کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
كليرنس برندگان ٢٠١٣
(2012-11-10 ساعت 02:34)farshid.ok1 نوشته:  
(2012-11-06 ساعت 22:45)tabim4 نوشته:  قابل توجه همگی
اولاً اینو بدونید که آفیسرها و دیگر دست اندرکاران سفارت این سایت و سایتهای مشابه را می بینند و مطالعه می کنند پس عزیزان ایرونی لطفاً در مباحث انجمن از طرح سوالاتی در مورد روشهای گرفتن ویزا که دور از صداقت و اخلاص عمل باشد و اظهارات مبتنی بر شگرد و ترفند که موجبات عدم اطمینان آنها را نسبت به ماها فراهم می کند جداً پرهیز کنید
دوماً از لحاظ 30یا30 به ایرانی ها حساسیت دارند خوب این یک امر طبیعی یه
سوماً ویزای یکضرب به فرد مجردی تعلق میگیره که از مدارک و مشخصاتش تشخیص بدند که پنج شرط زیر را یکجا داره:
_ هیچگونه مسئولیت , منصب , شغل دولتی خلاصه وابستگی نداشته باشه حتی به خدمت سربازی هم گیر میدند
_ جوان و حتماً دارای مهارت , تخصص يا مدرک باشه
_ گواهی موجودی اموال یا مایملک یا اسپانسر داشته باشه
_ نام و نام خانوادگیش از فیل ،، تر امنی،،یتی سبز در بیاد(این سیستم امنی ،،یتی کاملاً سر ،، ی و محر ،، مانه می باشد و محاله ماها از اون سر در بیاریم بیخود نیست میگند ابر قدرت جهان !!)
- از نظر جسمی و روانی کاملاً سالم باشه(آزمایشات پزشکی و روانشناختی)

بقیه افراد و خانواده ها همگی نیاز به پروسس بیشتر و فیل - ترینگ بیشتر دارند. به همین خاطر برگه آبی اونها از حالا تو پرونده اشان آماده است.خیالتون تخت باشه فقط کسی را رد می کنند که حتماً مسئله دار باشه منظورم را که می فهمید؟! پس بیخودی استرس به خودتون راه ندید.
دوستان،من دانشجو هستم،.سرباز هم نرفتم،تاحالا کار هم نکردم.دارم به بهونه آزمون تافل از کشور خارج میشم و دیگه نمیتونم برگردم ایران.مادرم هم خانه‌دار بوده و تاحالا کار نکرده.

به نظرتون ممکن همینطور الکی‌،بک‌گراند چک بخوریم؟یا حتما سر قواعد خودشون میموننو اگه شرایطی رو که دوستمون گفتن داشته باشیم دیگه ۱۰۰% یضرب ویزارو میدان؟راستش من بیلیت آمریکامو هم از ایروان به لوسانجلس گرفتم،واسه همین استرس دارم

دوست من هیچ چیز صد در صدی وجود نداره . در 2012 یکی از دوستان با سربازی سپاه ویزای یکضرب گرفت، و من با معافیت از سربازی و شغل خصوصی برگه آبی گرفتم.
برای چیزی که خودتون نمیتونید درش دخیل باشید استرس نداشته باشید، تصمیم گیرنده آفیسره. پس توکلتون به خدا باشه، براتون آرزوی مصاحبه خوب دارم
قابل توجه كليرنسيهاي لاتاري 2013 در ايروان:

آخرين آپ ديت را چك كنيد:
http://armenia.usembassy.gov/casenumber.html
اولين كيس لاتاري امسال را زده!! مباركه
انشاءالله نوبت همه بچه ها بزودي و بنوبت اعلام ميشه
Big Grin
2013AS00000XXXقبولی: 2012 1 May،ايروان،3 نفر،ارسال فرم: 2012 30May با دی.اچ.ال،کارنتی:2012 August ،مصاحبه:W3 October تاريخ كليرنس: xxتاريخ عزيمت به آمريكا: xx مقصد احتمالي:هيوستن
تشکر کنندگان: سارا2013 ، goody ، پروا ، صوفیا صوری ، cygnus2 ، zavosh ، مانترا ، ali2316 ، farshadsh
(2012-11-10 ساعت 04:13)3rip نوشته:  
(2012-11-10 ساعت 02:34)farshid.ok1 نوشته:  
(2012-11-06 ساعت 22:45)tabim4 نوشته:  قابل توجه همگی
اولاً اینو بدونید که آفیسرها و دیگر دست اندرکاران سفارت این سایت و سایتهای مشابه را می بینند و مطالعه می کنند پس عزیزان ایرونی لطفاً در مباحث انجمن از طرح سوالاتی در مورد روشهای گرفتن ویزا که دور از صداقت و اخلاص عمل باشد و اظهارات مبتنی بر شگرد و ترفند که موجبات عدم اطمینان آنها را نسبت به ماها فراهم می کند جداً پرهیز کنید
دوماً از لحاظ 30یا30 به ایرانی ها حساسیت دارند خوب این یک امر طبیعی یه
سوماً ویزای یکضرب به فرد مجردی تعلق میگیره که از مدارک و مشخصاتش تشخیص بدند که پنج شرط زیر را یکجا داره:
_ هیچگونه مسئولیت , منصب , شغل دولتی خلاصه وابستگی نداشته باشه حتی به خدمت سربازی هم گیر میدند
_ جوان و حتماً دارای مهارت , تخصص يا مدرک باشه
_ گواهی موجودی اموال یا مایملک یا اسپانسر داشته باشه
_ نام و نام خانوادگیش از فیل ،، تر امنی،،یتی سبز در بیاد(این سیستم امنی ،،یتی کاملاً سر ،، ی و محر ،، مانه می باشد و محاله ماها از اون سر در بیاریم بیخود نیست میگند ابر قدرت جهان !!)
- از نظر جسمی و روانی کاملاً سالم باشه(آزمایشات پزشکی و روانشناختی)

بقیه افراد و خانواده ها همگی نیاز به پروسس بیشتر و فیل - ترینگ بیشتر دارند. به همین خاطر برگه آبی اونها از حالا تو پرونده اشان آماده است.خیالتون تخت باشه فقط کسی را رد می کنند که حتماً مسئله دار باشه منظورم را که می فهمید؟! پس بیخودی استرس به خودتون راه ندید.
دوستان،من دانشجو هستم،.سرباز هم نرفتم،تاحالا کار هم نکردم.دارم به بهونه آزمون تافل از کشور خارج میشم و دیگه نمیتونم برگردم ایران.مادرم هم خانه‌دار بوده و تاحالا کار نکرده.

به نظرتون ممکن همینطور الکی‌،بک‌گراند چک بخوریم؟یا حتما سر قواعد خودشون میموننو اگه شرایطی رو که دوستمون گفتن داشته باشیم دیگه ۱۰۰% یضرب ویزارو میدان؟راستش من بیلیت آمریکامو هم از ایروان به لوسانجلس گرفتم،واسه همین استرس دارم

دوست من هیچ چیز صد در صدی وجود نداره . در 2012 یکی از دوستان با سربازی سپاه ویزای یکضرب گرفت، و من با معافیت از سربازی و شغل خصوصی برگه آبی گرفتم.
برای چیزی که خودتون نمیتونید درش دخیل باشید استرس نداشته باشید، تصمیم گیرنده آفیسره. پس توکلتون به خدا باشه، براتون آرزوی مصاحبه خوب دارم

دوست عزیز. من پرونده فوق العاده ای داشتم. معافیت،دانشجو و اسپانسر و اینکه من اینجا یکبار چک امنیتی شده بودم. ولی بازم برگه آبی گرفتم. نمخوام انرژی منفی بدم. ولی منم فکر شمارو می کردم. با انرژی مثبت برید ولی احتمال همه چیز رو هم بدید. ایشالا که یکضرب بگیری و هممون رو خوشحال کنی.
تشکر کنندگان: kasrafo ، سارا2013 ، itsmasoud ، afs ، goody ، صوفیا صوری ، مانترا ، ali2316 ، farshadsh
(2012-11-09 ساعت 21:39)ehsan_ati نوشته:  دوستانی که در حال گذراندن دوران سخت انتظار واسه من تا امشب ( جمعه 19 آبان 91 ) 10 روز کامل گذشته...

سلام واسه من هم 10 روزه ( اول نوامبر مصاحبه امون بود ) .امیدوارم که همگی کلیر بشیم .
C.N : 19XX, رویت قبولی :2می 2012، نفرات : 4 ،مصاحبه:ابوظبی ،1Nov. زمان کلیرنس:33 روز . دریافت ویزا :Big Grin مقصد: نیوهمپشایر
تشکر کنندگان: amirazimi ، ehsan_ati ، kasrafo ، سارا2013 ، itsmasoud ، afs ، ali2316 ، farshadsh
(2012-11-10 ساعت 17:48)Gerdoo نوشته:  با سپاس از راهنمایی و متانتی که داشتید
اگر تاپیک خاصی هست که مخصوص اینجور پرسشهاست راهنمایی کنید، چون جایی رو پیدا نکردم که مناسب برای این سؤالم باشه، و ضمناً چون بچه های این تاپیک تازه از فرودگاه عبور کرده بودن مناسب دیدم از تجربشون استفاده کنم.
فکر کنم اونور دنیا، جایی که هممون تلاش میکنیم بریم و مهد مردم سالاری میخوننش، محلیست که توش آدمای پر مدعا جایی نداشته باشن.
به هر صورت از همگی پوزش میخوام

۱- سؤالتون رو فقط در یک تاپیک مطرح کنید (مرتبط ترین تاپیک)
۲- اینجا رو بخونید.
۳- از شروع بحثهای فرسایشی و تشنج‌زا اکیداً خودداری کنید تا خدای نکرده مدیران به شما اخطار ندهند و در خطر محرومیت قرار نگیرید.
۴- قوانین مهاجرسرا را مطالعه کنید.
تشکر کنندگان: Gerdoo ، amir82 ، bayat_r ، ehsan_ati ، Saeedv13 ، hamid1357 ، hadiseh.t ، farshadsh
(2012-11-10 ساعت 16:59)Gerdoo نوشته:  ...1- آیا در فرودگاه به دلیل شرایط فعلی بازار ا*ر*ز بازرسی بدنی و بررسی جزئی وسایل هم میکنند؟
2- جهت تهیه و انتقال ا*ر*ز به خارج از کشور چه روشی مناسب است؟ مثلاً بردن ط*ل*ا به آمریکا به صلاح است؟...
(2012-11-10 ساعت 17:48)Gerdoo نوشته:  ..اگر تاپیک خاصی هست که مخصوص اینجور پرسشهاست راهنمایی کنید، چون جایی رو پیدا نکردم که مناسب برای این سؤالم باشه، ...
گردو جان
شما سئوالت رو در تاپیک نامرتبط پرسیدی، پس نباید از رک بودن پاسخ بعضی دوستان دلگیر بشی. علاوه بر تاپیک معرفی شده توسط امیر مهاجر عزیز تاپیک اولین سفر برای فعال شدن گرین کارت به آمریکا: بلیط، گمرک و ... هم برای سئوال شما مناسب هست. موفق باشید.
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، mooj ، Soap McTavish ، sayeh_m ، ehsan_ati ، bayat_r ، farshadsh
(2012-11-10 ساعت 19:19)Hamilton نوشته:  afs ، ضمن تشكر مي خواستم بگم كه كيس ما ٤ نفره . اگر اشكال از امضا من بوده ببخشيد. ضمنا كيس ما مربوط مي شه به همسرم كه paya110 است

مرسی که گفتید
من عدد تعداد نفرات رو اصلاح کردم و با همین اسم ای دی خودتون کیس رو توی جدول به روز کردم
امیدوارم مصاحبه بدون دردسر براتون پیش بره
2013AS1017 ≈≈ ویزا از سفارت ایروان ≈≈ ساکن مریلند، ویرجینیا از ۱ اپریل ۲۰۱۳ ≈≈ داستان من و لاتاری ۲۰۱۳
تشکر کنندگان: bayat_r ، Saeedv13 ، sayeh_m ، itsmasoud ، امیر مهاجر ، enchantress_boy ، lot2013 ، farshadsh
دو تا سوال داشتم دوستان عزیز!!

1- وقتی یک کیس کلیر می شه یعنی اینکه بیاید ویزا بگیرید یا ممکنه برن و بهشون بگن که رد شدید؟؟؟؟

2- اگر یک نفر رفته باشه مصاحبه و کلیر هم شده باشه حالا بفهمه که بارداره موقع گرفتن ویزا لازمه به سفارت اعلام کنه؟؟
اگر می دونید لطفا پاسخ بدید یا حداقل یک رفرنس معرفی کنید برم بخونم چون این مورد برای خواهرم پیش اومده و یه کمی گیج شدیم!!!!
خودم جستجو کردم بیشتر اطلاعات مربوط به سیتیزن شیپ کسایی که خارج از امریکا به دنیا میان رو میاره!!
کیس نامبر خواهرم حدود 1000 از برندگان 2013..وقت مصاحبه اکتبر ارمنستان...زمان کلیرنس 4 هفته ...پرواز ترکیش به لس آنجلس آوریل 2013 کل هزینه های ویزا حدود 7 تا 8 میلیون
تشکر کنندگان: farshadsh
(2012-11-11 ساعت 10:55)cygnus2 نوشته:  یه سوال داشتم دوستان عزیز!!

وقتی یک کیس کلیر می شه یعنی اینکه بیاید ویزا بگیرید یا ممکنه برن و بهشون بگن که رد شدید؟؟؟؟

تا آنجا كه من ميدانم كيس كليري يعني شخص مدارك تحويل داده،مدارك پذيرفته شده،فرماليته كار مثل پرداخت قبض و انگشت نگاري و غيره انجام شده،مصاحبه انجام شده و كاغذ آبي رنگ براي مراجعه بعدي تحويل شخص ميشه - علت وقفه در ويزرا يا مراحل اداريه (براي عمده متقاضيان) و يا كسر مدارك.پس جواب شما اينه كه شخص به احتمال 90 در صد ويزا ميگيره و 10 در صد اگر در ADMINISTARTIVE PROCESS رد بشه و يا نتونه مدرك كسريش را تا آن تاريخ برسونه ويا پس از تاريخ انقضاء براي ويزا مراجعه بكنه و اقدامي نكنه (تمام اين شرايط بعيده ولي محتمله!!!!!!) از ويزا خبري نيست كه انشاء الله براي كسي پيش نياد-اگر كسي جواب ديگري داره لطفا همه را راهنمائي كنه-مرسي
2013AS00000XXXقبولی: 2012 1 May،ايروان،3 نفر،ارسال فرم: 2012 30May با دی.اچ.ال،کارنتی:2012 August ،مصاحبه:W3 October تاريخ كليرنس: xxتاريخ عزيمت به آمريكا: xx مقصد احتمالي:هيوستن
تشکر کنندگان: honestly2002 ، cygnus2 ، Ali DV-2013 ، farshadsh ، kage.omid
(2012-11-11 ساعت 12:29)cygnus2 نوشته:  دوستان سوال دوم من هم کسی می دونه ؟؟؟؟؟؟؟ لطف می کنید راهنمایی کنید!!
به نظر من لازم نيست. مگه اينکه خيلي تابلو باشه که بارداره! اگه نه خوب چون واقعا قبلش اطلاع نداشتين نميتونه هيچ مشکلي داشته باشه.
(2012-11-11 ساعت 13:19)ehsan_ati نوشته:  
(2012-11-11 ساعت 12:29)cygnus2 نوشته:  دوستان سوال دوم من هم کسی می دونه ؟؟؟؟؟؟؟ لطف می کنید راهنمایی کنید!!
به نظر من لازم نيست. مگه اينکه خيلي تابلو باشه که بارداره! اگه نه خوب چون واقعا قبلش اطلاع نداشتين نميتونه هيچ مشکلي داشته باشه.

نه اصلا خودش که نمیره فقط شوهرش میره می تونن بگن نمی دوستن چون واقعا هم تازه فهمیدن
Smile
کیس نامبر خواهرم حدود 1000 از برندگان 2013..وقت مصاحبه اکتبر ارمنستان...زمان کلیرنس 4 هفته ...پرواز ترکیش به لس آنجلس آوریل 2013 کل هزینه های ویزا حدود 7 تا 8 میلیون
(2012-11-10 ساعت 10:27)mohsen-usa نوشته:  قابل توجه كليرنسيهاي لاتاري 2013 در ايروان:

آخرين آپ ديت را چك كنيد:
http://armenia.usembassy.gov/casenumber.html
اولين كيس لاتاري امسال را زده!! مباركه
انشاءالله نوبت همه بچه ها بزودي و بنوبت اعلام ميشه
Big Grin

دوست گرامی میشه لطف کنید ادرس اپدیت رو برای سفارت انکارا هم بزارید ممنون میشیم.
کیس نامبر 2013AS000065xx / کنسولگری آنکارا / 2نفر / تاریخ ارسال فرمها 28may2012 / دریافت نامه دوم 12March /تاریخ مصاحبه :هفته دوم May / برگه صورتي/زمان انتظار46 روزSmile
(2012-11-11 ساعت 15:00)edibk نوشته:  دوست گرامی میشه لطف کنید ادرس اپدیت رو برای سفارت انکارا هم بزارید ممنون میشیم.

لینک وضعیت AP برای سفارت آنکارا :

http://www.usemb-ankara.org.tr/consular/...ssing.html
نوع ویزا : CR1 ✷ مصاحبه : هفته آخر نوامبر ۲۰۱۲ - ایروان ✷ دریافت ویزا : یکضرب ✷ مقصد : L.A ✷ تاریخ ورود : ۱۲/۱۲/۱۲
تشکر کنندگان: mohsen-usa ، mohajer13 ، dreamer60 ، edibk ، Ali DV-2013 ، farshadsh
سلام
چند روز پیش مصاحبه داشتم و کلیرنس خوردم ، موقع برگشتن با ملیکا خانم که حرف میزدم یه چیزی گفت که از کلیرنس خوردنم خوشحالم شدم !!!
ملیکا خانم می گفت ، اعتبار ویزا را بر اساس تاریخ صدور میزنن نه بر اساس تاریخ مدیکال و مصاحبه
اگه این درست باشه واسه من خیلی عالیه ، کسی از دوستان اطلاعات دقیق داره ؟
کیس:**2013AS17 ، ابوظبی، مصاحبه: هفته اول نوامبر ، کلیر: 17دسامبر 39 روزه
مقصد: TX or NY یک نفر ، هزینه ها:پروفایل سفرنامه
تشکر کنندگان: mea694 ، bayat_r ، مانترا ، lilistar ، farshadsh
(2012-11-11 ساعت 16:28)hoj_s000 نوشته:  سلام
چند روز پیش مصاحبه داشتم و کلیرنس خوردم ، موقع برگشتن با ملیکا خانم که حرف میزدم یه چیزی گفت که از کلیرنس خوردنم خوشحالم شدم !!!
ملیکا خانم می گفت ، اعتبار ویزا را بر اساس تاریخ صدور میزنن نه بر اساس تاریخ مدیکال و مصاحبه
اگه این درست باشه واسه من خیلی عالیه ، کسی از دوستان اطلاعات دقیق داره ؟

خیر دوست عزیز این موضوع کاملاً اشتباهه، تاریخ اعتبار ویزا بر اساس تاریخ مدیکال است. بهرحال شما از روز مدیکال 6 ماه فرصت داری، به عنوان مثال اگر 2 ماه دیگه کلیر بشی و مراجعه کنی و ویزا صادر بشه شما 4 ماه فرصت دارید.
موفق باشید

کاربران در حال بازدید این موضوع: