کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳
(2012-08-28 ساعت 10:10)Elmy نوشته:  با سلام به تمامی دوستان
من هنگام پر کردن فرمها سفارت آنکارا رو ب انتخاب کردم ولی الان می خوام سفارتم و تغییر بدم من این ایمیل و برای کنتاکی فرستادم :

Dear Sir / Madam

Hello, Before any thing else , I must thank you for your hard working
With many apologies, on the form number : DSP122 that I've posted to you, I was asked to do an interview in Embassy in Ankara on Turky, If possible please changing it to the Embassy in Abu Dhabi on Dubai, My Case Number is : 2013AS****. Thanks for every things ... ,

و اونام پاسخم و اینطوری دادن :

Thank you for your inquiry.
If you have relocated and wish to attend your interview at a different embassy, you must provide KCC with your former address and your new physical address (P O Boxes and In Care of Addresses do not justify a change of embassy) to prove your residency in that country. If your interview has already been scheduled, you must contact the embassy to determine if your case can be transferred to a different embassy.
لطقاْ منو راهنمایی کنید که الان باید براشون چی بفرستم Sad
Dear Sir / Madam
As you know, US embassy in Iran is closed and currently I live in Iran. Due to my Last Email my current Address has not changed and as I told you it's easier for me to attend my interview at Abu Dhabi embassy. Also my case has not been current yet and no interview has been scheduled for me. So respectfully I want to ask if it is possible for you to transfer my interview .
from Ankara to Abu Dhabi. Thank you in advance.
Best Regards

البته چون شما اطلاعاتی در باره کیست ندادی من فرض کردم که کیس شما هنوز کارنت نشده... اگه کارنت شده باشه باید با خود سفارت مکاتبه کنی
2013AS000035XX Post :Abu Dhabi, Interview Date : February 2013
سفرنامه
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، Given ، Saeedv13 ، rezagh ، ASALI ، Sepasttian ، j@vad
(2012-08-28 ساعت 13:46)enchantress_boy نوشته:  
من هنگام پر کردن فرمها سفارت آنکارا رو ب انتخاب کردم ولی الان می خوام سفارتم و تغییر بدم من این ایمیل و برای کنتاکی فرستادم :

Dear Sir / Madam

With many apologies, on the form number : DSP122 that I've posted to you, I was asked to do an interview in Embassy in Ankara on Turky, If possible please changing it to the Embassy in Abu Dhabi on Dubai, My Case Number is : 2013AS****. Thanks for every things ... ,

If you have relocated and wish to attend your interview at a different embassy, you must provide KCC with your former address and your new physical address (P O Boxes and In Care of Addresses do not justify a change of embassy) to prove your residency in that country. If your interview has already been scheduled, you must contact the embassy to determine if your case can be transferred to a different embassy.
Dear Sir / Madam
As you know, US embassy in Iran is closed and currently I live in Iran. Due to my Last Email my current Address has not changed and as I told you it's easier for me to attend my interview at Abu Dhabi embassy. Also my case has not been current yet and no interview has been scheduled for me. So respectfully I want to ask if it is possible for you to transfer my interview .
Best Regards

البته چون شما اطلاعاتی در باره کیست ندادی من فرض کردم که کیس شما هنوز کارنت نشده... اگه کارنت شده باشه باید با خود سفارت مکاتبه کنی

انگار این جوابی که میفرستن از پیش تعیین شده است. چون برای موقعیت های مختلف همین جواب رو دادن. من میخواستم محل مصاحبه رو به سفارت امریکا توی مالزی تغییر بدم. همین جواب رو دادن به من. به نظرتون درسته که دوباره باهاشون مکاتبه کنم؟؟؟؟
حلقه پیر مغان از ازلم در گوش است... برهمانیم که بودیم و همان خواهد بود

CN :2013AS0000023$$*رويت قبولي : 8 May* ارسال فرم‌ها : 21 May*سفارت: ابوظبی*دريافت نامه دوم Sep 22: * تاريخ مصاحبه: ژانویه 2013 (تغییر تاریخ مصاحبه) * ویزا: یکضرب * سفرنامه
تشکر کنندگان:
سلام من عضو جدیدم .می خواستم سوال کنم الان تا 1900 کارنت شدن .تو سایت دیدم درسته؟
تشکر کنندگان:
(2012-08-29 ساعت 21:59)laptop نوشته:  سلام من عضو جدیدم .می خواستم سوال کنم الان تا 1900 کارنت شدن .تو سایت دیدم درسته؟

سلام. خوش اومدید. بله درست دیدید.
اطلاعات خیلی زیادی توی این تاپیک ها در همه مواردی که ممکنه براتون سوال باشه وجود داره.
امیدوارم با مطالعه ازشون استفاده کنید.
2013AS1017 ≈≈ ویزا از سفارت ایروان ≈≈ ساکن مریلند، ویرجینیا از ۱ اپریل ۲۰۱۳ ≈≈ داستان من و لاتاری ۲۰۱۳
تشکر کنندگان: ASALI ، hassan1358arab ، sayeh_m ، saeed2568 ، Ali DV-2013 ، rezagh ، hamedhamed ، armin1
(2012-08-29 ساعت 21:46)نازنین 932 نوشته:  
(2012-08-28 ساعت 13:46)enchantress_boy نوشته:  

Dear Sir / Madam

Dear Sir / Madam
Best Regards

انگار این جوابی که میفرستن از پیش تعیین شده است. چون برای موقعیت های مختلف همین جواب رو دادن. من میخواستم محل مصاحبه رو به سفارت آمریکا توی مالزی تغییر بدم. همین جواب رو دادن به من. به نظرتون درسته که دوباره باهاشون مکاتبه کنم؟؟؟؟

بله از پیش تعیین شده هستش...با توجه به متن ایمیلی که Elmy به KCC زده و پاسخ اونها، مشخصه که کسی که به ایمیل ایشون جواب داده اصلا توجه نکرده که تو ایران سفارت امریکا وجود نداره و گویا پیش فرض KCC برای عوض کردن سفارت اینه که آدرس شخص از یه کشور به کشور دیگه عوض بشه.
2013AS000035XX Post :Abu Dhabi, Interview Date : February 2013
سفرنامه
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، rezagh ، نازنین 932 ، sweety.alireza
گویا انتظار برای دوستان کارنت شده رو به پایان هست.....

فکر کنم داره یه اتفاق جدیدی میوفته....
بنده وقتی وارد سایت می شم یه همچین پیغامی میده
An unexpected error has occurred. Unable to load DLL 'OraOps10.dll': The specified module could not be found. (Exception from HRESULT: 0x8007007E)

امیدوارم به خاطر این باشه که دارن نامه دوم رو قرار می دن .....
چون گویا نمیتونه پیدا کنه....
دوستان که سررشته تو علم کامپیوتر دارند نظر بدهند ..... البته یکی از دوستان هم لطف کردند و جواب زیر رو ارسال کردند که امیدوارم زودتر تغییرات صورت پذیرد....

"با سلام
این error مربوط به پایپاه داده oracle هستش که احتمالا سایت در حاله تغییره و به روز رسانی خواهد شد، به امید قبولی همه دوستان."
2013AS00/ رویت قبولی : May-02-2012/ ارسال فرمهای سری اول: May-09-2012/ آنکارا / یک نفر / مصاحبه: اوایل نوامبر/ اخذ ویزا: روز مصاحبه / ایالت تگزاس - هوستون Cool
تشکر کنندگان: Emma_a432 ، peyman1355 ، aziking ، Ali DV-2013 ، سارا2013 ، barmak
(2012-08-30 ساعت 09:26)achi686 نوشته:  گویا انتظار برای دوستان کارنت شده رو به پایان هست.....

فکر کنم داره یه اتفاق جدیدی میوفته....
بنده وقتی وارد سایت می شم یه همچین پیغامی میده
An unexpected error has occurred. Unable to load DLL 'OraOps10.dll': The specified module could not be found. (Exception from HRESULT: 0x8007007E)

امیدوارم به خاطر این باشه که دارن نامه دوم رو قرار می دن .....
چون گویا نمیتونه پیدا کنه....
دوستان که سررشته تو علم کامپیوتر دارند نظر بدهند ..... البته یکی از دوستان هم لطف کردند و جواب زیر رو ارسال کردند که امیدوارم زودتر تغییرات صورت پذیرد....

"با سلام
این error مربوط به پایپاه داده oracle هستش که احتمالا سایت در حاله تغییره و به روز رسانی خواهد شد، به امید قبولی همه دوستان."

پیغام ربطی به کیسیتون نداره ، سایت در حال تغییر کردنه و همون مورد اوراکل درست هست که گفتن ! Wink
مورد خاصی نیس کلا ، حتما مصاحبه رو میترکونی !Big Grin
شماره کیس: 2013AS00005xxx
کنسولگری:ایروان
ارسال فرمهای سری اول:31 خرداد (20 June)
کارنت شدن کیس: 12 بهمن (31 January )
از July 2013 در ویرجینیا ساکنم.
تشکر کنندگان: achi686 ، mrr777 ، barmak
(2012-08-30 ساعت 09:32)sert3e نوشته:  اقا 11 Sep کسی واسه مصاحبه ابوظبی نبود ؟

درود بر شما

يعني 12 روز ديگه وقت مصاحبه شماست تو ابوظبي؟ اگر اينطوره بهتون كي اعلام كردند و از كجا اعلام شده (KCC يا سفارت امريكا در ابوظبي ) و اگر ممكنه بفرمائيد كيس نامبرتون چند رقميه؟

از شما بابت توضيحاتتون سپاسگزارم
كيس نامبر 2013AS000006XX/نامه اول:MAY1 2012/سفارت:ANK/كارنت شدن كيس:OCT/نامه دوم:SEP/مصاحبه:NOV/كليرنس: 44 روز/دريافت ويزا:16 Jan/مقصد:سياتل/ تاريخ حدودي ورود به سياتل:May
تشکر کنندگان:
(2012-08-30 ساعت 11:13)peyman1355 نوشته:  
(2012-08-30 ساعت 09:32)sert3e نوشته:  اقا 11 Sep کسی واسه مصاحبه ابوظبی نبود ؟

درود بر شما

يعني 12 روز ديگه وقت مصاحبه شماست تو ابوظبي؟ اگر اينطوره بهتون كي اعلام كردند و از كجا اعلام شده (KCC يا سفارت امريكا در ابوظبي ) و اگر ممكنه بفرمائيد كيس نامبرتون چند رقميه؟

از شما بابت توضيحاتتون سپاسگزارم

ایشون 100% از برندگان 2012 هستن....چون همون طو ر که می دونید مصاحبه 2013 ای ها از اکتبر شروع میشه
شماره کیس : ##20130000 - کنسوگری : آنكارا - مصاحبه : اواخر آبان تعداد : 2نفر - تاریخ دریافت ویزا : 2 روز بعد از مصاحبه
زمان ورود : Feb 2013 - شهر : سنفرانسیسکو ---- سفرنامه بخش
تشکر کنندگان: Ali DV-2013 ، mrr777 ، rezagh ، barmak ، amirhr123
سلام دوستان میشه یکی به من بگه از کجا باید متوجه بشیم که نامه ی دوم می یاد؟
اصلا نامه دوم کجا می یاد؟؟ ):
تاریخ مصاحبه از کجا معلوم میشه؟؟؟
من می رم تو سایت سفارت آنکارا قسمت INTERVIEW SCHEDULE بعدDiversity Visas (Lottery)
اما همش واسه 2012 و قدیمیه!!!1
اگه سوالم تکراریه ببخشید
تشکر کنندگان:
(2012-08-30 ساعت 18:28)my2220 نوشته:  سلام دوستان میشه یکی به من بگه از کجا باید متوجه بشیم که نامه ی دوم می یاد؟
اصلا نامه دوم کجا می یاد؟؟ ):
تاریخ مصاحبه از کجا معلوم میشه؟؟؟
من می رم تو سایت سفارت آنکارا قسمت INTERVIEW SCHEDULE بعدDiversity Visas (Lottery)
اما همش واسه 2012 و قدیمیه!!!1
اگه سوالم تکراریه ببخشید

با سلام.شما باید به همون صفحه ای که برنده شدنتون را دیدید برید دوباره کانفیر میشن نامبرتون را وارد کنید این دفعه یک صفحه جدید باز می شه که تاریخ مصاحبتون در آن مشخص شده.البته به شرط اینکه کارنت شده باشید.
2013AS2xx، ارسال مدارک:آگست/تاریخ مصاحبه:فوريه آنکارا/2 نفر/كلير 8 may
انجمن مهندسین عمران مهاجرسرا
تشکر کنندگان: my2220
(2012-08-24 ساعت 12:29)Saeedv13 نوشته:  سلام به همگی
قسمت سوم خلاصه ی سفرنامه های 2012 آماده شد. قبل از مرور این پست به نکات زیر توجه کنید:
...

ممنون عمو سعید، خیلی خوب ننوشتید.اما اونجا بیشتر چه سوالاتی می پرسن؟ در مورد شغل چقدر حساسیت نشون میدن؟من شنیدم به شغلای دولتی گیر میدن؟
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، barmak
(2012-08-31 ساعت 13:07)sonami نوشته:  ممنون عمو سعید، خیلی خوب ننوشتید.اما اونجا بیشتر چه سوالاتی می پرسن؟ در مورد شغل چقدر حساسیت نشون میدن؟من شنیدم به شغلای دولتی گیر میدن؟
سلام سونامی جان
اینها تمام سئوالاتی بود که از ایرانی های مصاحبه رفته پرسیده بودن. آره گیر میدن ولی گیرشون به صورت صدور برگه ی آبی هست. یعنی اونایی که کار دولتی دارن یک ضرب نمی گیرن. من خودم 12 ساله کارمند رسمی دولتم و محقق (Researcher) هم محسوب میشم. یعنی بد از بدتر. خودمو برای برگه ی آبی با سی وی و فرم نه سئوالی آماده کردم. نگران نباش. از نگرانی چیزی عایدت نمیشه. 12 ساله که نونخور دولتم، چه از دولت خوشم بیاد چه نیاد. بابت این مدت ازشون متشکرم هستم. حالا هم بالاخره یه جایی باید تلافیش در بیاد. توکل به خدا.
یه سوالی
کار کردن تو بیمارستان ایرانی های دبی که وابسته به هلال احمر ایران هست کار دولتی محسوب میشه یا نه ؟
2013AS78xx/ابوظبی/۱ نفر/ارسال فرم: ۱۱ جون/ کارنت: ۱۱ مارچ/مصاحبه: ۲۲ می/هزینه‌ها: ۲۷۰۰ درهم/سیاتل/ویزا یکضرب/سفرنامه
از امارات متحده تا ایالات متحده
تشکر کنندگان: bayat_r
(2012-08-31 ساعت 20:39)mahdi/sh نوشته:  یه سوالی
کار کردن تو بیمارستان ایرانی های دبی که وابسته به هلال احمر ایران هست کار دولتی محسوب میشه یا نه ؟

به نظر من دولتی.
تازه اگر هر روز صبح بری نون سنگک از فروشگاه ایرانی های دم در کوچیکه هم خرید کنی که واویلا اگر بلیط هم از اون خانمه نماینده ماهان پشت بخش کودکان بگیری هم که دیگه هیچی... Big Grin
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin
تشکر کنندگان: mahdi/sh ، rezagh

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان