کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
تغییر زمان و یا محل مصاحبه
(2012-11-14 ساعت 20:20)farmin نوشته:  سلام دوستان
من یکشنبه ایمیلی به kcc زدم تا محل مصاحبمو بندازم ایروان و اونا هم این متن رو سه شنبه برام فرستادن:
Thank you for your inquiry.

The information you provided will be forwarded to the appropriate department.

حالا نمی دونم منظورشون اینه که درخواستمو قبول کردن و فرستادنش به قسمت مربوطه یا هنوز هیچی معلوم نیست.
امیدوارم قبول کنند....Rolleyes

واسه منم همین جوابو دادن و الان که تاریخ مصاحبم اومده، درخواستم رو قبول کردن و به ابوظبی تغییر دادن
کیس نامبر: 2013AS00002XXX، کنسولگری : ابوظبی ، تاریخ مصاحبه: 31 ژانویه. دریافت ویزا : سوم فوریه
سفرنامه
تشکر کنندگان: farmin ، Saeedv13 ، mohajer13 ، bmojtaba ، soheila_chem ، godot
(2012-11-16 ساعت 15:30)shima1364 نوشته:  
(2012-11-14 ساعت 20:20)farmin نوشته:  سلام دوستان
من یکشنبه ایمیلی به kcc زدم تا محل مصاحبمو بندازم ایروان و اونا هم این متن رو سه شنبه برام فرستادن:
Thank you for your inquiry.

The information you provided will be forwarded to the appropriate department.

حالا نمی دونم منظورشون اینه که درخواستمو قبول کردن و فرستادنش به قسمت مربوطه یا هنوز هیچی معلوم نیست.
امیدوارم قبول کنند....Rolleyes

واسه منم همین جوابو دادن و الان که تاریخ مصاحبم اومده، درخواستم رو قبول کردن و به ابوظبی تغییر دادن
ممنون شیما خانم خیالم راحت شد... حالا میشه واسه ایروان برنامه ریزی کرد...
Cool
2013AS00004XXX
سفارت: ايروان
مصاحبه: march w1برگه آبي
تعداد : 1نفر
كليرنس : ؟؟؟
تشکر کنندگان: shima1364 ، godot
Salam doostan
man mogheye sabte nam Iran naboodam, ta be hal, valii chon khodam esmamo naneveshtam mahale sabte nam Iran sabt shode,
hala inke 1: baraye man mahale mosahebe Ankarasta, ke mikham be keshvare Italy taghiresh bedam,
2.midoonam matlab be inja mortabet nis, vali aya in ye moshkel mishe ke man mahale sabte namam Iran zade neveshte shode bejaye Italy?
mamnoon misham rahnamaei koniin

سلام دوستان
من موقهٔ ثبت نام ایران نبودم، تا به حال، ولی‌ چون خودم اسممو ننوشتم محل ثبت نام ایران ثبت شده،
حالا اینکه ۱: برای من محل مصاحبه انکارا است، که می‌خوام به کشور ایتالیا تغییرش بدم،
۲.میدونم مطلب به اینجا مرتبط نیس، ولی‌ آیا این یه مشکل می‌شه که من محل ثبت نامم ایران زده نوشته شده بجای ایتالیا؟
ممنون میشم راهنمایی کنین

دوست عزیز
طبق قوانین فروم نوشتن با حروف انگلیسی ممنوع است. من با سایت http://www.behnevis.com/ پست شما رو به فارسی برگردوندم. لطفاً دیگه این کار رو تکرار نکنید. سعید
تشکر کنندگان:
(2012-11-22 ساعت 15:23)ora نوشته:  سلام دوستان
من موقهٔ ثبت نام ایران نبودم، تا به حال، ولی‌ چون خودم اسممو ننوشتم محل ثبت نام ایران ثبت شده،
حالا اینکه ۱: برای من محل مصاحبه انکارا است، که می‌خوام به کشور ایتالیا تغییرش بدم،
۲.میدونم مطلب به اینجا مرتبط نیس، ولی‌ آیا این یه مشکل می‌شه که من محل ثبت نامم ایران زده نوشته شده بجای ایتالیا؟
ممنون میشم راهنمایی کنین
نه مشکلی نمیشه، به هر حال آفیسر سفارت آنکارا یا سفارت ایتالیا از روی پاسپورتتون میتونن بفهمن که شما موقع ثبت نام در کدوم کشور بودین.
شما باید برای سوال 9 که در فرم ثبت نام اولیه هست (Country Where You Live Today) یه دلیل موجه داشته باشید (در صورتی که آفیسر ازتون سوال کنه)، اینم خیلی سادس مثلاً میتونین بگین من موقع ثبت نام قصد نداشتم در ایتالیا بمونم و قصدم برگشت به ایران بود (یا هر دلیل موجه دیگه). احتمال زیاد این مسئله از طرف آفیسر اصلاً مطرح نشه ولی شما جوابی آماده در آستین داشته باشید.
2013AS000035XX Post :Abu Dhabi, Interview Date : February 2013
سفرنامه
تشکر کنندگان: afs ، Saeedv13 ، امیر مهاجر ، lilac
سلام دوستان عزیز
من به شدت به کمک نیاز دارم خیلی خیلی خوشحال و ممنون می شم اگر کمک کنید
پدر و مادر من امسال برنده شدن با کیس نامبر 2000
و برای آخر دسامبر ایروان مصاحبه دارن
اما متاسفانه پدر من اضطراری باید چشمشون عمل می شد و تا مدت دو ماه باید زیر نظر باشن
در نتیجه نمی تونن برن برای مصاحبه
حالا از شما کمک می خوام د راین مورد که اگر بخوام تاریخ مصاحبم رو عقب بندازم حداقل برای 3 ماه به کجا باید ایمیل بزنم به ایروان یا kcc و من انگلیسیم خیلی خوب نیست.
و الان ما 3 هفته بیشتر وقت نداریم و پدرم هفته دیگه جراحی داره. خیلی ممنون می شم اگر کسی کمک و راهنمایی کنه.
مرسی
------------------------------------------------------------------------------------
کیس: ***2013AS2
رویت قبولی: 1 می ارسال فرم ها:29 می

مصاحبه: اایروان . 25 دسامبر
افراد كيس: 2نفر
تشکر کنندگان: moti1369
(2012-12-02 ساعت 00:08)mehrazi نوشته:  سلام دوستان عزیز
اما متاسفانه پدر من اضطراری باید چشمشون عمل می شد و تا مدت دو ماه باید زیر نظر باشن
حالا از شما کمک می خوام د راین مورد که اگر بخوام تاریخ مصاحبم رو عقب بندازم حداقل برای 3 ماه به کجا باید ایمیل بزنم به ایروان یا kcc و من انگلیسیم خیلی خوب نیست.
و الان ما 3 هفته بیشتر وقت نداریم و پدرم هفته دیگه جراحی داره. خیلی ممنون می شم اگر کسی کمک و راهنمایی کنه.
مرسی
------------------------------------------------------------------------------------
کیس: ***2013AS2
رویت قبولی: 1 می ارسال فرم ها:29 می

مصاحبه: اایروان . 25 دسامبر
افراد كيس: 2نفر

به احتمال زیاد پرونده شما الان در سفارت ایروانه. پس درخواست خودتون رو برای تغییر زمان مصاحبه به سفارت ارسال کنید. بهتره خودتون یک تاریخ رو پیشنهاد بدید و حتما دلیل درخواست رو هم ذکر کنید.
کیس:2013AS11XX/سفارت:ابوظبی/مصاحبه:NOV2012/ویزا یکضرب/هزینه ها+بلیط واشنگتن: 9MT سه نفر/سفر: MAY2013
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، enchantress_boy ، amir82 ، ani_sheiton
(2012-12-02 ساعت 01:18)2013selectee نوشته:  
مرسی

به احتمال زیاد پرونده شما الان در سفارت ایروانه. پس درخواست خودتون رو برای تغییر زمان مصاحبه به سفارت ارسال کنید. بهتره خودتون یک تاریخ رو پیشنهاد بدید و حتما دلیل درخواست رو هم ذکر کنید.

Dear Sir/Madam

With all due to respect, I have to inform you that an emergency situation has happened to my father and he has to get an eye surgery as soon as possible. After the surgery at least a two months recovery and full time surveillance is advised by his physician, So we can not attend our interview on MM/DD/YYY. I respectfully want to ask if it is possible to postpone the interview date to first of April 2013 or any later date which is available for our DV lottery case.

Sincerely Yours
سفرنامه
تشکر کنندگان: mehrazi ، امیر مهاجر ، afs ، سمانه777 ، Acaro ، lilac ، Saeedv13 ، amir82 ، mohajer13 ، roeentan
(2012-12-02 ساعت 09:39)enchantress_boy نوشته:  
(2012-12-02 ساعت 01:18)2013selectee نوشته:  
مرسی

Dear Sir/Madam

With all due to respect, I have to inform you that an emergency situation has happened to my father and he has to get an eye surgery as soon as possible. After the surgery at least a two months recovery and full time surveillance is advised by his physician, So we can not attend our interview on MM/DD/YYY. I respectfully want to ask if it is possible to postpone the interview date to first of April 2013 or any later date which is available for our DV lottery case.

Sincerely Yours

خیلی خیلی ممنون دوست عزیز
پس بهتره به ایروان ایمیل بزنم
من دوتا ایمیل پیدا کردم به کدومش باید بزنم؟

YerevanNIVappt@state.gov

IranIVyerevan@state.gov
باز هم بسیار ممنون
تشکر کنندگان: enchantress_boy ، NarCssuS
(2012-12-02 ساعت 11:27)mehrazi نوشته:  من دوتا ایمیل پیدا کردم به کدومش باید بزنم؟
YerevanNIVappt@state.gov
IranIVyerevan@state.gov

ایمیل دوم IranIVYerevan@state.gov برای پرونده های ایران هست، معمولا سریع هم جواب می دند.
2013AS1017 ≈≈ ویزا از سفارت ایروان ≈≈ ساکن مریلند، ویرجینیا از ۱ اپریل ۲۰۱۳ ≈≈ داستان من و لاتاری ۲۰۱۳
تشکر کنندگان: enchantress_boy ، Acaro ، Saeedv13 ، mehrazi ، امیر مهاجر ، moti1369 ، Danoosh ، godot
(2012-12-02 ساعت 15:08)afs نوشته:  
(2012-12-02 ساعت 11:27)mehrazi نوشته:  من دوتا ایمیل پیدا کردم به کدومش باید بزنم؟
YerevanNIVappt@state.gov
IranIVyerevan@state.gov

ایمیل دوم IranIVYerevan@state.gov برای پرونده های ایران هست، معمولا سریع هم جواب می دند.

مرسی افشین عزیز
بله من ایمیل زدم و بلافاصله جواب دادن
تشکر کنندگان: moti1369
ایمیل میزنی مکان مصاحبه عوض کنی مدام میگه اگه آدرستون عوض شده براش توضیح دادم که کشورماسفارت نداره بازهم فایده نداره
2013AS6354،رویت:6MAY،ارمنستان . 2،نفر. ارسال : 19MAY، کارنت: 11feb، مصاحبه:هفته29اپریل.کلیرنس :14جوون.ویزا:26جوون.ورود29جولای.لاس وگاس
تشکر کنندگان:
(2012-12-04 ساعت 21:26)elima1980 نوشته:  ایمیل میزنی مکان مصاحبه عوض کنی مدام میگه اگه آدرستون عوض شده براش توضیح دادم که کشورماسفارت نداره بازهم فایده نداره

به نظر من یک کاری بکنید. فرم 122 رو در قمست 4 بنویسید ایروان. باز براشون بفرستید و بگید بگذارند داخل پرونده. اگر هم متنی می خواهید بنویسید بگید یک سری اصلاحات روی فرم انجام شده. همین. فکر می کنم کافی باشه.
2013AS1017 ≈≈ ویزا از سفارت ایروان ≈≈ ساکن مریلند، ویرجینیا از ۱ اپریل ۲۰۱۳ ≈≈ داستان من و لاتاری ۲۰۱۳
تشکر کنندگان: elima1980 ، امیر مهاجر ، roeentan ، godot
سلام من تاريخ مصاحبه ام 22 ژانويه است و سفارتي كه انتخاب شده بودم تو نامه قبولي سفارت آنكارا بود ولي الان سفارت ايروان تو نامه اي كه وقت مصاحبه ميدن تعيين كردند به نفعم هست سفارتم رو به آنكارا تغيير بدم يا همون ايروان كه گفتند خوبه هم از نظر هزينه هم از نظر راحت بودن تو گرفتن هتل و كلا همه چي چون من يه دختر تنهام كه مي خوام برم كدوم برام امن تره و مشكلاتم كمتره؟مرسي
شماره کیس: 2013AS00003XXX
رویت قبولی: 12 جولاي 2012
کنسولگری:آنکارا
ارسال فرمها سری اول:29 جولاي 2012
کارنتي:15 نوامبر
مصاحبه:ژانويه
جمع هزینه: 51000 پست+23000 عکس+38000 ترجمه
تشکر کنندگان:
(2012-12-05 ساعت 21:50)moti1369 نوشته:  سلام من تاريخ مصاحبه ام 22 ژانويه است و سفارتي كه انتخاب شده بودم تو نامه قبولي سفارت آنكارا بود ولي الان سفارت ايروان تو نامه اي كه وقت مصاحبه ميدن تعيين كردند به نفعم هست سفارتم رو به آنكارا تغيير بدم يا همون ايروان كه گفتند خوبه هم از نظر هزينه هم از نظر راحت بودن تو گرفتن هتل و كلا همه چي چون من يه دختر تنهام كه مي خوام برم كدوم برام امن تره و مشكلاتم كمتره؟مرسي

هزینه ها در ارمنستان پایین تر از ترکیه هستش. در باره گرفتن هتل هم هیچ مورد خاصی نیست البته تنوع هتل در آنکارا بیشتره چون شهر بزرگتریه نسبت به ایروان.
از لحاظ امنیت هم من موردی از آنکارا یا ایروان ندیدم. هر دو حداقل در حد کشور خودمون امنیت دارن البته امنیت امارات خیلی بیشتره. در مورد ایروان کیسهایی که 1 ماه پیش رفته بودن بیشترشون کیلیر شدن ولی از آنکارا هنوز خبری نیست، هر چند فعلاً در باره قضاوت زوده و البته نتیجه نهایی هر دو سفارت در آخر یکی هستش ولی به نظر من تا اینجا ایروان در دادن ویزا بهتر از آنکارا بوده.
همین طور تغییر محل سفارت بعد از مشخص شدن زمان مصاحبتون کار عاقلانه ای نیست چون زمانبر خواهد بود و باید سفارت ارمنستان قبول کنه که مدارکتون رو به سفارت دیگه ارسال کنه، البته شما هم باید مدرک محکمه پسندی ارائه کنید.
سفرنامه
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، el333 ، Saeedv13 ، achi686 ، Soap McTavish
(2012-12-05 ساعت 21:50)moti1369 نوشته:  سلام من تاريخ مصاحبه ام 22 ژانويه است و سفارتي كه انتخاب شده بودم تو نامه قبولي سفارت آنكارا بود ولي الان سفارت ايروان تو نامه اي كه وقت مصاحبه ميدن تعيين كردند به نفعم هست سفارتم رو به آنكارا تغيير بدم يا همون ايروان كه گفتند خوبه هم از نظر هزينه هم از نظر راحت بودن تو گرفتن هتل و كلا همه چي چون من يه دختر تنهام كه مي خوام برم كدوم برام امن تره و مشكلاتم كمتره؟مرسي
من ایروان بودم امنیت خیلی خوبه درجلسه شب گذشته که با بچه ها مهاجرسراداشتیم.یکی ازبچه ها ازایروان اومده بود ایشون هم خیلی از
ایروان تعریف کرد به نظرم از آنکارا بهتره
2013AS6354،رویت:6MAY،ارمنستان . 2،نفر. ارسال : 19MAY، کارنت: 11feb، مصاحبه:هفته29اپریل.کلیرنس :14جوون.ویزا:26جوون.ورود29جولای.لاس وگاس
تشکر کنندگان: afs ، امیر مهاجر ، سمانه777 ، 3pideh

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان