کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نمونهٔ مکاتبه با کی سی سی (KCC) و سفارت
(2013-09-25 ساعت 23:43)arashS نوشته:  یعنی الان دچار مشکل می‌شم؟
یعنی باید دوباره مدارکم رو ارسال کنم؟
صفحه قبولی رو باید چطور از طریق ایمیل ارسال کنم اگه درون یه فایل ورد کپی کنم و ارسال کنم کافیه؟
پست موقت
صفحه رو باز کنید در سایت دی وی، از گزینه پرینت مرورگرتون استفاده کنید و اون صفحه رو پرینت نرمافزاری بگیرین، یه فایل پی دی اف براتون ساخته میشه، همون رو بفرستید و تاکید کنید که فراموش کرده بودید به همراه فرم هاتون بفرستینش...
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: ojee ، amin arefi ، آلیس-1980
من سه ماه و نیم پیش مدارکم رو با پست فرستادم ، ولی هنوز تاییدیه نگرفتم ... دو بار هم ایمیل زدم که پاسخ خودکار رو گرفتم ...
کم کم دارم نگران میشم !
تشکر کنندگان:
(2013-09-29 ساعت 12:15)m0ein نوشته:  من سه ماه و نیم پیش مدارکم رو با پست فرستادم ، ولی هنوز تاییدیه نگرفتم ... دو بار هم ایمیل زدم که پاسخ خودکار رو گرفتم ...
کم کم دارم نگران میشم !

دوست عزیز به نطر من شما تماس تلفنی بگیرید ....دقیقا کی فرستادید ؟ و با چه پستی ؟
شماره کیس: حدود 2000/سفارت:ایروان/افراد کیس:1/تاريخ رويت قبولي:MAY.1th/تاريخ فرستادن فرم ها:JUN.4th/تاريخ مصاحبه:هفته سوم نوامبر
تشکر کنندگان: ojee ، m0ein
(2013-09-29 ساعت 12:43)maryam_fo نوشته:  
(2013-09-29 ساعت 12:15)m0ein نوشته:  من سه ماه و نیم پیش مدارکم رو با پست فرستادم ، ولی هنوز تاییدیه نگرفتم ... دو بار هم ایمیل زدم که پاسخ خودکار رو گرفتم ...
کم کم دارم نگران میشم !

دوست عزیز به نطر من شما تماس تلفنی بگیرید ....دقیقا کی فرستادید ؟ و با چه پستی ؟

اگر با پیگیری کد رهگیری از طریق پست از رسیدن مدارکتون مطمئنید اصلا نگران ایمیل تاییدیه نباشین. همونطور که دوست عزیزمون گفتن برای رفع نگرانی می تونین تماس تلفنی داشته باشین. در مورد ایمیل هم، من بعد از 4 هفته جواب تاییدیه رو گرفتم. یعنی تا حدودای یک ماه طبیعیه! نگران نباشین.
CN: 2014AS29XX
کارنت : 9 Nov
نامه دوم: 21 Nov
مصاحبه: 29 Jan
دریافت ویزا: 30 Jan

“Yesterday is history, tomorrow is a mystery, today is a gift of God, which is why we call it the present.”
تشکر کنندگان: ojee ، ffrfar ، m0ein ، studpk
(2013-09-29 ساعت 16:28)Natasha9 نوشته:  
کم کم دارم نگران میشم !

اگر با پیگیری کد رهگیری از طریق پست از رسیدن مدارکتون مطمئنید اصلا نگران ایمیل تاییدیه نباشین. همونطور که دوست عزیزمون گفتن برای رفع نگرانی می تونین تماس تلفنی داشته باشین. در مورد ایمیل هم، من بعد از 4 هفته جواب تاییدیه رو گرفتم. یعنی تا حدودای یک ماه طبیعیه! نگران نباشین.

با پست آرامکس فرستادم ، نزدیک به ۴ ماه پیش ....
البته با کد رهگیری چک کردم که دو سه روز بعد رسیده بود .
ناتاشا جان الان شما دلداری دادی گفتی تا حدودای یک ماه طبیعیه !!!؟ Smile Tongue
تشکر کنندگان: Natasha9 ، ojee
(2013-09-30 ساعت 01:15)m0ein نوشته:  
(2013-09-29 ساعت 16:28)Natasha9 نوشته:  
کم کم دارم نگران میشم !

با پست آرامکس فرستادم ، نزدیک به ۴ ماه پیش ....
البته با کد رهگیری چک کردم که دو سه روز بعد رسیده بود .
ناتاشا جان الان شما دلداری دادی گفتی تا حدودای یک ماه طبیعیه !!!؟ Smile Tongue

من جواب ایمیل رو گفتمSmile
خودم 5 می مدارکم رو پست کردم و 9 می تو سایت دیدم رسیده. بعدش منتظر ایمیل شدم! گویا برای دوستانی که پست می کنن ایمیل نمیاد اصلا. تا اینکه 26 اگوست تازه ایمیل زدم و سوال کردم که مدارکم رسیده؟ اونها هم سه یا چهار هفته بعدش بهم ایمیل زدن که رسیده. اگر پروسه ش رو بخوام حساب کنم میشه همون 4، 5 ماهی که شما می گین.
همه چی درسته رفیق. استرس نداشته باش Wink
CN: 2014AS29XX
کارنت : 9 Nov
نامه دوم: 21 Nov
مصاحبه: 29 Jan
دریافت ویزا: 30 Jan

“Yesterday is history, tomorrow is a mystery, today is a gift of God, which is why we call it the present.”
تشکر کنندگان: ojee ، aghaghia ، m0ein ، آلیس-1980
این ایمیل در جواب تائیدی ایمیل دریافت مدارکم از kcc برای من ارسال شده آیا همین ایمیل کافی یا باید منتظر ایمیل بعدیشون باشم؟
Thank you for your inquiry.

Your forms have been received and are currently processing. Allow several weeks for processing. Interviews are scheduled numerically based on case numbers that have completed processing.

Please refer to the visa bulletin on our website at www.travel.state.gov after the 15th of September to locate the current numbers being processed
تشکر کنندگان: آلیس-1980
(2013-10-01 ساعت 12:25)ara.y نوشته:  این ایمیل در جواب تائیدی ایمیل دریافت مدارکم از kcc برای من ارسال شده آیا همین ایمیل کافی یا باید منتظر ایمیل بعدیشون باشم؟

Your forms have been received and are currently processing. Allow several weeks for processing. Interviews are scheduled numerically based on case numbers that have completed processing.

Please refer to the visa bulletin on our website at www.travel.state.gov after the 15th of September to locate the current numbers being processed

سلام دوست عزیز بله درسته لطفا منتظر کارنت شدن در سایت ویزا بولتن باشید.
سفارت ایروان
شماره کیس:7XXX
وضعیت: برگه ابی-کلیرنس
تشکر کنندگان:
(2013-10-01 ساعت 12:29)arash12 نوشته:  
(2013-10-01 ساعت 12:25)ara.y نوشته:  این ایمیل در جواب تائیدی ایمیل دریافت مدارکم از kcc برای من ارسال شده آیا همین ایمیل کافی یا باید منتظر ایمیل بعدیشون باشم؟

سلام این ایمیل گفته باید منتظر بررسی مدارکم باشم یعنی بعداز بررسی دوباره به من ایمیل میزنند؟
تشکر کنندگان:
(2013-10-01 ساعت 12:34)ara.y نوشته:  

سلام این ایمیل گفته باید منتظر بررسی مدارکم باشم یعنی بعداز بررسی دوباره به من ایمیل میزنند؟
دوست عزیز مدارکتون بررسی میشه و در سایت ویزا بولتن شما کارنت میشین حتما اون وب سایت رو هر ماه چک کنید در سایت قبولیتون نامه دومتون برای مصاحبه میاد
سفارت ایروان
تشکر کنندگان: ara.y ، آلیس-1980 ، javadi436
دوست عزيز هم ايميلتونو چك كنين هم همون صفحه اي كه توش خبر قبوليتونو ديدين. وقتي نوبت مصاحبتون مشخص بشه، نامه دعوت به مصاحبه جايگزين نامه قبوليتون ميشه. پس حتما چكش كنيد كه بي خبر نمونيد از زمان مصاحبتون
ازدواجي F2a همسرم-->ارسال مدارك: 4سپتامبر2013،رسيد نامبر:12 سپتامبر، اپروو:21 نوامبر
كيس نامبر خودم:***2013AS، آنكارا،يكضرب،ورود به آمريكا:دسامبر 2012
تشکر کنندگان: arash12 ، ara.y ، amin arefi
(2013-10-01 ساعت 12:51)arash12 نوشته:  

دوست عزیز مدارکتون بررسی میشه و در سایت ویزا بولتن شما کارنت میشین حتما اون وب سایت رو هر ماه چک کنید در سایت قبولیتون نامه دومتون برای مصاحبه میاد
هیپچ ایمیلی براتون ارسال نمیشه.خیالتون راحت فقط منتظر کارنت شدن باشید.
سفارت ایروان
تشکر کنندگان: ara.y
ايميلو براي اين چك كنيد كه ممكنه براتون ايميل بزنن و يه اشكالي تو فرمتون باشه كه ازتون بخوان درستش كنين و براشون ايميل كنين. مثل اينكه مثلا يه قسمتو امضا نكرده باشين يا يادتون دفته باشه N/A بزنين و چيزايي از اين قبيل
ازدواجي F2a همسرم-->ارسال مدارك: 4سپتامبر2013،رسيد نامبر:12 سپتامبر، اپروو:21 نوامبر
كيس نامبر خودم:***2013AS، آنكارا،يكضرب،ورود به آمريكا:دسامبر 2012
تشکر کنندگان: arash12 ، ara.y

دوست عزيز اين ايميل بدين معني كه مدارك شما دريافت شده است
شما ديگه كاري نداريد تا موقعي كه كيس نامبرتون كارنت بشه و نامه دوم كه در اون تاريخ مصاحبه مشخص شده بدستتون برسه...
بهتره بريد دنبال واكسيناسيون و جمع آوري مدارك و ترجمه , ...
جامانده از لاتاری
كيس نامبر : ***5 / ابوظبي / کلیرنس/ آپدیتها 1 و 3 و 4 و 29 آپریل٬ ۸ جولای،۱۱ اگوست(کیس اصلی)،۱۲ اگوست(کیس همراه)، ۱۸ آگوست، ۲۱ آگوست،۴ سپتامبر ،ویزا هرگز
تشکر کنندگان: ara.y
دوستانی که جدیدا عضو شدن و بعضا بعضی از دوستان قدیمی، چرا مشخصات کیستون رو در تاپیک خلاصه پیشرفت کار برندگان لاتاری 2014 اعلام نمی کنید و یا برای خانم وحدتی نمی فرستید؟! این جدول و تاپیک برای تخمین تعداد برندگان و رنج کیس نامبرهاست، لطفا همکاری کنید، حتی کسانی که عضو هستند و سوال نمی پرسند هم میتونند اطلاعاتشون رو بفرستند، این کار به همه ما کمک می کنه، دوستان 2013 خیلی در این مورد همکاری کردند، نمی دونم چرا دوستان 2014 مایل به همکاری نیستند!!!!!!!!!!!
پ.ن: دوستانی که نامه دوم دریافت کردن هم لطفا اطلاعاتشون رو برای خانم وحدتی بفرستند تا ایشون جدول رو آپدیت کنند، ممنون Smile
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: sinamn

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان