کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بحث و تبادل نظر درباره تکمیل فرم DSP-122
(2013-07-01 ساعت 10:54)noobnoobi نوشته:  
(2013-07-01 ساعت 10:48)tabim4 نوشته:  قابل توجه برندگان ویزای لاتاری 2014 که فعلاً آدرس مشخصی را در آمریکا ندارند:
اگر مشکل شما دادن آدرس در فرمهای اولیه ارسالی به KCC میباشد و آدرسی را در آمریکا سراغ ندارید اصلاً جای نگرانی نیست در قسمت مربوط به آدرس بنویسید:
« فعلاً نامشخص میباشد » یا بنویسید « موقع مصاحبه اعلام خواهم نمود » .ما (از برندگان 2013) اینکار را کردیم و هیچ مشکلی پیش نیامد.

انگیلسیش رو اگه بدین ممنون میشم.

میتونید n/a هم بزنید بعدا موقع مصاحبه ادرس رو اعلام کنید..
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان: ojee ، HodHod Golestani
(2013-06-26 ساعت 08:42)remarya نوشته:  سلام دوستان
من دو هفته پيش فرم هامو ايميل كردم تا ده روز صبر كردم تا يك ايميل بياد چه خودكار چه تاييد نيومد بعد دوباره ايميل زدم كه لطفا رسيدن مدارك منو تاييد كنيد كه فرداش ايميل خودكار اومد حالا براي تاييد گرفتن چه كار كنم دوباره ايميل بزنم يا زنگ بزنم؟

درود
البته من که هر چی بگم فایده نداره چون استرس تو خون ماست.ولی باید صبر کنی.
2014AS00003$$$ Abu dhabi
خوشا نه اگر رها زیستن,مردن به دریایی
تشکر کنندگان: ojee ، KIMIA2005 ، aghaghia ، HodHod Golestani
با سلام و تشکر از وقتی که برای ما میذارین
سوالم این بود من در یک شرکت کمتر از 2 سال کار کردم و بیمه هم شدم در فرم 230 جزء سوابقم نوشتم ولی در فرم 122 باید بنویسم یا نه؟ با توجه به این که کمتر از 2سال بوده
تشکر کنندگان:
(2013-07-02 ساعت 13:08)fakhrinejad نوشته:  با سلام و تشکر از وقتی که برای ما میذارین
سوالم این بود من در یک شرکت کمتر از 2 سال کار کردم و بیمه هم شدم در فرم 230 جزء سوابقم نوشتم ولی در فرم 122 باید بنویسم یا نه؟ با توجه به این که کمتر از 2سال بوده

خیر-- سابقه کار درفرم 122 براکسانی هست که مدرک دیپلم رو ندارند و از طریق سابقه کار میخوان اقدام کنند
تشکر کنندگان: mehdieb ، ojee ، mehdir ، maryam_a
(2013-07-02 ساعت 13:37)KIMIA2005 نوشته:  
(2013-07-02 ساعت 13:08)fakhrinejad نوشته:  با سلام و تشکر از وقتی که برای ما میذارین

خیر-- سابقه کار درفرم 122 براکسانی هست که مدرک دیپلم رو ندارند و از طریق سابقه کار میخوان اقدام کنند

سلام
دوست عزيز من با اينكه ليسانس دارم ولي توي فرم 122سابقه كار نوشتم :
آيا ممكنه مشكل پيش بياره ؟
بايد فرم ها رو دوباره پر كنم ؟ يا اينكه مسئله اي نداره ؟؟؟؟
F2A -
Priority Date: October 2016
رسید مدارک نوامبر
منتظر تایید USCIS
تشکر کنندگان:
(2013-07-04 ساعت 17:08)mehdir نوشته:  
(2013-07-02 ساعت 13:37)KIMIA2005 نوشته:  

سلام
دوست عزيز من با اينكه ليسانس دارم ولي توي فرم 122سابقه كار نوشتم :
آيا ممكنه مشكل پيش بياره ؟
بايد فرم ها رو دوباره پر كنم ؟ يا اينكه مسئله اي نداره ؟؟؟؟

مساله ای نیست.من هم پر کرده بودم.نگران نباش.
لاتاری 2013
تشکر کنندگان: mehdir ، ojee ، KIMIA2005 ، aghaghia ، maryam_a
دوستان در رابطه با شغل باید واسه کسی که شغلش آزاد بوده و مغازه داشته چی نوشت؟

و اینکه من نمی دونم تا کی وقت هست واسه ارسال فرم ها؟ می شه راهنمایی کنید؟
تشکر کنندگان:
(2013-07-09 ساعت 12:56)fatimafam نوشته:  دوستان در رابطه با شغل باید واسه کسی که شغلش آزاد بوده و مغازه داشته چی نوشت؟

بزنید Self-employed
اگر کیس نامبرتون زیر 2000 هست سعی کنید تا یکی 2 هفته اینده بفرستید وگرنه تا 1 ماه دیگه یا بعدتر هم بفرستید اشکالی نداره ولی در کل سعی کنید با دقت فرم ها رو پر کنید و عجله نکنید...
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: fatimafam
(2013-07-09 ساعت 13:55)aghaghia نوشته:  
(2013-07-09 ساعت 12:56)fatimafam نوشته:  دوستان در رابطه با شغل باید واسه کسی که شغلش آزاد بوده و مغازه داشته چی نوشت؟

بزنید Self-employed
اگر کیس نامبرتون زیر 2000 هست سعی کنید تا یکی 2 هفته اینده بفرستید وگرنه تا 1 ماه دیگه یا بعدتر هم بفرستید اشکالی نداره ولی در کل سعی کنید با دقت فرم ها رو پر کنید و عجله نکنید...

دوست عزیز منظورتون از زیر 2000 که گفتی، 4 رقم آخر هست؟
تشکر کنندگان:
(2013-07-09 ساعت 14:14)fatimafam نوشته:  
(2013-07-09 ساعت 13:55)aghaghia نوشته:  

بزنید Self-employed

دوست عزیز منظورتون از زیر 2000 که گفتی، 4 رقم آخر هست؟

بله منظورم همینه مثلا 2014َAS00001985
سعی کنید امضاتون رو درست کنید تا بهتر بشه بهتون جواب داد...
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
تشکر کنندگان: HodHod Golestani
دوستانی که ارسال هاشون به عدد 10 رسیده لطف کنن امضاشون رو درست کنند تا بهتر بشه جواب سوالاشون رو داد و راهنمایی شون کرد. Smile
برای ساختن امضا برین به کنترل پنل اکانت تون و قسمت تغییر امضا رو انتخاب کنید و امضا تون رو درست کنید، خیلی ساده ست...
همینطور اگر مایلید اطلاعات کیس تون رو به سرکار خانم زهرا وحدتی پور بدین تا وارد لیست شون کنن و ما هم مثل برندگان سالهای پیش یه منبع جامع از اطلاعات دوستان برنده امسال داشته باشیم که برای اطلاع از زمان کارنت شدن و مصاحبه خیلی کاربرد خوبی خواهد داشت
ممنون از توجهتون... Smile
تشکر کنندگان: ali_am76 ، ojee ، noobnoobi ، H Pier ، farial
سلام و خسته نباشيد عزيزان. چه سايت ارزشمندي واسه كمك به متقاضيان مهاجرت دارين
من تازه متوجه قبولي همسرم شدم و چندتا پرسش دارم و سپاسگزار ميشم اگه راهنمايي بفرمايين
اول اينكه واسه كيس نامبر 5XXX هنوز دير نشده واسه ارسال مدارك؟
ديگه اينكه من شغلم كارمند يك شركت بيمه بازرگانيه ترجمه انگليسيش چي ميشه ؟
ترجمه انگليسي دوره پيش دانشگاهي و دوره هنرستان چيه و آيا به جاي هنرستان همون دبيرستان (High School ) رو بنويسم؟
همچنين دوره كارشناسي همسرم تموم شده اما مدركش 2 ماه ديگه صادر ميشه و من نمي دونم تاريخ اتمام تحصيلاتش تو مدرك تحصيليش چي درج ميشه تا توي فرمها بنويسم آيا يك تاريخ تقريبي بزنم؟
تشکر کنندگان: maryam_a
(2013-07-09 ساعت 18:39)masoud92 نوشته:  سلام و خسته نباشيد عزيزان. چه سايت ارزشمندي واسه كمك به متقاضيان مهاجرت دارين
من تازه متوجه قبولي همسرم شدم و چندتا پرسش دارم و سپاسگزار ميشم اگه راهنمايي بفرمايين
اول اينكه واسه كيس نامبر 5XXX هنوز دير نشده واسه ارسال مدارك؟
ديگه اينكه من شغلم كارمند يك شركت بيمه بازرگانيه ترجمه انگليسيش چي ميشه ؟
ترجمه انگليسي دوره پيش دانشگاهي و دوره هنرستان چيه و آيا به جاي هنرستان همون دبيرستان (High School ) رو بنويسم؟
همچنين دوره كارشناسي همسرم تموم شده اما مدركش 2 ماه ديگه صادر ميشه و من نمي دونم تاريخ اتمام تحصيلاتش تو مدرك تحصيليش چي درج ميشه تا توي فرمها بنويسم آيا يك تاريخ تقريبي بزنم؟

دوست عزیز با توجه به کیس نامبرتون فرصت دارید ولی سعی کنید هرچه زودتر فرمها راپر کنید البته بادقت و حوصله وپشت گوش نیندازید تا پروندتون هم زودتربه جریان بیفته ...

Employee Insurance Business = کارمند بیمه
پیش دانشگاهی = pre- university
هنرستان یا مدرسه فنی و حرفه ای= vocational school

میتونید تاریخ رو present بزنید...
تشکر کنندگان: maryam_a ، aghaghia ، love_everlife ، ojee
سلام و سپاس از راهنمايي تون
چند تا سوال ديگه تو تكميل فرمها پيش اومد كه از فرم 230 رو تو قسمت خودش مطرح ميكنم. امادر مورد فرم 122:
آيا پاسخ ها بايد به حروف بزرگ تايپ بشن يا كوچك
آيا ترجمه سفارت آمريكا در ايروان ارمنستان ميشه EMBASSY OF THE UNITED STATES IN YEREVAN,ARMENIA
در قسمت 6b منظورش از degrees or certificates received آيا درج مقطع تحصيليه يا مدركي كه در پايان اون مقطع كسب شده؟ مثلا مقطع دبيرستان يا مدرك ديپلم.
اگه منظورش مدركه واسه دبستان و راهنمايي و پيش دانشگاهي چه مدركي بايد نوشت؟
در پايان هم اينكه سفارت تعيين شده فرم قبولي آنكاراست اما من ميخوام ايروان را تعيين كنم ولي ديدم يكي تو جايي از سايت گفته بود سفارت ايروان امسال مصاحبه نداره ، آيا صحت داره؟
باز هم ممنون
تشکر کنندگان:
(2013-07-10 ساعت 14:18)masoud92 نوشته:  سلام و سپاس از راهنمايي تون
چند تا سوال ديگه تو تكميل فرمها پيش اومد كه از فرم 230 رو تو قسمت خودش مطرح ميكنم. امادر مورد فرم 122:
آيا پاسخ ها بايد به حروف بزرگ تايپ بشن يا كوچك
آيا ترجمه سفارت آمريكا در ايروان ارمنستان ميشه EMBASSY OF THE UNITED STATES IN YEREVAN,ARMENIA
در قسمت 6b منظورش از degrees or certificates received آيا درج مقطع تحصيليه يا مدركي كه در پايان اون مقطع كسب شده؟ مثلا مقطع دبيرستان يا مدرك ديپلم.
اگه منظورش مدركه واسه دبستان و راهنمايي و پيش دانشگاهي چه مدركي بايد نوشت؟
در پايان هم اينكه سفارت تعيين شده فرم قبولي آنكاراست اما من ميخوام ايروان را تعيين كنم ولي ديدم يكي تو جايي از سايت گفته بود سفارت ايروان امسال مصاحبه نداره ، آيا صحت داره؟
باز هم ممنون

با اینکه جواب همه سوالاتون توی تاپیک هست ولی خدمتتون عرض کنم که فرقی نمیکنه شما بزرگ تایپ کن .. بله ترجمه سفارت ایروان همونه.. بله مدرک رو میخواد
دبستان elementary education cycle
راهنمایی secondary education cycle
دیپلم high school diploma
پیش دانشگاهی pre university degee
لیسانس bachelor
فوق master
ایروانو بزن با خیاله راحت و به این حرف ها هم توجه نکن شایعس Smile
تشکر کنندگان: aghaghia ، HodHod Golestani ، ojee

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان