کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳
سلام خدمت همه دوستان
من از جدول بولتن ویزاهای سال 2013 دیدم کیس نامبرهای زیر 1900 فعلا کارنت شدن . راستش من 2 سپتامبر فهمیدم جزو برنده ها هستم و زود فرمهارو پر کردم و فرستادم میخواستم بدونم منتظر جواب اونا باشم یا email بزنم بهشون
**CN: AS2013000073
تعداد نفرات کیس:2
شهر : تبریز
رویت قبولی:Sep 1 , 2012
ارسال فرمهای اولیه:Sep 5 , 2012 - پست DHL
مصاحبه w2 may - سفارت ابوظبی - کلیرنس 42 روز

تشکر کنندگان: 3pideh ، sayeh_m
(2012-09-09 ساعت 11:29)yousef_eidi نوشته:  سلام خدمت همه دوستان
من از جدول بولتن ویزاهای سال 2013 دیدم کیس نامبرهای زیر 1900 فعلا کارنت شدن . راستش من 2 سپتامبر فهمیدم جزو برنده ها هستم و زود فرمهارو پر کردم و فرستادم میخواستم بدونم منتظر جواب اونا باشم یا email بزنم بهشون
دوست عزیز تبریک میگم .
اگر الان ایمیل بزنید جواب درستی نمی گیرین چون فرمها رو تازه فرستادین . حدود دو هفته دیگه ایمیل بزنید و ببنید که مدارکتون قابل قبول بوده یا نه . اون موقع جواب شما رو میدن .در کل فکر میکنم حدودا" 6 تا 8 هفته زمان لازمه که مدارک رو بررسی کنن Smile
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
تشکر کنندگان: pooya.n ، yousef_eidi ، rezagh ، amir0_0amir ، Saeedv13
(2012-09-09 ساعت 11:45)sayeh_m نوشته:  
دوست عزیز تبریک میگم .
اگر الان ایمیل بزنید جواب درستی نمی گیرین چون فرمها رو تازه فرستادین . حدود دو هفته دیگه ایمیل بزنید و ببنید که مدارکتون قابل قبول بوده یا نه . اون موقع جواب شما رو میدن .در کل فکر میکنم حدودا" 6 تا 8 هفته زمان لازمه که مدارک رو بررسی کنن Smile

فعتا تا چه کیس نامبرهایی کارنت شدن وبا توجه به اینکه 20 روز باقی مونده و شما میگین 6-8 هفته طول میکشه پرونده من چی میشه اخه اون موقع میفته بعده سپتامبر . واینکه تا چه شمارههایی کارنت شدن از 2013. ممنون میشم

تشکر کنندگان:
Smile
(2012-09-09 ساعت 11:52)yousef_eidi نوشته:  
(2012-09-09 ساعت 11:45)sayeh_m نوشته:  
دوست عزیز تبریک میگم .

فعتا تا چه کیس نامبرهایی کارنت شدن وبا توجه به اینکه 20 روز باقی مونده و شما میگین 6-8 هفته طول میکشه پرونده من چی میشه اخه اون موقع میفته بعده سپتامبر . واینکه تا چه شمارههایی کارنت شدن از 2013. ممنون میشم
دوست عزیز
خودتون که نوشتین تا 1900 کارنت شدنSmileشما تازه 8 روزه که مدارک رو فرستادین و باید منتظر بشین که مدارکتون رو بررسی کنن .چیز خاصی نمیشه فقط زمان مصاحبتون عقبتر میفته البته اگر کیس نامبرتون زیر 1900 هست . البته بچه هایی که کارنت شدن و آنکارا سفارتشون آنکارا هست هنوز تاریخ مصاحبه نگرفتن و منتظر هستیم Smile اون 6 تا 8 هفته هم با توجه به ایمیلهایی که قبلا" سفارت در جواب دوستان داده بود میگم .حتی ممکنه کمی هم بیشتر از این باشه ولی به هر حال نگران نباشید . به کارهای دیگه تون برسین Smile
موفق باشین Smile
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
تشکر کنندگان: bayat_r ، rezagh ، amir0_0amir ، Saeedv13
من از جدول بولتن ویزاهای سال 2013 دیدم کیس نامبرهای زیر 1900 فعلا کارنت شدن .

فعلا تا چه کیس نامبرهایی کارنت شدن
چو دانی و پرسی سئوالت خطاست
Big Grin
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin
تشکر کنندگان: rezagh ، amir0_0amir ، sayeh_m ، Saeedv13
(2012-09-09 ساعت 11:59)bayat_r نوشته:  

Big Grin

کیس نامبر من 7000 هستش به نظرتون کی میغته تاریخ مصاحبم تو انکارا؟

تشکر کنندگان:
ضمن تاييد فرمايشات سروش عزيز در مورد دلايل تاخير بايد بگم در چند سفرنامه 2012 كه قديمي هم نبودن و اخيرا انجام شده بودن بچه‌ها گفتن كه سفارت كار بنايي داشت و داشتن بخش‌هايي داخلي از سفارت رو بازسازي و ترميم مي‌كردن. به نظرم اين هم ميتونه يكي از دلايل باشه نه فقط شلوغي يا انتخابات و غيره.

[/quote]
ای داد بیداد اگه بناهای اونام مثل ایران باشن که به سلامتی باید فعلا بیخیال مصاحبه باشین Big Grin
ما پارسال یه تعمیرات جزئی یک هفته ای داشتیم با اجازتون دو ماه و نیم طول کشید با این حساب تاریخ مصاحبه ها رو سه ماه عقب بکشید Big Grin
بیات جان تا اولین مصاحبه سه ماه دیگر باقی مانده تصحیح کن Big Grin
کیس نامبر :2013AS000068XX---تاریخ کارنت شدن :11 مارچ ---تاریخ مصاحبه :2 می ---محل مصاحبه :آنکارا -کلیرنس :2 می -تاریخ کلیر شدن : 18 june-مقصد :دالاس

تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، bayat_r ، amir0_0amir ، sayeh_m ، Saeedv13 ، achi686
مگه دکتر اونگان نگفته 1 ماه قبل از مصاحبه بایستی وقت مدیکال بگیرین حالا اگه کسی مصاحبش اول اکتبر باشه بایستی تا الان وقت مدیکالش رو میگرفت دیگه حالا چی میشه؟

(2012-09-09 ساعت 12:16)yousef_eidi نوشته:  کیس نامبر من 7000 هستش به نظرتون کی میغته تاریخ مصاحبم تو انکارا؟

تا 1900 که واس اکتبر هستن ولی هنوز تاریخ مصاحبمون مشخص نیس حالا شما بایستی منتظر بمونین که سری اول مشخص شه بعدش میتونین یه حدس نسبی داشته باشین.
کیس نامبر:2013AS00000XXX -کنسولگری:آنکارا - افراد کیس:3 -مصاحبه:NOV,دریافت برگه آبی و فرم 9 سئوالی -20 DEC کلیر شدیمBig Grin
تشکر کنندگان: Saeedv13
(2012-09-09 ساعت 12:32)AMIR2852 نوشته:  سلام به همه دوستان عزیز... من مدارکم رو حدود سه هفته است که با آرامکس به KCC پست کردم . بعد از چند روز یک ایمیل هم براشون فرستادم که تایید کنن که مدارک رسیده یا نه ( به پیوست همین ایمیل یه بار هم کل مدارک رو اسکن و ارسال کردم ) اما هیچ جوابی بصورت ای میل دریافت نکردم . بعد از یک هفته دوباره ایمیل مذکور رو فرستادم . ولی هنوز هیچ پاسخی دریافت نکردم . نگرانم ... علتش چی هست ؟؟؟
......
دوست خوبم
سئوالهات رو یکجا بنویس همه آدمهایی که تو فروم های مختلف می بینید یکی هستند و به همه فروم ها سر میزنند. (فروم گردی). اگر بتونن حتماً به شما در همان اولین فروم جواب میدهند.
در ضمن سرشون خیلی شلوغه و نیازی به ایمیل زدن نیست اگر هم بزنی زود جوابت رو نمی دهند

(2012-09-09 ساعت 12:06)yousef_eidi نوشته:  
(2012-09-09 ساعت 11:59)bayat_r نوشته:  

Big Grin

کیس نامبر من 7000 هستش به نظرتون کی میغته تاریخ مصاحبم تو انکارا؟
درباره مصاحبه حدس می شه زد و من حدس می زنم باید برای عید برنامه ریزی کنی

تشکر کنندگان: saljoogh ، امیر مهاجر ، yousef_eidi ، amir0_0amir ، sayeh_m ، Saeedv13
(2012-09-09 ساعت 10:12)omidooo نوشته:  
(2012-09-08 ساعت 19:39)Sheriff نوشته:  
(2012-09-08 ساعت 19:18)sayeh_m نوشته:  
(2012-09-08 ساعت 00:30)Sheriff نوشته:  باور کنید دلم برای کاربر عادی شدن و شیطنت کردن یه ذره شده!
كلانتر جان مگه بهت گفتن چون مدير شدي نبايد حرف بزني ؟ عادي باش خب . هم مديريت كن ، هم شيطنت كن، اصلاً هر كاري دوست داري بكن ، اين دو روز دنيا ارزش حسرت خوردن نداره Big Grin حالا بيا تو گفتگوي آزاد يك كمي بيشتر سربسرت بذارم Big GrinTongue

یعنی بیام اینجا آتیش روشن کنم، بعد آتیش شماها رو خاموش کنم؟!
نه نمیشه، راه نداره!
فعلا چهار چشمی باید حواسم به شیطنتای شما باشه. WinkSmile

کلانتر جان میخوای تقسیم کار کنیم برادر . یا تو شیطنت کن من با بیل خاموش میکنم یا من شیطنت میکنم تو با بیل خاموش کن.
راستی واقعا خوشحالم که این تاپیک دوباره داره رونق میگیره. باور کنید من اول این تاپیک رو چک میکنم بعدش ایمیل هام و بعدش سایت های دیگهWink.
موفق باشید.

امید جان
من پیشنهاد بهتری دارم، شما دو نفر شیطنت کنید، ما هم به مدیران گزارش میدیم Big Grin (صدرا، لیلی و سینت و فروزن(هممون فروزن رو هنوز مدیر میدونیم))
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، amir0_0amir ، sayeh_m ، Saeedv13 ، r_ent ، afs ، Omidooo ، achi686
(2012-09-09 ساعت 12:53)mehdi.pazoki نوشته:  
(2012-09-09 ساعت 10:12)omidooo نوشته:  
(2012-09-08 ساعت 19:39)Sheriff نوشته:  
(2012-09-08 ساعت 19:18)sayeh_m نوشته:  
(2012-09-08 ساعت 00:30)Sheriff نوشته:  باور کنید دلم برای کاربر عادی شدن و شیطنت کردن یه ذره شده!
كلانتر جان مگه بهت گفتن چون مدير شدي نبايد حرف بزني ؟ عادي باش خب . هم مديريت كن ، هم شيطنت كن، اصلاً هر كاري دوست داري بكن ، اين دو روز دنيا ارزش حسرت خوردن نداره Big Grin حالا بيا تو گفتگوي آزاد يك كمي بيشتر سربسرت بذارم Big GrinTongue

یعنی بیام اینجا آتیش روشن کنم، بعد آتیش شماها رو خاموش کنم؟!
نه نمیشه، راه نداره!
فعلا چهار چشمی باید حواسم به شیطنتای شما باشه. WinkSmile

کلانتر جان میخوای تقسیم کار کنیم برادر . یا تو شیطنت کن من با بیل خاموش میکنم یا من شیطنت میکنم تو با بیل خاموش کن.
راستی واقعا خوشحالم که این تاپیک دوباره داره رونق میگیره. باور کنید من اول این تاپیک رو چک میکنم بعدش ایمیل هام و بعدش سایت های دیگهWink.
موفق باشید.

امید جان
من پیشنهاد بهتری دارم، شما دو نفر شیطنت کنید، ما هم به مدیران گزارش میدیم Big Grin (صدرا، لیلی و سینت و فروزن(هممون فروزن رو هنوز مدیر میدونیم))

من می گم شما شیطونی کنید ما به هیچ کس نمی گیم. اگه فهمیدن بگید مامان سایه گفت یا عمو سعید بود.عمو سعید هم معذرت خواهی می کنه تموم میشه

تشکر کنندگان: amir0_0amir ، sayeh_m ، Saeedv13 ، afs ، ehsan_ati
(2012-09-09 ساعت 10:12)omidooo نوشته:  کلانتر جان میخوای تقسیم کار کنیم برادر . یا تو شیطنت کن من با بیل خاموش میکنم یا من شیطنت میکنم تو با بیل خاموش کن.
...

امیدووو جان من همیشه با کار گروهی موافق بودم. ولی با بیل موافق نیستم. من هنوز خودمو از کاربرای 2013 میدونم همون با آب هم میشه خاموش کرد. Wink نهایتش با کف!
مهدی جان یه اتفاقاتی اینجا میفته که وقتی بهش فکر میکنی کل مسائل برات یه جور دیگه میشه! یه روز میبینم پستامو گزارش میکنند. در حالیکه خودم تنها مدیر بیدار تو فروم هستم. باید به پست خودم رسیدگی کنم، اگر دیدم خلاف مقرراته خودمو تنبیه کنم و اگر دیدم نیست، خب نادیده بگیرم! Smile
یه روز میبینم یه نفر یه گوشه دیگر مهاجرسرا که من مدیر نیستم یه دسته گلی به آب داده که سایت رو به خطر انداخته، اونوقت من مجبورم جلوی فعالیت اون بنده خدا رو بگیرم ولی پستشو هم گزارش کنم که تا مدیر اون بخش بیدار بشه (به خاطر اختلاف ساعت) و بیاد رسیدگی کنه، عالمی از اون تاپیک جدید فیض بردن! Wink
خلاصه خواستم بگم فکر نکن خیلی خلاقیت به خرج دادی. ماشالا اینجا خیلیها خلاق زاده شدن و دست شما رو از پشت بستن. Big Grin
عمو سعید هم همچین بیراه نمیگه. یه چیزایی دیده از من که میگه شیطنت دارم هنوز. حالا اینم از بزرگی خودشه که مچمونو میگیره و به رومون هم نمیاره. Wink
مراقب این بیات عزیز هم باشید. نمیدونم چرا زده تو کار مشاعره. البته خیلی قشنگه و ما لذت میبریم. ولی من نگران خودشم. خدا آخر عاقبت هممونو به خیر کنه.
تشکر کنندگان: el333 ، hassan1358arab ، amir0_0amir ، sayeh_m ، bayat_r ، mehdiii ، Saeedv13 ، r_ent ، Ali DV-2013 ، afs ، Omidooo ، ehsan_ati ، achi686
ساعت 14:00 یکشنبه 19 شهریور 1391
دلار 2400 تومان شد
شاد باشید همیشه .......!!! Sad Sad Sad
64##/ افراد کیس:1 نفر/ مصاحبه: 10 آپریل-ایروان/کلیرنس بعد از 50 روز/ ایالت انتخابی: ویرجینیا
تشکر کنندگان: storagemeter ، Salvaa ، ehsan_ati ، parsush
با تشکر از MPU من مصاحبه ام افتاده آنکارا می خواستم بدونم می تونم به باکو تغییرش بدم و اگه اینکار عملیه آزمایشات پزشکی را باید چیکارش کنم؟

با تشکر از MPU من مصاحبه ام افتاده آنکارا می خواستم بدونم می تونم به باکو تغییرش بدم و اگه اینکار عملیه آزمایشات پزشکی را باید چیکارش کنم؟
تشکر کنندگان:
سلام
از اونجایی که فکر میکنم از زمان دریافت نامه دوم تا ارسال مدارک فرصت کمی خواهیم داشت (مخصوصا کیس نامبرهای پائین) میشه لطفا دوستای با تجربه بگن غیر از مدارکی که صراحتا تو سایت سفارت آنکارا ذکر شده چه مدارکی رو باید ارسال کرد؟مثلا گواهی کار از جایی که کار میکنیم و...
همچنین Contact Information موجود در سایت که در آخر توضیحات اومده امسال یک صفحه ای شده و انگار دیگه به اطلاعات سفرهای خارجی وغیره نیازی ندارند! نظر شما چیه؟همینو باید پر کنیم؟
کیس نامبر :2013AS1XX / آنکارا / 2 نفر /مصاحبه:w4 نوامبر /کلیر شدن: 11 JAN/ ورود به نیویورک:۹ فوریه/ساكن هيوستون
سفرنامه
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان