کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳
(2012-09-10 ساعت 07:52)aminkhoshgeleh نوشته:  آیا مدارک رو از همین الان باید به سفارت بفرستیم یعنی قبل از کارنت شدن یا باید منتظر کارنت شدن باشیم؟

بعد از کارنت شدن و تعیین زمان مصاحبه
باید طوری بفرستی که 15 روز قبل از مصاحبه به دستشون برسه
البته اگه سفارتت آنکاراس چون ابوظبی احتیاج به ارسال زودتر مدارک نداره
2013AS000035XX Post :Abu Dhabi, Interview Date : February 2013
سفرنامه
تشکر کنندگان: Saeedv13
(2012-09-09 ساعت 16:56)mdna نوشته:  سلام
از اونجایی که فکر میکنم از زمان دریافت نامه دوم تا ارسال مدارک فرصت کمی خواهیم داشت (مخصوصا کیس نامبرهای پائین) میشه لطفا دوستای با تجربه بگن غیر از مدارکی که صراحتا تو سایت سفارت آنکارا ذکر شده چه مدارکی رو باید ارسال کرد؟مثلا گواهی کار از جایی که کار میکنیم و...
همچنین Contact Information موجود در سایت که در آخر توضیحات اومده امسال یک صفحه ای شده و انگار دیگه به اطلاعات سفرهای خارجی وغیره نیازی ندارند! نظر شما چیه؟همینو باید پر کنیم؟

شما کدوم لینک و دیدی که می گید یه صفحه ای ؟
من که دانلود کردم دو صفحه ای بود همه اطلاعاتم می خواست
راهی که خدا برای تو در نظر گرفته است را باید بپیمایی !! حق انتخابی نیست!
تشکر کنندگان:
(2012-09-10 ساعت 09:49)IN.USA@2013 نوشته:  
از اونجایی که فکر میکنم از زمان دریافت نامه دوم تا ارسال مدارک فرصت کمی خواهیم داشت (مخصوصا کیس نامبرهای پائین) میشه لطفا دوستای با تجربه بگن غیر از مدارکی که صراحتا تو سایت سفارت آنکارا ذکر شده چه مدارکی رو باید ارسال کرد؟مثلا گواهی کار از جایی که کار میکنیم و...
همچنین Contact Information موجود در سایت که در آخر توضیحات اومده امسال یک صفحه ای شده و انگار دیگه به اطلاعات سفرهای خارجی وغیره نیازی ندارند! نظر شما چیه؟همینو باید پر کنیم؟

http://photos.state.gov/libraries/turkey...072712.pdf
کیس نامبر :2013AS1XX / آنکارا / 2 نفر /مصاحبه:w4 نوامبر /کلیر شدن: 11 JAN/ ورود به نیویورک:۹ فوریه/ساكن هيوستون
سفرنامه
تشکر کنندگان:
مرسی enchantress_boy لطفا اگه لیست مدارک رو داری به ما هم بده اگه مقدروه یه سوال دیگه که آیا kcc ودش لیست مدارک و میده یا از سایت سفارت باید بگیریم و با چه وسیله ای بفرستیم که سالم و بموقع به دست سفارت برسه.
تشکر کنندگان: pooya.n
[quote='mdna' pid='212120' dateline='1347193602']
سلام

درود بر شما

من هم سوال دوست گراميمون رو دارم، با توجه به اينكه فكر ميكنم از زمان دريافت نامه دوم تا زمان مصاحبه زمان كمي خواهيم داشت براي ترجمه مدارك و ارسال و گرفتن وقت معاينات پزشكي و تهيه بليط وهتل و ..... نياز به حداقل يك ماه زمان داريم و كيس نامبرمون هم رقمش پايينه ، لذا حدودا اين بازه زماني چند روز خواهد بود؟ از دوستان با تجربه بابت راهنماييشون صميمانه سپاسگزارم
كيس نامبر 2013AS000006XX/نامه اول:MAY1 2012/سفارت:ANK/كارنت شدن كيس:OCT/نامه دوم:SEP/مصاحبه:NOV/كليرنس: 44 روز/دريافت ويزا:16 Jan/مقصد:سياتل/ تاريخ حدودي ورود به سياتل:May
تشکر کنندگان: pooya.n
(2012-09-10 ساعت 10:37)peyman1355 نوشته:  [quote='mdna' pid='212120' dateline='1347193602']
سلام

درود بر شما

من هم سوال دوست گراميمون رو دارم، با توجه به اينكه فكر ميكنم از زمان دريافت نامه دوم تا زمان مصاحبه زمان كمي خواهيم داشت براي ترجمه مدارك و ارسال و گرفتن وقت معاينات پزشكي و تهيه بليط وهتل و ..... نياز به حداقل يك ماه زمان داريم و كيس نامبرمون هم رقمش پايينه ، لذا حدودا اين بازه زماني چند روز خواهد بود؟ از دوستان با تجربه بابت راهنماييشون صميمانه سپاسگزارم
سلام
پیمان جان شما مدارکت رو ترجمه کن زودتر بقیه اش رو باید صبر کنی Smile
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
تشکر کنندگان: peyman1355 ، aziking ، rezagh
(2012-09-10 ساعت 10:45)sayeh_m نوشته:  [quote='peyman1355' pid='212335' dateline='1347257275']
[quote='mdna' pid='212120' dateline='1347193602']
سلام

درود بر شما

سلام
پیمان جان شما مدارکت رو ترجمه کن زودتر بقیه اش رو باید صبر کنی Smile

درود بر شما سايه جان

ترجمه مدارك حداكثر 10 روزه آماده ميشه ( طبق گفته دارالترجمه ) اما مشكل اينجاست كه ممكنه اداره مهاجرت خداي نا كرده به خاطر شلوغ بودن و تراكم كاري در آنكارا، محل مصاحبه رو به ابوظبي تغيير بده، اون موقع ترجمه مدارك اوليه نياز نخواهد بود، ضمنا، اين سوال من به خاطر اين بود كه بتونم براي تمامي كار هام زمان بندي انجام بدم

از راهنمايي شما هم صميمانه سپاسگزارم دوست گرامي
كيس نامبر 2013AS000006XX/نامه اول:MAY1 2012/سفارت:ANK/كارنت شدن كيس:OCT/نامه دوم:SEP/مصاحبه:NOV/كليرنس: 44 روز/دريافت ويزا:16 Jan/مقصد:سياتل/ تاريخ حدودي ورود به سياتل:May
تشکر کنندگان: sayeh_m
(2012-09-10 ساعت 09:49)IN.USA@2013 نوشته:  

ببخشید شما هم ممکنه لینک مربوط به اطلاعات دو صفحه‏ای را بگذارید.
تشکر کنندگان:
(2012-09-10 ساعت 10:53)Fariborz560 نوشته:  
(2012-09-10 ساعت 09:49)IN.USA@2013 نوشته:  [quote='mdna' pid='212120' dateline='1347193602']
سلام

ببخشید شما هم ممکنه لینک مربوط به اطلاعات دو صفحه‏ای را بگذارید.

بله، من هم فايل پي دي اف يك صفحه اي سفارت در آنكارا رو ديدم هم دو صفحه اي اش رو، اما الان لينكهاش رو بهشون دسترسي ندارم بايد برم بگردم و لينك هاشو پيدا كنم.
تا جايي كه يادمه لينك خود اداره مهاجرت فرمش يك صفحه اي بود و لينك خود سفارت شما رو به فايلي منتقل ميكرد كه فرم انتهاي اون فايل پي دي اف دو صفحه ايه ، حالا من موندم يك صفحه اي رو پر كنم يا دو صفحه اي رو؟
تشکر کنندگان: pooya.n ، mdna
یک صفحه ای رو پر کنید برای اینکه جدید تره Smile
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
تشکر کنندگان: amir0_0amir ، pooya.n ، mdna ، aziking ، Saeedv13 ، ASALI ، achi686 ، rezagh
سلام آقای Saeedv13
مطلب شما را تحت عنوان "قسمت اول: از کارنت شدن تا تهیه بلیط" را خواندم و بسیار استفاده کردم و فقط یک سوال داشتم. در بند سه نوشته‏اید:

"3- به سایت https://www.dvlottery.state.gov مراجعه کنید. مثل زمانی که قبولی خود را مشاهده نمودید با وارد کردن کانفیرمیشن نامبر، نام خانوادگی و سال تولد به صفحه خود وارد شوید. به جای نامه ی قبولی، نامه ای حاوی اطلاعات زمان مصاحبه و مدارک لازم را مشاهده می کنید. از نامه ی مذکور پرینت گرفته و نزد خود نگه دارید."

درصورتیکه که در سایت رسمی قید شده که زمان مصاحبه از طریق یک نامه و با پست به اطلاع خواهد رسید. خواستم مرجع شما را برای این خبر بدانم. لطفا لینک آنرا بفرستید.

با تشکر
تشکر کنندگان: Saeedv13
(2012-09-10 ساعت 12:12)Fariborz560 نوشته:  سلام آقای Saeedv13
مطلب شما را تحت عنوان "قسمت اول: از کارنت شدن تا تهیه بلیط" را خواندم و بسیار استفاده کردم و فقط یک سوال داشتم. در بند سه نوشته‏اید:

"3- به سایت https://www.dvlottery.state.gov مراجعه کنید. مثل زمانی که قبولی خود را مشاهده نمودید با وارد کردن کانفیرمیشن نامبر، نام خانوادگی و سال تولد به صفحه خود وارد شوید. به جای نامه ی قبولی، نامه ای حاوی اطلاعات زمان مصاحبه و مدارک لازم را مشاهده می کنید. از نامه ی مذکور پرینت گرفته و نزد خود نگه دارید."

درصورتیکه که در سایت رسمی قید شده که زمان مصاحبه از طریق یک نامه و با پست به اطلاع خواهد رسید. خواستم مرجع شما را برای این خبر بدانم. لطفا لینک آنرا بفرستید.

با تشکر
دوست عزیز دیگه نامه از طریق پست نمیاد بلکه به صورت ایمیل هست و گاهی ایمیل هم نمیاد شما خودتون همونطوری که سعید جان فرمودن باید چک کنید . و مرجع هم خود سایت سفارت هست Smile
تشکر کنندگان: pooya.n ، amir0_0amir ، shimoda ، Saeedv13 ، mk_2002ir ، rezagh
ممکنه راهنمایی کنید کجا برم تاریخ مصاحبه ام را ببینم ؟ممنون میشوم
تشکر کنندگان:
(2012-09-10 ساعت 16:44)Sh-A نوشته:  ممکنه راهنمایی کنید کجا برم تاریخ مصاحبه ام را ببینم ؟ممنون میشوم
همون صفحه ای که قبولیتون رو مشاهده کردین.
2013AS4xxx
تشکر کنندگان: rezagh ، sayeh_m
برحسب وظیفه اعلام می کنم:امروز 21 شهریور 1391 مصادف با 11 سپتامبر 2012،

از اولین روز اعلام نتایج: 133 روز گذشته(چون اول می اعلام شد{یادش به خیر})
تا اولیــــن روز مصاحبه : 20 روز مانده (چون امیدوارم از اول اکتبر شروع می شود)
تا دومیـــن دوره کارنتی: 4 روز مانده (چون باید 15 سپتامبر باشه، اما اگر مثل ماه پیش باشه 2 روز)
تا سومین دوره کارنتی: 34 روز مانده (چون باید 15 اکتبر باشه)
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin
تشکر کنندگان: achi686 ، sayeh_m ، shimoda ، پروا ، Given ، roeentan ، MoonGardian ، rezagh

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان