کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بحث و تبادل نظر درباره تکمیل فرم DSP-122
(2013-06-18 ساعت 17:06)aghaghia نوشته:  
(2013-06-18 ساعت 15:20)min@ نوشته:  
(2013-06-17 ساعت 22:49)aghaghia نوشته:  
(2013-06-17 ساعت 22:44)poopak16 نوشته:  اگر از پست برای ارسال مدارک استفاده کنم , کنتاکی پاسخ ایمیل من را برای چک کردن رسیدن یا نرسیدن فرمها می دهد یا خیر؟

چرا میل نمی کنید، راحت و بیدردسر و مجانی هم که هست!؟
بله اگر میل بزنید و درخواست کنید جواب میدن، ولی تا میل نزنید و درخواست تایید نکنید به شما میلی زده نخواهد شد!

(2013-06-17 ساعت 22:09)min@ نوشته:  من دانشجوی سال اخر کارشناسی ارشدم.در قسمت سوابق تحصیلی در فرم 230 و 122 چی بنویسم؟

اگر تا موقع مصاحبه مدرک ارشدتون رو میتونید بگیرید، در فرم 122 گزینه advanced degree رو بزنید وگرنه که university degree.
در فرم 230 هم مقاطع تحصیلیتون از ارشد به قبل رو بنویسید. برای تاریخ ارشد هم شروع که تاریخش مشخصه، اتمام رو بزنید present.

در 122 میخواستم ادر و بزنم بعد توضیح بدم.چی بنویسم؟در جدول 122 ارشد و ننویسم؟

خب چرا میخواید این کارو بکنید؟ بزنید university degree و در جدول ها هم همونطور که گفتم بزنید که در حال حاضر دانشجو هستید، در هر 2 فرم. شما اگر بگین مدرک کارشناسی ارشد دارین و نتونین اصلشو ببرین موقع مصاحبه احتمال داره نقص مدرک بخورین، خب چرا میخواین خودتونو به دردسر بندازین؟ در ضمن اونی که دیپلم داره با من و شمایی که ارشد داریم از نظر اونا هیچ فرقی نداریم، حتی در همین جا خوندم که دوستان میگن هر چی آس و پاس تر بشی راحتتر ویزا میدن و این که زیاد روی کار و تحصیلاتتون مانور ندین! البته صلاح مملکت خویش خسروان دانند.

دوستان عزیز شما نگاهی به پست من انداختید؟!
عرض کردم که من هم زمانی که لاتاری برنده شدم شرایط مشابه داشتم ( برنده 2012 هستم و موقع اعلام نتایج دانشجوی ارشد بودم). باور کنید که من با حدس و گمان زنی شما را راهنمایی نمی کنم، بلکه این راهیست که شخصاً رفته ام و به شما اطمینان می دهم که آفیسر از یک دانشجو مدرکش را نمی خواهد! شما باید ذکر کنید که دانشجو هستید و برای مصاحبه علاوه بر مدرک لیسانس از شما گواهی اشتغال به تحصیل می خواهند نه اصل مدرک فوق لیسانس را. البته اگر تا زمان مصاحبه فارغ التحصیل شدید و مدرکتان را دریافت کردید مدرک فوق لیسانس را همراه می برید و اگر نه گواهی اشتغال به تحصیل و در این شرایط به هیچ عنوان دلیلی برای نقص مدرک هم وجود ندارد.
ضمن اینکه به طور کل ( نه در این مورد خاص) با پنهانکاری یا ارائه اطلاعات ناقص ( اینکه ادعا کنید که مدرک فوق لیسانس دارید یا برعکس، فقط به لیسانس اشاره کنید) خیلی بیشتر احتمال دارد که دچار مشکل بشوید. قابل ذکر است که اطلاعات تحصیلی جز مواردی است که ارائۀ دقیق آن الزامی است ( در حالیکه مثلاً ارائه گواهی اشتغال به کار، سوابق بیمه و غیره برای همه الزامی نیست).
اینکه فرمودید که بعضی از دوستان گفته اند که به تحصیلات بالاتر سخت تر ویزا می دهند هم چند بار در مهاجرسرا مطرح شده اما... کاملاً بی اساس است. مجموع شرایط شما تعیین می کند که بدون کلیرنس ویزا می گیرید یا خیر. من به شما اطمینان می دهم که تحصیلات بالا به تنهایی پروسه دریافت ویزا را مشکل نمی کند، برای آنکه خاطرتان آسوده باشد تجربه خودم را می گویم که من با داشتن مدرک فوق لیسانس ویزای یکضرب گرفتم. متاسفانه این تصور نادرست برخی از دوستان است که به قول شما می گویند هر چه آس و پاس تر بهتر اما من با اطمینان می گویم هر چه صادق تر بهتر.
پیروز باشید.
[font=Arial]گر به هم آویزیم
ما دو سرگشتۀ تنها... چون موج
به پناهی که تو می جویی،
خواهیم رسید
اندر آن لحظۀ جادوییِ اوج!
[/font]
تشکر کنندگان: noobnoobi ، philter
(2013-06-18 ساعت 17:26)*NASIM* نوشته:  
(2013-06-18 ساعت 17:06)aghaghia نوشته:  
(2013-06-18 ساعت 15:20)min@ نوشته:  
(2013-06-17 ساعت 22:49)aghaghia نوشته:  
(2013-06-17 ساعت 22:44)poopak16 نوشته:  اگر از پست برای ارسال مدارک استفاده کنم , کنتاکی پاسخ ایمیل من را برای چک کردن رسیدن یا نرسیدن فرمها می دهد یا خیر؟

چرا میل نمی کنید، راحت و بیدردسر و مجانی هم که هست!؟
بله اگر میل بزنید و درخواست کنید جواب میدن، ولی تا میل نزنید و درخواست تایید نکنید به شما میلی زده نخواهد شد!

(2013-06-17 ساعت 22:09)min@ نوشته:  من دانشجوی سال اخر کارشناسی ارشدم.در قسمت سوابق تحصیلی در فرم 230 و 122 چی بنویسم؟

اگر تا موقع مصاحبه مدرک ارشدتون رو میتونید بگیرید، در فرم 122 گزینه advanced degree رو بزنید وگرنه که university degree.
در فرم 230 هم مقاطع تحصیلیتون از ارشد به قبل رو بنویسید. برای تاریخ ارشد هم شروع که تاریخش مشخصه، اتمام رو بزنید present.

در 122 میخواستم ادر و بزنم بعد توضیح بدم.چی بنویسم؟در جدول 122 ارشد و ننویسم؟

خب چرا میخواید این کارو بکنید؟ بزنید university degree و در جدول ها هم همونطور که گفتم بزنید که در حال حاضر دانشجو هستید، در هر 2 فرم. شما اگر بگین مدرک کارشناسی ارشد دارین و نتونین اصلشو ببرین موقع مصاحبه احتمال داره نقص مدرک بخورین، خب چرا میخواین خودتونو به دردسر بندازین؟ در ضمن اونی که دیپلم داره با من و شمایی که ارشد داریم از نظر اونا هیچ فرقی نداریم، حتی در همین جا خوندم که دوستان میگن هر چی آس و پاس تر بشی راحتتر ویزا میدن و این که زیاد روی کار و تحصیلاتتون مانور ندین! البته صلاح مملکت خویش خسروان دانند.

دوستان عزیز شما نگاهی به پست من انداختید؟!
عرض کردم که من هم زمانی که لاتاری برنده شدم شرایط مشابه داشتم ( برنده 2012 هستم و موقع اعلام نتایج دانشجوی ارشد بودم). باور کنید که من با حدس و گمان زنی شما را راهنمایی نمی کنم، بلکه این راهیست که شخصاً رفته ام و به شما اطمینان می دهم که آفیسر از یک دانشجو مدرکش را نمی خواهد! شما باید ذکر کنید که دانشجو هستید و برای مصاحبه علاوه بر مدرک لیسانس از شما گواهی اشتغال به تحصیل می خواهند نه اصل مدرک فوق لیسانس را. البته اگر تا زمان مصاحبه فارغ التحصیل شدید و مدرکتان را دریافت کردید مدرک فوق لیسانس را همراه می برید و اگر نه گواهی اشتغال به تحصیل و در این شرایط به هیچ عنوان دلیلی برای نقص مدرک هم وجود ندارد.
ضمن اینکه به طور کل ( نه در این مورد خاص) با پنهانکاری یا ارائه اطلاعات ناقص ( اینکه ادعا کنید که مدرک فوق لیسانس دارید یا برعکس، فقط به لیسانس اشاره کنید) خیلی بیشتر احتمال دارد که دچار مشکل بشوید. قابل ذکر است که اطلاعات تحصیلی جز مواردی است که ارائۀ دقیق آن الزامی است ( در حالیکه مثلاً ارائه گواهی اشتغال به کار، سوابق بیمه و غیره برای همه الزامی نیست).
اینکه فرمودید که بعضی از دوستان گفته اند که به تحصیلات بالاتر سخت تر ویزا می دهند هم چند بار در مهاجرسرا مطرح شده اما... کاملاً بی اساس است. مجموع شرایط شما تعیین می کند که بدون کلیرنس ویزا می گیرید یا خیر. من به شما اطمینان می دهم که تحصیلات بالا به تنهایی پروسه دریافت ویزا را مشکل نمی کند، برای آنکه خاطرتان آسوده باشد تجربه خودم را می گویم که من با داشتن مدرک فوق لیسانس ویزای یکضرب گرفتم. متاسفانه این تصور نادرست برخی از دوستان است که به قول شما می گویند هر چه آس و پاس تر بهتر اما من با اطمینان می گویم هر چه صادق تر بهتر.
پیروز باشید.

من به ایشون نگفتم که دروغ بگن و اتفاقا بهشون گفتم که در فرم ها اشاره کنن که دانشجوی کارشناسی ارشد هستن، منظورم به حرف ایشون بود که میخواستن مدرک ارشیشون رو ارائه بدن و نه این که خدای نکرده بخوان دروغ بگن، اصلا چه دلیلی برای دروغ گفتن وجود داره، این که ایشون دانشجو هستن مساله ی منفیی نیست که بخوان کتمانش کنن!!!!!!! بعد هم من حرف دوستانِ قدیمیه مهاجرسرا رو بازگو کردم همین و فکر نمی کنم اطلاعاتِ اشتباهی به این دوست عزیز داده باشم!!!!!!!
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: noobnoobi ، stoner
(2013-06-18 ساعت 19:13)aghaghia نوشته:  من به ایشون نگفتم که دروغ بگن و اتفاقا بهشون گفتم که در فرم ها اشاره کنن که دانشجوی کارشناسی ارشد هستن، منظورم به حرف ایشون بود که میخواستن مدرک ارشیشون رو ارائه بدن و نه این که خدای نکرده بخوان دروغ بگن، اصلا چه دلیلی برای دروغ گفتن وجود داره، این که ایشون دانشجو هستن مساله ی منفیی نیست که بخوان کتمانش کنن!!!!!!! بعد هم من حرف دوستانِ قدیمیه مهاجرسرا رو بازگو کردم همین و فکر نمی کنم اطلاعاتِ اشتباهی به این دوست عزیز داده باشم!!!!!!!

دوست نازنینم
من پست شما را خواندم و می دانم که راهنمایی اشتباهی نکردید. مخاطب مستقیم من هم شما نبودید. توضیح من کاملاً کلی و خطاب به تمام برندگان 2014 بود، چون بین دوستان 2012 و 2013 هم چنین ابهاماتی وجود داشت و بعضی از دوستان در حالی که هنوز شاغل به تحصیل بودند به اشتباه گزینۀ مربوط به همان مقطع را انتخاب کرده بودند که صد البته این ادعایی کذب است. من فقط اصول کلی را بازگو کردم.
ضمن اینکه پست شما را فقط به این دلیل در نقل قول آوردم که به همان مسئلۀ تکراری که بعضی ها معتقدند که تحصیلات بالا شانس ویزای یکضرب را کاهش می دهد و بعضی ها مثل من مخالفند، اشاره کرده بودید و من مایل بودم در این مورد توضیح دهم. همین.
شاد باشید Smile
به پناهی که تو می جویی،
خواهیم رسید
[/font]
تشکر کنندگان: aghaghia ، philter
(2013-06-18 ساعت 19:30)*NASIM* نوشته:  
(2013-06-18 ساعت 19:13)aghaghia نوشته:  

من به ایشون نگفتم که دروغ بگن و اتفاقا بهشون گفتم که در فرم ها اشاره کنن که دانشجوی کارشناسی ارشد هستن، منظورم به حرف ایشون بود که میخواستن مدرک ارشیشون رو ارائه بدن و نه این که خدای نکرده بخوان دروغ بگن، اصلا چه دلیلی برای دروغ گفتن وجود داره، این که ایشون دانشجو هستن مساله ی منفیی نیست که بخوان کتمانش کنن!!!!!!! بعد هم من حرف دوستانِ قدیمیه مهاجرسرا رو بازگو کردم همین و فکر نمی کنم اطلاعاتِ اشتباهی به این دوست عزیز داده باشم!!!!!!!

دوست نازنینم
من پست شما را خواندم و می دانم که راهنمایی اشتباهی نکردید. مخاطب مستقیم من هم شما نبودید. توضیح من کاملاً کلی و خطاب به تمام برندگام 2014 بود، چون بین دوستان 2012 و 2013 هم چنین ابهاماتی وجود داشت و بعضی از دوستان در حالی که هنوز شاغل به تحصیل بودند گزینۀ همان مقطع را انتخاب کرده بودند که صد البته این ادعایی کذب است. من فقط اصول کلی را بازگو کردم.
ضمن اینکه پست شما را فقط به این دلیل در نقل قول آوردم که به همان مسئلۀ تکراری که بعضی ها معتقدند که تحصیلات بالا شانس ویزای یکضرب را کاهش می دهد و بعضی ها مثل من مخالفند، اشاره کرده بودید و من مایل بودم در این مورد توضیح دهم. همین.
شاد باشید Smile
[/quote]

من خودم کارشناسی ارشد دارم و اصلا فکر نمی کنم نه نقطه مثبتی باشه نه منفی و گفتم که کسی که دیپلم داره با کسی که تحصیلات بالا داره در یک سطحند و برای این تحصیلات نقطه مثبتی محسوب نمیشه که حالا حتما مدرک کارشناسی ارشدشون رو بگیرن و بعد برن مصاحبه یا با همون لیسانسشون ببرن و بگن دانشجو هستند. همین
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
تشکر کنندگان: noobnoobi
مرسی از راهنماییتون....
پس من در قسمت 6b باید به اینصورت عمل کنم؟
Name University ,Tehran,Iran
Name Pre-University ,Tehran, iran
Name High school, Tehran,Iran
Name Secondary school ,Tehran,Iran
Name Elementary ,Tehran,Iran
درسته؟فقط تاریخ دانشگاه ورود رو میزنم و اتمام رو Present ؟
فقط رشته رو گفتین باید بزنم کجا باید بنویسم(رشته ام مهندسی عمران هست)؟
شماره کیس :2014AS55XX/سفارت:ایروان/1 نفر
رؤيت قبولی :May 1/ ارسال فرمها:4 July/تایید: 12 July
کارنت : March 7/نامه دوم:18 March
دریافت ویزا: 7 May یه ضرب
ورود به آمریکا: 10 May
ساکن در دالاس
قسمت اول سفرنامه
تشکر کنندگان:
(2013-06-18 ساعت 19:35)aghaghia نوشته:  ... برای این تحصیلات نقطه مثبتی محسوب نمیشه که حالا حتما مدرک کارشناسی ارشدشون رو بگیرن و بعد برن مصاحبه یا با همون لیسانسشون ببرن و بگن دانشجو هستند. همین

دوست خوبم من هم که عرض کردم راهنمایی شما به جا بود. به علاوه نظر اخیر شما را تایید می کنم، داشتن تحصیلات بالاتر برای برندگان لاتاری امتیاز نیست. تکیۀ من هم فقط بر این بود که برخلاف نظر بعضی از دوستان به هیچ عنوان نقطه ضعف هم نیست. ابهام اینجاست که من در تلاش نیستم که بگویم داشتن تحصیلات بالاتر (در مقایسه با شرایط سایرین) شانس گرفتن ویزای یکضرب را افزایش می دهد، من فقط می خواهم بگویم که داشتن تحصیلات بالا (در مقایسه با شرایط سایرین) شانس گرفتن ویزای یکضرب را کاهش هم نمی دهد. این دو با هم خیلی تفاوت دارند. تاکید من هم بر برابری دو گروه ( تحصیلات بالا و پایین تر) است در حالیکه بعضی از دوستان شرایط برندگان با تحصیلات بالاتر را پیچیده تر ارزیابی می کنند.
توصیه ام هم صرفاً خطاب به دوستانی که برای تکمیل بخش 6 تردید دارند، این بود که شرایطشان را دقیقاً همانطور که هست ذکر کنند. نه اگر دانشجو هستند، پیشاپیش ادعا کنند که این مدرک را دارند و نه با این تصور که پرونده شان از پیچیدگی کمتری برخوردار خواهد بود به ذکر لیسانس اکتفا کنند و به دانشجوی فوق بودن اشاره نکنند ( بر اساس حرف دوستانی که می گویند هر چه آس و پاس تر بهتر).
خود من هم زمان مصاحبه هنوز فارغ التحصیل نشده بودم و مدرک لیسانس و گواهی اشتغال به تحصیل ارائه کردم. حق با شماست، در نتیجۀ مصاحبه هیچ فرقی نمی کند که شما فارغ التحصیل شده باشید و مدرک فوق لیسانس داشته باشید یا هنوز دانشجو باشید و گواهی اشتغال به تحصیل ارائه بدهید اما... برعکس، هنگام تکمیل فرم ( همانطور که شما هم گفتید) بسیار مهم است که واقعیت را بنویسند که دانشجو هستند، نه فارغ التحصیل و البته روی دیگر سکه، حتماً بنویسند که دانشجو هستند و فقط لیسانس را ذکر نکنند.
حالب اینجاست که اساساً راهنمایی های من و شما کاملاً هم جهت است و من معتقدم که جداً نیازی به تشریح دیدگاه ها نبود و نیست. تاکید موکد می کنم که مخاطب خاص من شما نبودید.
آن پست را صرفاً برای انتقال تجربۀ شخصی ام به دوستانی که در تکمیل فرم تردید دارند نوشتم، برای تک تک 2014 ای ها و نه خدای ناکرده برای مخالفت با شخص شما. موفق باشید.

(2013-06-18 ساعت 19:40)noobnoobi نوشته:  مرسی از راهنماییتون....

بله دقیقاً همینطور باید بنویسید noobnoobi عزیز
در مورد رشته راستش کادر اختصاصی وجود نداشت ولی من زیر ستون degree در کنار مقطع، رشته ام را هم خیلی ریز نوشتم. یعنی MA بعد خط فاصله و تیتر رشته گرچه شاید اجباری نبود و در فرم DS-230 بخشی برای درج رشتۀ تحصیلی ( تحت عنوان course of study) تعبیه شده اما من در این فرم هم علاوه بر مقطع، تیتر رشته را هم درج کردم چون به نظرم کاملاً بی ضرر بود.
پیروز باشید Smile
به پناهی که تو می جویی،
خواهیم رسید
[/font]
تشکر کنندگان: aghaghia
(2013-06-18 ساعت 20:21)*NASIM* نوشته:  

بله دقیقاً همینطور باید بنویسید noobnoobi عزیز
در مورد رشته راستش کادر اختصاصی وجود نداشت و من زیر ستون degree در کنار مقطع، رشته ام را هم خیلی ریز نوشتم. یعنی: MA بعد خط فاصله و تیتر رشته گرچه شاید اجباری نبود و در فرم DS-230 بخشی برای درج رشتۀ تحصیلی تعبیه شده بود اما من در این فرم هم علاوه بر مقطع، تیتر رشته را هم درج کردم چون به نظرم کاملاً بی ضرر بود.
پیروز باشید Smile

واقعا از وقتی که گذاشتین بسیار ممنونم....
یه سوال دیگه اینکه تو قسمت Degree فرم 122 اینو نوشتم ببنین درسته Bachelor of Civil Engineering ?
تو قسمت mailing address لازم هست که کد پستی رو بنویسم؟اگه اره فرمتش چطوریه؟
ساکن در دالاس
قسمت اول سفرنامه
تشکر کنندگان:
(2013-06-18 ساعت 20:28)noobnoobi نوشته:  واقعا از وقتی که گذاشتین بسیار ممنونم....
یه سوال دیگه اینکه تو قسمت Degree فرم 122 اینو نوشتم ببنین درسته Bachelor of Civil Engineering ?
تو قسمت mailing address لازم هست که کد پستی رو بنویسم؟اگه اره فرمتش چطوریه؟

دوست عزیز
البته من مطمئن نیستم اما احتمال می دهم B.S in Civil Engineering عبارت درست تری باشد ( البته رشتۀ لیسانس من B.A بود، فکر می کنم رشتۀ شما B.S باشد) اما باز امیدوارم سایر دوستان که اطلاع موثقی دارند راهنمایی تان کنند چون من از صحت پاسخ خودم مطمئن نیستم.
در جواب سئوال دوم هم پیشنهاد می کنم که آدرس یک مکان، مثلاً یک هتل، دانشگاه، سفارت خانه یا هر جای دیگری را در اینترنت سرچ کنید و فرمت نوشتن آدرس را ببینید. به طور کل بر خلاف فارسی از جز به کل نوشته می شود. یعنی از چپ به این ترتیب:
کد پستی، استان، شهر، نام محله، نام خیابان اصلی، نام خیابان فرعی، نام کوچه، پلاک
به پناهی که تو می جویی،
خواهیم رسید
[/font]
تشکر کنندگان: noobnoobi
من بعد از یک هفته از فرستادن مدارکم امروز این ایمیل از kccاومد
Thank you for your inquiry.

The information you provided will be included in your case file for review

این یعنی okهست؟ دیگه باید بعدش چیکار کنم ؟مرحله بعدی چیه؟
ممنون
تشکر کنندگان: ojee ، exxedus

ای بابا من آدرس دانشگاهو ننوشتم ایرادی داره
2014AS38XX|ایروان|آپدیت ها : 6 و 10 و 11 و 12 و 13 و 17 و 21 مارچ - 07 و 08 و 15 آگست |آپدیت شده با ایمیل : 16 می - 31 جولای |بعد از 183 روز انتظار می گن ویزا تموم شده ولی کیه که باور کنه ...
----------------------------------------------------------
2015 هم قسمت نشد ....
2016 هم قسمت نشد ....
2017 ....
تشکر کنندگان:
قسمت آخر Occupation Code رو باید خالی بزاریم یا N/A بنویسیم؟
ساکن در دالاس
قسمت اول سفرنامه
تشکر کنندگان:
(2013-06-18 ساعت 21:57)kamranh نوشته:  [ای بابا من آدرس دانشگاهو ننوشتم ایرادی داره

خیر
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان: ojee
(2013-06-18 ساعت 23:20)noobnoobi نوشته:  قسمت آخر Occupation Code رو باید خالی بزاریم یا N/A بنویسیم؟

خالیییییی بزارین، بالاش که نوشته اینجا چیزی ننویسین!!!!!!
تشکر کنندگان: noobnoobi ، ojee
(2013-05-04 ساعت 18:27)الدورادو نوشته:  من پزشک عمومی هستم باید Education رو بزنم university degree یا Advanced degree؟
(2013-06-18 ساعت 23:56)امیرفرزان نوشته:  سلام دوست عزیز من هم امسال قبول شدم برای تبادل اطلاعات با من تماس بگیر 0912xxxxxxx ....... زاده

***هشدار*** از درج تاریخ دقیق سفر، مصاحبه، مشخصات فردی واقعی، شماره تلفن یا هر گونه اطلاعاتی که منجر به شناسایی هویت واقعی شما می شود در انجمن ها خودداری کنید. بی توجهی به این موضوع ممکن است عواقب ناخوشایند و جبران ناپذیری برای شما داشته باشد. سعید
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، KIMIA2005 ، noobnoobi ، *NASIM* ، aghaghia ، ojee ، philter ، sejz ، exxedus ، nina22 ، HodHod Golestani
سلام به همه دوستان
من هرچی سایت travel.state.gov و خوندم ندیدم جاییش نوشته باشه میتونید به جای پست میل کنیم فرم هارو. کسی هست که منو راهنمایی کنه؟ لطفا جواب بدید بهم
ممنونم
کیس:201400000XXX/ارسال مدارک: جون/کارنت: گروه اول/نامه دوم: نیمه دوم اکتبر/سفارت: آنکارا/ مصاحبه: 12 دسامبر/ در یافت ویزا 14 دسامبر یک ضرب
برای دیدن فایل دستورالعمل سفارت ترکیه اینجا کلیک کنید
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان