کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نمونهٔ مکاتبه با کی سی سی (KCC) و سفارت
ممنون aghaghia عزیز
دیشب نامه زدم به سفارت و امروز جوابش اومد. اینم ایمیل ارسالی:

Dear Sir / Madam

This is *** **** , I`m the the owner of case No. AS0****** on KCC. KCC has arranged an interview date for me on May.5,2014 in USA embassy ,Yerevan , Armenia . Due to Iran`s long holidays in March and May and also medical problems and preparation of documents for vaccination, I request you to postpone my date of interview and arrange an other date in same embassy in July or Aug of 2014. Please kindly inform me either you accept my request or denied.

Best Regards

و جواب سفارت

Dear inquirer,

We cancel your current interview appointment. Please contact us as soon as the applicant is ready for the interview 20 days before, in order to schedule a new interview date.

ATTENTION: UNDER NO CIRCUMSTANCES CAN A VISA BE ISSUED OR AN ADJUSTMENT OF STATUS OCCUR IN YOUR CASE AFTER SEPTEMBER 30, 2014.

VERY IMPORTANT: BECAUSE OF THE LIMITED NUMBER OF VISAS THAT MAY BE ISSUED UNDER THIS PROGRAM, VISAS MAY CEASE TO BE AVAILABLE EVEN BEFORE THIS DATE. THIS IS ESPECIALLY TRUE THE CLOSER TO SEPTEMBER 30 AN APPLICATION OR RE-APPLICATION IS MADE.

Sincerely,
IV Unit,
US Embassy, Yerevan, Armenia
تشکر کنندگان: aghaghia ، Saeedv13 ، pari pariaaa ، artam2 ، saeed_gh
سلام دوستان ببخشید من همسرم رو قبل از عید به کیسم اضافه کردم ولی توی نامه ی دعوت به مصاحبه اسمشو قید نکردن لطفا کمکم کنید که یه ایمیل براشون بزنم .ممنون
تشكيل پرونده: jan 2015 اپرو:٦ April2015

تشکر کنندگان: yasejavan
سلام من نزدیک ۶ ماه از مصاحبه ام میگذره وهنوز آپدیت نشدم ومیخوام یه ایمیل برای پیگیری پروندم به سفارت ایروان بفرستم ،لطفا آدرس ایمیل سفارت و یه نمونه از متن ارسالی رابرای من بگذارید .باتشکر از راهنمایی شما عزیزان
تشکر کنندگان:
(2013-05-07 ساعت 02:20)Danial_4139 نوشته:  
(2013-05-07 ساعت 02:01)hedipes نوشته:  من میخوام یه ایمیل بزنم بهkcc باید با نرم افزار خاصی ایمیل بزنم؟؟؟یا همینطوری میرم تو میلم و بالاش سمت راست کیس نامبرو...مینویسم و بعد متن ایمیلم؟؟؟؟؟؟؟؟

طبق راهنمایی دوستان تو پست های قبلی باید به این صورت باشه ، قسمتا که Bold هستن همین باشه متن نامه رو وسطشون بنویس بفرست .

من به این شکل فرستادم قبل از 24 ساعت جوابش اومد مشکلی هم نبود .

[عکس: 465dlh52qu50a7t1kqe0.jpg]
سلام دوست عزیز.من برنده 2015 هستم
اگه محبت کنی یک نمونه ایمیل در رابطه با اشتباه پر کردن فرم موقع ثبت نام در قسمت middle name برام بفرستی ممنون میشم.آخه من اشتباها" اسم پدرم رو در قسمت middle name وارد کردم.و الان میخوام به kcc ایمیل بزنم نمیدونم چی بنویسم!!
پیشاپیش از لطف شما سپاسگزارم
تشکر کنندگان: r.bazargan
سلام دوستان
ممنون از وقتی که میذارین و پاسخ میدین
اگه میشه یک نمونه هم نامه مکاتبه برای بدنیا اومدن نوزاد بذارین.
متشکرم
تشکر کنندگان:
سلام دوستان عزیز
اگه محبت کنین یک نمونه ایمیل در رابطه با اشتباه پر کردن فرم موقع ثبت نام در قسمت middle name برام بفرستی ممنون میشم.آخه من اشتباها" اسم پدرم رو در قسمت middle name وارد کردم.و الان میخوام به kcc ایمیل بزنم نمیدونم چی بنویسم!!
تشکر کنندگان:
سلام دوستان من چندتا اشکال تو فرمهای 122و230 دارم که تازه متوجه شدم با توجه به اینکه 2 ماه دیگه مصاحبه دارم می خوام فرمها رو اصلاح کنم و روز مصاحبه ببرم سفارت .به نظر شما الان من نامه اصلاحیه بفرستم دیر نیست؟یا اینکه همون روز مصاحبه فرمها را ببرم؟
تشکر کنندگان:
(2014-05-18 ساعت 18:58)behdist نوشته:  سلام دوستان من چندتا اشکال تو فرمهای 122و230 دارم که تازه متوجه شدم با توجه به اینکه 2 ماه دیگه مصاحبه دارم می خوام فرمها رو اصلاح کنم و روز مصاحبه ببرم سفارت .به نظر شما الان من نامه اصلاحیه بفرستم دیر نیست؟یا اینکه همون روز مصاحبه فرمها را ببرم؟

سلام دوست عزیز، همون روز مصاحبه ببرید عوض کنید...
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: behdist ، gema
(2014-05-18 ساعت 11:48)m007 نوشته:  سلام دوستان عزیز
اگه محبت کنین یک نمونه ایمیل در رابطه با اشتباه پر کردن فرم موقع ثبت نام در قسمت middle name برام بفرستی ممنون میشم.آخه من اشتباها" اسم پدرم رو در قسمت middle name وارد کردم.و الان میخوام به kcc ایمیل بزنم نمیدونم چی بنویسم!!

To whom may it concern,
I'm a 2014 (15) winner, I had a mistake while subscribing the lottery form and I wrote my father name in Middle name case. I filled the forms with correct informations. please kindly confirm that if this matter effect my case or not.
Sincerely yours
Family, Name
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
تشکر کنندگان: ffrfar ، Rock
نمونه مکاتبه پیگیری نامه دوم - دعوت به مصاحبه پس از کارنت شدن

Dear Sir/Madam

With reference to my case number, I have become current for July. I Just want to inform you that I haven't yet received any email or any replaced invitation letter to the interview in DV entrant status check website.
I was wondering if you could inform me about the schedule for the interview appointment.
‪I am looking forward to your kind reply.

Yours Faithfully;
شماره کیس: 2014AS000080XX / سفارت: آنکارا ----> ایروان / رویت قبولی در سایت: 1 می / ارسال فرمها با ایمیل: 9 می / ایمیل دریافت مدارک: 14 می / نامه دوم: 20 می 2014 / تعداد افراد منظور در کیس: 4 نفر / تاریخ مصاحبه: هفته آخر جولای / دریافت ویزا: هیچگاه این اتفاق نیفتاد Sad
تشکر کنندگان: aghaghia ، Danial_4139 ، gema ، Rock
دوستای عزیزم من میخوام به سفارت ایمیل بزنم و بگم که مدرک لیسانسم برای مصاحبه آماده نمیشه ولی مدارک 12 سال تحصیلی (دیپلم و پیش دانشگاهی و ریزنمراتشون) رو دارم. میخوام بپرسم ببینم مشکلی نیست از نظرشون. کسی احیانا متنی مشابه نداره؟
کیس نامبر:**2014AS77 / اعضای کیس:1 نفر / رویت قبولی: 3 May / تائید مدارک: 17 May/نامه دوم: 20 May/کنسولگری: Yerevan/ ویزا: یکضرب
تشکر کنندگان:
(2014-05-20 ساعت 14:45)gema نوشته:  دوستای عزیزم من میخوام به سفارت ایمیل بزنم و بگم که مدرک لیسانسم برای مصاحبه آماده نمیشه ولی مدارک 12 سال تحصیلی (دیپلم و پیش دانشگاهی و ریزنمراتشون) رو دارم. میخوام بپرسم ببینم مشکلی نیست از نظرشون. کسی احیانا متنی مشابه نداره؟

دوست عزیز این که دیگه سوال کردن نداره از سفارت!!! شما اصل مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی تون که آموزش پرورش تایید کرده رو همراهتون ببرید با ریز نمرات لیسانس، همین و بگید مدرکتون آماده نشده! الان مثلا فکر میکنید سفارت چه جوابی بهتون میده!!!!
تشکر کنندگان:
(2014-05-20 ساعت 22:59)aghaghia نوشته:  
(2014-05-20 ساعت 14:45)gema نوشته:  دوستای عزیزم من میخوام به سفارت ایمیل بزنم و بگم که مدرک لیسانسم برای مصاحبه آماده نمیشه ولی مدارک 12 سال تحصیلی (دیپلم و پیش دانشگاهی و ریزنمراتشون) رو دارم. میخوام بپرسم ببینم مشکلی نیست از نظرشون. کسی احیانا متنی مشابه نداره؟

دوست عزیز این که دیگه سوال کردن نداره از سفارت!!! شما اصل مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی تون که آموزش پرورش تایید کرده رو همراهتون ببرید با ریز نمرات لیسانس، همین و بگید مدرکتون آماده نشده! الان مثلا فکر میکنید سفارت چه جوابی بهتون میده!!!!
اقاقیا جان من ریزنمرات لیسانس رو ندارم. ریزنمرات دیپلم و پیش رو دارم. یعنی هیچ مدرکی از دانشگاه در حال حاضر ندارم. میخوام ببینم اگه از نظرشون این نقص مدرک حساب میشه برم یه فکری به حال خودم بکنم و با هزارتا امید نرم مصاحبه و حداقل بدونم که نقص میخورم . این که دیگه عصبانی شدن نداره دوست من!
کیس نامبر:**2014AS77 / اعضای کیس:1 نفر / رویت قبولی: 3 May / تائید مدارک: 17 May/نامه دوم: 20 May/کنسولگری: Yerevan/ ویزا: یکضرب
تشکر کنندگان:
(2014-05-20 ساعت 23:06)gema نوشته:  
(2014-05-20 ساعت 22:59)aghaghia نوشته:  

اقاقیا جان من ریزنمرات لیسانس رو ندارم. ریزنمرات دیپلم و پیش رو دارم. یعنی هیچ مدرکی از دانشگاه در حال حاضر ندارم. میخوام ببینم اگه از نظرشون این نقص مدرک حساب میشه برم یه فکری به حال خودم بکنم و با هزارتا امید نرم مصاحبه و حداقل بدونم که نقص میخورم . این که دیگه عصبانی شدن نداره دوست من!

الان از نوشته من فهمیدین من عصبانیم o.O من عصبانی نیستم ولی دارم بهتون میگم جواب مستدلی به شما نخواهند داد!!! حالا شما هر جور دوست دارید عمل کنید Wink
تشکر کنندگان: gema
To whom may it concern,
I'm a lottery winner and my interview is set for (date). I have a problem that I can't bring my BA certificate at that time, because the university won't give it to me till this date, but I have my diploma and pre-university degrees, is it enough for the interview? what other documents I must bring to prove I have a BA degree? I will be very thankfull if u answer my questions.
Sincerely Yours

Family, Name
تشکر کنندگان: gema

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان