کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نمونهٔ مکاتبه با کی سی سی (KCC) و سفارت
سلام میخوام مطمئن بشم که مدارکم به دست کی سی سی رسیده و دارن رو کیس من کار میکنند کسی متن انگلیسی پیشنهاد نداره برای ایمیل؟ یا تماس تلفنی بگیرم؟ ممنونم.
2014AS35xx # Interview: 26 Feb # AP
DV 2014 قسمت نشد اما آب جاری راه خودش رو پیدا میکنه.
نحوه پر کردن فرم ویزای ارمنستان / سفر به ایروان
پی دی اف سفر به ایروان
تشکر کنندگان: pari pariaaa ، ojee
(2013-10-20 ساعت 01:56)H Pier نوشته:  سلام میخوام مطمئن بشم که مدارکم به دست کی سی سی رسیده و دارن رو کیس من کار میکنند کسی متن انگلیسی پیشنهاد نداره برای ایمیل؟ یا تماس تلفنی بگیرم؟ ممنونم.

به نظرم تماس بگيرين اگه سختتون نيست و كيس نامبر و تاريخ تولد رو اعلام كنيد و بپرسين كه مداركتون رسيده يا نه.
اگر هم سختتونه كه ايميل زير رو بزنيد:
:To whom it may concern
, Dear Sirs
:You are kindly requested to inform me about the latest status of case number as below details

Case No. 2014ASXXXXXXXX
DOB
Applicant name
.Your soonest feedback will be highly appreciated in advance

خيلي مختصر و مفيد بنويسين بهتره.
كيس نامبر:2014AS11XX|سفارت :ايروان|مصاحبه:هفته 3 اكتبر-AP|آپديت هاى سيس:01)05-06-07-14مى ~ 02)07-14مى
كلير پس از 205 روز:14 مى|دريافت ويزا: 22 مى|ورود به آمريكا : سپتامبر 2014
| ساكن : شارلوت-كاروليناى شمالى
تشکر کنندگان: H Pier ، ffrfar ، ojee
(2013-10-20 ساعت 03:46)pari pariaaa نوشته:  
(2013-10-20 ساعت 01:56)H Pier نوشته:  سلام میخوام مطمئن بشم که مدارکم به دست کی سی سی رسیده و دارن رو کیس من کار میکنند کسی متن انگلیسی پیشنهاد نداره برای ایمیل؟ یا تماس تلفنی بگیرم؟ ممنونم.

به نظرم تماس بگيرين اگه سختتون نيست و كيس نامبر و تاريخ تولد رو اعلام كنيد و بپرسين كه مداركتون رسيده يا نه.
اگر هم سختتونه كه ايميل زير رو بزنيد:
:To whom it may concern
, Dear Sirs
:You are kindly requested to inform me about the latest status of case number as below details

Case No. 2014ASXXXXXXXX
DOB
Applicant name
.Your soonest feedback will be highly appreciated in advance

خيلي مختصر و مفيد بنويسين بهتره.

البته بر اساس اونچه که توی سایتشون اومده فرمت خاصی داره!
یعنی شما باید کیس نامبر و تاریخ تولد و اسمتون رو سمت راست و بالای صفحه بنویسید به صورت Bold باید باشه و در پایین متن مورد نظرتون رو ( که چون من کپی کردم متنم به سمت راست اومده که در ایمیلتون به سمت چپ منتقل می کنید)
مثلا با یه همچین فرمتی ( البته اطلاعات انتهایی مربوط به پست دی اچ ال بود که بستگی داره شما چجوری فرستاده باشی و اطلاعات خودتون رو جایگزین کنی)

‪Case Number: 2014AS0000XXXX
‪Principal Applicant Name: your name
Preference Category: DV DIVERSITY
‪Date of Birth: ...

Dear Sir/Madam

This is (your name) from IRAN. I have sent you my documents ( included Form DSP-122, Form DS-230, 2 Photos and a print of my case number) on (the date) . Since I have not received any message from you, I would be appreciated if you let me know rather you received these documents or not.
documents have been sent by DHL with these information:
Date of shipment :XXX
Airwaybill Number : XXX
Service Type:XXX
Packing Type: XXX

I look forward to hearing from you.
Thank you
Sincerely yours,

your name
CN: 2014AS29XX
کارنت : 9 Nov
نامه دوم: 21 Nov
مصاحبه: 29 Jan
دریافت ویزا: 30 Jan

“Yesterday is history, tomorrow is a mystery, today is a gift of God, which is why we call it the present.”
تشکر کنندگان: nedaba ، ojee ، آلیس-1980
دوستان یه سوال برام پیش اومده میشه راهنماییم کنید: من مدارمکو اواخر ماه می با پست DHLفرستادم و تقریبا یک هفته بعد هم پست تائید دریافت مدارکو برام فرستاد ولی از KCC هیچ ایمیل تائیدی دریافت نکردم و وقتی ایمیل زدم و جویا شدم جواب دادن که ما خیلی سرمون شلوغه؟!!! حالا به نظرتون دوباره ایمیل بزنم یا صبر کنم تا کارنتی های بعدی هم اعلام بشه؟ کیس نامبرم حدود 4000 هستش.
تشکر کنندگان:
(2013-10-26 ساعت 22:55)mari83 نوشته:  دوستان یه سوال برام پیش اومده میشه راهنماییم کنید: من مدارمکو اواخر ماه می با پست DHLفرستادم و تقریبا یک هفته بعد هم پست تائید دریافت مدارکو برام فرستاد ولی از KCC هیچ ایمیل تائیدی دریافت نکردم و وقتی ایمیل زدم و جویا شدم جواب دادن که ما خیلی سرمون شلوغه؟!!! حالا به نظرتون دوباره ایمیل بزنم یا صبر کنم تا کارنتی های بعدی هم اعلام بشه؟ کیس نامبرم حدود 4000 هستش.

ایمیل بزنید و یا تماس تلفنی بگیرید، لازم نیست منتظر کارنتی های دور بعد بشید...
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: آلیس-1980 ، ojee ، mari83
دوستان اگر جوابو ندادن تا چند بار میشه ایمیل زد.
تشکر کنندگان: ojee
(2013-10-28 ساعت 17:50)farhadafzali71 نوشته:  دوستان اگر جوابو ندادن تا چند بار میشه ایمیل زد.

شما تا هرچند بار که مایل باشید می تونید ایمیل بزنید اما مشکل اینجاست که تعدد ایمیلهای شما ممکنه برای اونها سوال برانگیز باشه که شما چه نگرانی ای از بابت کیستون دارین که انقدر مکاتبه می کنید! در واقع حساسیت رو بروی کیستون افزایش می دید.
در مورد کیس لاتاری بهترین و موثرترین شیوه صبر هست. دوستانی بودن از برندگان سالهای گذشته که اعلام کردن در هیچ یک از مراحل هیچ ایمیل و تاییدیه ای نگرفتن و تنها از طریق دستورالعملها و پیگیری از طریق سایت مراحل رو انجام دادن و ویزاشون رو هم گرفتن.
CN: 2014AS29XX
کارنت : 9 Nov
نامه دوم: 21 Nov
مصاحبه: 29 Jan
دریافت ویزا: 30 Jan

“Yesterday is history, tomorrow is a mystery, today is a gift of God, which is why we call it the present.”
تشکر کنندگان: ojee ، lighter
(2013-10-01 ساعت 13:07)hamid.eng نوشته:  
(2013-10-01 ساعت 12:34)ara.y نوشته:  
(2013-10-01 ساعت 12:29)arash12 نوشته:  
(2013-10-01 ساعت 12:25)ara.y نوشته:  این ایمیل در جواب تائیدی ایمیل دریافت مدارکم از kcc برای من ارسال شده آیا همین ایمیل کافی یا باید منتظر ایمیل بعدیشون باشم؟
Thank you for your inquiry.

Your forms have been received and are currently processing. Allow several weeks for processing. Interviews are scheduled numerically based on case numbers that have completed processing.

Please refer to the visa bulletin on our website at www.travel.state.gov after the 15th of September to locate the current numbers being processed

سلام دوست عزیز بله درسته لطفا منتظر کارنت شدن در سایت ویزا بولتن باشید.

سلام این ایمیل گفته باید منتظر بررسی مدارکم باشم یعنی بعداز بررسی دوباره به من ایمیل میزنند؟
دوست عزيز اين ايميل بدين معني كه مدارك شما دريافت شده است
شما ديگه كاري نداريد تا موقعي كه كيس نامبرتون كارنت بشه و نامه دوم كه در اون تاريخ مصاحبه مشخص شده بدستتون برسه...
بهتره بريد دنبال واكسيناسيون و جمع آوري مدارك و ترجمه , ...
سلام من هم این ایمیل را دریافت کردم شماره کیس هم کارنت شده ولی خبری از نامه دوم نیست باید هنوز منتظر باشم لطفا راهنمایی کنید
تشکر کنندگان: ojee
(2013-10-28 ساعت 22:17)viva.capio نوشته:  سلام من هم این ایمیل را دریافت کردم شماره کیس هم کارنت شده ولی خبری از نامه دوم نیست باید هنوز منتظر باشم لطفا راهنمایی کنید

بستگی داره کی فرم ها رو فرستاده باشید، اگر در ماه جولای به این طرف فرستادین باید منتظر باشید...
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
تشکر کنندگان:
(2013-10-29 ساعت 00:52)aghaghia نوشته:  
(2013-10-28 ساعت 22:17)viva.capio نوشته:  سلام من هم این ایمیل را دریافت کردم شماره کیس هم کارنت شده ولی خبری از نامه دوم نیست باید هنوز منتظر باشم لطفا راهنمایی کنید

بستگی داره کی فرم ها رو فرستاده باشید، اگر در ماه جولای به این طرف فرستادین باید منتظر باشید...
سلام
ممنون که جواب دادید،مدارکم 2اگوست به دستشان رسیده است.ایا نیازی به ایمیل دارد که بخواهیم نامه دوم را بگذارندیا خیر
تشکر کنندگان:
(2013-10-29 ساعت 09:07)viva.capio نوشته:  سلام
ممنون که جواب دادید،مدارکم 2اگوست به دستشان رسیده است.ایا نیازی به ایمیل دارد که بخواهیم نامه دوم را بگذارندیا خیر

سلام دوست عزیز، شما می تونید بهشون ایمیل هم بزنید، مشکلی نیست... ولی هنوز چند نفری از دوستانی که کارنت شدن و مدارکشون رو ماه جولای پست کردن هنوز نامه دوم نگرفتن، پس اگر گرفتن نامه دومتون طول کشید نگران نشید...
تشکر کنندگان: ffrfar ، آلیس-1980
دوست عزیز من ایمیلم بسته شده باید چه کار کنم؟ سپاسگذار میشم اگه بتونید راهنماییم کنید
قبل از هر چیز اطمینان قلبی توست که آینده را برایت می سازد[/font][/b][/i][/font][/size][/size[font=Courier]][/font][/size]
تشکر کنندگان:
(2013-11-01 ساعت 23:34)morteza.gh نوشته:  دوست عزیز من ایمیلم بسته شده باید چه کار کنم؟ سپاسگذار میشم اگه بتونید راهنماییم کنید
پست موقت
یعنی چی بسته شده؟ یعنی پسوردتون رو قبول نمیکنه؟! جی میل یا ایمیل؟ چرا ریکاوریش نمی کنید!
تشکر کنندگان:
من دو بار برای تاییدیه دریافت مدارک ایمیل زدم و هر بار هم به جز ایمیل خودکار جوابی نگرفتم .
۳-۴ ماهی از ارسال مدارکم میگذره ..
گبالاخره دیروز تماس گرفتم و گفتن مدارکم رسیده و مشکلی وجود نداره . اگر کسی ایمیل رو دریافت نکرده تماس بگیره
تشکر کنندگان:
با سلام به دوستان
من مدتی نبودم خدمت دوستان به دلیل کسالتی که داشتم
امروزایمیلم را چک میکرم دیدم در تاریخ 24OCTاز kcc ایمیلی با این متن برام امده
The DSP-122 and DS-230 Part 1 & 2 forms for the principal applicant were not received. In order to continue processing your visa application the following information for the Principal Applicant must be completed and returned to Kentucky Consular Center. Please include your case number, Principal Applicant’s name, and complete date of birth in the following format (MMDDYYYY):

• DSP-122 forms for the principal applicant were not received

• DS-230 Part 1 and DS-230 Part 2 for the principal applicant were not received

Any information in this transmission pertaining to the issuance or refusal of visas or permits to enter the United States shall be considered confidential under Section 222 (f) of the Immigration and Nationality Act (INA) [8 U.S.C. Section 1202]. Access to and use of such information must be solely for the formulation, amendment, administration, or enforcement of the immigration, nationality, and other laws of the United States under INA 222(f) and as specified in FAM guidance. If you have received such information in error, do not review, retransmit, disclose, disseminate, use, or take any action in reliance upon this information, and contact the sender as soon as possible.

This email is Sensitive but Unclassified based on the definitions provided in 12 FAM 540.

لطفا راهنمایی کنید چکار کنم
ممنون با بهبودیکامل خدمت دوستان میرسم
انسانهای بزرگ تفکر میکنن انسانهای کوچک ارزو
تاریخ مشاهده قبولی :2MAY تاریخ ارسال Shy
مدارک :12Aug دریافت تاییدی KCC:21Aug
تاریخ مصاحبه :1 جولای
مکان ،ابوظبی تا ریخ اپدیت 1_3 _6_8_20_
Caes nomber:2014AS000056XX
تشکر کنندگان: آلیس-1980

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان