کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سرویسهای پستی و روش ارسال فرمهای سری اول به KCC
(2013-08-13 ساعت 09:10)soroush23 نوشته:  دوستان تو رو خدا کمک کنید

4بار تا حالا اطلاعات تست کردم و با دوتا ایمیل هم فرستادم ،هر بار این جواب میاد

Thank you for your inquiry.

KCC did receive your email. However, the attachments were not received or were unable to be opened. Please resubmit your request with attached information or in a different format.

دوست عزیز با چه فرمتی فرم هاتون رو میفرستین؟ باید پی دی اف باشن فرم هاتون و عکستون jpeg ، زیپ هم نباید بکنید فرم هاتون رو...
بعد از این که همه این کارا رو انجام دادین این فرم ها رو به یه میل دیگه خودتون بفرستین و برین با یه کامپیوتر دیگه بازشون کنید و امتحان کنید که آیا باز میشن یا نه...
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: noobnoobi ، soroush23
(2013-08-14 ساعت 00:42)AMM123 نوشته:  سلام من تازه هفته قبل فهميدم قبول شدم كيسم حدود اوايل3000 اگه مداركما فردا بفرسم دير نيست؟كارنت ميشم؟استرس گرفتم

دیر نیست دوست عزیز، فرم ها رو با دقت پر کنید و سعی کنید تا یکی 2 هفته آینده بفرستید، الویت رو برای درست پر کردن فرم ها بزارید و عجله نکنید، شما احتمالا یکی 2ماه دیگه کارنت میشین، پس جای نگرانی نیست...
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
تشکر کنندگان: noobnoobi ، ojee
(2013-08-14 ساعت 09:52)آرنیکا نوشته:  سلام کیس نامبر من 55xx هست. و فقط فرم های اولیه رو پر کردم و اوایل جولای فرستادم . میتونید من رو راهنمایی کنید که مرحله ی بعدی چی هست و باید چه کاری انجام بدم؟

اینجا جای سوال شما نیست دوست عزیز، به تاپیک بولتن ویزا و کارنت شدن شماره ها مراجعه کنید.... دنبال واکسیناسیون و ترجمه مدارکتون باشید تا زمانی که کارنت بشین...
تشکر کنندگان: ojee
(2013-08-14 ساعت 00:42)AMM123 نوشته:  سلام من تازه هفته قبل فهميدم قبول شدم كيسم حدود اوايل3000 اگه مداركما فردا بفرسم دير نيست؟كارنت ميشم؟استرس گرفتم
نه دوست عزیز
خوب چک کن اطلاعاتت و بعد بفرست
2 یا 3 ماه دیگه تازه شماره شما کارنت میشه حدودا
پس استرس به خودت راه نده
موفق باشید
تشکر کنندگان: ojee ، reza_top60
تجربه نشون داده ارسال با ایمیل نسبت به پست بسیار بهتره. خیلی هم سریعتر بررسی میکنن و جواب میدن. هزینه ای هم نداره در قیاس با هزینه گزاف پست و استرس گم و گور شدن مدارک توسط پست
تشکر کنندگان: ghafari88 ، noobnoobi ، sadeghi897
درود بر دوستان
من دیشب مدارکمو به KCCDV@state.gov فزستادم. یهAuto reply اومده :

The Kentucky Consular Center (KCC) has received your email. This email
address, KCCDV@state.gov is for case-specific Diversity Visa inquires
only. If you would like to check the status of your entry, please do so
at www.dvlottery.state.gov/ESC. This website is the definitive means of
determining whether or not you were selected for possible further
processing.

For inquiries about specific cases, please ensure that you have included
your case number, first and last name, and date of birth with your
inquiry. If this information is not provided or is inaccurate, KCC will
be unable to process your inquiry

نوشته ایمیل شمادریافت شد.این ایمیل ادرس فقط برای پرونده های خاص DV هست .و...
تو سابحکت نوشتم. DV Diversity Selectee`s Forms & photos -Case No. 2014AS00003xxx
ادرس که درسته مدارکم که کاملهو همه چیزو رعایت کردم[/u][/size]. پس مشکل چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
case #:3Xxx. Yrv. Mar. => AP. Recent Updates on 8,12,15Aug
پروفایل دونفره Rolleyes Rolleyes
موطن آدمي را بر هيچ نقشه ای نشاني نيست. . . موطن آدمي تنها در قلب كسانيست كه دوستش مي دارند. .
تشکر کنندگان:
(2013-08-22 ساعت 10:46)HELIAA نوشته:  درود بر دوستان
من دیشب مدارکمو به KCCDV@state.gov فزستادم. یهAuto reply اومده :

The Kentucky Consular Center (KCC) has received your email. This email
address, KCCDV@state.gov is for case-specific Diversity Visa inquires
only. If you would like to check the status of your entry, please do so
at www.dvlottery.state.gov/ESC. This website is the definitive means of
determining whether or not you were selected for possible further
processing.

For inquiries about specific cases, please ensure that you have included
your case number, first and last name, and date of birth with your
inquiry. If this information is not provided or is inaccurate, KCC will
be unable to process your inquiry

نوشته ایمیل شمادریافت شد.این ایمیل ادرس فقط برای پرونده های خاص DV هست .و...
تو سابحکت نوشتم. DV Diversity Selectee`s Forms & photos -Case No. 2014AS00003xxx
ادرس که درسته مدارکم که کاملهو همه چیزو رعایت کردم[/u][/size]. پس مشکل چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مشکلی نیست.این اتو ریپلای هست و نشون میده که ایمیلتون رسیده.
منتظر تایید باشین.
شماره کیس :2014AS55XX/سفارت:ایروان/1 نفر
رؤيت قبولی :May 1/ ارسال فرمها:4 July/تایید: 12 July
کارنت : March 7/نامه دوم:18 March
دریافت ویزا: 7 May یه ضرب
ورود به آمریکا: 10 May
ساکن در دالاس
قسمت اول سفرنامه
تشکر کنندگان: HELIAA
درود
چند روز پیش بعد از سه بار میل زدن به kccاین جواب رو فرستادن که فکر کنم معنیش اینکه مدارکتون رسیده و پروستون
در حال انجام و ویزا بولتون رو 15 هر ماه چک کنید دوستان اگه نظر دیگه ای دارند بگن
اینهم متنشSmile

Your forms have been received and pending further embassy review for the continuation of your visa processing. KCC is currently scheduling visa numbers for your region for the month of October. Please refer to the visa bulletin at www.travel.state.gov to locate the current numbers being processed. This bulletin is updated after the 15th day of each month.
تشکر کنندگان: aghaghia ، maryam_fo ، reza_top60
(2013-08-24 ساعت 09:32)amin arefi نوشته:  درود
چند روز پیش بعد از سه بار میل زدن به kccاین جواب رو فرستادن که فکر کنم معنیش اینکه مدارکتون رسیده و پروستون
در حال انجام و ویزا بولتون رو 15 هر ماه چک کنید دوستان اگه نظر دیگه ای دارند بگن
اینهم متنشSmile
Your forms have been received and pending further embassy review for the continuation of your visa processing. KCC is currently scheduling visa numbers for your region for the month of October. Please refer to the visa bulletin at www.travel.state.gov to locate the current numbers being processed. This bulletin is updated after the 15th day of each month.
احتمالا هر سال مدارک بیشتری با ایمیل از سراسر دنیا فرستاده می شه
به همین دلیل رسیدگی به مدارک ایمیل ها هم زمان بر هست.
متن ایمیل به نظر میاد مشکلی در مدارک شما نیست و باید منتظر کارنتی باشی.
موفق باشی و تبریک Smile
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
تشکر کنندگان: noobnoobi ، amin arefi ، pari pariaaa ، farmiz ، Soap McTavish
آقا من یه سوالی دارم
من رفتم پست بهم گفتن اگر بخوام با دی اچ ال بفرستم مدارکم رو باید کد پستی و تلفن اونور رو بدم که نداشتم در ضمن دی اچ ال نمیتونه به س فار ت آ م ری کا بفرسته ، منو مجبور کردن که با پست سفارشی معمولی بفرستم درب پاکتم رو هم نزاشتن ببندم ، گفتن باید چک بشه و گفتن که 30 روزه میرسه اونجا ، الان 10 روزه که هنوز از ایران خارج نشده ، به نظرتون امکان اینکه دست کاریش کنن هست ؟ لطفا اگر کسی هست که با این پست فرستاده اطلاع بده .
تشکر کنندگان: storagemeter
(2013-08-31 ساعت 21:28)IARAZ نوشته:  آقا من یه سوالی دارم
من رفتم پست بهم گفتن اگر بخوام با دی اچ ال بفرستم مدارکم رو باید کد پستی و تلفن اونور رو بدم که نداشتم در ضمن دی اچ ال نمیتونه به س فار ت آ م ری کا بفرسته ، منو مجبور کردن که با پست سفارشی معمولی بفرستم درب پاکتم رو هم نزاشتن ببندم ، گفتن باید چک بشه و گفتن که 30 روزه میرسه اونجا ، الان 10 روزه که هنوز از ایران خارج نشده ، به نظرتون امکان اینکه دست کاریش کنن هست ؟ لطفا اگر کسی هست که با این پست فرستاده اطلاع بده .

دوست عزيز شما به چه آدرسي مداركتون رو پست كردين؟ اين آدرسه كي سي سي هست:
U.S. Department of State
Kentucky Consular Center
3505 North Highway 25W
Williamsburg, KY 40769
U.S.A
و تلفن: Phone: (606) 526-7500

ايميل: Email: KCCDV@state.gov
تشکر کنندگان:
(2013-08-31 ساعت 22:18)aghaghia نوشته:  

U.S. Department of State
Kentucky Consular Center
3505 North Highway 25W
Williamsburg, KY 40769
U.S.A

عقاقیا جان سلام
بله به همون آدرس پست کردم ولی شماره تلفن رو نداشتم و نیز کد پستی ، من تحقیق کردم متوجه شدم که کد پستی باید عدد آخر آدرس باشه مثل اینکه من استرسم از اینه که داخل مدارکم رو عوض کنن ویا اینکه یه چیزای غیر مرتبط قرار بدن که بد بشه ، این کارو ممکنه بکنن ؟ میتونم برم پستم رو پس بگیرم ؟ میترسم
تشکر کنندگان:
(2013-09-01 ساعت 13:04)IARAZ نوشته:  

U.S. Department of State
Kentucky Consular Center
3505 North Highway 25W
Williamsburg, KY 40769
U.S.A

عقاقیا جان سلام
بله به همون آدرس پست کردم ولی شماره تلفن رو نداشتم و نیز کد پستی ، من تحقیق کردم متوجه شدم که کد پستی باید عدد آخر آدرس باشه مثل اینکه من استرسم از اینه که داخل مدارکم رو عوض کنن ویا اینکه یه چیزای غیر مرتبط قرار بدن که بد بشه ، این کارو ممکنه بکنن ؟ میتونم برم پستم رو پس بگیرم ؟ میترسم

لطفا هر چه سریعتر بسته را پس بگیرین و با تی ان تی بفرستین. تلفنش هست 82444. زود باشین.
Tabassomshojaat, كيس نامبر: 2014AS69xx، تاريخ رويت: ١ مي، ارسال فرمها: ٧ مي، دريافت تاييديه: ٢٧ مي، كارنت: April ٢٠١٤، دريافت نامه دوم: ١٧ آوريل، مصاحبه: جون ٢٠١٤، سفارت: ابوظبي، دريافت ويزا: يكضرب خدا رو شكر، سفر به آمريكا: سپتامبر ٢٠١٤، گرفتن سوشيال: ٢٩ سپتامبر، گرفتن گرين كارت: ٢٣ اكتبر ٢٠١٤
تشکر کنندگان: aghaghia ، ghafari88 ، IARAZ
(2013-09-01 ساعت 14:29)Tabassomshojaat نوشته:  
(2013-09-01 ساعت 13:04)IARAZ نوشته:  

U.S. Department of State
Kentucky Consular Center
3505 North Highway 25W
Williamsburg, KY 40769
U.S.A

عقاقیا جان سلام

لطفا هر چه سریعتر بسته را پس بگیرین و با تی ان تی بفرستین. تلفنش هست 82444. زود باشین.

دوست عزيز اگز هم نتونستين پس بگيرين با ايميل بفرستين، اينقدر ما اينجا گفتيم با ايميل بفرستين هم به صرفه هست هم مطمئن ولي ظاهرا دوستان گوش نمي كنند Rolleyes
تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، noobnoobi ، NEURON ، IARAZ
Exclamation 
واقعا عجیبه!!!! تی ان تی اصلا از این بازیها نداشت!!! یعنی چی در پاکت رو نباید بست؟؟!!!! سیییییی روز!!!! مال من همش3 روز تو مسیر بود تا رسید نه سی روز!!!!! بهتره تا از ایران خارج نشده اگه امکانش هست مرجوعش کنید و از یه طریق دیگه بفرستید.
تشکر کنندگان: ghafari88 ، IARAZ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان