگان: ffrfar ، Soap McTavish ، storagemeter ، azar1348 ، tajhizgaran ، morvarid1364
دوستانی که با مدرک فوق دیپلم در روز مصاحبه حاضر شدن،
میخاستم بدونم ریز نمرات رو ازتون درخواست کردن ؟
من از دانشگاه ریز نمرات رو درخواست کردم که بهم ندادن،
تنها تونستم یه کارنامه کل که حاوی دروسی که گذروندم ( که دورس پیش هم توش ذکر شده ) بگیریم ...
آیا این کفایت میکنه ؟
2014AS000037xx : C/N ، رویت قبولی : May 5 ، ارسال مدارک : May 13 ، تایید مدارک : May 16 ، سفارت : ابوظبی ،
Current : 9th On January
When you want something all the universe conspires in helping you to achieve it ., Paulo coelho

It's a Learning English Application By U.S Goverment For Whom Just Came To America, Give it a try Guys ... GoodLuck
تشکر کنندگان: roeentan ، tajhizgaran
سلام من میخواهم هزینه ی USCIS را پرداخت کنم

به سایت رفتم و یک اکانت لازم است که بسازیم تا بتوانیم پول را پرداخت کنیم
در قسمت شماره ی بیگانه من تعداد ارقامم کمتر از 9 تا است و گفته شده که اگر کمتر بود به همان تعداد بعد از A صفر بگذاریم
من مرحله آخر رو هنوز انجام ندادم
آیا DOS همان شماره ی پرونده ی ما است؟
تشکر کنندگان: azar1348 ، tajhizgaran
(2013-09-06 ساعت 04:24)mohammad19911991 نوشته:  دوستانی که با مدرک فوق دیپلم در روز مصاحبه حاضر شدن،
تنها تونستم یه کارنامه کل که حاوی دروسی که گذروندم ( که دورس پیش هم توش ذکر شده ) بگیریم ...
آیا این کفایت میکنه ؟

بله ریزنمرات رو هم میخوان ازتون و نمی دونم این کافی باشه واسشون یا نه..
2014AS60XX
Three Person
Two Issued on 16 May
Updates : 14-15-16 May / 20 May / 11 June

هر سوالی داشتین بهم‌پیام خصوصی بدین در حد توانم راهنمایی میکنم.
تشکر کنندگان: mohammad19911991 ، azar1348 ، tajhizgaran
(2013-09-06 ساعت 14:05)5ina نوشته:  
(2013-09-06 ساعت 04:24)mohammad19911991 نوشته:  دوستانی که با مدرک فوق دیپلم در روز مصاحبه حاضر شدن،
آیا این کفایت میکنه ؟

بله ریزنمرات رو هم میخوان ازتون و نمی دونم این کافی باشه واسشون یا نه..

اگه مدرك ديپلم و فوق ديپلم همراهتون باشه ريز نمرات نميخواد چون من همين مداركو بهشون ارايه كردم ريز نمرات نخواست فقط اگه شك كنن ميخوان اينو مطمنم ريز نمرات جهت ادامه تحصيل ميخوان موفق باشيد
تشکر کنندگان: nasim ، Soap McTavish ، azar1348 ، tajhizgaran
(2013-09-06 ساعت 17:37)farmiz نوشته:  اگه مدرك ديپلم و فوق ديپلم همراهتون باشه ريز نمرات نميخواد چون من همين مداركو بهشون ارايه كردم ريز نمرات نخواست فقط اگه شك كنن ميخوان اينو مطمنم ريز نمرات جهت ادامه تحصيل ميخوان موفق باشيد

متاسفانه تو این مسئله سلیقه ای برخورد میشه،،، از بعضیا خواسته بودن و از بعضی ها نه ، بعضی ها هم بخاطر همین موضوع نقص مدرک خوردن ...

سوال من هم این بود که آیا کارنامه کل شامل ریز نمرات ترم ها هست کافیه ؟ یا اینکه ریز نمرات تایید شده توسط سازمان مرکزی رو میخان ؟؟؟
2014AS000037xx : C/N ، رویت قبولی : May 5 ، ارسال مدارک : May 13 ، تایید مدارک : May 16 ، سفارت : ابوظبی ،
Current : 9th On January
When you want something all the universe conspires in helping you to achieve it ., Paulo coelho

It's a Learning English Application By U.S Goverment For Whom Just Came To America, Give it a try Guys ... GoodLuck
تشکر کنندگان: Soap McTavish ، azar1348 ، tajhizgaran
(2013-09-06 ساعت 20:47)mohammad19911991 نوشته:  
(2013-09-06 ساعت 17:37)farmiz نوشته:  اگه مدرك ديپلم و فوق ديپلم همراهتون باشه ريز نمرات نميخواد چون من همين مداركو بهشون ارايه كردم ريز نمرات نخواست فقط اگه شك كنن ميخوان اينو مطمنم ريز نمرات جهت ادامه تحصيل ميخوان موفق باشيد

متاسفانه تو این مسئله سلیقه ای برخورد میشه،،، از بعضیا خواسته بودن و از بعضی ها نه ، بعضی ها هم بخاطر همین موضوع نقص مدرک خوردن ...

سوال من هم این بود که آیا کارنامه کل شامل ریز نمرات ترم ها هست کافیه ؟ یا اینکه ریز نمرات تایید شده توسط سازمان مرکزی رو میخان ؟؟؟

شما در حال تحصيل هستيد بهتره ريز نمرات تاييد شده توسط سازمان ببري
تشکر کنندگان: Soap McTavish ، azar1348 ، tajhizgaran
من دانشجو کارشناسی هستم و مشمول.در فرم ها هم زدم دانشجوام و آخرین مدرک تحصیلی رو پیش دانشگاهی زدم.
با این تفاسیر چون نمیتونم مدرک لیسانسم رو آزاد کنم باید برم از لیسانس بخونم.

چند تا سوال در مورد ففسا داشتم که در تایپیک مربوطه جواب خودم رو نگرفتم :
1- من اگه از لیسانس بخوام بخونم و تا 1 سال قبل اینکه in-state بشم میخوام کالج برای آموزش زبان برم.سوال من این هست که میشه از Grant ففسا برای این دوره آموزش زبان استفاده کرد؟
2-بعد از in-state شدن و گذراندن کالج زبان, برای لیسانس اقدام میکنم آیا با توجه به استفاده از Grant در دوره آموزش زبان ,باز هم برای 4 سال لیسانس Grant شامل من میشه؟
3-اگه لیسانسم رو با Loan و Grant سپری کنم اگه بخوام مستر بخونم هم بهم Loan تعلق میگره؟
در واقع سوال آخرم اینکه آیا فقط برای یک دوره(مثلا لیسانس) میشه از خدمات ففسا استفاده کرد و یا تا وقتی درس بخونی و در هر دوره ای باشه میشه از خدماتش استفاده کرد؟
شماره کیس :2014AS55XX/سفارت:ایروان/1 نفر
رؤيت قبولی :May 1/ ارسال فرمها:4 July/تایید: 12 July
کارنت : March 7/نامه دوم:18 March
دریافت ویزا: 7 May یه ضرب
ورود به آمریکا: 10 May
ساکن در دالاس
قسمت اول سفرنامه
تشکر کنندگان: azar1348 ، 5ina
سلام دوستان
کسی میدونه این 2 ستاره که تو ویزا میزنه یعنی چی؟
کیس نامبر:2013AS91XX _تعداد:1نفر _ ارسال مدارک:اکتبر2012 _تاریخ مصاحبه هفته سوم جولای نتیجه:یه ضرب سفرنامه
تشکر کنندگان:
(2013-09-10 ساعت 21:41)amiro0008 نوشته:  سلام دوستان
کسی میدونه این 2 ستاره که تو ویزا میزنه یعنی چی؟
هيچكي نميدونه ، ما هم يكيمون ٢ستاره و ديگري تك ستاره ست.
ستاره ها مهم نيستن، مهم ويزاست
c/n:2013AS97xx ، برنده مرحله دوم . تاریخ رویت قبولی:31 اکتبر(10آبان91)
تاریخ ارسال فرمها: 7نوامبر، آرامکس❤ 2نفر❤ تاريخ كارنت شدن:10مي? نامه دوم:17می
مصاحبه: ایروان ٨ جولاي. كليرنس: ٨ آگوست. دريافت ويزا: ١٤ آگوست . ورود به آمريكا: ٦ دسامبر٢٠١٣ ،سياتل
منتظرسراي ٢٠١٣ - سفرنامه - ١١٨ مهاجرسرا - منتظرسراي ٢٠١٤ - جمع بندي كليرنس٢٠١٣
تشکر کنندگان: kasrafo ، KIMIA2005 ، morvarid1364 ، aghaghia ، roeentan
سلام دوستان، من برنده 2014 هستم و میخام بدونم بقیه خانواده هنوز شانسی دارن که در اکتبر پذیرفته بشن؟ اصلن کسی از 2013 برنده اکتبر یوده؟
تشکر کنندگان:
(2013-09-11 ساعت 11:38)farid1364 نوشته:  سلام دوستان، من برنده 2014 هستم و میخام بدونم بقیه خانواده هنوز شانسی دارن که در اکتبر پذیرفته بشن؟ اصلن کسی از 2013 برنده اکتبر یوده؟

بله، بنده برنده اكتبر بودم
c/n:2013AS97xx ، برنده مرحله دوم . تاریخ رویت قبولی:31 اکتبر(10آبان91)
تاریخ ارسال فرمها: 7نوامبر، آرامکس❤ 2نفر❤ تاريخ كارنت شدن:10مي? نامه دوم:17می
مصاحبه: ایروان ٨ جولاي. كليرنس: ٨ آگوست. دريافت ويزا: ١٤ آگوست . ورود به آمريكا: ٦ دسامبر٢٠١٣ ،سياتل
منتظرسراي ٢٠١٣ - سفرنامه - ١١٨ مهاجرسرا - منتظرسراي ٢٠١٤ - جمع بندي كليرنس٢٠١٣

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان