کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نمونهٔ مکاتبه با کی سی سی (KCC) و سفارت
این ایمیل در جواب تائیدی ایمیل دریافت مدارکم از kcc برای من ارسال شده آیا همین ایمیل کافی یا باید منتظر ایمیل بعدیشون باشم؟
Thank you for your inquiry.

Your forms have been received and are currently processing. Allow several weeks for processing. Interviews are scheduled numerically based on case numbers that have completed processing.

Please refer to the visa bulletin on our website at www.travel.state.gov after the 15th of September to locate the current numbers being processed
[/quote]

دوستان , متن ايميل تاييد مدارك ارسالي من فرق داره ، اين مي تونه دليل خواستي داشته باشه يا اينكه فرقي نداره !!؟
اين هم متن ايميل دريافتي من

The information you provided will be included in your case file for review
.

ممنون ميشم راهنماييم كنيد ؟
2014AS000019## : Case Number
تاريخ ارسال مدارك با ايميل : 16 jun
تاريخ دريافت تاييد مدارك : 21 jun
تاريخ كارنت شدن : October
تاريخ دريافت نامه دوم : 21 October
تاريخ و زمان مصاحبه : 04 December
تشکر کنندگان:
(2013-10-03 ساعت 05:02)ali1985ir نوشته:  این ایمیل در جواب تائیدی ایمیل دریافت مدارکم از kcc برای من ارسال شده آیا همین ایمیل کافی یا باید منتظر ایمیل بعدیشون باشم؟

Your forms have been received and are currently processing. Allow several weeks for processing. Interviews are scheduled numerically based on case numbers that have completed processing.

Please refer to the visa bulletin on our website at www.travel.state.gov after the 15th of September to locate the current numbers being processed

دوستان , متن ايميل تاييد مدارك ارسالي من فرق داره ، اين مي تونه دليل خواستي داشته باشه يا اينكه فرقي نداره !!؟
اين هم متن ايميل دريافتي من

The information you provided will be included in your case file for review
.

ممنون ميشم راهنماييم كنيد ؟
[/quote]

این جمله مورد خاصی نداره! داره می گه مدارکی که ارائه دادین در پرونده تون قرار می گیره برای اینکه بررسی بشه!
( که چندان هم غیر طبیعی نیست خب باید همینطور باشه دیگه!! یا شاید هم تصحیحی در اطلاعاتتون انجام دادین مثل درخواست عوض کردن مکان مصاحبه که این جمله آخر رو فرستادن) اما به هر صورت هیچ موضوع پیچیده و عجیبی نیست.
CN: 2014AS29XX
کارنت : 9 Nov
نامه دوم: 21 Nov
مصاحبه: 29 Jan
دریافت ویزا: 30 Jan

“Yesterday is history, tomorrow is a mystery, today is a gift of God, which is why we call it the present.”
تشکر کنندگان: studpk ، ali1985ir
این جمله مورد خاصی نداره! داره می گه مدارکی که ارائه دادین در پرونده تون قرار می گیره برای اینکه بررسی بشه!
( که چندان هم غیر طبیعی نیست خب باید همینطور باشه دیگه!! یا شاید هم تصحیحی در اطلاعاتتون انجام دادین مثل درخواست عوض کردن مکان مصاحبه که این جمله آخر رو فرستادن) اما به هر صورت هیچ موضوع پیچیده و عجیبی نیست.
[/quote]

بله دوست عزيز
سفارتي كه برام به صورت پيش فرض انتخاب شده بود ، "آنكارا" بود كه من توي فرم هاي ارسالي ، "ارمنستان" رو انتخاب كردم ، با اين حال من تنها بايد منتظر جايگزين شدن نامه دوم باشم !؟
نياز به تماس يا مكاتبه ديگه اي نيست ؟
2014AS000019## : Case Number
تاريخ ارسال مدارك با ايميل : 16 jun
تاريخ دريافت تاييد مدارك : 21 jun
تاريخ كارنت شدن : October
تاريخ دريافت نامه دوم : 21 October
تاريخ و زمان مصاحبه : 04 December
تشکر کنندگان: Natasha9 ، javadi436 ، آلیس-1980
(2013-10-03 ساعت 12:16)ali1985ir نوشته:  این جمله مورد خاصی نداره! داره می گه مدارکی که ارائه دادین در پرونده تون قرار می گیره برای اینکه بررسی بشه!

بله دوست عزيز
سفارتي كه برام به صورت پيش فرض انتخاب شده بود ، "آنكارا" بود كه من توي فرم هاي ارسالي ، "ارمنستان" رو انتخاب كردم ، با اين حال من تنها بايد منتظر جايگزين شدن نامه دوم باشم !؟
[/quote]

خير نيازي نيست
ازدواجي F2a همسرم-->ارسال مدارك: 4سپتامبر2013،رسيد نامبر:12 سپتامبر، اپروو:21 نوامبر
كيس نامبر خودم:***2013AS، آنكارا،يكضرب،ورود به آمريكا:دسامبر 2012
تشکر کنندگان: ali1985ir
(2013-10-03 ساعت 12:16)ali1985ir نوشته:  سفارتي كه برام به صورت پيش فرض انتخاب شده بود ، "آنكارا" بود كه من توي فرم هاي ارسالي ، "ارمنستان" رو انتخاب كردم ، با اين حال من تنها بايد منتظر جايگزين شدن نامه دوم باشم !؟

خیردوست عزیز نیازی نیست بایستی منتظر نامه دوم خود باشید البته هیچ تضمینی در خصوص تغییر مکان مصاحبه شما به ایروان نیست بنابراین این مورد رو مد نظر قرار دهید و حسابی روش باز نکنید تا زمانی که نامه دوم جایگزین شد ...
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان: Natasha9 ، ali1985ir ، nedaba ، ghafari88 ، ffrfar ، aghaghia ، Sam2014 ، javadi436
با سلام
ایا کسی در این چند روزه با KCC تلفنی صحبت داشته ، لطفا در صورت امکان پاسخ فرما یید.( شماره KCC پاسخ میدهد که شماره و کد در سرویس نمیباشد 7500-526-606 )
با تشکر
تشکر کنندگان:
(2013-10-07 ساعت 14:24)ESMAEILI_K نوشته:  با سلام
ایا کسی در این چند روزه با KCC تلفنی صحبت داشته ، لطفا در صورت امکان پاسخ فرما یید.( شماره KCC پاسخ میدهد که شماره و کد در سرویس نمیباشد 7500-526-606 )
با تشکر

دوست عزيز من همين الان زنگ زدم و تلفن kcc مشكلي نداشت ، البته با توجه به ساعت ( اختلاف ساعت ما با kcc كه نتيجاتا الان اونجا تعطيله ?) تلفن گويا بود و ساعت كاري kcc را به همراه آدرس ايميل اعلام كرد. شما با اين شماره تماس ميگيري :7500-526-606-001 ؟
شماره کیس:2014AS0006XXX تاریخ رویت قبولی:5 MAY. کنسولگری:آنکارا___>ابوظبی تعداد افرادکیس:1نفر. ارسال فرمها:May 27, 2013 mail دريافت تاييديه فرمها:Jun 4 کارنت شدن کیس:March 18. تاريخ مصاحبه : هفته اول مي. آپدیت:8می,9می,8جولای,17جولای با ایمیل Tongue كلير
همواره لبخند بزنید, روزی زندگی از آزردن شما خسته خواهد شد
تشکر کنندگان:
(2013-10-07 ساعت 15:21)Shabi2605 نوشته:  
(2013-10-07 ساعت 14:24)ESMAEILI_K نوشته:  با سلام
با تشکر

دوست عزيز من همين الان زنگ زدم و تلفن kcc مشكلي نداشت ، البته با توجه به ساعت ( اختلاف ساعت ما با kcc كه نتيجاتا الان اونجا تعطيله ?) تلفن گويا بود و ساعت كاري kcc را به همراه آدرس ايميل اعلام كرد. شما با اين شماره تماس ميگيري :7500-526-606-001 ؟

ممنون شماره رو اشتباه میگرفتم
تشکر کنندگان:
دوستان سلام
من ایمیلی که در فرم اولیه نوشتم بسته شده
حالا باید چه کار کنم؟
ایمیل جدیدم رو چطوری به kcc بدهم که نامه دوم رو به من بدهند؟
پیشاپیش سپاسگذارم
قبل از هر چیز اطمینان قلبی توست که آینده را برایت می سازد[/font][/b][/i][/font][/size][/size[font=Courier]][/font][/size]
تشکر کنندگان:
(2013-10-08 ساعت 02:32)morteza.gh نوشته:  دوستان سلام
حالا باید چه کار کنم؟
پیشاپیش سپاسگذارم
پست موقت
دوست عزیز، نامه دوم در همون سایت قبولی جایگزین نامه برنده شدنتون میشه، پس ایمیلتون خیلی مهم نیست و روز مصاحبه هم میتونید یه ایمیل جدید بهشون بدید برای مکاتبه با شما...
خودتون بعد از این که کارنت شدید سایت دی وی رو 2باره چک کنید...
بهتون پیشنهاد میکنم پست های اول تاپیک ها رو مطالعه کنید به جوابِ اکثر سوالاتتون میرسید...
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: Sam2014 ، amin arefi ، Lindsay Wagner ، ali1220 ، nedaba ، morteza.gh
سلام ميخوام به kcc ايميلي بزنم و زمان و مكان مصاحبه رو جويا بشم ، ميشه راهنماييم كنيد ببينم تو متن چي بنويسيم خوبه
شماره کیس***2014AS00000
تاریخ رویت قبولی:ارديبهشت
کنسولگری:انكارا
تعداد افراد منظور در کیس :١
ارسال فرم: 10 Jun
مصاحبه:١٠ دسامبر
دریافت ویزا:يه ضربSmile
تشکر کنندگان: ojee
(2013-10-09 ساعت 04:28)Niyousha نوشته:  سلام ميخوام به kcc ايميلي بزنم و زمان و مكان مصاحبه رو جويا بشم ، ميشه راهنماييم كنيد ببينم تو متن چي بنويسيم خوبه
Case # : 2014AS00003XXX
Family Name, Name : Wagner , Lindsay
Date Of Birth : XXXXXX

To Whom It May Concern

That would be of assistance if you let me know the Date and Place where my interview will be given .

Awaiting your encouraging reply at your earliest convenience .

Sincerely Yours

Lindsay Wagner
شماره کیس : 2014AS000046XX، تاریخ فرستادن فرم ها : May,28,2013، روش فرستادن فرم ها : TNT Courier، تاریخ کارنت شدن کیس : Feb.,08,2014، نامه دوم : Feb.,12,2014، تاریخ مصاحبه : نیمه نخست آوریل، سفارت : آنکارا - ترکیه، تاریخ گرفتن ویزا :؟ ، تاریخ ورود به آمریکا : ؟ مقصد نهایی : Dallas - Texas
تشکر کنندگان: Niyousha ، KIMIA2005 ، nedaba ، azadeh2014 ، ojee
سلام
من میخوام به kcc ایمیل بفرستم و اطلاع بدم که از شوهرم جدا شدم و میخوام فرم ها رو آپدیت کنم
لطفا راهنماییم کنید که چی بنویسم
2014AS4xxx | یک نفر | ANKARA | ویزا یکضرب Smile
تشکر کنندگان: ojee ، kian kian
(2013-10-10 ساعت 20:45)ntb نوشته:  سلام
من میخوام به kcc ایمیل بفرستم و اطلاع بدم که از شوهرم جدا شدم و میخوام فرم ها رو آپدیت کنم
لطفا راهنماییم کنید که چی بنویسم

وضعیت شما به متارکه کرده تغییر پید میکنه و نام و فرم های همسر سابقتون حذف میشه.
Dear KCC Team,
Following recent changes, I'd like to update my marital status to "Divorced" and remove Mr. John Smith from my case.
I thank you in advance.

Sincerely,
اسم خودتون

نقطه ها رو درست کنید. به جای John Smith نام و نام خانوادگی همسر سابقتون رو بنویسید.
Case number تاریخ تولد کشور و سفارت هم فراموش نشه. اول ایمیل.
تشکر کنندگان: H Pier ، ntb ، ghafari88 ، آلیس-1980 ، azadeh2014 ، nedaba ، Sam2014 ، ojee
(2013-10-08 ساعت 02:32)morteza.gh نوشته:  دوستان سلام
حالا باید چه کار کنم؟
پیشاپیش سپاسگذارم
دوست من نامه دوم ایمیل نمی شود بلکه همونجا که قبولی تو دیدی جایگزین می شه پس باید سایت رو چک کنی.
تشکر کنندگان: aghaghia ، nedaba ، Sam2014 ، ali1220 ، pari pariaaa ، آلیس-1980 ، ojee ، morteza.gh

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان