کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ترکیه - مصاحبه
سلام .
بنظرتون تاپیک جدایی برای سفر و مصاحبه و ... برای دبی و ابوضبی هم باز بشه چطوره ؟
اگر موافید بگید که تا انجامش بدیم Smile
PD: 22AUG2008 - Category: F2B - ارسال مدارک 04MAY2015 - ارسال دوباره و کسری مدارک 06JUL2015 - مصاحبه:  14Sep2015 - ویزا : یکضرب

همسر: F2A -
PD: April 20 2016 - interview April 2018 - waiting for AP 
لطفا بجای پیام جدا برای تشکر،  از دکمه ی تشکر استفاده بفرمایید  متشکرم
پاسخ
تشکر کنندگان: hosseinkht
(2015-09-09 ساعت 10:44)babak.n نوشته:  سلام .
بنظرتون تاپیک جدایی برای سفر و مصاحبه و ... برای دبی و ابوضبی هم باز بشه چطوره ؟

سلام دوست عزیز
من موافقم.
با اینکه در تالارهای مربوط به لاتاری سفرنامه های مربوط به ابوظبی وجود دارد اما در تالار مهاجرت خانوادگی چنین تاپیکی وجود ندارد و در تاپیک سفرنامه (عمومی) هم تعداد تجارب ثبت شده کم می باشد.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-09-08 ساعت 16:24)montazerf4 نوشته:  
(2015-09-08 ساعت 15:14)behdad57 نوشته:  سلام دوستان
میخواستم بدونم دوستانی که اخیرا آنکارا بدون چند روزه جواب مدیکال و آزمایشها آماده میشه. یعنی ما بهتره چند روز قبل وقت سفارت بریم دکتر؟
مرسی از همگی

فردا عصر روزي كه ميريد دكتر جواب رو ميده، يعني دو روز بعد از روز دكتر وقت سفارت بكيريد، پيشنهاد خود سايت دكتر هم همينه

ممنونم...
پاسخ
تشکر کنندگان: amirsalehish ، hamid_fs3
سلام به دوستان عزيز ، من الان بايد سفارت را در فرم ds -260 انتخاب كنم بنظر شما كجا مناسبتره ؟
EB2
ANKARA
interview : 13 may 2016  
two line : 7 Dec 2016  
OR : 16 Dec 2016
Clearance : 27 Dec 2016
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-09-09 ساعت 14:33)hosseinkht نوشته:  
(2015-09-09 ساعت 10:44)babak.n نوشته:  سلام .

سلام دوست عزیز
من موافقم.
با اینکه در تالارهای مربوط به لاتاری سفرنامه های مربوط به ابوظبی وجود دارد اما در تالار مهاجرت خانوادگی چنین تاپیکی وجود ندارد و در تاپیک سفرنامه (عمومی) هم تعداد تجارب ثبت شده کم می باشد.

سلام دوست عزیز
مصاحبه رفتین؟ چی شد؟
پس تاپیک رو ایجاد نکردین...
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام به همه دوستان بنظر شما انتخاب كنسولگري دبي يا ابوظبي انتخاب مناسبتري نسبت به آنكارا و ايروان است ؟؟
EB2
ANKARA
interview : 13 may 2016  
two line : 7 Dec 2016  
OR : 16 Dec 2016
Clearance : 27 Dec 2016
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستای عزیزم
دوستانی که به جنوب کالیفرنبا پرواز دارن در صورت نیاز کمک با من تماس بگیرن و اگر دنبال کار و بیزینس هستید میتونم کمکتون کنم ( لس انجلس ، ایرواین ، سن دیگو).
شماره کیس:2015ASx17 > کنسولگری:آنکارا > ارسال فرم: 2014 MAY 21 > کارنت شدن کیس: AUG 12 2014 > مصاحبه: 2 اکتبر 2014 > دریافت ویزا یکضرب > ورود به آمریکا 25 نوامبر
سفرنامه من به ترکیه
سفرنامه من به آمریکا
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-07-04 ساعت 10:43)montazerf4 نوشته:  
(2015-07-04 ساعت 00:15)alireza88 نوشته:  
(2015-06-30 ساعت 09:50)montazerf4 نوشته:  
(2015-06-29 ساعت 22:12)alireza88 نوشته:  
(2015-05-09 ساعت 12:34)montazerf4 نوشته:  نه همون موقع همزمان از همسرم هم شغل و مدرك تحصيليش رو پرسيد
باور كنيد كلا رو همديگه من و همسرم ١٠ تا كلمه هم نگفتيم
بذار بشمرم ١ پرستار ٢ سن رامون ٣ كارشناسي ٤ كارشناسي ارشد ٥ مهندس عمران تو شركت فلان ٦ مهندس نقشه بردار تو شركت فلان

سلام
مورد من کیس f4 است می خواستم بدونم علاوه بر مدارکی که برده بودید فرم بخصوصی مثل ds260 یا هر فرم دیگری پر کردید چه بصورت آنلاین یا حضوری.
با تشکر

سلام بله يك فرم ان لاين كه بايد در اون اداره پستي رو مشخص كنيد كه ميخواهيد ويزا رو اونجا تحويل بگيريد و رسيدش رو با خودتون سفارت ميبريد،البته اين جزو مداركي هست كه تو نامه سفارت بهش اشاره شده
در كل نامه هاشون كاملا جامع هست و هيچ چيزي خارج از اوني كه تو نامه گفتن نمي خوان

سلام
در فرم فقط پست مشخص شده یا شامل اطلاعات دیگری هم هست. شماره فرم یادتان هست می شود در سایت قبلا با آن آشناشد
باتشکر
تو سايت سفارت انكارا قسمت متقاضيان ايراني يه اكانت ميسازيد،فقط اطلاعات شخصي مي خواد نهايتا اداره پست رو انتخاب ميكنيد
بله پست يا ptt جستجو كنيد تو سايت يه سري pdf گذاشتن بچه ها
سلام سئوال:وقت سفارتم (آنکارا )برای یک ماه دیگه هست،1-اکانت را کی باید بسازیم؟2-آدرس پست را کجا و چطوری باید پیدا و انتخاب کنیم؟ 3-برای مصاحبه ویزا توریستی چه نوع لباسی بپوشیم؟(کت شلوار رسمی)؟
[font=Tahoma]خوشبختی، یعنی هماهنگی با حوادث روزگار[/font]
مصاحبه3DEC2015
نتیجه:ویزای تک ضرب
دریافت پاس با ویزا:7DEC2015
مقصد:هر جا که خدا خواست
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان، من نامه COMPELETE پدر و مادرم را در آوریل ۲ ۲۰۱۵ گرفتم. و الان ۶ ماه هست که منتظر مصاحبه هستیم. محل مصاحبه آنکارا هست. هر چی‌ هم به NVC زنمیگ زنم میگن که آنکارا خیلی‌ شلوغ. لطفا بگید چقدر برای نامهٔ مصاحبه منتظر بوده‌اید.
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان چندتا سئوال دارم:وقت سفارتم (آنکارا )برای یک ماه دیگه هست،۱-اکانت داخل سایت سفارت را کی باید بسازیم؟۲-آدرس پست را کجا و چطوری باید پیدا و انتخاب کنیم؟ ۳-برای مصاحبه ویزا توریستی چه نوع لباسی بپوشیم؟(کت شلوار رسمی)؟
مصاحبه3DEC2015
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-11-02 ساعت 18:07)pouyasanat نوشته:  سلام دوستان چندتا سئوال دارم:وقت سفارتم (آنکارا )برای یک ماه دیگه هست،۱-اکانت داخل سایت سفارت را کی باید بسازیم؟۲-آدرس پست را کجا و چطوری باید پیدا و انتخاب کنیم؟ ۳-برای مصاحبه ویزا توریستی چه نوع لباسی بپوشیم؟(کت شلوار رسمی)؟

من متوجه نمیشم! چطوری وقت گرفتید؟ چون برای وقت گرفتن اول باید اکانت بسازید همونجا هم آدرس پ ت ت رو ازتون میخواد! اگر کسی دیگه براتون اکانت ساخته باید ازش ایمیل و پسوردی که باهاش برای شما اکانت ساخته رو بخواین

این لینکیه که توش اکانت ایجاد میکنید وقت میگیرید و اداره پست رو مشخص میکنید:
https://ais.usvisa-info.com/fa-TR/niv/users/sign_in

در مورد لباس به خودتون ربط داره ولی من همیشه رسمی پوشیدم اما خیلی هارو دیدم با لباس توریستی اومده بودند که البته نمیدونم ویزا گرفتند یا نه!
پاسخ
تشکر کنندگان: pouyasanat
(2015-11-02 ساعت 18:54)هورمغز نوشته:  
(2015-11-02 ساعت 18:07)pouyasanat نوشته:  سلام دوستان چندتا سئوال دارم:وقت سفارتم (آنکارا )برای یک ماه دیگه هست،۱-اکانت داخل سایت سفارت را کی باید بسازیم؟۲-آدرس پست را کجا و چطوری باید پیدا و انتخاب کنیم؟ ۳-برای مصاحبه ویزا توریستی چه نوع لباسی بپوشیم؟(کت شلوار رسمی)؟

من متوجه نمیشم! چطوری وقت گرفتید؟ چون برای وقت گرفتن اول باید اکانت بسازید همونجا هم آدرس پ ت ت رو ازتون میخواد! اگر کسی دیگه براتون اکانت ساخته باید ازش ایمیل و پسوردی که باهاش برای شما اکانت ساخته رو بخواین

در مورد لباس به خودتون ربط داره ولی من همیشه رسمی پوشیدم اما خیلی هارو دیدم با لباس توریستی اومده بودند که البته نمیدونم ویزا گرفتند یا نه!
سلام متشکرم از جوابتون :،وقت رو یک آژانس برام گرفته ولی ایمیل و پسورد رو هنوز نگرفتم!! مگر برای مراحل بعدی یا مصاحبه نیاز میشه؟ اگر سفارت خواست ایمیل بزنه باید چکارکنم؟(آژانس میگه خودمون پیکاپ ویزا میکنیم)!!؟
مصاحبه3DEC2015
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-11-03 ساعت 23:30)pouyasanat نوشته:  
(2015-11-02 ساعت 18:54)هورمغز نوشته:  

سلام متشکرم از جوابتون :،وقت رو یک آژانس برام گرفته ولی ایمیل و پسورد رو هنوز نگرفتم!! مگر برای مراحل بعدی یا مصاحبه نیاز میشه؟ اگر سفارت خواست ایمیل بزنه باید چکارکنم؟(آژانس میگه خودمون پیکاپ ویزا میکنیم)!!؟

بله دوست عزیز باید آیدیتون رو داشته باشید اگر ویزارو یکضرب بگیرید که باید خودتون بمونید تحویل بگیرید و در اونصورت خودتون باید اداره پست رو انتخاب کنید البته تلفنی هم میشه اینکارو کرد اگر آزانس آیدیتون رو نداد. بهتره که خودتون بمونید اگر هم که میخواین بدید به آزانس مذکور که دیگه خودش تعیین میکنه کجا بره مدارکو تحویل بگیره توی این آدرسم راهنماییارو نوشته: اگرم ایمیلی فرستاد که میره برای همون آزانسه اگه ایمیل خودشو داده باشه.
https://ais.usvisa-info.com/fa-TR/niv/in...on/courier
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان سلام
آیا کارت معافیت یا پایان خدمت باید ترجمه بشه؟ در واقع الان که در آنکارا هستم و تا مصاحبه روز دوشنبه فرصتی باقس نمونده متوجه شدم توی ایمیلی که برام فرستادن نوشتن که باید ترجمه و اصلش همراهم باشه.
فقط موندم باید الان چکار کنم. آیا واقعاً میخوان؟ یا فقط نوشتن و در عمل استفاده نمیشه؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-11-05 ساعت 23:24)hamiii نوشته:  دوستان سلام
آیا کارت معافیت یا پایان خدمت باید ترجمه بشه؟ در واقع الان که در آنکارا هستم و تا مصاحبه روز دوشنبه فرصتی باقس نمونده متوجه شدم توی ایمیلی که برام فرستادن نوشتن که باید ترجمه و اصلش همراهم باشه.
فقط موندم باید الان چکار کنم. آیا واقعاً میخوان؟ یا فقط نوشتن و در عمل استفاده نمیشه؟؟؟

کارت معافیت آیتیم مهمی هست براشون و احتمال درخواستش زیاده.
مصاحبه3DEC2015
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان