کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
وب سایتهای مفید برای پیدا کردن اتاق، خانه یا آپارتمان
سلام، من چند سالی هست که در ارنج کانتی کار و زندگی میکنم، اگه کسی مایل به دوستی و تبادل نظر هست برام پیام بگذاره
پاسخ
تشکر کنندگان:
درود بر شما دوست عزیز.من ایمیل میذارم لطفا با من در تماس باشید.تو تانگو و واتس آپ و اینستاگرام هم میتونید با من در تماس باشید.با سپاس
8189838097
hirkanik@yahoo.com
پاسخ
تشکر کنندگان:
اگه از دوستان کسی بتونه منو راهنمایی کنه واقعا ممنون میشم من دو ماه دیگه با همسرم میام لوس انجلس برای ورود کجا باید اقامت کرد؟متل یا هتل مناسب میشناسید؟دوستان دانشگاه من در وست وود هست من کجا باید خونه بگیرم؟تا ۱۵۰۰ میتونم اجاره بدم.جایی نزدیک به وست وود حتی داخل وست وود اصلا ایده ای ندارم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-05-13 ساعت 18:20)iranian1 نوشته:  سلام
من اواخر خرداد عازم لس آنجلس هستم یک نفر همخانه جهت اجاره استدیو در محل مناسب در صورت تمایل اطلاع دهید.
اگه از دوستان کسی بتونه منو راهنمایی کنه واقعا ممنون میشم من دو ماه دیگه با همسرم میام لوس انجلس برای ورود کجا باید اقامت کرد؟متل یا هتل مناسب میشناسید؟دوستان دانشگاه من در وست وود هست من کجا باید خونه بگیرم؟تا ۱۵۰۰ میتونم اجاره بدم.جایی نزدیک به وست وود حتی داخل وست وود اصلا ایده ای ندارم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2012-05-23 ساعت 16:07)مهتاب - 2251 نوشته:  سلام کسی از سیاتل هست؟
سلام . من سیاتل هستم . به من پی ام بده اگه تمایل به هم خونه شدن داری

تهمینه
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-06-08 ساعت 19:42)fffrantic نوشته:  
(2015-05-13 ساعت 18:20)iranian1 نوشته:  سلام
من اواخر خرداد عازم لس آنجلس هستم یک نفر همخانه جهت اجاره استدیو در محل مناسب در صورت تمایل اطلاع دهید.

سلام دوست عزیز شما از سایت airbnb,westwoodکه داخل شی موارد اجاره رو با عکس و توضیحات کامل میاره میتونی رزرو کنی یا از سایت creglist in laهمینطور ،بگردی پیدا میشه یا میتونی از هتلها یا هاستلها یک هفته رزرو کنی بعد که رفتی بگردی نزدیک دانشگاهت جا بگیری شاید هم تونستی از خود دانشگاه خوابگاه بگیری بالاخره پیدا میشه موفق باشی
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
پاسخ
تشکر کنندگان: Blaze
سلام ما دو نفریم.نوامبر راهی اورگان هستیم....میخوام بدونم ما که کسی رو نداریم از ایران میتونیم اجاره کنیم؟چی کار کنیم بهتره؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
بهتره که تو اینترنت بزنید بوک هتل اورگان و یک هتل مناسب واسه دو روز رزرو کنید و از قبل تو کریگزلیست قسمت روم و یا هوس دنبال خونه باشین که به محض اومدن برید ببینید و قرارداد ببندین
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان محترم من الان داشتم از وبسایتzillowقیمت خونه هارو برای اجاره نگاه میکردم مثلا قیمت یه خونه سه خوابه بسیار شیک تو شهرGlendaleاز شهرهای لوس انجلس 950 دلار ماهیانه بود.ایا این ممکنه یا من اشتباه متوجه شدم.
کيس نامبر: 2016AS18## ♥
 تعداد افراد:4 نفر ♥
کنسولگری: Abu Dhabi (تغییر کنسول گری از طرفkcc)♥
 ارسال فرم : 26 می♥
تاریخ مصاحبه : 21 اکتبر ،برگه سفید♥
برنده:سربازی ارتش،لیسانس مکانیک،شرکت خصوصی،AP:نفر اصلی
 آپدیت ها: 22 اکتبر ,9دسامبر،25ژانویه ،2 مارچ(تبدیل به orکیس اصلی)
کلیر:زیباترین روز خدا 3 مارچ پس از 134 روز،دریافت ویزا 31 مارچ
سفر به آمریکا:
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-07-14 ساعت 10:47)a4542 نوشته:  دوستان محترم من الان داشتم از وبسایتzillowقیمت خونه هارو برای اجاره نگاه میکردم مثلا قیمت یه خونه سه خوابه بسیار شیک تو شهرGlendaleاز شهرهای لوس انجلس 950 دلار ماهیانه بود.ایا این ممکنه یا من اشتباه متوجه شدم.

احتمالا موقع سرچ Glendale تو آریزونا رو سرچ کردین
یکبار دیگر لطفا با دقت سرچ کنید
تقریبا میشه گفت غیر ممکنه ولی باز هم شاید امکانش باشه
در صورتیکه مطمئن بودید یه آدرس بدهید با هم سرچ کنیم
شماره کیس: 2015AS4XXX
دریافت ویزا : همسر و پسرجان روز مصاحبه  ----  خودم 13 جولای
کلیرشدن خودم : کمتر از 100 روز
نکته ی کنکوری    سربازی : س پ ا ه
پاسخ
تشکر کنندگان: nora-nora
(2015-07-14 ساعت 20:59)Aghaman نوشته:  
(2015-07-14 ساعت 10:47)a4542 نوشته:  دوستان محترم من الان داشتم از وبسایتzillowقیمت خونه هارو برای اجاره نگاه میکردم مثلا قیمت یه خونه سه خوابه بسیار شیک تو شهرGlendaleاز شهرهای لوس انجلس 950 دلار ماهیانه بود.ایا این ممکنه یا من اشتباه متوجه شدم.

دوست عزیز شما درست می فرمایید Glendale AZهست که قیمتهاش اینگونه هست.من فقط تحت عنوانGlendaleسرچ کرده بودم و اسامی شهرهای لوس انحلس رو از ویکی پدیا استخراج کرده بودم به نظرمیرسد در صورت اخذ ویزا افرادی مثل ما که دو فرزند داریم و طبق قوانین امریکا نمیتوانیم خانه ای کمتر از دو خوابه اجاره کنیم کالیفرنیا برای شروع گزینه مناسبی نباشه و الا من خودم به خاطر آینده فرزندانم حاضرم تو یه اتاق زندگی کنم.
کيس نامبر: 2016AS18## ♥
 تعداد افراد:4 نفر ♥
کنسولگری: Abu Dhabi (تغییر کنسول گری از طرفkcc)♥
 ارسال فرم : 26 می♥
تاریخ مصاحبه : 21 اکتبر ،برگه سفید♥
برنده:سربازی ارتش،لیسانس مکانیک،شرکت خصوصی،AP:نفر اصلی
 آپدیت ها: 22 اکتبر ,9دسامبر،25ژانویه ،2 مارچ(تبدیل به orکیس اصلی)
کلیر:زیباترین روز خدا 3 مارچ پس از 134 روز،دریافت ویزا 31 مارچ
سفر به آمریکا:
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-07-15 ساعت 10:01)a4542 نوشته:  
(2015-07-14 ساعت 20:59)Aghaman نوشته:  

دوست عزیز شما درست می فرمایید Glendale AZهست که قیمتهاش اینگونه هست.من فقط تحت عنوانGlendaleسرچ کرده بودم و اسامی شهرهای لوس انحلس رو از ویکی پدیا استخراج کرده بودم به نظرمیرسد در صورت اخذ ویزا افرادی مثل ما که دو فرزند داریم و طبق قوانین آمریکا نمیتوانیم خانه ای کمتر از دو خوابه اجاره کنیم کالیفرنیا برای شروع گزینه مناسبی نباشه و الا من خودم به خاطر آینده فرزندانم حاضرم تو یه اتاق زندگی کنم.
البته همه جا انقدر سخت گیری نیست که مجبورتان کنند حتما دو خوابه بگیرید ولی اکثر جا ها چرا
همه ی ما حاضریم برای آینده فرزندانمان فداکاری کنیم ولی خوب بعضی وقتها برخی محدودیتها انسان رو مجبور به کار و تلاش بیشتر میکنه
موفق باشید
اگر احیانا خواستید حتما توی کالیفرنیا خونه بگیرید و خونه ی ارزان تر خواستید با من تماس بگیرید ، البته اگر محدودیت شهری ندارید
انقدر گشتم و با مجتمع های مختلف تماس گرفتم فکر کنم مجبورم برم اونجا مشاور املاک بزنمRolleyesRolleyesTongue
شماره کیس: 2015AS4XXX
دریافت ویزا : همسر و پسرجان روز مصاحبه  ----  خودم 13 جولای
کلیرشدن خودم : کمتر از 100 روز
نکته ی کنکوری    سربازی : س پ ا ه
پاسخ
تشکر کنندگان: nora-nora ، sahar2016
Looking for a female roommate . we have one bedroom available for a female only .
My apartment is near to H-MART and TARGET stores - Movie theater - Bar and restaurants
five minutes drive to I-66 , I-495 and US-50. Fifteen minutes walking to Dunn loring Metro station.
there is high speed internet - LED TV - wash and drier at home.
you can park on visitor parking anytime.
we have a 10 years old boy.
no drug - no pets - no party - you can smoke on balcony.
please call me to receive more information.
show contact info SARA
شماره کیس:2013AS59XX رویت قبولی :1می 2012
کنسولگری:ابوظبی محل مورد نظر:ویریجینیا-ویزا یک ضربCool
كيس دو نفرو نصفي . 9/8/2013 تاریخ ورود
پاسخ
تشکر کنندگان:
بچه ها سایت Zillow رو هم چک کنید....مورداش بد نیست
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام خدمت تمام دوستان عزیز این تاپیک،

بنده آقای 27 ساله و مجرد هستم و از برندگان لاتاری هستم و حدودا ۱ سال در کارولینای شمالی سکونت داشتم و در حال حاضر تصمیم دارم که یک تا یک ماه و نیم دیگه به لاس وگاس برای سکونت برم، خیلی دوست دارم که از این طریق از ایران یک دوست و همسفر خوب پیدا کنم تا تمام کارهامونو با هم انجام بدیم و در اونجا با هم خونه بگیریم و کلا در کنار هم باشیم.
از دوستانی که ایران هستن، اگر کسی تصمیم به رفتن به لاس وگاس رو ۱-۱.۵ ماه دیگه (ماه اکتبر) داره و می خواد که با من همسفر بشه، لطفا اطلاع بده، تا بیشتر با هم آشنا بشیم و کارهای گرفتن بلیط و سایر مقدمات سفر رو با هم انجام بدیم.
از دوستان ساکن در لاس وگاس هم خواهش می کنم، اگر کسی رو میشناسین که احتیاج به هم خونه ای داره، لطفا به بنده معرفی کنین تا بیشتر آشنا بشیم.

با تشکر
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان