کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
خرید خودرو
(2012-06-21 ساعت 22:29)zaherbin نوشته:  سعی دو سال اول رد کنی بعد بری در سیستم مصرف گرایی.

این وضعیت که نباید تو فکر اینجور ماشین ها باشیم برای تازه مهاجر هایی مثل شماست یا بقیه ی امریکایی ها هم این وضعیت رو دارند؟؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
بحث موتور شد

آمریکا هم موتور رو باید بیمه کنی هزنیش چطوره ؟؟

قیمت موتور اونورا در چه حدی ؟؟
یه تصمیم یه هدف یا شکست یا پیروزی .... در جاده ی موفقیت دور زدن ممنوع
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2012-06-21 ساعت 23:30)wushu kung fu نوشته:  بحث موتور شد

آمریکا هم موتور رو باید بیمه کنی هزنیش چطوره ؟؟

قیمت موتور اونورا در چه حدی ؟؟

موتور مفت!! همین الان دست دوم خییییییییلی تمیز در حد نو، گاراژ خوابیده مدل 2003 هوندا 250 سی سی خفن تریپ هارلی دیویدسون، فقط 250 مایل کارکرده، 2000 چوق!! جالبه اینکه بیمه اش رو برای خودم حساب کردم خیلی ارزون نشون داد تو سایت پروگرسیو! حداقل پوشش بیمه ای سالی 70 دولار!!!!!! فعلا که ایمیل زدم به یک مرکز آموزش موتورسیکلت ببینم به فقیر فقرا تخفیف میدن یا همون 250 دولار رو باید بسلفم؟
اما اینجا تصادفات کم اما شدتش وحشتناکه هااا! یعنی یک لپه گوشه ماشین بهت بخوره، تیلیت شدی!!
پاسخ
تشکر کنندگان: masih sh ، mhb161
نقل قول:موتور مفت!! همین الان دست دوم خییییییییلی تمیز در حد نو، گاراژ خوابیده مدل 2003 هوندا 250 سی سی خفن تریپ هارلی دیویدسون، فقط 250 مایل کارکرده، 2000 چوق!! جالبه اینکه بیمه اش رو برای خودم حساب کردم خیلی ارزون نشون داد تو سایت پروگرسیو! حداقل پوشش بیمه ای سالی 70 دولار!!!!!! فعلا که ایمیل زدم به یک مرکز آموزش موتورسیکلت ببینم به فقیر فقرا تخفیف میدن یا همون 250 دولار رو باید بسلفم؟
اما اینجا تصادفات کم اما شدتش وحشتناکه هااا! یعنی یک لپه گوشه ماشین بهت بخوره، تیلیت شدی!!

جالبه قیمتش پایینه فکر کنم منم به جای ماشین موتور بگیرم بهتره هان؟

یعنی توی لس آنجلس؟

اصلا کلا حواست باشه موتور خطرناکه کلا اینجا اونجا نداره یه گازی بگیر که بهتره !

یه تصمیم یه هدف یا شکست یا پیروزی .... در جاده ی موفقیت دور زدن ممنوع
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2012-06-22 ساعت 00:06)wushu kung fu نوشته:  
نقل قول:موتور مفت!! همین الان دست دوم خییییییییلی تمیز در حد نو، گاراژ خوابیده مدل 2003 هوندا 250 سی سی خفن تریپ هارلی دیویدسون، فقط 250 مایل کارکرده، 2000 چوق!! جالبه اینکه بیمه اش رو برای خودم حساب کردم خیلی ارزون نشون داد تو سایت پروگرسیو! حداقل پوشش بیمه ای سالی 70 دولار!!!!!! فعلا که ایمیل زدم به یک مرکز آموزش موتورسیکلت ببینم به فقیر فقرا تخفیف میدن یا همون 250 دولار رو باید بسلفم؟

جالبه قیمتش پایینه فکر کنم منم به جای ماشین موتور بگیرم بهتره هان؟

یعنی توی لس آنجلس؟

اصلا کلا حواست باشه موتور خطرناکه کلا اینجا اونجا نداره یه گازی بگیر که بهتره !

اولا ازین موتور گازی های چینی اینجا نیست! یعنی من ندیدم، همش ژاپنی و ایتالیایی هست و چون طالبشم زیاده بخاطر نخواستن تصلیق! قیمتش از این موتور باحالا بیشتره.
در ضمن چی رو کی کجا برای چی چه وقت بگیری مهمه. مثلا شما یک جایی زندگی میکنی، که با موتور تا محل کارت 15 دقیقه راهه. همچین جاده صاف و خلوت. خوب باید آدم بگیره اما من عمرا تو شهر شلوغ موتور بگیر نیستم چون احتمال تصادفش بالاست
پاسخ
تشکر کنندگان: wushu kung fu ، hoda2012 ، ronmony ، apoornaki ، mhb161 ، ho_tasha
(2012-06-22 ساعت 01:35)zaherbin نوشته:  
(2012-06-21 ساعت 23:08)masih sh نوشته:  
(2012-06-21 ساعت 22:29)zaherbin نوشته:  سعی دو سال اول رد کنی بعد بری در سیستم مصرف گرایی.

این وضعیت که نباید تو فکر اینجور ماشین ها باشیم برای تازه مهاجر هایی مثل شماست یا بقیه ی امریکایی ها هم این وضعیت رو دارند؟؟؟؟
مسیح جان الان ماشین های برقی و هیبردی پر فروش ترین هستند یعنی کلا کم مصرف به همه خوش میاد
برای تازه واردین صرفه جویی یک سال اوله وگرنه یکی مثل یامی چهار سال دیگه درسشو خونده کار ثابت داره مقامش کمتر بنتلی نیست(بدو تعارف میگم)
مسیح جان من نمیگم نخریم میگم بخریم. چیزی خانواده داری بخریم مثلا سدان کم مصرف و .....
من عاشق موتورم امریکایی ها هم بعد تانکاشون موتور دوست دارن البته نمیدونم چرا آمار زناشون در موتور سواری بیشتره من هم جهت حمایت از زنان موتور صورتی میخرم

بنتلی چی بیده؟ خوردنی بیده؟ چیزی در حد آبگوشت قونبید!!؟؟
هه هه هه ... عباس من کلا به ماشین پول زیاد دادن اعتقاد ندارم به هیچ وجه برای همین عاشق ماشین دست دوم تمیز هستم. کلا نمیتونم هضم کنم که رو چی حسابی آدم باید بالای 15 هزار دولار به ماشین پول بده در اینجا!؟ تازه هزینه های جانبی اضافه هم میشه از مکانیکی گرانتر گرفته تا قطعات گرانتر و بیمه گرانتر و .... به دزد هم که بیا بیا میگه! خود ماشینم ندزده میزنه شیشه شو میشکنه که ببینه تو ماشین چی هست. حالم ازین دردسرها به هم میخوره.
پاسخ
تشکر کنندگان: zaherbin ، hoda2012 ، ronmony ، apoornaki ، kavoshgarnet ، ho_tasha
سلام
من تازه وارد این سایت شدم
برای دوستانی که تمایل به خرید خودرو دارند عرض کنم من یک ماشین دوج جورنی Dodge Journey - SUV - مدل 2010 دارم و حاضر به واگذاری و یا معاوضه در تهران می باشم و میتوانم ماشین جهت کمک در پارگینگ فرودگاه بین المللی لس آنجلس تحویل دهم در صورت نیاز پیام خصوصی بگذارید.
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان کسی میدونه هزینه پارکینگ خودرو برای 3 ماه حدودا چقدر میشه؟از آنجا که ما برای یه ماه میایم و بر میگردیم و 3 ماه بعد بطور دایمی میایم میخواستم ترجیحا ماشین رو در همین یه ماه بخرم تا حدود 1500 دلار هزینه یکماه کرایه آن صرفه جویی بشه.آیا به نظرتون این کار منطقی میاد؟
شماره کیس:2012AS00070XXX
تاریخ رویت قبولی:July 15th
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:August 27th
کنسولگری : آنکارا
تاریخ کارنت شدن کیس:June 2012
تاریخ مصاحبه : اواخر July
تاریخ صدور ویزا: روز مصاحبه
تعداد نفرات : 2 نفر
انجمن مهندسین برق مهاجرسرا
پاسخ
تشکر کنندگان: mml
(2012-08-27 ساعت 19:24)MPU نوشته:  دوستان کسی میدونه هزینه پارکینگ خودرو برای 3 ماه حدودا چقدر میشه؟از آنجا که ما برای یه ماه میایم و بر میگردیم و 3 ماه بعد بطور دایمی میایم میخواستم ترجیحا ماشین رو در همین یه ماه بخرم تا حدود 1500 دلار هزینه یکماه کرایه آن صرفه جویی بشه.آیا به نظرتون این کار منطقی میاد؟

پارکینگ روباز در انباری های عمومی طرف ما ماهی 40 دولار اما بستگی به شهر داره. مثلا میدونم نیویورک و اینجور شهرها خیـــــــــــــتلی بیشتره.
پاسخ
تشکر کنندگان: MPU ، mml ، mirman
(2012-08-27 ساعت 19:39)yami نوشته:  
(2012-08-27 ساعت 19:24)MPU نوشته:  دوستان کسی میدونه هزینه پارکینگ خودرو برای 3 ماه حدودا چقدر میشه؟از آنجا که ما برای یه ماه میایم و بر میگردیم و 3 ماه بعد بطور دایمی میایم میخواستم ترجیحا ماشین رو در همین یه ماه بخرم تا حدود 1500 دلار هزینه یکماه کرایه آن صرفه جویی بشه.آیا به نظرتون این کار منطقی میاد؟

پارکینگ روباز در انباری های عمومی طرف ما ماهی 40 دولار اما بستگی به شهر داره. مثلا میدونم نیویورک و اینجور شهرها خیـــــــــــــتلی بیشتره.
ممنون از پاسختون. ما عازم هوستون تگزاس هستیم و فکر میکنم با سمت شما تفاوتی نداره. فقط برای بررسی منطقی بودن هزینه میخواستم بدونم هزینه های بیمه دوره توقف حدودا چقدر میشه و اینکه آیا هزینه دیگری غیر از پارکینگ و بیمه هم شارژ میشه برای این مدت یا نه؟ ضمنا اگه هزینه تقریبی پارکینگ سرپوشیده رو هم بگین ممنون میشم.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2012-08-28 ساعت 10:16)MPU نوشته:  

ممنون از پاسختون. ما عازم هوستون تگزاس هستیم و فکر میکنم با سمت شما تفاوتی نداره. فقط برای بررسی منطقی بودن هزینه میخواستم بدونم هزینه های بیمه دوره توقف حدودا چقدر میشه و اینکه آیا هزینه دیگری غیر از پارکینگ و بیمه هم شارژ میشه برای این مدت یا نه؟ ضمنا اگه هزینه تقریبی پارکینگ سرپوشیده رو هم بگین ممنون میشم.

سرپوشیده باید بالای صد چوق در ماه باشه! اینجا ماشین ارزشی نداره و معمولا چادر میکشن با روکش تایر و کفایت میکنه. من ندیدم کسی سرپوشیده ببره.
بیمه دوران پارک فکر کنم ماهی سی دولاری بشه. بخوایین کلا ندین باید پلاک و برکردونین اداره مالیات بعد دوباره پلاک بکیرین یه 200 چوقی هزینه باید بدین.
پارک خودرو بیش از سه چهار ماه معقول نیست و خودرو خراب میشه.
پاسخ
تشکر کنندگان: vroom ، mml ، mirman ، moon_rose ، MPU ، ho_tasha
(2012-08-28 ساعت 17:39)yami نوشته:  
(2012-08-28 ساعت 10:16)MPU نوشته:  

سرپوشیده باید بالای صد چوق در ماه باشه! اینجا ماشین ارزشی نداره و معمولا چادر میکشن با روکش تایر و کفایت میکنه. من ندیدم کسی سرپوشیده ببره.
بیمه دوران پارک فکر کنم ماهی سی دولاری بشه. بخوایین کلا ندین باید پلاک و برکردونین اداره مالیات بعد دوباره پلاک ب***ین یه 200 چوقی هزینه باید بدین.
پارک خودرو بیش از سه چهار ماه معقول نیست و خودرو خراب میشه.

ممنون Yami جان. ضمنا فرصت رو مغتنم میدونم از پستهای مفیدت تشکر کنم برای من یکی که خیلی ارزشمند بوده
پاسخ
تشکر کنندگان: yami ، vroom ، panteha ، ho_tasha
(2012-05-29 ساعت 10:50)saied-k نوشته:  سلام

در سایت www.cars.com شما می توانید با تعیین محل اقامتتون ؛ گزینه های موجود رو در فاصله خاصی از خودتون مشاهده کنید.

فکر می کنم برای یک ایرانی که تازه وارد آمریکا شده پیدا کردن یک خودرو دست دوم حدود 3 تا 4 هزار دلاری میتونه کار راه انداز باشه . البته روی سخنم با کسانی است که پول چرب و چیلی نمی برند و با یک سرمایه اندک ناچارند هم خانه تهیه کنند هم ماشین و هم هزینه های چند ماه اول رو بدن . برای این جور دوستان ماشین هایی یافت میشه که قیمت های مناسبی دارند مثل ریو خودمون ، هوندا سیویک ، تویوتا کرولا و ... که مصرف کم و استلاک کمی دارند.
در ضمن اگر خودرو Certified Used هم پیدا کنید دیگه بهتر . یعنی خودرویی که دست دومه ولی هنوز گارانتی داره.

ببخشید این قیمت های این سایتی که دادی زیاد ارزون نیست؟ مثلا خودروی فورد 2012 شاسی بلند کارنکرده رو که توی سایت اسمش اینه(2012 Ford Escape Limited ) زده 1195$ ...یعنی این ماشین به این باحالی اینقدر ارزونه؟
البته من اطلاعاتم در زمینه خودرو و قیمتهاش خیلی کمه و واسه همین پرسیدم
[en]William Shakespeare Said : I always feel happy, you know why? Because I don't expect anything from anyone. Expectations always hurt

Life is short ...
So love your life ...
[/en]

پاسخ
تشکر کنندگان: panteha
(2012-08-28 ساعت 23:04)hamed. نوشته:  
(2012-05-29 ساعت 10:50)saied-k نوشته:  سلام

در سایت www.cars.com شما می توانید با تعیین محل اقامتتون ؛ گزینه های موجود رو در فاصله خاصی از خودتون مشاهده کنید.

فکر می کنم برای یک ایرانی که تازه وارد آمریکا شده پیدا کردن یک خودرو دست دوم حدود 3 تا 4 هزار دلاری میتونه کار راه انداز باشه . البته روی سخنم با کسانی است که پول چرب و چیلی نمی برند و با یک سرمایه اندک ناچارند هم خانه تهیه کنند هم ماشین و هم هزینه های چند ماه اول رو بدن . برای این جور دوستان ماشین هایی یافت میشه که قیمت های مناسبی دارند مثل ریو خودمون ، هوندا سیویک ، تویوتا کرولا و ... که مصرف کم و استلاک کمی دارند.
در ضمن اگر خودرو Certified Used هم پیدا کنید دیگه بهتر . یعنی خودرویی که دست دومه ولی هنوز گارانتی داره.

ببخشید این قیمت های این سایتی که دادی زیاد ارزون نیست؟ مثلا خودروی فورد 2012 شاسی بلند کارنکرده رو که توی سایت اسمش اینه(2012 Ford Escape Limited ) زده 1195$ ...یعنی این ماشین به این باحالی اینقدر ارزونه؟
البته من اطلاعاتم در زمینه خودرو و قیمتهاش خیلی کمه و واسه همین پرسیدم

عزیز دل برادر برای پیدا کردن قیمت خودروی های نو در امریکا بهتره به سایت خود کمپانی مراجعه کنی. اسم کمپانی +usa
قیمت خودرویی که گفتید:http://www.ford.com/suvs/escape/pricing
پاسخ
تشکر کنندگان: hamed. ، panteha ، ho_tasha
البته خود کمپانی که میگه مسیح جان، توجه داشته باشید که یک نمایندگی ویژه داریم که فقط فقط یک برند رو میفروشه و همینطور دیلرهایی داریم که اسمشون به یک برند هست ولی ماشینهای دیگه هم میفروشن. این دومی ها معمولا قیمت مناسبتری دارند. مثلا طرف ما یکی هست West palm Beach KIA که تا ماه پیش با دادن هر ماشین قراضه ای بهشون بهتون 4 تا 9 هزار دولار تخفیف در خرید ماشین نو KIA میداد!!!! البته مدلهای دست دوم و همینطور Certified Pre-owned هم داره که معمولا زیر 7 یا 8 هزار دولار دیگه نیستن.
توصیه من پیدا کردن یک ماشین تمیز ژاپنی مانند کرولا یا سیویک یا مدلهای ساده نیسان یا سوبارو یا مزدا در آگهی ها و سایت کریگزلیست هست. من خودم ماشین خیلی تمیز مزدا پروتجی داشتم که مجبور بودم به خاطر بیمه و پارکینگ سریعا ردش کنم بره و با اینکه خودم میخواستم بخرم تا 3000 دولار هم ممکن بود بهم بفروشن ولی مجبور شدم حوالی 1800 چوق بدم بره.
البته کمی وارد بودن میخواد یا با یک مکانیک مشدی هماهنگ کنید که قبل خرید ببرین پیشش. اینجوری هم هزینه بنگاهی میمونه تو جیبتون هم با قیمت خیلی پایینتری میخرید. تازه اگه مثلا ماشین رو کسی از فک فامیل و دوست آشنا بهتون هدیه بده که اتفاق میوفته میتونین بدون دادن مالیات به اسمتون بزنین.
در ضمن قول ظاهر ماشینها رو هم اینجا نخورین! ماشین تمیز تمیز ارزون میخری، یک گیربکسش ایراد داشته باشه به اندازه قیمت ماشین باید خرجش کنی تازه اونم درست بشه یا نه.
دو رو بر ماشینهای آلمانی هم نرین که خرجش بسی زیاده. کره ای ها هم مدلهای سال 2005 به بعد تقریبا کیفیت مناسبی داره و قبل از اون بهتره ماشین ژاپنی بخرین.
پاسخ
تشکر کنندگان: masih sh ، vroom ، MPU ، golbano ، storagemeter ، mml ، panteha ، mojtaba_k ، mirman ، amir0_0amir ، mahakk ، سمانه777 ، ho_tasha

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان