کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
وب سایتهای مفید برای پیدا کردن اتاق، خانه یا آپارتمان
(2015-08-24 ساعت 11:59)shekari نوشته:  سلام خدمت تمام دوستان عزیز این تاپیک،

بنده آقای 27 ساله و مجرد هستم و از برندگان لاتاری هستم و حدودا ۱ سال در کارولینای شمالی سکونت داشتم و در حال حاضر تصمیم دارم که یک تا یک ماه و نیم دیگه به لاس وگاس برای سکونت برم، خیلی دوست دارم که از این طریق از ایران یک دوست و همسفر خوب پیدا کنم تا تمام کارهامونو با هم انجام بدیم و در اونجا با هم خونه بگیریم و کلا در کنار هم باشیم.
از دوستانی که ایران هستن، اگر کسی تصمیم به رفتن به لاس وگاس رو ۱-۱.۵ ماه دیگه داره و می خواد که با من همسفر بشه، لطفا اطلاع بده، تا بیشتر با هم آشنا بشیم و کارهای گرفتن بلیط و سایر مقدمات سفر رو با هم انجام بدیم.
از دوستان ساکن در لاس وگاس هم خواهش می کنم، اگر کسی رو میشناسین که احتیاج به هم خونه ای داره، لطفا به بنده معرفی کنین تا بیشتر آشنا بشیم.

با تشکر

سلام دوست عزيز
گرچه نميتونم كمكي به شما كنم ولي ميخواستم از كاروليناي شمالي بگي، چرا ميخواي از اونجا بري؟ آخه من بايد برم كاروليناي شمالي.
ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
ببینم به جز این سایت airbnb سایت دیگه ای نیست که بشه برای همون روزهای اول یه جایی را اجاره کرد بدون سوشیال؟؟؟چقدر سخته برای ماها که جایی که می خوایم بریم هیچکی را نداریم.فکر کنم مجبورم که هتل بگیرم.
کیس: **66/ رویت قبولی 2 May /سفارت : ابوظبی /مصاحبه:July 28/ویزا یک ضرب /مقصد: دالاسCool

در من آنکه ماند تویی ,آنکه رفت من.
پاسخ
تشکر کنندگان: aazitaa
(2015-08-24 ساعت 21:58)Memolk نوشته:  ببینم به جز این سایت airbnb سایت دیگه ای نیست که بشه برای همون روزهای اول یه جایی را اجاره کرد بدون سوشیال؟؟؟چقدر سخته برای ماها که جایی که می خوایم بریم هیچکی را نداریم.فکر کنم مجبورم که هتل بگیرم.
برا airbnb باید همون موقع انلاین پولو بدیم!؟
شما برا کجا سرچ کردین!؟
از هتل ارزونتر در میاد!؟

2015AS4$$$-Abu Dhabi←Ank-Ds260:14Jul2014-Curr:9Feb-Case:One-Sec Lett:24Feb-Int:15Apr
Up:19,20,21,29Apr,19May,23Jun,29 Jun,1267Jul
Clear:29 Jun-Visa:14 Jul-Entrance:Soon-Distination:WA

خدا خیرش بدهRolleyes، کلیرآ کلیک کنند، پلیز

چک ویزا امارات

سفرنامه

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-08-24 ساعت 22:57)Iaccept نوشته:  
(2015-08-24 ساعت 21:58)Memolk نوشته:  ببینم به جز این سایت airbnb سایت دیگه ای نیست که بشه برای همون روزهای اول یه جایی را اجاره کرد بدون سوشیال؟؟؟چقدر سخته برای ماها که جایی که می خوایم بریم هیچکی را نداریم.فکر کنم مجبورم که هتل بگیرم.
برا airbnb باید همون موقع انلاین پولو بدیم!؟
شما برا کجا سرچ کردین!؟
از هتل ارزونتر در میاد!؟

بله پول را از همین ایران باید بریزید. از طریق صرافی یا مستر و ویزا ...من برای سن حوزه سرچ کردم خیر اصلا به صرفه نیست هتل برای سن حوزه ارزونتر از اجاره ی حتی 1 اتاق تویسن حوزه است. ولی برای جاهای دیگه مثل اینکه به صرفه تر بوده یه سرچ کنید دستتون میاد قیمتها.
کیس: **66/ رویت قبولی 2 May /سفارت : ابوظبی /مصاحبه:July 28/ویزا یک ضرب /مقصد: دالاسCool

در من آنکه ماند تویی ,آنکه رفت من.
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
من متاسفانه نمیتونم پیام خصوصی بدم.از دوست عزیزی که منو راهنمایی کرده بودن بسیار سپاسگزارم.
یه اتاق پیدا کردم در 1756Kelton Avenueبا اجاره ماهی 1100
به نظرتون خوبه؟یا صبر کنم وقتی اومدم اونجا بیشتر دنبال بگردم؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
اجاره اتاق در ویرجینیا
نزدیک مترو و شاپینگ سنتر
بهترین منطقه ویرجنیا
تماس ایران 09123027219
تماس وایبر 17033443830+
شماره کیس:2013AS59XX رویت قبولی :1می 2012
کنسولگری:ابوظبی محل مورد نظر:ویریجینیا-ویزا یک ضربCool
كيس دو نفرو نصفي . 9/8/2013 تاریخ ورود
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان من براي بهمن ماه به مدت ١ ماه ميرم به لوس انجلس و بر مي گردم ايران اگر خانمي شرايط من رو داره خوشحال مي شم كه همسفر و همخونه باشيم
پاسخ
تشکر کنندگان: m_kh
دوستان عزيزم روز تون بخير باشه من متاسفانه نمي تونم پيام خصوصي به كسي بدم خطا مي زنه !براي بهمن ماه به امريكا مي رم اگه خانمي هست كه با هم همسفر باشيم و همخونه خيلي خوشحال مي شم لطفا ايميلي برام بزارين تا بتونيم اشنا شيم ممنونم
پاسخ
تشکر کنندگان:

سلام دوستان عزیز ،من هم اوایل فبریه میام دالاس دنبال هم خونه میگردم لطفا پی ام بدید.
[font=Tahoma]خوشبختی، یعنی هماهنگی با حوادث روزگار[/font]
مصاحبه3DEC2015
نتیجه:ویزای تک ضرب
دریافت پاس با ویزا:7DEC2015
مقصد:هر جا که خدا خواست
پاسخ
تشکر کنندگان:
با عرض سلام خدمت تمامی عزیزان این تاپیک،

بنده 27 سالمه و مجرد هستم،فارغ التجصیل رشته مهندسی برق هستم ،به دنبال یک همخونه آقا در لاس وگاس هستم، از دوستان عزیز اگر کسی مایل به همخونه شدن در لاس وگاس هستش لطفا به بنده پیام خصوصی بده.

ممنونم
پاسخ
تشکر کنندگان:
Looking for a female roommate . we have one master bedroom available for a female only .
My apartment is near to H-MART and TARGET stores - Movie theater - Bar and restaurants
five minutes drive to I-66 , I-495 and US-50. teen minutes walking to Dunn louring Metro station.
there is high speed internet - LED TV - wash and drier at home.
you can park on visitor parking anytime..
no drug - no pets - no party - you can smoke on balcony.
please call me to receive more information.
7033443830 virginia
شماره کیس:2013AS59XX رویت قبولی :1می 2012
کنسولگری:ابوظبی محل مورد نظر:ویریجینیا-ویزا یک ضربCool
كيس دو نفرو نصفي . 9/8/2013 تاریخ ورود
پاسخ
تشکر کنندگان:
کسی از دوستان هست که امسال بخواد بره ایالت ویرجینیا ؟
Life is too short to worry about anything. You had better enjoy it because the next day promises nothing.
چه کسی میگوید که گرانی اینجاست؟؟؟
همه جا ارزانی است...
چه شرافت ارزان...
تن عریان ارزان...
و دروغ از همه چیز ارزان تر...
آبرو قیمت یک تکه نان...
و چه تخفیف بزرگی خورده است قیمت هر انسان
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-06-22 ساعت 10:21)aazitaa نوشته:  کسی از دوستان هست که امسال بخواد بره ایالت ویرجینیا ؟

من تصمیم دارم برم برای ادامه تحصیل
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2009-04-04 ساعت 08:56)pegah نوشته:  
hamishe jaii khooneh begirid ke az nazar amniat khoob bashe.hatta age majboor shodid ejare balater bedid.inja hamle aslahe mojaze,pas bayad bishtar movazeb bood.ma dar 1 apartment 1 khabe dar beverly hills mishinim,ba mahi $ 1700 ejare.chon credit card nadashtim,majboor shodim ta 3 mah ham deposit bedim.CO-signer ham ghabool nakardand.hatta nameye sabeghe kar!!!!.inra ham begooyam fekr nakonid beverly hills kheyli ba mahallehaye khoobe tehroon fargh mikone.dar tehran apartment haye besyar behtary darym.kholase dar har ja hastid ghadre hamoon lahzeh ra bedoonid.ma bishtar bekhatre madresehash oomadim inja+ amniatesh.inja madresehaye govermental az madrese haye khosoosie jahaye digeye LA behtar ast.man taghriban aksare noghate los angeles ro shenakhteh am,az barandegane 2009 oonhaii ghasde oomadan be LA ro darand,age soali darand mitoonam javab bedam.+car+hazineye zendegi+forooshgahaye arzoon+madrese+gereftane cards+ghyere

سلام. من تازه دارم اقدام میکنم. فقط بخاطر مدرسه دخترم میام آمریکا. با ویزای دانشجویی شروع میکنم. میتونید راهنماییم کنید بین ارواین و وست ویرجینیا (مورگان) از نظر امنیت، هزینه زندگی و مدرسه یه مقایسه برام بگید. شوهرم فعلا نمیتونه بیاد بنابراین من و دخترم که کلاس دوم دبستان میره تنها هستیم میدونم خیلی سخته ولی بخاطر آینده دخترم تحمل میکنم. من کسی رو آمریکا ندارم کسی میتونه کمکم کنه.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-07-15 ساعت 16:03)Aghaman نوشته:  
(2015-07-15 ساعت 10:01)a4542 نوشته:  
(2015-07-14 ساعت 20:59)Aghaman نوشته:  احتمالا موقع سرچ Glendale  تو آریزونا رو سرچ کردین
یکبار دیگر لطفا با دقت سرچ کنید
تقریبا میشه گفت غیر ممکنه ولی باز هم شاید امکانش باشه
در صورتیکه مطمئن بودید یه آدرس بدهید با هم سرچ کنیم

دوست عزیز شما درست می فرمایید  Glendale AZهست که قیمتهاش اینگونه هست.من فقط تحت عنوانGlendaleسرچ کرده بودم و اسامی شهرهای لوس انحلس رو از ویکی پدیا استخراج کرده بودم به نظرمیرسد در صورت اخذ ویزا افرادی مثل ما که دو فرزند داریم و طبق قوانین آمریکا نمیتوانیم خانه ای کمتر از دو خوابه اجاره کنیم کالیفرنیا برای شروع گزینه مناسبی نباشه و الا من خودم به خاطر آینده فرزندانم حاضرم تو یه اتاق زندگی کنم.
البته همه جا انقدر سخت گیری نیست که مجبورتان کنند حتما دو خوابه بگیرید ولی اکثر جا ها چرا
همه ی ما حاضریم برای آینده فرزندانمان فداکاری کنیم ولی خوب بعضی وقتها برخی محدودیتها انسان رو مجبور به کار و تلاش بیشتر میکنه
موفق باشید
اگر احیانا خواستید حتما توی کالیفرنیا خونه بگیرید و خونه ی ارزان تر خواستید با من تماس بگیرید ، البته اگر محدودیت شهری ندارید
انقدر گشتم و با مجتمع های مختلف تماس گرفتم فکر کنم مجبورم برم اونجا مشاور املاک بزنمRolleyesRolleyesTongue

سلام. من تصمیم دارم با ویزای دانشجویی بیام ارواین یا وست ویرجینیا(مورگان) بخاطر مدرسه دخترم که امسال وارد کلاس دوم دبستان میشه. شوهرم فعلا نمیتونه بیاد بنابراین من و دخترم تنها هستیم. میشه راهنماییم کنید: ماهیانه اجاره یه اتاق و حداقل هزینه زندگی من و دخترم برای این دو شهر مختلف چقدر میشه؟ شما چه پیشنهادی میدید. ممنون میشم
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان