کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳
(2012-09-11 ساعت 16:40)bashir.tarighi نوشته:  دوستان تو رو خدا یکی بگه الان که تا 2350 کارنت شده معنیش اینه که من که 5000 به بالام قبول نشدم؟ یا بازم باید صبر کرد؟

ای بابا این همه ناراحتی برای چیه. شما وقتی کیس نامبر دارید یعنی قبول شدید هیچ تردیدی هم توش نیست.
فقط برای اینکه رسیدگی به پرونده ها زمان بره یک جوری صف وجود داره. عین وقتی که می رید بانک نوبت می گیرید. شما هم نوبتتون 5000 هست. باید منتظر بشید تا شمارتون روی تابلو نشود داده بشه و بعد تاریخ مصاحبه بهتون می دن که برای مصاحبه حاضر بشید.
پس بدون نگرانی منتظر باشید و بهترین کار در این فرصت مطالعه مهاجرسرا و بالا بردن اطلاعاتتون در رابطه با مهاجرت و زبان هست.
2013AS1017 ≈≈ ویزا از سفارت ایروان ≈≈ ساکن مریلند، ویرجینیا از ۱ اپریل ۲۰۱۳ ≈≈ داستان من و لاتاری ۲۰۱۳
تشکر کنندگان: bashir.tarighi ، امیر مهاجر ، Saeedv13 ، shimoda ، alirezass ، roeentan ، lilac ، rezagh ، sayeh_m ، Hedieh20
دوستان یه سوالی که هیچ ربطی به من نداره
الان خود شماره2350 هم کارنت شده یا نه ؟
شماره کیس: 2013AS0000018xx/ تاریخ رویت قبولی: 2 می 2012/ کنسولگری: آنکارا/ ارسال فرمهای سری اول: 3 خرداد (23 می)/ کارنت شدن کیس: 13 آگوست/ مصاحبه: 4 دسامبر، دریافت کلیرنس:11 ژانویه/ دریافت ویزا:26 ژانویه
ورود به آمریکا :3 می / دریافت گرین کارت : 17 می 2013
تشکر کنندگان:
(2012-09-11 ساعت 16:40)bashir.tarighi نوشته:  دوستان تو رو خدا یکی بگه الان که تا 2350 کارنت شده معنیش اینه که من که 5000 به بالام قبول نشدم؟ یا بازم باید صبر کرد؟
بله اگر روند این طوری پیش بره شما سال دیگه مصاحبه داری
البته ممکنه یک دفعه چند هزار تا با هم کارنت بکنن
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
تشکر کنندگان: bashir.tarighi
(2012-09-11 ساعت 16:53)fire dragon نوشته:  دوستان یه سوالی که هیچ ربطی به من نداره
الان خود شماره2350 هم کارنت شده یا نه ؟

When an allocation cut-off number is shown, visas are available only for applicants with DV regional lottery rank numbers BELOW the specified allocation cut-off number

یعنی 2350 کارنت نشده.
2013AS1017 ≈≈ ویزا از سفارت ایروان ≈≈ ساکن مریلند، ویرجینیا از ۱ اپریل ۲۰۱۳ ≈≈ داستان من و لاتاری ۲۰۱۳
تشکر کنندگان: r_ent ، rezagh ، sayeh_m ، fire dragon ، nagoo
(2012-09-11 ساعت 14:56)shalgham نوشته:  
(2012-09-11 ساعت 14:24)صوفیا صوری نوشته:  
(2012-09-11 ساعت 14:20)mitme نوشته:  ما هم کارنت شدیم و امیدواریم که بعد 21 سپتامبر نامه دوم گروه اول و دوم باهم بیاد Tongue

اینقدر این نامه مصاحبه رو نشونمون ندادن که فکر میکنم وقتی ببینمش از شوق بیفتم سکته کنمRolleyes

دیدن کارنتی و نامه دومم برام از نتیجه کنکور دکتری مهمتره Big Grin

آخ گفتي !!!!! من كه خدا شاهده دانشگاه قبول شده بودم پارسال ورودي بهمن بودم به خاطر بچه دار شدنمون يك ترم مرخصي گرفتم، خواستم از اول مهر ماه امسال برم دانشگاه كه تو خرداد ماه متوجه شدم برنده شدم، بعد از كلي پرس و جو قيد دانشگاه اينجا رو هم زدم و از رفتن به دانشگاه در ايران انصراف دادم !! حالا تمام چشم اميدم به گرفتن ويزامونه كه به اميد خدا بريم اونطرف اونجا دوباره ادامه تحصيل بدم، به قول شما گرفتن نامه دوم و به خصوص ويزا يك ضرب از قبولي دكتري هم برام مهمتره Wink
كيس نامبر 2013AS000006XX/نامه اول:MAY1 2012/سفارت:ANK/كارنت شدن كيس:OCT/نامه دوم:SEP/مصاحبه:NOV/كليرنس: 44 روز/دريافت ويزا:16 Jan/مقصد:سياتل/ تاريخ حدودي ورود به سياتل:May
تشکر کنندگان: mehdiii ، صوفیا صوری ، majid.s ، rira1982 ، roeentan ، rezagh ، shalgham ، Hedieh20
رفقا کسی از آنکارا وقتش معلوم شده؟
تشکر کنندگان:
(2012-09-11 ساعت 12:15)yousef_eidi نوشته:  میخواستم بپرسم با توجه به اینکه کیس نامبر من 7000 هست کی وقته مصاحبم میفته ...

به نظرم افشین هنوز فرصت نکرده جدولشو آپدیت کنه ببینیم چند نفر تو سری دوم کارنت شدن (ورژن 12). در هر حال به همه ی دوستان که در سری دوم کارنت شدن تبریک می گمSmile.
از روی بررسی نسبت کیس نامبرهای 2013 و 2012 پیش بینی کرده بودم سری اول تا 2000 و سری دوم تا 2500 کارنت بشن. سری اول تا 1900 و دوم تا 2350 کارنت شدن. یعنی به ترتیب 100 و 150 تا با واقعیت اختلاف داشتم. این دفعه (سری سوم) اگر به روال قبل پیش برن باید تا 3600 کارنت بشن. برای اطمینان 100 تا ازش کم می کنم شد تا 3500. یعنی خودم تو کارنتی های سری سوم هستمBig Grin.
این وسط یه چیزی که برام خیلی جالبه اینه که علیرغم نیامدن نامه ی دوم برای کارنتی های سری اول، سری دوم کارنتی ها حتی یه کمی زودتر اعلام شد. اینطور به نظر می رسه که از لحاظ KCC همه چیز عادیه و طبق روال پیش میره. یه جورایی اینجوری میشه برداشت کرد که با وجود نیامدن نامه ی دوم مصاحبه ها طبق روال برگزار بشه و تاخیری نداشته باشن. یه ذره از این نظر عصبی شدم. طفلکی ها کارنتی های سری اول که تو مدت زمان محدودی باید بلیط تهیه و مدارکشونو جمع و جور کنن. بعضی آژانس ها بلیط رو رزرو می کنن. نمی دونم چند روز می تونین بلیط رو تو حالت رزرو نگه دارین ولی یه بررسی کنید ببینین حدوداً چه تاریخی باید آنکارا باشید. برای همون تاریخ اگر ممکن بود بلیط هاتونو رزرو کنید. چیزی که نباید بپردازین. فوقش بلیطه رو می فروشه. اگر امکانش وجود نداشت بیاین اعلام کنین نمیشه به فلان دلیل. یه تکونی به تاپیک بدین. همه ساکت شدن بازSad.
تشکر کنندگان: amir0_0amir ، پروا ، barmak ، MoonGardian ، r_ent ، roeentan ، rezagh ، sayeh_m ، fire dragon ، bayat_r ، Hedieh20
(2012-09-11 ساعت 23:52)Saeedv13 نوشته:  
(2012-09-11 ساعت 12:15)yousef_eidi نوشته:  میخواستم بپرسم با توجه به اینکه کیس نامبر من 7000 هست کی وقته مصاحبم میفته ...

به نظرم افشین هنوز فرصت نکرده جدولشو آپدیت کنه ببینیم چند نفر تو سری دوم کارنت شدن (ورژن 12). در هر حال به همه ی دوستان که در سری دوم کارنت شدن تبریک می گمSmile.
از روی بررسی نسبت کیس نامبرهای 2013 و 2012 پیش بینی کرده بودم سری اول تا 2000 و سری دوم تا 2500 کارنت بشن. سری اول تا 1900 و دوم تا 2350 کارنت شدن. یعنی به ترتیب 100 و 150 تا با واقعیت اختلاف داشتم. این دفعه (سری سوم) اگر به روال قبل پیش برن باید تا 3600 کارنت بشن. برای اطمینان 100 تا ازش کم می کنم شد تا 3500. یعنی خودم تو کارنتی های سری سوم هستمBig Grin.
این وسط یه چیزی که برام خیلی جالبه اینه که علیرغم نیامدن نامه ی دوم برای کارنتی های سری اول، سری دوم کارنتی ها حتی یه کمی زودتر اعلام شد. اینطور به نظر می رسه که از لحاظ KCC همه چیز عادیه و طبق روال پیش میره. یه جورایی اینجوری میشه برداشت کرد که با وجود نیامدن نامه ی دوم مصاحبه ها طبق روال برگزار بشه و تاخیری نداشته باشن. یه ذره از این نظر عصبی شدم. طفلکی ها کارنتی های سری اول که تو مدت زمان محدودی باید بلیط تهیه و مدارکشونو جمع و جور کنن. بعضی آژانس ها بلیط رو رزرو می کنن. نمی دونم چند روز می تونین بلیط رو تو حالت رزرو نگه دارین ولی یه بررسی کنید ببینین حدوداً چه تاریخی باید آنکارا باشید. برای همون تاریخ اگر ممکن بود بلیط هاتونو رزرو کنید. چیزی که نباید بپردازین. فوقش بلیطه رو می فروشه. اگر امکانش وجود نداشت بیاین اعلام کنین نمیشه به فلان دلیل. یه تکونی به تاپیک بدین. همه ساکت شدن بازSad.
يعني الان مثلا واسه چه تاريخي رزرو كنيم، تا جاييىكه من ميدونم تركيش ايرلاين رزرو نميكنه و بليط هاشو نم. قابل پس دادن نيست، شما بودين چي ميكردين الان؟؟Cool
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، 3pideh ، amir0_0amir ، r_ent
(2012-09-12 ساعت 00:18)پروا نوشته:  يعني الان مثلا واسه چه تاريخي رزرو كنيم، تا جاييىكه من ميدونم تركيش ايرلاين رزرو نميكنه و بليط هاشو نم. قابل پس دادن نيست، شما بودين چي ميكردين الان؟؟Cool
اگه جای تو بودم اول ماهان رو چک می کردم بعد ایران ایر. اگر ردیف نمی شد می رفتم سراغ ترکیش. پروازهای ترکیش بد موقعن. منم که حساس به بی خوابیSad!!!.
تشکر کنندگان: 3pideh ، amir0_0amir ، MoonGardian ، پروا ، rezagh ، Hedieh20
(2012-09-11 ساعت 23:52)Saeedv13 نوشته:  به نظرم افشین هنوز فرصت نکرده جدولشو آپدیت کنه ببینیم چند نفر تو سری دوم کارنت شدن (ورژن 12)....

سعید جان راستش من می خواستم جدول رو آپدیت کنم اما توضیح دادم ایراد کجاست. توی لیست همه کیس نامبرها به صورت ●●●2 هست و معلوم نیست کی کارنت شده کی نشده. فقط احسان عزیز گفت کارنت شده که من بهشون خیلی خیلی تبریک می گم، فکر کنم خیلی زود و زودتر از ماها مصاحبه اشون انجام بشه. البته یه چند نفر دیگه رو هم از توی پست ها خونده بودم ولی اکثرا قابل تشخیص نیست.

دوستان و کاربران محترم مهاجرسرای اگر کارنت شدید لطفا بفرمایید تا مشخصاتتون داخل جدول به روز بشه
mooj
moon_rose
barmak
aydinaghajani
khmp
Stella
maneia
meysam afjeh
نازنین 932
nagoo
مانترا
noura
3pideh
sharmin66
talayeh2013
(2012-09-12 ساعت 00:44)afs نوشته:  
(2012-09-11 ساعت 23:52)Saeedv13 نوشته:  به نظرم افشین هنوز فرصت نکرده جدولشو آپدیت کنه ببینیم چند نفر تو سری دوم کارنت شدن (ورژن 12)....

سعید جان راستش من می خواستم جدول رو آپدیت کنم اما توضیح دادم ایراد کجاست. توی لیست همه کیس نامبرها به صورت ●●●2 هست و معلوم نیست کی کارنت شده کی نشده. فقط احسان عزیز گفت کارنت شده که من بهشون خیلی خیلی تبریک می گم، فکر کنم خیلی زود و زودتر از ماها مصاحبه اشون انجام بشه. البته یه چند نفر دیگه رو هم از توی پست ها خونده بودم ولی اکثرا قابل تشخیص نیست.

دوستان و کاربران محترم مهاجرسرای اگر کارنت شدید لطفا بفرمایید تا مشخصاتتون داخل جدول به روز بشه
mooj
moon_rose
barmak
aydinaghajani
khmp
Stella
maneia
meysam afjeh
نازنین 932
nagoo
مانترا
noura
3pideh
sharmin66
talayeh2013

سلام متاسفانه نه خوشبختانه من کارنت نشدم.چون الان به زمان نیاز دارم.
من اخرشم نزدیکای 3000
پرواز كن آنگونه كه مي خواهي،وگرنه پروازت مي دهند آنگونه كه مي خواهند.
شماره کیس:2013AS2XXX
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، afs ، amir0_0amir ، roeentan ، rezagh ، barmak
(2012-09-11 ساعت 12:17)bayat_r نوشته:  [quote='shimoda' pid='212749' dateline='1347348983']
[quote='yousef_eidi' pid='212740' dateline='1347347311']
میخواستم بپرسم با توجه به اینکه کیس نامبر من 7000 هست کی وقته مصاحبم میفته و بعد مصاحبه چند ماه طول میکشه ویزا بدن و همچنین بعد ویزا چند ماه فرصت دارم برم آمریکا؟با تشکر

با توجه به محاسبه دوستمون mrr777 که در ارسال 1351 از تاپیک بولتن ویزا و کارنت شدن کیس شما در بولتن مارس کارنت مشین
تشکر کنندگان: 3pideh ، Saeedv13 ، rezagh ، barmak

يعني الان مثلا واسه چه تاريخي رزرو كنيم، تا جاييىكه من ميدونم تركيش ايرلاين رزرو نميكنه و بليط هاشو نم. قابل پس دادن نيست، شما بودين چي ميكردين الان؟؟Cool

تشکر کنندگان: barmak

mooj
moon_rose
barmak
aydinaghajani
khmp
Stella
maneia
meysam afjeh
نازنین 932
nagoo
مانترا
noura
3pideh
sharmin66
talayeh2013

سلام دوستانSmile
با اجازه بزرگترا بعله
من کارنت شدم
التماس دعا برا خودم و سایر دوستان دارم.
سفرنامه
ﻣﻬﺎﺟﺮ 2013

تشکر کنندگان: afs ، achi686 ، Saeedv13 ، r_ent ، mk_2002ir ، rouzbehdarvishi ، amir0_0amir ، Ali DV-2013 ، rezagh ، pooyash
(2012-09-12 ساعت 09:39)mooj نوشته:  

mooj
moon_rose
barmak
aydinaghajani
khmp
Stella
maneia
meysam afjeh
نازنین 932
nagoo
مانترا
noura
3pideh
sharmin66
talayeh2013

سلام دوستانSmile
با اجازه بزرگترا بعله
من کارنت شدم
التماس دعا برا خودم و سایر دوستان دارم.

سلام بردوستان عزیز.من هم کارنت شدم.به یاری خدا همه ماها موفق به رفتن میشیم.
تشکر کنندگان: r_ent ، Ali DV-2013 ، Saeedv13 ، mooj ، rezagh ، amir0_0amir

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان