کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
همسفر و شریک زندگی در آمریکا
(2010-04-11 ساعت 15:39)Ultraseaboy نوشته:  سلام.
دوستان سعی کنید به اهدافتون اگه براتون مقدس هستند توجه کنید و براشون ارزش قائل باشید.نزارید این تالار به انحراف بره.همینطور که اینجا آگاهی مارا در رفتن به آمریکا زیاد کرد وکمکمون کرد همچنین میتونه بهمون کمک کنه به اهداف عالیمون برسونه.پس لطفا جدی باشید.
اینجا خانمها و آقایون میتونند بااحترام و ادب و در کمال امنیت با هم آشنا بشوند.پس لطفا اجازه بدید ..... /

اولترا جان بابا شما خودتون توی این پست خواستید که بچه ها با جدیت قضیه رو پیگیری کنند حالا هم که آرش پیش قدم شده داره یه کارائی میکنه شما ناز میکنی؟
عزیز جان شما باید یه مقدار اطلاعات از خودتون بدید که اگه ما خواستیم کار خیر بکنیم و به چهار تا دوست و آشنا و فک و فامیل بگیم بدونیم چی بگیم.
مثلا بگیم برو تو سایت مهاجرسرا آی دی اولترابوی رو پیدا کن و بهش پیام خصوصی بزن و باهاش آشنا شو؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
جون خودم اونوقت مردم پشت سرم حرف نمیزنند؟؟؟؟میگن بیچاره رفته غربت خل هم شدهSmileSmile
من فقط میدونم شما 36 سالته و معماری خوندی .
اینطوری که شما داری پیش میری میترسم عمر این تاپیک بزنه رو دست عمر نوح Smile حالا خود دانی............
جهت تبلیغات در سایت با رایانامه ads@mohajersara.com تماس بگیرید.
تشکر کنندگان: Soofia ، loony ، honareirani ، Hossein81 ، sam11 ، mahbube ، lighthouse
سلام.
در جواب SOOFIA باید بگم به قول آذری زباتهای عزیزمون : عیب یوخ.
و اما در جواب LAILI باید بگم OK
این مشخصات من هست :
1352.1.3
تهران - مجرد - معماری خوندم و شغلم هم همین هست بعلاوه معماری داخلی.
به دنبال کسی هستم که مسکل اقامت در آمریکا رو نداشته باشه.
دیگه چی بگم؟؟؟
تشکر کنندگان: honareirani ، سارا کوچولو ، sam11 ، mahbube
مشکل اقامت نداشته باشه یعنی چی؟
یعنی مقیم امریکا باشه؟یا با امریکا اومدن مشکل نداشته باشه؟
زندگی ساخته ی افکار شماست و فردا همان خواهد شد که امروز اندیشیده ای.

موریس مترلینگ
تشکر کنندگان:
سلام.
یعنی مشکل گرفتن ویزا نداشته باشه.ویزا یا گرین کارت یا ..... داشته باشه.
تشکر کنندگان: sam11
آهان از اون لحاظSmile
برای رسیدن به مقصد به وسیله نیاندیش به مقصد فکر کن. آنوقت خواهی دید که چه آسان وسیله پیش پایت خواهد ایستاد و تو را به مقصد خواهد رساند.
تشکر کنندگان: honareirani
والا من اگر دختر بودم و گرین کارت داشتم الآن حداقل 600 تا خواستگار جوان لیسانسه دم در خانه ام صف بسته بودند. فوقش این بود که میرفتم دماغم را هم عمل می کردم و یا اینکه اصلا می گفتم صورتم را بکوبند و از اول بسازند!
با آرزوی موفقیت برای شما
(2010-06-17 ساعت 08:16)Ultraseaboy نوشته:  دوستان گل و صمصمی خانمها و آقایون سلام.
هنوز کیس مناسب پیدا نشده.دوستان توجه کنند سعی بر این است که در این مدتی که در ایران هستیم مورد خاص رو پیدا کنیم با شرایطی که قبلا گفته شده اما فعا قسمت نشده کسی بپذیره ما را .در هر حال دوستان توجه کنند خواهشا در این تالاری که سقفش از آیینه دل و کف آن از محبت و دیوارهای آن آراسته به طلای جوانی هست سعی کنیم عطر عشق و امید را به هم نثار کنیم و بزرگان سایت ( آنان که دارای تجارب ارزنده در این ارتباط هستند ) ما را از بذل توجه خودشون غافل نکنند.من اعتقاد 100% دارم که در این راه موفق میشوم چون هدف مقدس هست و نیت آرمانی پس بیایید از یکدیگر پله های ترقی برای هم بسازیم نه اینکه گودالی باشیم در مسیر یکدیگر.سعی کنیم این تالار را به بهینه سازی کنیم و از طرح موضوعات انحرافی و یا غیر مرتبط خودداری کنیم. در مورد گفته دوست عزیزمون که گلایه از عدم تشکر منو داشتند باید عرض کنم که به موقع ما تشکر کردیم از کسانی که بهمون کمک کردند و الان هم از همه شما تشکر میکنم که با ابراز محبتشون فضای این تالار را کماکان گرم نگه میدارند.دوستان توجه کنند هر رویایی دست یافتنی هست به شرطی که از روی عقل و منطق و از عمق وجود بهش ایمان داشته باشیم.بدانیم که هدف مقدس باشه و به سیر آن و کسی که نظاره گر اعمالمان هست ایمان داشته باشیم 100% به هدف میرسیم.تکرار میکنم به شرطی که ایمان داشته باشیم.الان که با شما صحبت میکنم با 4 نفر از بچه های لاتاری 2009 دوستان فابریک شدیم و هر ماه قرار ملاقات میزاریم .این یعنی استفاده بهبنه از امکاناتی که در اختیار ما هست .پس میبینیم که میشه قدمهایی برداشت اگر بهش اعتقاد داشته باشیم.اگر این سایت موجبات آشنایی دو نفر رو فراهم بکنه مطمئنا ارزش آن شاید در این زمینه از نزدیک ترین شخص به بیشتر باشه.هنر استفاده خوب و سالم هست .سو استفاده و بازی کار هنرمندان نیست مرد رند میخواهد.در هر حال هنوز به دنبال کیس مناسب با تقدیم احترام و ادب هستم.خانمهایی که مشکل اقامت ندارند و یا مسیر رسیدن به آمریکا براشون ارزشمند تر از اینجا هست ارزیابی کنند که میتوانند همسفر باشند یا خیر.پس سز اندیشانی که آبی نگر هستند و در زمینه فکری نقره فام قدم در این تالار گذاشته اند با توکل به خدا ------>>> بسم الله
لیلی خانم اقلا ازاین اولترا یه بار تشکر کنی بد نیستا
شماره کیس:2010AS152**
تاریخ دریافت نامه قبولی: june 2009
کنسولگری:abudhabi
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:july2009 تاریخ کارنت شدن کیس:march2010
تاریخ دریافت نامه دوم:هیچوقت نرسید
تاریخ مصاحبه:may2010
تاریخ دریافت کلیرنس:پس از70روز .دریافت ویزا:5 اوت 2010
تشکر کنندگان:
دوستان من چند صفحه از این تاپیک رو مطالعه کردم جالب بود
خوب بهتره منم خودمو معرفی کنم
مرد-مجرد-30-لیسانس برق-برنده 2011
من یک سال دیگه میرم . هنوز تازه اول راهم.
تنهایی اونور یکم سخته.مخصوصا واسه اونایی که اونور کسی رو ندارن
اگه از برندگان کسی هست که بتونیم با هم تنها نباشیم خوب اگه خواست به من پیام بده
ممنون ازتون
تشکر کنندگان: سارا کوچولو ، sam11 ، mahbube
سلام.
دوستان آیند و رخت همی بر بندند که یار عشوه گرانه میاید.با خدا باش پادشاهی کن.
تشکر کنندگان: loony ، mahdis ، honareirani
بنظر من این تاپیک خیلی مسخره بازی شده یکم جدی باشید .....

کلیه کسانی که مایلند از راه سرمایه گذاری مستقیم که 500 تا 600 میلیون تومن هزینه داره دعوت بعمل میاد که به جای پرداخت این هزینه هنگفت از این همه دختر و پسرهای خوب توی این سایت کمک بگیرن و هزینه هاشون رو بشدت کاهش بدن!
خدا رو چی دیدید یه وقت دیدید یه اتفاقاتی هم افتاد.
هر کی تمایل به اینکار داره لطفا برای من پیام خصوصی بذاره...
ممنون
Smile
آرزوی من مفید بودن برای مهاجرسراست در صورتی که پرسش و یا مشکلی دارید(هرچندغیرقابل حل) دارید می توانید تا حد توان من روی کمک من حساب کنید...Smile

دستهایی که کمک می کنند پاکتر از دستهایی هستندکه رو به آسمان دعا می کنند(کورش کبیر)
تشکر کنندگان: mahdis ، sam11
جالبه.
تشکر کنندگان:
من فکر می کنم این تاپیک داره سایت رو تبدیل می کنه به بنگاه همسریابی که خارج از ماموریت سایته.
تشکر کنندگان:
حالا كه همه خودشان را معرفي كردن من هم خودمو معرفي كنم شايد متاهل شديم
من 32 سالمه مهندسي كامپيوتر خوندم الان هم دانشجو كارشني ارشد مهندسي IT هستم
تنهايي سخته تو غربت يك ياري كنار مون باشه فرق مي كنه

رنگ پوستم هم گندمي هست
کیس12XXX
دریافت نامه قبولی خرداد در منزل
ابوظبي
تاریخ ارسال فرمها:27 june
مصاحبه:4 jan
كليرنس:22 مارچ
دریافت ويزا:21 آپريل
تاریخ هجرت 2011 8 oct
محل اقامت سن حوزه
جمع تقریبی هزینه ها :15000 عكس+54000 پست TNT+هزينه واكسناسيون 2200 + 101000  ترجمه+هزینه سفر و سفارت و مدیکال 3ميليون تومان+ 1580 بلیط آمریکا
تشکر کنندگان: sam11 ، mahbube
مدیران عزیز لطفا ماموریت این تاپیک رو بصورت دقیق تعریف کنید تا بچه ها بدونن چی باید اینجا بنویسن و چی ننویسن.
من پیشنهاد می کنم این تاپیک رو بذارید واسه کسانی که میخوان اونور با هم باشن بدون در نظر گرفتن جنسیت( ممکنه ازدواج باشه ، PARTNER، و یا هم خونه و ....) ناسلامتی ما داریم میریم آمریکا جایی که دیگه مثل اینجا نیست .
و از دوستان عزیزم در مهاجرسرا تقاضا دارم که خجالت رو کنار بذارن و بیان خودشونو معرفی کنن
من خودم اونور هیچکس رو ندارم و از الان میخوام چند تا دوست خوب برای اونور داشته باشم که باهاشون حداقل یه مدت زندگی کنم.
همتونو دوست دارم
آرزوی من مفید بودن برای مهاجرسراست در صورتی که پرسش و یا مشکلی دارید(هرچندغیرقابل حل) دارید می توانید تا حد توان من روی کمک من حساب کنید...Smile

دستهایی که کمک می کنند پاکتر از دستهایی هستندکه رو به آسمان دعا می کنند(کورش کبیر)
تشکر کنندگان: yami ، silia ، sam11
(2010-06-26 ساعت 09:24)ADONIS نوشته:  
(2010-06-26 ساعت 08:39)free_free نوشته:  .
.
.
همتونو دوست دارم
منم شما رو دوست دارم . حیف من پسرم اگر مونث بودم....Big Grin
حالا شما که ما رو دوست دارین نمی تونینین گرین کارتتون رو نصف کنید ؟
جدی میگم !

اگه با نصفش میزاشتن بری اونجا چرا که نه! نصفش میکردم

تشکر کنندگان: ADONIS

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان