کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ترکیه - مصاحبه
دوستان جهت مصاحبه ویزای توریستی (آنکارا)ترجمه کارت ملی و مدرک تحصیلی هم لازمه؟
[font=Tahoma]خوشبختی، یعنی هماهنگی با حوادث روزگار[/font]
مصاحبه3DEC2015
نتیجه:ویزای تک ضرب
دریافت پاس با ویزا:7DEC2015
مقصد:هر جا که خدا خواست
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان سلام
می شه لطفا اگه پاسخ سئوالای منو می دونید زحمت بکشید و بگید
کتگوری f4 ایم امروز نامه مصاحبمون اومد تقریبا 1 ماه دگه انکارا وقت دادن . .یک دنیا هم مدارک خواستن وفقط مدارک فوت پدر پدربزرگم را درخواست نکردن. از ما یعنی من همسرم و بچه 7 ساله من عدم سوپیشینه از ترکیه خواستن و ایران. ما اصلا ترکیه نبودیم.ان وی سی هم از ما نخواسته بود. 1
حالا باید چیکار کنیم؟؟؟؟ چه جوری و به کجا باید اطلاع بدیم که ما ترکیه نبودیم. 2-
بعد مگه واسه بچه هفت ساله عدم سوپیشینه می شه تهیه کرد؟؟؟؟
3- همسرم چند سال کانادا بوده ازش گواهی سو پیشینه نخواستن حتی ان وی سی هم نخواسته سفارت هم اشاره ای نکرده ایا باید تهیه کنه؟
4- کی باید وقت از دکتر ترکیه گرفت تو چه سایتی؟
چند روز زودتر باید ترکیه باشیم؟
می دونم سئوالام زیاد .ببخشید .
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-11-08 ساعت 21:49)pouyasanat نوشته:  دوستان جهت مصاحبه ویزای توریستی (آنکارا)ترجمه کارت ملی و مدرک تحصیلی هم لازمه؟

کلیه ی  مدارک  جهت  معرفی  شما لازم  هست  و این مدارک  باید به  ترجمه  و تایید  دادگستری  دارالترجمه ها  برسد
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-02-03 ساعت 01:45)مهسا20132013 نوشته:  دوستان سلام
کتگوری f4 ایم امروز نامه مصاحبمون اومد تقریبا 1 ماه دگه انکارا وقت دادن . .یک دنیا هم مدارک خواستن وفقط مدارک فوت پدر پدربزرگم را درخواست نکردن. از ما یعنی من همسرم و بچه 7 ساله من عدم سوپیشینه از ترکیه خواستن و ایران. ما اصلا ترکیه نبودیم.ان وی سی هم از ما نخواسته بود. 1
حالا باید چیکار کنیم؟؟؟؟ چه جوری و به کجا باید اطلاع بدیم که ما ترکیه نبودیم. 2-
3- همسرم چند سال کانادا بوده ازش گواهی سو پیشینه نخواستن حتی ان وی سی هم نخواسته سفارت هم اشاره ای نکرده ایا باید تهیه کنه؟

مدارک  پزشکی  در ترکیه  در سایت مهاجر سرا  هست  

پدربزرگ  شما فوت  کرده ربطی  به شما نداره  اگر  اهل ایران هستید  فقط سوء پیشینه را از دادگستری  درخواست  نمایید  

قبل از مصاحبه  باید در ترکیه باشید
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان برای مصاحبه از همسر من با وجود اینکه سیتیزن کانادا هستند اصلا عدم سوپیشینه کانادا را نخواستندو ان وی سی هم نخواست . تو نامه مصاحبه هم نخواستند . دوباره تماس گرفتیم با ان وی سی .گفت اگه تو نامه مصاحبه ذکذ نشده نیازی نیست. نامه هم فکس کردیم سفارت جواب ندادن. به نظرتون وقتی چیزی رو تو نامه در خواست نکردن امکان داره روز مصاحبه بخوان؟
دوم فایل مالیاتی پتیشنر ما واسه 2014 است و از این جدیدتر ندارند . تازه اون فایل رو هم برامون ایمیل کرده به نظرتون کافیه..فقط گفتن اخرین برگه مالیاتی پتیشنر که ما قبلا فرستادیم همین رو واسه ان وی سی . ولی باز خواستند .جدیدتر که نداره چکار کنیم.
سوم به غیر از این نامه ای که ان وی سی داده و تاریخ مصاحبه را اعلام کرده و یک لیست هم داده که مدارک لازم را ببیریم باز ما باید منتظر نامه جداگانه ای از سفارت هم باشیم؟؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-02-07 ساعت 13:49)مهسا20132013 نوشته:  دوستان برای مصاحبه از همسر من با وجود اینکه سیتیزن کانادا هستند اصلا عدم سوپیشینه کانادا را نخواستندو ان وی سی هم نخواست . تو نامه مصاحبه هم نخواستند . دوباره تماس گرفتیم با ان وی سی .گفت اگه تو نامه مصاحبه ذکذ نشده نیازی نیست. نامه هم فکس کردیم سفارت جواب ندادن. به نظرتون وقتی چیزی رو تو نامه در خواست نکردن امکان داره روز مصاحبه بخوان؟
دوم فایل مالیاتی پتیشنر ما واسه 2014 است و از این جدیدتر ندارند . تازه اون فایل رو هم برامون ایمیل کرده به نظرتون کافیه..فقط گفتن اخرین برگه مالیاتی پتیشنر که ما قبلا فرستادیم همین رو واسه ان وی سی . ولی باز خواستند .جدیدتر که نداره چکار کنیم.
سوم به غیر از این نامه ای که ان وی سی داده و تاریخ مصاحبه را اعلام کرده و یک لیست هم داده که مدارک لازم را ببیریم باز ما باید منتظر نامه جداگانه ای از سفارت هم باشیم؟؟؟؟

دوست عزیز با سلام
من هم نامه دعوت به مصاحبه رو گرفتم . نیاز به فرم مالیاتی جدید هست ( 2015 ) اگر در ماه مارچ مصاحبه دارید . به نظر من فرم جدید تهیه کنید . در صفحه دوم نامه مصاحبه تمام این توضیحات داده شده هم درباره سوء پیشینه و هم فرم مالیاتی . همینطور در این صفحه لینکی وجود دارد که در صفحه لینک آنکارا را انتخاب و  یک فایل دو صفحه ای برای شما باز و در آن لینک های مورد نیاز شما قرار دارد .
ذر نزدیکی به روز مصاحبه نامه ای که در آن مدارک مورد نیاز اعلام می گردد که شامل ترجمه شناسنامه و کارت پایان خدمت و سند ازدواج و ... می باشد . اینها تجربه دوستان مهاجرسرا است در سفرنامه های آنکارا.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-02-03 ساعت 01:45)مهسا20132013 نوشته:  دوستان سلام
دوست عزیز زیاد خودتونو اذیت نکنید. گویا ان وی سی سرش حسابی شلوغه و حسابی بی دقت شدن.
برای همسر من هم نامه مصاحبه اومد و از ما هم عدم سوء پیشینه ترکیه رو خواستن. ما زنگ زدیم به ان وی سی و سوال کردیم. طرف خودش هم شوکه شد و ده بار پرسید شما ترکیه زندگی نکردین؟ ما هم با تاکید گفتیم خیر. و در آخر گفت که حتما اشتباه از طرف ما بوده و شما فقط عدم سوء پیشینه ایران رو بیارین کافیه.
یک بار دیگه هم زنگ زدیم و با یک نفر دیگه هم حرف زدیم و درخواست کردیم که این مسئله رو توی یه ایمیل یا یه نامه مصاحبه جدید تصحیح کنن که ما روز مصاحبه به مشکل نخوریم، ولی گفتن که لازم نیست و این یه اشتباه بوده و اطمینان داد که روز مصاحبه مشکلی پیش نمیاد.
امیدواریم که مشکلی پیش نیاد!!
کتگوری: F2B
تاریخ درخواست: May 2006
شماره پرونده: YRV2013XXXXXX
تاریخ کارنت شدن: ژانويه ٢٠١٤
دریافت نامه مصاحبه: اپريل ٢٠١٤
تاريخ مصاحبه: مي ٢٠١٤
دريافت ويزا: يك ضرب و يه ذره!!
سفرنامه من رو اینجا بخونید
همسرم:
كتگوري: F2A
تاريخ درخواست: september 2014
كيس نامبر: ANK2015XXXXXX
ارسال مدارک: اواخر اکتبر 2015
دریافت نامه کامل بودن مدارک از NVC: دسامبر 2015
دریافت نامه مصاحبه: فوریه 2016
تاریخ مصاحبه: مارج 2016
پاسخ
تشکر کنندگان: مهسا20132013
(2016-02-07 ساعت 14:40)mrb نوشته:  
(2016-02-07 ساعت 13:49)مهسا20132013 نوشته:  دوستان برای مصاحبه از همسر من با وجود اینکه سیتیزن کانادا هستند اصلا عدم سوپیشینه کانادا را نخواستندو ان وی سی هم نخواست . تو نامه مصاحبه هم نخواستند . دوباره تماس گرفتیم با ان وی سی .گفت اگه تو نامه مصاحبه ذکذ نشده نیازی نیست. نامه هم فکس کردیم سفارت جواب ندادن. به نظرتون وقتی چیزی رو تو نامه در خواست نکردن امکان داره روز مصاحبه بخوان؟

دوست عزیز با سلام
من هم نامه دعوت به مصاحبه رو گرفتم . نیاز به فرم مالیاتی جدید هست ( 2015 ) اگر در ماه مارچ مصاحبه دارید . به نظر من فرم جدید تهیه کنید . در صفحه دوم نامه مصاحبه تمام این توضیحات داده شده هم درباره سوء پیشینه و هم فرم مالیاتی . همینطور در این صفحه لینکی وجود دارد که در صفحه لینک آنکارا را انتخاب و  یک فایل دو صفحه ای برای شما باز و در آن لینک های مورد نیاز شما قرار دارد .
ذر نزدیکی به روز مصاحبه نامه ای که در آن مدارک مورد نیاز اعلام می گردد که شامل ترجمه شناسنامه و کارت پایان خدمت و سند ازدواج و ... می باشد . اینها تجربه دوستان مهاجرسرا است در سفرنامه های آنکارا.

در مورد فرم مالیاتی ما با ان وی سی تماس گرفتیم و گفتن از اونجایی که افراد تا 15 آپریل فرصت برای پر کردن مدارک مالیاتی دارن، کسانی که قبل از این تاریخ مصاحبه دارن نیازی به ارائه مدارک مالیاتی سال 2015 ندارند. البته که گفتن اگه این مدارک رو دارین بیارین ضرر نداده ولی ضروری نیست!
پیشنهاد خود من اینه که چون تاریخ مصاحبه خیلی به 15 آپریل نزدیکه مدارک همراهمون باشه که ریسک نکرده باشیم.
همسرم:
پاسخ
تشکر کنندگان: mrb ، مهسا20132013
کسی نمی دونه چند روز کل سفر طول می کشه..اگه کسی که رفته بگه ممنون می شم.
ANKARA CAT = F4
Priority date = 3/10/2002    
approval date = 1/19/2010  
weelcome letter=03/23/2015
case complete=12/23/2015
interview date=21/03/2016
OR date =15/07/2016
ISSUED =19/07/2016
Cool Shy
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان من یکم گیج شدم.
برای همسرم نامه مصاحبه اومده و حالا باید ما 1- پست انتخاب کنیم و 2- از دکتر وقت بگیریم.
توی نوشته های دوستان من خوندم که گویا باید یه جایی هم اکانت باز کرد! این اکانت مال کیس های توریستیه؟ یا برای ما هم هست؟ اگر ما هم باید اکانت باز کنیم، این اکانت چی هست و از کجا باید باز کرد؟ (حدس من اینه که برای همون انتخاب پست باید توی یه صفحه ای اکانت باز کنیم و بعد پست رو انتخاب کنیم! درسته؟)
ممنون میشم دوستان کمک کنید و لینک ها رو هم برام بزارین اینجا.
همسرم:
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-02-08 ساعت 10:58)anahita1361 نوشته:  دوستان من یکم گیج شدم.
برای همسرم نامه مصاحبه اومده و حالا باید ما 1- پست انتخاب کنیم و 2- از دکتر وقت بگیریم.
توی نوشته های دوستان من خوندم که گویا باید یه جایی هم اکانت باز کرد! این اکانت مال کیس های توریستیه؟ یا برای ما هم هست؟ اگر ما هم باید اکانت باز کنیم، این اکانت چی هست و از کجا باید باز کرد؟ (حدس من اینه که برای همون انتخاب پست باید توی یه صفحه ای اکانت باز کنیم و بعد پست رو انتخاب کنیم! درسته؟)
ممنون میشم دوستان کمک کنید و لینک ها رو هم برام بزارین اینجا.

دوست عزیز با سلام

بلی شما یک اکانت درست کرده و در مراحل بعدی یک اداره پست در آنکارا انتخاب می کنید . سایت دکتر یکماه قبل از زمان وقت ویزیت باز می شود .برای اینکه از زمان وقت ویزیت خود مطلع شوید در قسمتی از سایت تاریخ تولد خود و تاریخ روز مصاحبه را وارد کنید .
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان همه باید در سفارت ثابت کنند پتیشنر در آمریکا زندگی میکند؟ تو نامه مصاحبه ان وی سی که چیزی نخواسته. چرا بعضی از دوستان نوشتند ازشون خواستند حضور پتیشنر در امریکا را اثبات کنند؟ یعنی از همه می خواهند اثبات کنند یا کیسا فرق داره؟ ما F4 هستیم و اسفند مصاحبه داریم ممنون می شم جواب بدین
پاسخ
تشکر کنندگان: shahram es
(2016-02-09 ساعت 10:49)مهسا20132013 نوشته:  دوستان همه باید در سفارت ثابت کنند پتیشنر در آمریکا زندگی میکند؟ تو نامه مصاحبه ان وی سی که چیزی نخواسته. چرا بعضی از دوستان نوشتند ازشون خواستند حضور پتیشنر در آمریکا را اثبات کنند؟ یعنی  از همه می خواهند اثبات کنند یا کیسا فرق داره؟ ما F4 هستیم و  اسفند مصاحبه داریم ممنون می شم جواب بدین

دوست عزیز با سلام

بلی . از بعضی از ذوستان در روز مصاحبه درخواست این مدرک را کرده اند . کیس من هم مانند شما F4 است و هفته اول فروردین مصاحبه دارم . شما مدرکی مانند قبض تلفن همراه و یا پاکت نامه ای که به نام و آدرس پتیشنر در ماه های اخیر ارسال شده است با خود ببرید .
در مدارک درخواستی نیست ولی بردن آن ضرری ندارد .
پاسخ
تشکر کنندگان: مهسا20132013 ، shahram es
ثابت کردن اینکه پتیشنر در ایالت متحده زندگی میکنه اولین چیزی هست که افیسر از شما میخواد که بهش domicile  (میتوانید با سرچ در اینترنت کلی راجع بهش اطلاعات مفید کسب کنید ) شما اگر این موضوع را اثبات نکنید برای کیس های خانوادگی همانطور که قبلا اتفاق افتاده به افیسر میگه برگردید کشور خودتون وقتی که پتیشنر رفت امریکا و مدارکی دال بر اینکه انجاست داشتید بعد از چند ماه دوباره بیایید , سعی کنید با دست پر برید برای مصاحبه یا اگر بنا به هر دلیل  پتیشنر ایرانه حد اقل دو هفته قبل مصاحبه بفرستیدش انجا که مدارک تهیه کنه ,

این موضوع را اصلا شوخی نگیرید خودم به شخصه چند نفر را دیدم گرفتار این موضوع شدن و با خوش خیالی به همراه پتیشنر از ایران امده بودن انکارا برای مصاحبه
Catagory : F2B
Interview :  Dec 2015 Sad AP
Ceac Update :  18 DEC , 19 DEC , 22 DEC , 24 DEC , 28 DEC , 31 DEC , 8 JAN , 17 MAY ,18 MAY OR Cool   CLEAR
تو کوچه ما هم عروسی میشه ...

پاسخ
تشکر کنندگان: KingNothing ، Amrika
دوستان یه مشکل پیدا کردم میشه کمکم کنید سریع
می خوام وقت بگیرم برای دکتر اونگان . تاریخ میلادیشون یه روز از ما جلوتره .جمعه تو تقویم ما در ایران میشه ۱۱ مارچ واسه اونا تو برنامه وقت دهیشون می شه ۱۲ مارچ جمعه. حالا بر حسب وقت دهی اونگان بگیرم ؟ از طرفی سفارت گفته ۱۶ مارچ وقت مصاحبتونه با این حساب سه شنبه واسه اونا می شه ۱۶ مارچ .چهارشنبه واسه ایران می شه ۱۶ مارچ. دلیلش چیه ما که با ترکیه تقریبا همسایه ایم چرا یه روز تفاوت وجود داره
پاسخ
تشکر کنندگان: anahita1361

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان