کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳
بچه‌ها کارنتی های اکتبر هم اومــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــد:
آسیا تا ۲۳۵۰ کارنت شده!!!
یعنی ۴۵۰ تا اومده روش فقط!!!

Region All DV Chargeability Areas Except Those Listed Separately
AFRICA 13,900 Except: Egypt 6,600
Ethiopia 9,100
Nigeria 8,500
ASIA 2,350
EUROPE 7,000
NORTH AMERICA (BAHAMAS) 2
OCEANIA 400
SOUTH AMERICA, and the CARIBBEAN 500

(2012-09-11 ساعت 08:51)naarestan نوشته:  بچه‌ها کارنتی های اکتبر هم اومــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــد:
آسیا تا ۲۳۵۰ کارنت شده!!!
یعنی ۴۵۰ تا اومده روش فقط!!!

Region All DV Chargeability Areas Except Those Listed Separately
AFRICA 13,900 Except: Egypt 6,600
Ethiopia 9,100
Nigeria 8,500
ASIA 2,350
EUROPE 7,000
NORTH AMERICA (BAHAMAS) 2
OCEANIA 400
SOUTH AMERICA, and the CARIBBEAN 500

امیدوارم بعد از اوکتبر سرعتشون رو یه کم بالاتر ببرن؛ وگرنه ما با کیس‌نامبر ۸۰۰۰ نمیرسیم به مصاحبه!

همه دعا کنیم Rolleyes
2013AS84xx, Abu Dhabi, w2 June, ویزای یک‌ضرب, مدارک مصاحبه, csc, سفرنامه‌ی من
مراحل آمدن Green Card
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، mitme ، r_ent ، barmak ، MoonGardian
من که مردم و زنده شدم اول قسمت اکتبریها رو دیدم که تغییر نکرده بود اومد تو فورم دیدم زدین 2350 رفتم دوباره چک کردم دیدم واقعا تا 2350 کارنت شدن. Smile
2013AS19$$/سه نفر/دریافت ویزا13مارچ/ ورود به امریکا 7 می/ مقصد پورتلند اورگان
سفرنامه
تشکر کنندگان: barmak
(2012-09-11 ساعت 08:51)naarestan نوشته:  امیدوارم بعد از اوکتبر سرعتشون رو یه کم بالاتر ببرن؛ وگرنه ما با کیس‌نامبر ۸۰۰۰ نمیرسیم به مصاحبه!
همه دعا کنیم Rolleyes
روال این دو سری کارنتی که اعلام شده شباهت زیادی به سال گذشته داره. اگر به همین منوال پیش بره شما با کیس نامبر 8000 در سری هفتم کارنت خواهید شدSad.
تشکر کنندگان: barmak ، fire dragon ، shimoda ، el333 ، parsush ، roeentan ، payam62 ، achi686 ، rezagh ، sayeh_m
خدا کنه تو تعیین وقت مصاحبه هم کمی سرعت ببخشن وگرنه کارنت شدن بدون مصاحبه که فایده ای نداره Sad
2013AS19$$/سه نفر/دریافت ویزا13مارچ/ ورود به امریکا 7 می/ مقصد پورتلند اورگان
سفرنامه
تشکر کنندگان: r_ent ، barmak ، achi686 ، sayeh_m
)
تا اولیــــن روز مصاحبه : 20 روز مانده (چون امیدوارم از اول اکتبر شروع می شود)
تا دومیـــن دوره کارنتی: 4 روز مانده (چون باید 15 سپتامبر باشه، اما اگر مثل ماه پیش باشه 2 روز)
تا سومین دوره کارنتی: 34 روز مانده (چون باید 15 اکتبر باشه)
[/quote]

سلام بیات جان
اومددددددددددددددددددددددد کارنت شدیم Cool
ایشالله ماه دیگه 1000 تا 1000 اعلام کنند
و همه ویزای یکضرب بگیرند Big Grin
این دلار هم سیر نـــــــــــــــــــــــــــــزولی پیدا کنــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــه Sad
C.N : 19XX, رویت قبولی :2می 2012، نفرات : 4 ،مصاحبه:ابوظبی ،1Nov. زمان کلیرنس:33 روز . دریافت ویزا :Big Grin مقصد: نیوهمپشایر
تشکر کنندگان: bayat_r ، el333 ، 3pideh ، MoonGardian ، sayeh_m
سال دیگه همین موقع، تاپیک کلیرنس 2013 ، امیر خودتو آماده کن که روزگار پر استرسمون در راهه.
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، barmak ، امیر مهاجر ، shimoda ، صوفیا صوری ، el333 ، parsush ، achi686 ، rezagh ، sayeh_m ، nagoo
(2012-09-11 ساعت 09:16)honestly2002 نوشته:  .........
ایشالله ماه دیگه 1000 تا 1000 اعلام کنند
و همه ویزای یکضرب بگیرند Big Grin
این دلار هم سیر نـــــــــــــــــــــــــــــزولی پیدا کنــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــه Sad

دوست خوبم حالا که موتورت گرم شده داری دعا می کنی
مریض ها سرطانی
آزادی فلسطین
اتمام جنگ سوریه
اسکان زلزله زده ها
ازدواج جوونها
کاهش مدت سربازی
ابن سبیل (در راه مانده ها)......
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، amir0_0amir ، 3pideh ، honestly2002 ، barmak ، shimoda ، صوفیا صوری ، el333 ، MoonGardian ، aziking ، sayeh_m
ای داد شانس ما رو باش بریم بریم کشکمونو بسابیم .یا این که باید یه خواب زمستونی بریم بعد بیدار شیم شاید کارنت شده باشیم .Sad
کیس نامبر :2013AS000068XX---تاریخ کارنت شدن :11 مارچ ---تاریخ مصاحبه :2 می ---محل مصاحبه :آنکارا -کلیرنس :2 می -تاریخ کلیر شدن : 18 june-مقصد :دالاس

تشکر کنندگان: 3pideh ، shimoda ، el333 ، roeentan ، achi686 ، rezagh
تا حالا بحث دلار فقط کارمون رو مشکل میکرد، اما الان با این شرایط و اخبار بالا رفتن قیمت دلار(کاهش ارزش پول ما) تا ۵۰۰۰ تومان تا پایان امسال میتونه اصل هدف ما رو زیر سوال ببره !

مثلا دوستانی که مثل من به قصد تحصیل میخوان برن اقلا تا یه مدتی‌ باید خرجشون رو خودشون بدن و این خیلی‌ کارو سخت می‌کنه.

امیدوارم مسیر قصّه عوض بشه(که ظاهر قصّه اینو نشون نمیده !)
کیس:2013AS3xxx ، مصاحبه:ایروان ، یکضربWink , سفرنامه ارمنستان
تشکر کنندگان: 3pideh ، rouzbehdarvishi ، el333 ، parsush ، sayeh_m
میخواستم بپرسم با توجه به اینکه کیس نامبر من 7000 هست کی وقته مصاحبم میفته و بعد مصاحبه چند ماه طول میکشه ویزا بدن و همچنین بعد ویزا چند ماه فرصت دارم برم امریکا؟با تشکر
**CN: AS2013000073
تعداد نفرات کیس:2
شهر : تبریز
رویت قبولی:Sep 1 , 2012
ارسال فرمهای اولیه:Sep 5 , 2012 - پست DHL
مصاحبه w2 may - سفارت ابوظبی - کلیرنس 42 روز

تشکر کنندگان:
(2012-09-11 ساعت 11:38)yousef_eidi نوشته:  میخواستم بپرسم با توجه به اینکه کیس نامبر من 7000 هست کی وقته مصاحبم میفته و بعد مصاحبه چند ماه طول میکشه ویزا بدن و همچنین بعد ویزا چند ماه فرصت دارم برم آمریکا؟با تشکر

کاش کسی جواب این سوال رو میدونست, می دونی چند نفر رو از نگرانی نجات می داد
کیس نامبر:2013AS5128// سفارت ایروان // تعداد اعضای کیس: دو نفر // کلیر بعد از 49 روز
تشکر کنندگان: sayeh_m
(2012-09-11 ساعت 12:06)shimoda نوشته:  
(2012-09-11 ساعت 11:38)yousef_eidi نوشته:  میخواستم بپرسم با توجه به اینکه کیس نامبر من 7000 هست کی وقته مصاحبم میفته و بعد مصاحبه چند ماه طول میکشه ویزا بدن و همچنین بعد ویزا چند ماه فرصت دارم برم آمریکا؟با تشکر

کاش کسی جواب این سوال رو میدونست, می دونی چند نفر رو از نگرانی نجات می داد

با حدس و گمان من شما برای نوروز مصاحبه دارید،
1-اگر کلیرنس نخورید فرداش ویزا رو میدن و شما باید حداکثر تا 6 ماه از زمان آزمایشات پزشکی برید
2-اگر کلیرنس بخورید بین 1 هفته تا 3 ماه انشالله کلیر می شید و باید حداکثر تا 6 ماه از زمان آزمایشات پزشکی برید

یعنی تو بهترین شرایط انشالله شما می تونید نورورز رو اونجا باشید و تو بدترین شرایط خدای ناکرده شما می تونید اواسط تابستان اونجا باشید.
همه این ها حدس و گمان آماری و تجربی من هست

این گواهی صرفاً جهت اطلاع صادر شده و هیچگونه ارزش قانونی ندارد.Big Grin
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin
تشکر کنندگان: shimoda ، afs ، amir0_0amir ، yousef_eidi ، 3pideh ، parsush ، roeentan ، Saeedv13 ، majid.s ، achi686 ، rezagh ، sayeh_m
دوستان تو رو خدا یکی بگه الان که تا 2350 کارنت شده معنیش اینه که من که 5000 به بالام قبول نشدم؟ یا بازم باید صبر کرد؟
تشکر کنندگان:
(2012-09-11 ساعت 16:40)bashir.tarighi نوشته:  دوستان تو رو خدا یکی بگه الان که تا 2350 کارنت شده معنیش اینه که من که 5000 به بالام قبول نشدم؟ یا بازم باید صبر کرد؟

صبور باشید
شما در هر حال برنده لاتاری هستید
اما برای مصاحبه تا کیس نامبر 2350 اعلام شده, یعنی باز هم باید صبر کرد
کیس نامبر:2013AS5128// سفارت ایروان // تعداد اعضای کیس: دو نفر // کلیر بعد از 49 روز
تشکر کنندگان: bashir.tarighi ، sayeh_m
ممنون دوست عزیز ، پس 100% نوبت ما هم میشه دیگه Wink خیالم راحت شد
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان