کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نمونهٔ مکاتبه با کی سی سی (KCC) و سفارت
(2013-11-23 ساعت 23:58)jnouri نوشته:  دوستان خوب این متن رو می خواهم به سفارت ارمنستان ایمیل بزنم . لطفا کسانی که انگلسی خوب بلدند اونو اصلاح و یا پیشنهاد متن بهتر بدهند .

Dear Sir / Madam

With respect, I have to inform you that my daughter was born on 21/09/1991. Her name is on the letter that has been sent to me from Kentucky Consular Center ( in attachment ) .

I ask you if she has a visa conditions . The letter of Kentucky Consular Center and her DS-230 form to be sent you.

Yours faithfully[/align]
دوست عزيز لطفاً موضوعي رو كه قصد داريد از سفارت بپرسيد را به فارسي شرح بديد تا بهتر بتونم كمكتون كنم...متن بالا كمي گنگه...
جامانده از لاتاری
كيس نامبر : ***5 / ابوظبي / کلیرنس/ آپدیتها 1 و 3 و 4 و 29 آپریل٬ ۸ جولای،۱۱ اگوست(کیس اصلی)،۱۲ اگوست(کیس همراه)، ۱۸ آگوست، ۲۱ آگوست،۴ سپتامبر ،ویزا هرگز
تشکر کنندگان:
(2013-11-22 ساعت 15:09)jnouri نوشته:  سلام دوستان خوبم لطفا در خصوص تغییر زمان مصاحبه ومتن نامه آن ( سفارت ایروان )راهنمایی فرمایید . متشکرم
Case Number:
Principal Applicant Name:
Date of birth:
Preference Category: DV DIVERSITY
Foreign State Chargeability: IRAN

To Whom It May Concern,
I have been selected for further processing in the 2014 DV program.
According your notification message, my interview appointment at the embassy of Irvin is on .../.../..... I would be appreciated if you postpone the interview date to .../.../... for mentioned case number.
I look forward to hearing your kind reply.
Sincerely yours;
Your name

U.S. Department of State
Kentucky Consular Center
3505 North Highway 25W
Williamsburg, KY 40769

جامانده از لاتاری
كيس نامبر : ***5 / ابوظبي / کلیرنس/ آپدیتها 1 و 3 و 4 و 29 آپریل٬ ۸ جولای،۱۱ اگوست(کیس اصلی)،۱۲ اگوست(کیس همراه)، ۱۸ آگوست، ۲۱ آگوست،۴ سپتامبر ،ویزا هرگز
تشکر کنندگان: jnouri
(2013-11-24 ساعت 15:37)hamid.eng نوشته:  
(2013-11-23 ساعت 23:58)jnouri نوشته:  دوستان خوب این متن رو می خواهم به سفارت ارمنستان ایمیل بزنم . لطفا کسانی که انگلسی خوب بلدند اونو اصلاح و یا پیشنهاد متن بهتر بدهند .

Dear Sir / Madam

With respect, I have to inform you that my daughter was born on 21/09/1991. Her name is on the letter that has been sent to me from Kentucky Consular Center ( in attachment ) .

I ask you if she has a visa conditions . The letter of Kentucky Consular Center and her DS-230 form to be sent you.

Yours faithfully[/align]
دوست عزيز لطفاً موضوعي رو كه قصد داريد از سفارت بپرسيد را به فارسي شرح بديد تا بهتر بتونم كمكتون كنم...متن بالا كمي گنگه...

سلام با توجه به اینکه دخترم متولد 09/21/1991 است و موقع ثبت نام اولیه حدود 10 روز از سن 21 سالگی رد شده بود. لذا بعد از قبولی به دلیل فوق الذکر فر م DS-230 برایش پر و ارسال نگردید. ولی حالااسمش به عنوان افراد ذینفع زیر مجموعه کیس آورده شده است . و تاکید شده ضمن تکمیل مدارک حتما در روز مصاحبه حضور داشته باشند . میخواهم از سفارت ارمنستان بپرسم آیا باتوجه به توضیحات فوق الذکر دخترم مشمول پروسه اخذ ویزا میشود یانه ؟و اگر نه پس برای چی باید حضور داشته باشد .
تشکر کنندگان:
سلام دوستان در خصوص تغییر تاریخ مصاحبه در ایروان , میشه خودمون تاریخ بدیم یا خودشون تاریخ بعدی رو میدن؟ چقد میشه به تاخیر انداخت؟
تشکر کنندگان:
(2013-11-24 ساعت 16:29)jnouri نوشته:  
(2013-11-24 ساعت 15:37)hamid.eng نوشته:  

Dear Sir / Madam

Yours faithfully[/align]

سلام با توجه به اینکه دخترم متولد 09/21/1991 است و موقع ثبت نام اولیه حدود 10 روز از سن 21 سالگی رد شده بود. لذا بعد از قبولی به دلیل فوق الذکر فر م DS-230 برایش پر و ارسال نگردید. ولی حالااسمش به عنوان افراد ذینفع زیر مجموعه کیس آورده شده است . و تاکید شده ضمن تکمیل مدارک حتما در روز مصاحبه حضور داشته باشند . میخواهم از سفارت ارمنستان بپرسم آیا باتوجه به توضیحات فوق الذکر دخترم مشمول پروسه اخذ ویزا میشود یانه ؟و اگر نه پس برای چی باید حضور داشته باشد .
دوست عزيز من اين متنو خيلي سريع و بدون ويرايش برات نوشتم...فكر مي كنم كه اكي باشه و بتوني ازش استفاده كني :
To Whom It May Concern,
I have been selected for further processing in the 2014 DV program. At initial registration, I listed all of my family members and also my daughter who was born on 21/09/1991; but after DV2014 selection, I didn't fill theDS-230 form for her because she was over the age of 21.
But now according to your notification letter, she should be present at interview appointment. I wonder if you'd mind letting me know whether she is eligible for receiving a visa or not? And she should be present at interview appointment or not?
I look forward to hearing your kind reply
.

فقط من از تجربه دوستان سالهاي قبل ميدونم كه اگر اسم فرزند در نامه دوم ذكر بشه اون شخص واجد شرايط اخذ ويزاست...
جامانده از لاتاری
تشکر کنندگان: aghaghia ، jnouri ، pari pariaaa ، nedaba ، amin arefi
(2013-11-24 ساعت 18:06)hamid.eng نوشته:  فقط من از تجربه دوستان سالهاي قبل ميدونم كه اگر اسم فرزند در نامه دوم ذكر بشه اون شخص واجد شرايط اخذ ويزاست...

حتما هم اینطور نیست، در واقع ممکنه کارمند کی سی سی خیلی دقت نکرده باشه به این مسئله که فرزند ایشون 21 سال رو رد کرده و در واقع این آفیسر هست که تشخیص میده فرزند ایشون واجد شرایط هست یا خیر، امیدوارم که اینطور باشه و دخترشون هم ویزا دریافت کنند Smile
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: jnouri ، pari pariaaa ، nedaba ، gema
سلام به همه دوستان
من با کیس نامبر 39xx هفته گذشته دخترم به دنیا اومده الان می خوام با مدارک اصلاح شده یک متن هم در ایمیل ذکر کنم خواهشمند است در صورت امکان راهنمایی کنید
تشکر کنندگان: pari pariaaa ، nedaba
(2013-11-25 ساعت 00:29)sohail_zare نوشته:  سلام به همه دوستان
من با کیس نامبر 39xx هفته گذشته دخترم به دنیا اومده الان می خوام با مدارک اصلاح شده یک متن هم در ایمیل ذکر کنم خواهشمند است در صورت امکان راهنمایی کنید

:
Case Number:
Principal Applicant Name:
Date of birth:
Preference Category: DV DIVERSITY
Foreign State Chargeability: IRAN

To Whom It May Concern,
I respectfully want to inform you that my daughter was born on …/.../..., so I filled and updated all the essential forms with our new information.
I would be appreciated if you include these attached forms in my case file for the resume of Visa processing.
Please inform me receiving this email and the attached files.
Sincerely yours;
Your name

U.S. Department of State
Kentucky Consular Center
3505 North Highway 25W
Williamsburg, KY 40769

جامانده از لاتاری
تشکر کنندگان: aghaghia ، pari pariaaa ، nedaba ، sohail_zare ، آلیس-1980
من مدارک خودم رو از طریق دوستم که عازم سفر به آمریکا بود فرستادم.از خاک آمریکا پست شد به کی.سی.سی.بعد از چند روز الان امیل امده با کی سی سی .تماس تلفونی بگیرید.الان چند روزه تلاش میکونیم موفق به برقراری تماس نمیشیم کسی اگر کمکی متونه بکنه خیلی متشکر میشم. KCC is not authorized to assist you with this issue. Please contact the American Embassy/Consulate with jurisdiction over your area for further information. Please verify the case number you are referring to in your email inquiry and attachment.
کیس نامبر xx5xxx سفارت یروان افراد کیس 3نفر مصاحبه اواسط اردیبهشت خانمم و پسرم ویزا من در انتظار
تشکر کنندگان:
با سلام. دوستان عزیز تاریخ مصاحبه من 5 دسامبر بود و من متوجه نشدم و از دست دادمش.
1- میخواستم بدونم آیا شما نمونه نامه ای دارید که تقاضای تاریخ مصاحبه جدید کنم؟
2- آیا امیدی هست که برام یه تاریخ دیگه بگذارن؟
3- آیا این تقاضا رو باید به سفارت مربوطه بفرستم یا به کی سی سی؟
ممنون میشم زود جوابم رو بدید.
کیس نامبر **2014AS000004- تعداد افراد کیس: 2نفر- ارسال مدارک 23 جون 2013- رسید مدارک 26 جون 2013- ارسال مدارک توسط TPG- تاریخ مصاحبه: ..... سفارت محل مصاحبه: ..... هزینه ها: (عکس 23000 ت- پست 118000ت- ...)
تشکر کنندگان:
(2013-12-26 ساعت 00:43)mehpah نوشته:  با سلام. دوستان عزیز تاریخ مصاحبه من 5 دسامبر بود و من متوجه نشدم و از دست دادمش.
1- میخواستم بدونم آیا شما نمونه نامه ای دارید که تقاضای تاریخ مصاحبه جدید کنم؟
2- آیا امیدی هست که برام یه تاریخ دیگه بگذارن؟
3- آیا این تقاضا رو باید به سفارت مربوطه بفرستم یا به کی سی سی؟
ممنون میشم زود جوابم رو بدید.

سلام دوست عزیز،
شما باید با سفارتی که در نامه دوم براتون تعیین شده تماس بگیرید.
To whom may it concern,
I am a lottery winner, but unfortunately I just find out that I missed my interview appointment that was scheduled on 5 December. I will be very thankful if you guide me in this matter and if I can have another interview appointment?
sincerly
اطلاعات تماس هر سفارتی در پست اول مربوط به اون سفارت موجوده...
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
تشکر کنندگان: ffrfar ، mehpah ، Natasha9
(2013-12-12 ساعت 02:57)aroni نوشته:  من مدارک خودم رو از طریق دوستم که عازم سفر به آمریکا بود فرستادم.از خاک آمریکا پست شد به کی.سی.سی.بعد از چند روز الان امیل امده با کی سی سی .تماس تلفونی بگیرید.الان چند روزه تلاش میکونیم موفق به برقراری تماس نمیشیم کسی اگر کمکی متونه بکنه خیلی متشکر میشم. KCC is not authorized to assist you with this issue. Please contact the American Embassy/Consulate with jurisdiction over your area for further information. Please verify the case number you are referring to in your email inquiry and attachment.

ظاهرا شما نکاتی رو که باید در نوشتن ایمیل بهشون اشاره کنید انجام ندادید، پست اول همین تاپیک رو بخونید...
تشکر کنندگان: nedaba ، آلیس-1980
سلام دوستان خوبم
خیلی وقته کسی به این topic سری نزده Wink
من می خواستم فرم 230 همسرم را در قسمت شغلش کاملتر پر کنم ودوباره ارسال کنم برای KCC .می خواستم بدونم:
1-موضوع subjet ارسالی را که می خواهم بفرستم چی بنویسم؟
2- متن update ی که میخوام ارسال کنم چی بنویسم بهتره؟
3-و در آخرفقط فرم 230 همسرم را که می خواهم update کنم ارسال کنم و بقیه را که تغییری ندارند را نفرستم ؟
مرسی
شماره کیس:2014AS000061xx / برنده: خودم/تاریخ روئت قبولی در سایت:2می/ تعداد افراد کیس :2 نفر / تاریخ ارسال فرمهای سری اول:08jun/ ارسال از طریق : ایمیل با کمک دوستان خوب مهاجر سراSmile کارنت: آپریل نامه دوم:شب چهارشنبه سوری
مصاحبه :14 میBig Grin /وضعیت کلیرنس /آپدیت های خودم و همسر:14 ,15 و16 ،20 مي، 11 ژوئن ،14 آگوست
تشکر کنندگان:
سلام
یکی از دوستای من مدارکش رو حدود 5 6 ماه پیش با DHL فرستاد و حدود چند هفته پیش با تماسی که با کی سی سی داشت در مورد رسیدن مدارک و صحتشون این جواب رو بهش دادن. حتی تماس هم گرفت ولی کی سی سی میگه نمیتونه اطلاعات در اختیارش بگذاره.

Thank you for your inquiry.

The information you have provided does not match the case. Please resubmit your request with the correct information for KCC to properly assist you.
خودش که میگه من اطلاعات رو کامل و دقیق ارسال کردم.

این هم ایمیلی که واسشون ارسال کرد

Case Number:2014xxxxxxxxx
LASTNAME:
FIRSTNAME:
Date of birth:
Preference CategoryBig GrinV DIVERSITY
Foreign State Chargebility:IRAN
Dear sir/madam,
I have sent the completed forms(DSP122&DS230),photographs and barcode sheet with this number ofs DHL xxxxxxx.
Please inform me,that have my documents been received and are they acceptable for continution of my visa processing.thanks in advance.

به نظرتون چکار کنه؟اطلاعات رو دوباره با ایمیل واسشون بفرسه؟یا بگذازه واسه روز مصاحبه؟به نظرتون چرا کی سی سی این جواب رو تکرار میکنه؟
کیس نامبر : 2014S7XXX/ مصاحبه:5جون ابوظبی ،آپدیت:8جولای،6 آگوست،۱۰ آگوست با ایمیل،28 آگوست،4 سپتامبر/شغل:دولتی/سربازی:خیر...از این به بعد به جای AP بگید س.م یعنی سماق مکیدن Big Grin
فایل خاطرات مهاجرت آرش RS232
تشکر کنندگان: ebi1344
(2014-01-12 ساعت 13:25)taleghani نوشته:  سلام دوستان خوبم
خیلی وقته کسی به این topic سری نزده Wink
من می خواستم فرم 230 همسرم را در قسمت شغلش کاملتر پر کنم ودوباره ارسال کنم برای KCC .می خواستم بدونم:
1-موضوع subjet ارسالی را که می خواهم بفرستم چی بنویسم؟
2- متن update ی که میخوام ارسال کنم چی بنویسم بهتره؟
3-و در آخرفقط فرم 230 همسرم را که می خواهم update کنم ارسال کنم و بقیه را که تغییری ندارند را نفرستم ؟
مرسی

سلام اگر فکر میکنین بهتره بزارین روز مصاحبه فرم اپدیت شده رو بدین. میتونین متن زیرو بزنین تو سابجکت بهتره فقط فرم همستون رو ارسال کنین البته امضا شده

subject : Updated 230form case no- DOB-principal applicant name -

متن

[align=left]Dear KCC Team,[/align
]Please find attached a copy of form DS-230 for the applicantXXXXX. Please if possible confirm you have recieved my forms.

Best Regards,
xxxxxxxxنام خودتون یا همسرتون

منظور از ِDOBتاریخ تولد برنده اصلی هست توی ایمیلهایی که دوستان زدن گفتن شماره کیس نام برنده اصلی همون طوری که توی ثبت نام زدین و تاریخ تولد برنده اصلی با ترتیب اول ماه و بعد روز و سال باید ذکر بشه
تشکر کنندگان: taleghani ، pari pariaaa

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان