کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
كليرنس برندگان ٢٠١٣
دوستان گرامی و اساتید محترم یه خواهش دارم میشه یه کم در مورد در مورد اصطلاحاتی که مطرح میشه رو توی یه صفحه جداگانه توضیح بدید من توی قسمت سالهای دیگه هم گشتم ولی آنقدر پستها زیاده که نمیشه اون چیزها رو فهمید منظورم مثلا کلیر شدن یا بکگراند یا کارنت یا برگه سبز و سفید و...Cool
اخه من خیلی گرفتارم با تشکرSad
کیس نامبر 2013AS000065xx / کنسولگری آنکارا / 2نفر / تاریخ ارسال فرمها 28may2012 / دریافت نامه دوم 12March /تاریخ مصاحبه :هفته دوم May / برگه صورتي/زمان انتظار46 روزSmile
تشکر کنندگان: ani_sheiton ، farshadsh ، amirfarahan
سلام دوستان عزیز ؛
من هم در هشتم نوامبر برگه ی آبی گرفتم به همراه ایمیل ده سوالی .
از افشین عزیز برای آپدیت اطلاعاعات جدول ممنونم !
از مامان سایه و عمو سعید هم برای اطلاع رسانی سریع در این تاپیک در جواب دوست محترم خانوم صوفیا صوری سپاس گزارم !
CN:2013AS14XX/ايروان/ کیس:4 نفر/مصاحبه Nov,8,2012 /كليرنس Apr,4,2013
(2012-11-07 ساعت 23:51)گل نهال نوشته:  خوش به حالت Gulu جان...شماره کیست 50000بوده و اواخر جون رفتی مصاحبه؟؟؟من 9000 هستم و میگن توی آوریل کارنت میشه...چجوریه؟؟؟امسال که میگن آخرین شماره ها 10500 هستش...پارسال تا چه عددی بودن؟؟؟و یه سوال دیگه چقدر کلیرنس شما طولانی شده؟؟؟یعنی اگه تا آخر سپتامبر نمیومدچی میشد؟؟یعنی همه برگه آبی ها تا آخر سپتامبر کلیرنس میشن؟؟؟؟

مگه میشه کسی کیس نامبش 50000 باشه و حالا کارنت بشه؟
منم مثل شما نزدیک 9000 هستم...
مگه به ترتیب کارنت نمیشه شماره هااا...؟
میشه توضیح بدین شما پیشکسوتای عزیز...Shy
کیس نامبر:**2013AS000089_کنسولگری:آنکارا_دیدن قبولی:ماه می_ارسال_فرم‌ها: ماه جون با پست_مقصد:نیویورک_ مصاحبه: هفته اول جولای
نتیجه مصاحبه: یک ضربدر یک ضربShy
تشکر کنندگان: farshadsh
(2012-11-11 ساعت 22:03)oghs نوشته:  
(2012-11-07 ساعت 23:51)گل نهال نوشته:  خوش به حالت Gulu جان...شماره کیست 50000بوده و اواخر جون رفتی مصاحبه؟؟؟من 9000 هستم و میگن توی آوریل کارنت میشه...چجوریه؟؟؟امسال که میگن آخرین شماره ها 10500 هستش...پارسال تا چه عددی بودن؟؟؟و یه سوال دیگه چقدر کلیرنس شما طولانی شده؟؟؟یعنی اگه تا آخر سپتامبر نمیومدچی میشد؟؟یعنی همه برگه آبی ها تا آخر سپتامبر کلیرنس میشن؟؟؟؟

مگه میشه کسی کیس نامبش 50000 باشه و حالا کارنت بشه؟
منم مثل شما نزدیک 9000 هستم...
مگه به ترتیب کارنت نمیشه شماره هااا...؟
میشه توضیح بدین شما پیشکسوتای عزیز...Shy

دوست عزيز گولو برنده ٢٠١٢ هستند. شماره هاي اون موقع با امسال متفاوت هستند
2013AS32xx / مصاحبه: Jan W3 آنکارا / شعر انتظار / تاریخ کلیر: July 5, 2013 / کلیرنامه
من رویایی دارم ، رویای آزادی رویای یک رقصِ بی وقفه از شادی
من رویایی دارم ، رویای رنگارنگ ... رویای دنیایی سبز و بدون جنگ
(2012-11-11 ساعت 23:10)hassan1358arab نوشته:  لطفا اگه از روی سند و مدرک میگی رو کنید موضوع برای همه شفاف بشه.دوست من دو سال پیش 27 فبریه مصاحبه داشت و اول مارچ هم ویزا یکضرب گرفت و بهتره بدونین که تاریخ ویزا رو از اول مارچ زدن.واین یعنی اعتبار ویزا رو براساس تاریخ صدور زدند.

حسن بزرگوار، لطفا اینجا رو مطالعه بفرمایید دوست من. Smile

و اینجا
تشکر کنندگان: ASALI ، Szsanazsz ، hassan1358arab ، bayat_r ، mehdiii ، kiasina ، farshadsh ، amirfarahan
(2012-11-11 ساعت 23:33)hassan1358arab نوشته:  
(2012-11-11 ساعت 23:27)امیر مهاجر نوشته:  
(2012-11-11 ساعت 23:10)hassan1358arab نوشته:  لطفا اگه از روی سند و مدرک میگی رو کنید موضوع برای همه شفاف بشه.دوست من دو سال پیش 27 فبریه مصاحبه داشت و اول مارچ هم ویزا یکضرب گرفت و بهتره بدونین که تاریخ ویزا رو از اول مارچ زدن.واین یعنی اعتبار ویزا رو براساس تاریخ صدور زدند.

حسن بزرگوار، لطفا اینجا رو مطالعه بفرمایید دوست من. Smile

و اینجا

امیر جان چرا از تاریخ مدیکال که چند روز قبلش بود نزدند

نمیدونم حسن عزیز! شاید اشتباه آفیسر بوده. یا شاید دست آفیسر بازه که از چند روز چشم پوشی کنه. شاید هم اگر دوستتون میگذاشت و بعد از باطل شدن مدیکالش ورود میکرد به آمریکا دچار مشکل میشد. آنچه که من از خوندن سفرنامه‌ها تجربه کردم همینه که تاریخ انقضای ویزا برابر با تاریخ انقضای مدیکال تست بوده تا حالا.
تشکر کنندگان: hassan1358arab ، ASALI ، bayat_r ، mehdiii ، پروا ، peyman1355 ، farshadsh ، shatsi ، amirfarahan
(2012-11-11 ساعت 16:28)hoj_s000 نوشته:  سلام
چند روز پیش مصاحبه داشتم و کلیرنس خوردم ، موقع برگشتن با ملیکا خانم که حرف میزدم یه چیزی گفت که از کلیرنس خوردنم خوشحالم شدم !!!
ملیکا خانم می گفت ، اعتبار ویزا را بر اساس تاریخ صدور میزنن نه بر اساس تاریخ مدیکال و مصاحبه
اگه این درست باشه واسه من خیلی عالیه ، کسی از دوستان اطلاعات دقیق داره ؟

درسته دوست عزیز تاریخ اعتبار ویزا اززمان صدورشه ولی اگر اگر زمان رفتن به امریکا 6ماه بیشتر از مدیکال گذشته باشه باید مدیکال تکرار بشه
تشکر کنندگان: ASALI ، honestly2002 ، پروا ، peyman1355 ، hoj_s000 ، farshadsh ، pooyash ، amirfarahan
سلام دوستان
انگار همین چند روز پیش بود که ابتدا استرس پر کردن فرمها رو داشتیم ، بعد که فرمها بدست کی سی سی رسید نگران درست پر کردنشون بودیم ، بعد از اون نگران کارنت شدن ،مرحله کارنت تموم شد ، استرس دریافت نامه دوم شروع شد. بعد هم که زمان مصاحبه رسید ، دلهره چگونگی انجام مصاحبه و مدیکال .حالا هم که معلوم نیست تا کی باید منتظر کلیر شدن باشیم. البته این قصه سر دراز دارد. تا زمانی که انشالله پامون به سرزمین موعود برسه . امروز 12 مین روز کلیرنس منه . به امید هر چه زودتر کلیر شدن دوستان منتظر .
C.N : 19XX, رویت قبولی :2می 2012، نفرات : 4 ،مصاحبه:ابوظبی ،1Nov. زمان کلیرنس:33 روز . دریافت ویزا :Big Grin مقصد: نیوهمپشایر
این هم لینک چک کردن وضعیتمون در ابوظبی :
http://www.abudhabiivo.net/
من یکی که طاقت نداشتم از تو ویکسی که گفته بودند شروع کنم . از روز بعد از مصاحبه هر روز یه بند دارم چک می کنم :d ، خدا رو چه دیدید شاید فرجی شد و زودتر اعلام کردند .
C.N : 19XX, رویت قبولی :2می 2012، نفرات : 4 ،مصاحبه:ابوظبی ،1Nov. زمان کلیرنس:33 روز . دریافت ویزا :Big Grin مقصد: نیوهمپشایر
(2012-11-12 ساعت 10:43)honestly2002 نوشته:  این هم لینک چک کردن وضعیتمون در ابوظبی :
http://www.abudhabiivo.net/
من یکی که طاقت نداشتم از تو ویکسی که گفته بودند شروع کنم . از روز بعد از مصاحبه هر روز یه بند دارم چک می کنم :d ، خدا رو چه دیدید شاید فرجی شد و زودتر اعلام کردند .
در اين كه ممكنه زودتر كلير كنن اصلاً شك نكنيد . كساني بودن كه ١٠ روزه كلير شدن ، ولي خودتون رو اذيت نكنين و به كاراتون برسين Smile زبان بخونين ، وسيله جمع كنين و خلاصه كلي كار هست كه انجام بدين Wink
در مورد پست قبليت هم كه نوشته بودي اين قصه سر دراز داره تا پامون برسه به سرزمين موعود ، بايد بگم كه اونجا ته قصه نيست مگر اينكه تا پات رسيد اونجا بري سر كار Smile پس اين قصه سر داره ولي تهش ... خدا ميدونه Wink همه اينها رو نوشتم كه بگم به كار و زندگيتون برسين و وقت رو از دست ندين . موفق باشين Smile
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
مامان سایه جان، البته که طبق تجربه بقیه دوستانی که اونور آب رسیدن ، حالا حالا ها این راه ادامه داره ، تا وقتی که حسابی اونجا جا بیافتیم ( که نه تا وقتی که کار پیدا کنیم ) .والله ما هم داریم همین کار و می کنیم . منتها این مهاجرسرا نمی ذاره Tongue ، مگه میشه اول صبح ناشتا ، نشینی پای کامپیوترتو ، نری تو مهاجرسرا. من که دیگه یکی از وظایف روتینم شده ، ( باید بگم شرح وظایفم رو ویرایش کنند ) . مستدام و پاینده باشی مهاجرسرا و مهاجرسرایان
(2012-11-12 ساعت 12:56)mitme نوشته:  دوستان من اینجا یه سوال در مورد کسری مدرک و کلیرنس مطرح کردم میشه یه نگاهی بندازید و اگه میتونین راهنمایی کنید. ممنون میشم.

دوست عزیز شما موقعی که کیس نامبرت ظاهر شد با مدرک میری ویزاتو میگیری.خلاص
CN:2013as5## / کنسولگری آنکارا / تاریخ مصاحبه:5Nov / مدت زمان انتظار:85 روز(شغل دولتی و خدمت س پ ا ه بدون هیچ گونه سفر خارجی) / جمع هزینه ها: 13 میلیون تومان
تشکر کنندگان: honestly2002 ، mitme ، farshadsh
من فکر کنم خانواده ها همه کلیرخوردند. یکضربی ها مجرد بودن.

خود افیسر گفت 4 تا 6 هفته دیگه چک کنید. یعنی میشه زودتر کلیر شیم؟ خدا کنه Smile
شماره کیس : 2013AS000XXX - سه نفر-سفارت : انکارا - مصاحبه : NOV - کلیر: DEC 10 Smile - مقصد:کالیفرنیا. دریافت گرین کارت : اپریل . خدایا شکرت.
تشکر کنندگان: dreamer60 ، ali2316 ، farshadsh
البته نه همه شون روزی که ما مصاحبه داشتیم یه خانواده چهار نفره بودند که همونجور که قبلا گفتم زن و شوهر هر دو وکیل بودند و دفتر خصوصی داشتند به اونها یکضرب دادند.

من فقط نمی دونم به ما چرا اینجوری گفت!!! که: خانمتون حدودا یک ماه دیگر ، و همسرم که گفت پس من چی ؟گفت : شما 6ماه شایدم بیشتر .!!!!!
تشکر کنندگان: ali234 ، farshadsh
سلام دوستان
توي سايت آنكارا و ايروان توي جدولي كه شماره كيس ها رو مشخص مي كنه يه ستون هست كه عنوانش هست Admin Process Expires On كه جلوي شماره كيس مشخص شده. آيا اين تاريخ تاريخي هست كه تا اون زمان حتما بايد به سفارت مراجعه كني يا اينكه معني ديگه اي داره؟
تشکر کنندگان: ali234 ، farshadsh ، amirfarahan

کاربران در حال بازدید این موضوع: