کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سرویسهای پستی و روش ارسال فرمهای سری اول به KCC
(2013-08-31 ساعت 21:28)IARAZ نوشته:  آقا من یه سوالی دارم
من رفتم پست بهم گفتن اگر بخوام با دی اچ ال بفرستم مدارکم رو باید کد پستی و تلفن اونور رو بدم که نداشتم در ضمن دی اچ ال نمیتونه به س فار ت آ م ری کا بفرسته ، منو مجبور کردن که با پست سفارشی معمولی بفرستم درب پاکتم رو هم نزاشتن ببندم ، گفتن باید چک بشه و گفتن که 30 روزه میرسه اونجا ، الان 10 روزه که هنوز از ایران خارج نشده ، به نظرتون امکان اینکه دست کاریش کنن هست ؟ لطفا اگر کسی هست که با این پست فرستاده اطلاع بده .
سلام دوست عزیز من مدارکم را از طریق Dahl فرستادم و سه روزه رسید دو هفته بعد هم تاییدیه گرفتم من از دفتر dhlدر میدان آرژانتین فرستادم زمانی که گفتم برای لاتاری است خودشان آدرس را تایپ شده داشتند در پاکت را بستند و همان جا کد رهگیری را به من دادند نامه من از طریق آلمان به آمریکا رفت که قابل پیگیری بود. پس مو رد شما تا حدودی عجیب است البته نگران نباشید و از طریق ایمیل اقدام کنید چون اخیرا یکی از دوستان نامه ای را با پست عادی فرستاده بود که حدود دو ماه در راه بود البته تا آنجا که من پرسیدم ایشان هم کی توانستند نامه خود را پیگیری کنند به هر حال موفق باشید
کیس نامبر ***6 رویت قبولی may افراد کیس 4 نفر
دریافت ویزا خودم و بچه ها 19 جون همسرم 29 آگست
تشکر کنندگان: amaka747 ، ffrfar ، IARAZ ، storagemeter
(2013-09-03 ساعت 12:11)مامان خانم نوشته:  
من رفتم پست بهم گفتن اگر بخوام با دی اچ ال بفرستم مدارکم رو باید کد پستی و تلفن اونور رو بدم که نداشتم در ضمن دی اچ ال نمیتونه به س فار ت آ م ری کا بفرسته ، منو مجبور کردن که با پست سفارشی معمولی بفرستم درب پاکتم رو هم نزاشتن ببندم ، گفتن باید چک بشه و گفتن که 30 روزه میرسه اونجا ، الان 10 روزه که هنوز از ایران خارج نشده ، به نظرتون امکان اینکه دست کاریش کنن هست ؟ لطفا اگر کسی هست که با این پست فرستاده اطلاع بده .
سلام دوست عزیز من مدارکم را از طریق Dahl فرستادم و سه روزه رسید دو هفته بعد هم تاییدیه گرفتم من از دفتر dhlدر میدان آرژانتین فرستادم زمانی که گفتم برای لاتاری است خودشان آدرس را تایپ شده داشتند در پاکت را بستند و همان جا کد رهگیری را به من دادند نامه من از طریق آلمان به آمریکا رفت که قابل پیگیری بود. پس مو رد شما تا حدودی عجیب است البته نگران نباشید و از طریق ایمیل اقدام کنید چون اخیرا یکی از دوستان نامه ای را با پست عادی فرستاده بود که حدود دو ماه در راه بود البته تا آنجا که من پرسیدم ایشان هم کی توانستند نامه خود را پیگیری کنند به هر حال موفق باشید

مدارکتو با ایمیل بفرست عزیز . من او ل با پست د اچ ال فرستادم بعدش با ایمیل فرستادم چند روز پیش تایید شد
[font=Courier]شماره کیس : 2014AS0004XXX , تاریخ رویت قبولی:1 MAY , کنسولگری: ابو ظبی , تعداد افراد منظور در کیس : ۲ نفر , ارسال فرمها :August 21. 2013 , تایید مدارک :2013 ,30 August , کارنت شدن کیس : February 6.2014 , روز مصاحبه :22 April , دریافت ویزا :24 April یک ضرب , ورود به آمریکا: ۸ جولای ۲۰۱۴ , مقصد : تگزاس[/font]

تشکر کنندگان:
(2013-09-04 ساعت 21:30)azadeh2014 نوشته:  
(2013-09-03 ساعت 12:17)amaka747 نوشته:  
(2013-09-03 ساعت 12:11)مامان خانم نوشته:  

مدارکتو با ایمیل بفرست عزیز . من او ل با پست د اچ ال فرستادم بعدش با ایمیل فرستادم چند روز پیش تایید شد
دوست عزیز اگربه شما کد رهگیری دادن که نباید نگران باشید حالا دیر یا زود به هر حال اونا مسولن بسته شما رو برسونن... اگر آدرس گیرنده دقیقا همونی هست که دوستان گفتند باز هم نگران نباشید.اگر می تونید بسته تحویل بگیرید و هنوز خارج نشده اینکار رو بکنید برای آسودگی خیال خودتون.فقط حواستون باشه تا تکلیف اون بسته روشن نشده نباید مدارکی مجددا پست کنید .اما میتونید ایمیل کنید باز هم دقت کنید اگر خواستید ایمیل کنید دقیقا همونطور که فرمها رو پست کردید عین همون ایمیل کنید و مغایرتی با اونا نداشته باشه... جهت اطلاع بگم من با همین پست فرستادم با وجود اینکه همراه و همزمان با دوستم و از یک باجه پست کردیمدر 21 می و با پست مخصوص ولی بسته دوستم 28 رسید در حالیکه بسته ما 5 ام جون بعد از کلی معطلی در گمرک سین سیناتی و دی اچ ال هم جوابگونبود ... فکر کنم مشکل دارند در پرداخت های تعرفه های گمرک .. البته این نظر منه در مورد تجربه ای که داشتم... موفق باشید

سلام دوستان عزیزم
من قبل از اینکه بستم رو بفرستم کلشون رو اسکن کردم و براشون با ایمیل فرستادم و تاییدیه ایمیل رو گرفتم ، ولی جهت اطمینان بیشتر با پست هم فرستادم که گند زدم تو کار ، هنوز هم دستشون نرسیده ، به من یه کد رهگیری دادن و گفتن که با این کد باید پیگیری کنم و من هم هر روز دارم پیگیری میکنم الان تقریبا دو هفته هست ، به دفتر مرکزیشون تلفن کردم گفتن از ایران خارج شده و 20 روز دیگه اونجاست ، با هواپیما فرستادن ، من خدا خدا میکنم یا زود برسه دستشون یا اصلا نرسه Sad خدا کنه دستکاری نکنن. ازشون پرسیدم و قضیه رو روک بهشون گفتم که نزاشتن با دی اچ ال بفرستم ، اونی که مسوولشون بود گفت که تمامی مقرارتی که برای پاکت شما که سفارشی معمولی هست برای دی اچ ال هم هست همشون چک باید بشن ، و اینکه گفت خود ما دی اچ ال رو میفرستیم همشون زیر نظر اداره پست هستن . ولی من مطمئن نیستم Sad
تشکر کنندگان: 5ina ، storagemeter
(2013-08-31 ساعت 21:28)IARAZ نوشته:  سلام دوستان عزیزم
من قبل از اینکه بستم رو بفرستم کلشون رو اسکن کردم و براشون با ایمیل فرستادم و تاییدیه ایمیل رو گرفتم ، ولی جهت اطمینان بیشتر با پست هم فرستادم که گند زدم تو کار ، هنوز هم دستشون نرسیده ، به من یه کد رهگیری دادن و گفتن که با این کد باید پیگیری کنم و من هم هر روز دارم پیگیری میکنم الان تقریبا دو هفته هست ، به دفتر مرکزیشون تلفن کردم گفتن از ایران خارج شده و 20 روز دیگه اونجاست ، با هواپیما فرستادن ، من خدا خدا میکنم یا زود برسه دستشون یا اصلا نرسه Sad خدا کنه دستکاری نکنن. ازشون پرسیدم و قضیه رو روک بهشون گفتم که نزاشتن با دی اچ ال بفرستم ، اونی که مسوولشون بود گفت که تمامی مقرارتی که برای پاکت شما که سفارشی معمولی هست برای دی اچ ال هم هست همشون چک باید بشن ، و اینکه گفت خود ما دی اچ ال رو میفرستیم همشون زیر نظر اداره پست هستن . ولی من مطمئن نیستم Sad

نگران نباش دوست عزیزم. وقتی با ایمیل فرستادی و تائید کردن وصول فرمهتون رو دیگه جای نگرانی نداره. اگر خدای نکرده در بدبینانه‌ترین حالتی که خودتون گفتین به قضیه نگاه کنین، شما فرمهارو با ایمیل فرستادین اگر چیزی رو تو فرم‌ها بر فرض مثل تغییر داده باشن شما میتونید قضیه با کی‌ سی‌ سی‌ مطرح کنید. اصلا نگران نباشین.
2014AS60XX
Three Person
Two Issued on 16 May
Updates : 14-15-16 May / 20 May / 11 June

هر سوالی داشتین بهم‌پیام خصوصی بدین در حد توانم راهنمایی میکنم.
تشکر کنندگان: noobnoobi ، IARAZ
(2013-05-02 ساعت 15:44)shimoda نوشته:  
(2013-05-02 ساعت 14:25)sherwean نوشته:  
(2013-05-02 ساعت 02:32)payam62 نوشته:  سلام دوستان
به نظر من بهترین راه برای ارسال مدارک ، استفاده از ایمیل هست. فرم های آماده شده رو به صورت PDF ذخیره کنین و با آدرس ایمیل ارسال کنین .

دوستانی هم که به ایمیل اطمینان ندارند میتونن از پست آرامکس استفاده کنن

می تونید از طریق پست بفرستید اما چرا وقتی راه بهتری برای اینکار هست که هم مطمئن تر و هم بدون هزینه هست از اون استفاده نکنید
بعد از ایمیل مدارک که زودتر هم به دست سفارت می رسه می تونید ازشون تایید بگیرید که فرم ها رو هم دریافت کردند
تصمیم با خودتونه اما پست کردن اصلا منطقی به نظر نمی رسه

سلام،
من یک بار پست کردم فرم هم رو اما وقتی زنگ زدم گفتن هنوز در سیستم ثبت نشده. اشکال نداره یک بار دیگه با ایمیل بفرستم فرم ها رو؟ و اینکه امضا چی میشه ؟ یعنی اول پرینت بگیرم بعد امضا کنم و بعد اسکنم کنیم و ایمیل کنیم؟ و یه سوال دیگه! من تو فرمی که پست کردم محل مصاحبه ام رو زدم آنکارا میتونم تی فرمی که می خوام با ایمیل بفرستم عوضش کنم به ایروان؟مشکلی پیش نمیاد؟
واقعاً ممنون میشم اگه زود جوابم رو زود بدین چون با توجه به کیس نامبرم که حدود 2500 هست هنوز ایمیلی دریافت نکردم.
شماره کیس: **2014AS000025,تاریخ رویت قبولی:May/01,کنسولگری:ANKARA بود,تعداد افراد کیس :2,ارسال فرمهای سری اول:AUG/05,تاییدیه سری اول :01/OCT (تلفنی),کارنت شدن:OCT/10,مصاحبه:هفته آخر ژانویه ابوظبی- ویزای یکضرب / ورود به آمریکا مارچ 2014
تشکر کنندگان:
(2013-09-10 ساعت 12:43)Amin-AK نوشته:  
(2013-05-02 ساعت 15:44)shimoda نوشته:  
(2013-05-02 ساعت 14:25)sherwean نوشته:  
(2013-05-02 ساعت 02:32)payam62 نوشته:  سلام دوستان
به نظر من بهترین راه برای ارسال مدارک ، استفاده از ایمیل هست. فرم های آماده شده رو به صورت PDF ذخیره کنین و با آدرس ایمیل ارسال کنین .

دوستانی هم که به ایمیل اطمینان ندارند میتونن از پست آرامکس استفاده کنن

می تونید از طریق پست بفرستید اما چرا وقتی راه بهتری برای اینکار هست که هم مطمئن تر و هم بدون هزینه هست از اون استفاده نکنید
بعد از ایمیل مدارک که زودتر هم به دست سفارت می رسه می تونید ازشون تایید بگیرید که فرم ها رو هم دریافت کردند
تصمیم با خودتونه اما پست کردن اصلا منطقی به نظر نمی رسه

سلام،
من یک بار پست کردم فرم هم رو اما وقتی زنگ زدم گفتن هنوز در سیستم ثبت نشده. اشکال نداره یک بار دیگه با ایمیل بفرستم فرم ها رو؟ و اینکه امضا چی میشه ؟ یعنی اول پرینت بگیرم بعد امضا کنم و بعد اسکنم کنیم و ایمیل کنیم؟ و یه سوال دیگه! من تو فرمی که پست کردم محل مصاحبه ام رو زدم آنکارا میتونم تی فرمی که می خوام با ایمیل بفرستم عوضش کنم به ایروان؟مشکلی پیش نمیاد؟
واقعاً ممنون میشم اگه زود جوابم رو زود بدین چون با توجه به کیس نامبرم که حدود 2500 هست هنوز ایمیلی دریافت نکردم.

آره سریع ایمیل کن . منم اول با پست فرستادم گفتن ثبت نشده بعد ایمیل کردم ۲ روزه جوابم دادن .پس سریع ایمیل کنید فرمهاتون رو !
[font=Courier]شماره کیس : 2014AS0004XXX , تاریخ رویت قبولی:1 MAY , کنسولگری: ابو ظبی , تعداد افراد منظور در کیس : ۲ نفر , ارسال فرمها :August 21. 2013 , تایید مدارک :2013 ,30 August , کارنت شدن کیس : February 6.2014 , روز مصاحبه :22 April , دریافت ویزا :24 April یک ضرب , ورود به آمریکا: ۸ جولای ۲۰۱۴ , مقصد : تگزاس[/font]

تشکر کنندگان: محبت
سلام دوستان ،

در ابتدا ، همانطور که خیلی از دوستان اظهار کردن و خودشون هم انجام دادن ، شما میتونید با ایمیل فرمهای اولیه رو به KCC ارسال کنید . و برای رفع مشکل ارسال مدارک به سفارت آمریکا در ترکیه و یا ایروان ، یه پست خصوصی هستش که من در زمان برنده شدن و ارسال مدارک ، ازش استفاده کردم و بسیار بسیار پست خوب و مطمئنیه . لینکش رو براتون میذارم تا استفاده کنید . البته کسانی که در تهران زندگی میکنن ، این سرویس برای دریافت مدارک ، به در خونه شما میاد و همونجا رسید رو به همراه کد رهگیری خدمتتون ارائه میده . در ضمن فکر کنم که شهرهای بزرگ هم این امکان رو داشته باشن . خوبی این پست اینه که به هیچ عنوانی مدارک شما رو باز نمی کنن و خیلی هم به سرعت اونا رو به مقصد میرسونن . بنده هم برای KCC و هم برای سفارت آنکارا و اخیراً هم برای یه کار دیگه ازش استفاده کردم . خیلی هم راضی بودم و هستم . اسم این سرویس پستی خصوصی "کارا پست" هستش . موفق باشید .

www.karapost.com
تشکر کنندگان: storagemeter ، KIMIA2005 ، noobnoobi ، Saeedv13 ، محبت ، azadeh2014 ، H Pier
دوستان سلام،

من فرمهای اولیه ام رو با DHL فرستادم با پیگیری که کردم تو سایت DHL، پنجم آگوست رسیده بوده. حالا چند تا ایمیل فرستادم برای تاییدش که بعد از گذشت 2 هفته این جواب رو دادن:
Thank you for your inquiry.

Due to the large volume of mail processed at KCC on a daily basis, confirmation of receiving your correspondence may not be feasible at this time. If you have submitted your forms, please allow ten to twelve weeks after the mailing of your forms before inquiring about delivery confirmation. If you have not submitted your forms, please do so to ensure that your case can begin processing. Mail is processed in the order of the date received, thus the importance of submitting your forms in a timely manner.
به نظرتون با ایمیل فرم هامو دوباره بفرستم؟ ممنون میشم اگه کسی راهنماییم کنه..
شماره کیس: **2014AS000025,تاریخ رویت قبولی:May/01,کنسولگری:ANKARA بود,تعداد افراد کیس :2,ارسال فرمهای سری اول:AUG/05,تاییدیه سری اول :01/OCT (تلفنی),کارنت شدن:OCT/10,مصاحبه:هفته آخر ژانویه ابوظبی- ویزای یکضرب / ورود به آمریکا مارچ 2014
تشکر کنندگان:
(2013-09-13 ساعت 22:19)Amin-AK نوشته:  دوستان سلام،

من فرمهای اولیه ام رو با DHL فرستادم با پیگیری که کردم تو سایت DHL، پنجم آگوست رسیده بوده. حالا چند تا ایمیل فرستادم برای تاییدش که بعد از گذشت 2 هفته این جواب رو دادن:
Thank you for your inquiry.

Due to the large volume of mail processed at KCC on a daily basis, confirmation of receiving your correspondence may not be feasible at this time. If you have submitted your forms, please allow ten to twelve weeks after the mailing of your forms before inquiring about delivery confirmation. If you have not submitted your forms, please do so to ensure that your case can begin processing. Mail is processed in the order of the date received, thus the importance of submitting your forms in a timely manner.
به نظرتون با ایمیل فرم هامو دوباره بفرستم؟ ممنون میشم اگه کسی راهنماییم کنه..

دوست عزیز روز 2شنبه بهشون زنگ بزنید، اگر باز هم همین جواب رو دادن فرم ها رو براشون ایمیل کنید، چند تا از دوستانی که مشکل شمارو داشتن بعد از مدتی فرم ها رو ایمیل کردن و تاییدیه هم گرفتن...
پ.ن: لطف کنید از گذاشتن پست تکراری در تاپیک های مختلف خودداری کنید.
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، Saeedv13 ، محبت ، nedaba ، pari pariaaa
پست موقت

دوستانی که تمایل به شرکت در گردهمایی برندگان 2014 دارند به لینک زیر مراجعه کنند :

http://mohajersara.com/thread-6819-post-...#pid415251
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
تشکر کنندگان: KIMIA2005
(2013-09-09 ساعت 15:30)5ina نوشته:  

نگران نباش دوست عزیزم. وقتی با ایمیل فرستادی و تائید کردن وصول فرمهتون رو دیگه جای نگرانی نداره. اگر خدای نکرده در بدبینانه‌ترین حالتی که خودتون گفتین به قضیه نگاه کنین، شما فرمهارو با ایمیل فرستادین اگر چیزی رو تو فرم‌ها بر فرض مثل تغییر داده باشن شما میتونید قضیه با کی‌ سی‌ سی‌ مطرح کنید. اصلا نگران نباشین.

سلام دوستان
با تشکر از راهنمایی تون
لطفا توجه بفرمایید در صورتی که با پست سفارشی معمولی بفرستید هفت یا هشت روزه میرسه اونجا ، من بعد از یک ماه فرستادن به اونجا و نتیجه نگرفتن به پست زنگ زدم و باهاشون خیلی بد صحبت کردم و مسئول اونجا رو تحدید کردم و بهم گفت که باید با شماره تلفن 02161929319 مسئول مرسولات خارجی صحبت کنم منم که داشتم از فرط خوشحالی میترکیدم زنگ زدم و قضیه رو بهش گفتم که یک ماه هست فرستادم ولی تو سایتشون فقط زدن که گذاشتن تو جعبه و هنوز نفرستادن ، مسئولشون شناسه پستی رو ازم پرسید و وارد کرد و یه کلمه گفت که صبر کنید تا اینترنت بالا بیاد بعد از یه دقیقه گفت بله خیلی وقته رسیده کشور آمریکا ، منم ذوق کردم و گوشی رو گذاشتم و یه خورده فکر کردم گفتم این مسئوله چه طوری تونست از اینترنت در آره رفتم تو گوگل و شماره شناسه پستیم رو جستجو کردم و متوجه شدم که یک شرکت پستی به نام UPS این پست رو برده رسونده به مقصد ، مبدا رو هم ننوشته بود که کجا بوده ، به هر حال نکته اخلاقی این قضیه :
1: در صورتی که با پست سفارشی عادی بفرستید در حدود یک هفته طول میکشه برسه اونجا
2: شرکت پستی ایران بعد از مرز ایران احتمالا پست ها رو تحویل شرکت UPS میده
3: برای جستجوی مرسولات پستیتون باید بین RB و شماره شناستون فاصله بزارید مثلا RB 32353456IR لطفا توجه بفرمایید که این شماره شناسایی واقعی من نیست و اعداد رو برای امنیت خودم همینجوری زدم
4:قیمت پست سفارشی 30 هزار تومان برای کم تر از 250 گرم برگه هست ولی DHL قیمتش 70 هزار تومان برای کمتر از 250 گرم برگه میباشد
5:مطابق گفته دوستانم در پست های قبلی DHL دو روزه یا سه روزه میرسه ولی پست سفارشی ممکنه حد اکثر تا 2 هفته برسه اونجا. ولی برای من 7 روزه رسید .
6:قوانین گمرکی مربوط به دی اچ ال و پست سفارشی مثل هم هست و همشون کنترل میشن دی اچ ال توسط دستگاه کنترل میشه ولی پست سفارشی توسط انسان، تا در صورت ارسال ممنوعات پستی ، از ارسالش جلوگیری کنن
7: احتمال سکته کردن فرستنده پست سفارشی تا رسیدن نامش بسیار زیاد هست Big Grin
تشکر کنندگان: storagemeter ، khalili.pmo ، محبت ، pari pariaaa ، reasonable
(2013-09-18 ساعت 21:04)IARAZ نوشته:  
(2013-09-09 ساعت 15:30)5ina نوشته:  

سلام دوستان
با تشکر از راهنمایی تون
لطفا توجه بفرمایید در صورتی که با پست سفارشی معمولی بفرستید هفت یا هشت روزه میرسه اونجا ، من بعد از یک ماه فرستادن به اونجا و نتیجه نگرفتن به پست زنگ زدم و باهاشون خیلی بد صحبت کردم و مسئول اونجا رو تحدید کردم و بهم گفت که باید با شماره تلفن 02161929319 مسئول مرسولات خارجی صحبت کنم منم که داشتم از فرط خوشحالی میترکیدم زنگ زدم و قضیه رو بهش گفتم که یک ماه هست فرستادم ولی تو سایتشون فقط زدن که گذاشتن تو جعبه و هنوز نفرستادن ، مسئولشون شناسه پستی رو ازم پرسید و وارد کرد و یه کلمه گفت که صبر کنید تا اینترنت بالا بیاد بعد از یه دقیقه گفت بله خیلی وقته رسیده کشور آمریکا ، منم ذوق کردم و گوشی رو گذاشتم و یه خورده فکر کردم گفتم این مسئوله چه طوری تونست از اینترنت در آره رفتم تو گوگل و شماره شناسه پستیم رو جستجو کردم و متوجه شدم که یک شرکت پستی به نام UPS این پست رو برده رسونده به مقصد ، مبدا رو هم ننوشته بود که کجا بوده ، به هر حال نکته اخلاقی این قضیه :
1: در صورتی که با پست سفارشی عادی بفرستید در حدود یک هفته طول میکشه برسه اونجا
2: شرکت پستی ایران بعد از مرز ایران احتمالا پست ها رو تحویل شرکت UPS میده
3: برای جستجوی مرسولات پستیتون باید بین RB و شماره شناستون فاصله بزارید مثلا RB 32353456IR لطفا توجه بفرمایید که این شماره شناسایی واقعی من نیست و اعداد رو برای امنیت خودم همینجوری زدم
4:قیمت پست سفارشی 30 هزار تومان برای کم تر از 250 گرم برگه هست ولی DHL قیمتش 70 هزار تومان برای کمتر از 250 گرم برگه میباشد
5:مطابق گفته دوستانم در پست های قبلی DHL دو روزه یا سه روزه میرسه ولی پست سفارشی ممکنه حد اکثر تا 2 هفته برسه اونجا. ولی برای من 7 روزه رسید .
6:قوانین گمرکی مربوط به دی اچ ال و پست سفارشی مثل هم هست و همشون کنترل میشن دی اچ ال توسط دستگاه کنترل میشه ولی پست سفارشی توسط انسان، تا در صورت ارسال ممنوعات پستی ، از ارسالش جلوگیری کنن
7: احتمال سکته کردن فرستنده پست سفارشی تا رسیدن نامش بسیار زیاد هست Big Grin
دوست عزیز تمام گفته های شما درست است ولی پست آمریکا https://www.usps.com میباشد و میتونید پست های سفارشی رو از اونجا کنترل کنید که رسیده مقصد یا نه
موفق باشید
ن
تشکر کنندگان: محبت ، ffrfar
برندگان 2014 با کیس نامبر بالای 5000 تا کی برای فرستادن مدارک مهلت دارن
کیس نامبر xx5xxx سفارت یروان افراد کیس 3نفر مصاحبه اواسط اردیبهشت خانمم و پسرم ویزا من در انتظار
تشکر کنندگان:
(2013-10-08 ساعت 05:13)aroni نوشته:  برندگان 2014 با کیس نامبر بالای 5000 تا کی برای فرستادن مدارک مهلت دارن
دوست عزیز با سلام
مهلت ؟ اگر مدارکتون را(منظور فرم ها و غیره است) تا حالا نفرستادین !! در اسرع وقت اقدام کنید. منتها با دقت و حوصله فرم ها را پرکنید و از راهنمایی های دوستان واساتید در تاپیک های مربوطه بهره ببرید .
با توجه به حدود کیس نامبرتون و روند کاری kcc احتمالاً در دریافت نامه دوم با تأخیر مواجه خواهید شد.(انشاله که مواجه نشید.Wink)
2014AS47XX ــ ساکنDFW  
هر وقت خواستی در مورد دیگران قضاوت کنی؛آروم تو دلت بگو: مگه من خودم کیم؟
تشکر کنندگان: amin arefi ، storagemeter ، ffrfar
(2013-10-18 ساعت 09:50)tb.sh66 نوشته:  salam
..............
...............
دوست عزیز فنگلیش نوشتن خلاف قوانین سایت هست و این گونه پست ها عدم تایید میشن، پس همونطور که دوست مون گفتن، فارسی تایپ کنید. اقاقیا
دوست عزیز با تبریک بابت قبولی شماSmile اولا" لطف کنید با فونت فارسی بنویسید. دوما" نگران نباشید اگر مدارکتون رو با ایمیل فرستادید یک دور دیگه تمام اطلاعات را بفرستید.ومنتظر پاسخ اونا بمونید(صبور باشید و اطلاعاتتون را با خوندن تاپیکهای مفید مهاجر سرا بالا ببرید).
سر دوستان تو ک سی سی شلوغه ولی حتما"بعد از 2 یا 3 هفته جواب میدن.موفق باشید
تشکر کنندگان: nedaba ، aghaghia ، pari pariaaa

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان